Práce 12 - POKOJSKÁ, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních Jihočeský kraj Kvalita - družstvo služeb - nabídky práce

12 - POKOJSKÁ, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních

Hledáme spolehlivé brigádníky pro našeho významného klienta pro provádění úklidu hotelových pokojů v luxusním relaxačním a regeneračním centu Hluboké nad Vltavou. Jedná se o velmi luxusní prostředí. Práce se provádí včetně svátků a víkendů. Směnnost dle dohody. Požadujeme příjemné vystupování, reprezentativní chování, čistý výpis z evidence rejstříku trestů. V případě zájmu zašlete životopis na email: job (at) kvalita.com a do předmětu uveďte "12 POKOJSKÁ", případně volejte na bezplatnou linku 800 100 126.

Minimální plat: 70

Maximální plat: 70

Jméno zaměstnavatele: Kvalita - družstvo služeb

Forma kontaktu: Ing. Lucie Marková

Job krátký popis:

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: za hodinu

Zdanění platu: hrubá mzda

asistent/ka jednatele, Sekretáři (všeobecní) - 12000 - CZK měsíčně

Sekretáři (všeobecní)

MAFIELI s.r.o. - 2016-06-04 - Jihočeský kraj

barman/ka. číšník/servírka do baru, Číšníci, servírky a barmani - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Číšníci, servírky a barmani
Náplň práce: prodej, obsluha, příprava, vyúčtování, hmotná zodpovědnost, práce za barem POŽADUJEME: aktivní přístup,trestní bezúhonnost, praxi v oboru, příjemné
PORTO GROUP s.r.o. - 2016-04-13 - Jihočeský kraj

Brusiči kovů , Brusiči nástrojů a kovů - 12400 - 18000 CZK měsíčně

Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů
Brusiči kovů - vzdělání základní. Pracoviště Kaplice, Zdíky 34. Prac.poměr na dobu neurčitou, prac.doba třísměnná, úvazek plný. Nástup
BONDARVI s.r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 18000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

PaedDr. Miluše Lidinská - 2016-04-15 - Jihočeský kraj

číšník, servírka, Číšníci a servírky - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Pracoviště: Bizon Ranch Rožnov; Požadujeme: znalost NJ podmínkou; AJ výhodou; zkušenosti v oboru gastronomie výhodou; zodpovědnost; samostatnost; příjemné vystupování; komunikativnost; časová
BAFA TRADING s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

dělník v potravinářském průmyslu, Pomocní dělníci ve výrobě - 12000 - 17000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Hledáme šikovné uchazeče na pozici dělníka/dělnice potravinářské výroby. Pracovní pozice se nachází v dojezdové vzdálenosti od Veselí nad Lužnicí. Požadujeme:
NSE Solutions, s.r.o. - 2016-05-06 - Jihočeský kraj

DISPONENT/KA DOPRAVY, Operátoři dopravy a přepravy, vozoví disponenti - 15000 - CZK měsíčně

Úředníci v dopravě a přepravě
Náplň práce: zajišťování zakázek pro zákazníky, jednání s dodavateli, komunikace se zákazníky, udržování obchodních vztahů. Vedení obchodní
DENZ Logistics s.r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

DPP - ŘIDIČ (červenec -srpen 2016), Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 15000 - 18000 CZK měsíčně

řidičské oprávnění C s profesním průkazem, rozvoz mraženého zboží (zmrzlina, mražené polotovary) řidičské oprávnění skupiny
JIP východočeská, a.s. - 2016-06-14 - Jihočeský kraj

Elektrikář, Stavební a provozní elektrikáři - 19568 - 24380 CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři
Do našeho moderního závodu, kde vyrábíme chladírenská zařízení a nábytek přijmeme elektrikáře (činnost dle § 5 vyhl. 50/78 Sb.) Náplň práce: práce s
HAUSER spol. s r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

ELEKTROINSTALATÉR, Stavební a provozní elektrikáři - 25000 - CZK měsíčně

ANIMATRANS s.r.o. - 2016-06-14 - Jihočeský kraj

kuchař, kuchařka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Pracoviště: Bizon Ranch Rožnov; Požadujeme: vyučení v oboru nebo praxe v oboru; zájem o nové trendy v gastronomii; radost z práce; flexibilita; loajálnost; Nabízíme: bezplatné ubytování;

LAKÝRNÍK, Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů - 16000 - 26000 CZK měsíčně

Obsluha zařízení na povrchovou úpravu kovů
Pracovní náplň: obsluha automatizované lakovací linky, doplňkové ruční lakování dílců, kontrola dílů před a po lakování, pomocné práce na lakovně
ASPERA, spol. s r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

Obsluha pálicího cnc - plazma/autogen, Svářeči, řezači plamenem a páječi - 18000 - 22000 CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi

Wimmer International CZ s.r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

obsluha pily, Seřizovači a obsluha konvenčních strojů na řezání - 16900 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Obsluha pily Jednosměnný provoz Řezání lehkých hliníkových profilů Měření délky a pravoúhlovosti Samokontrola řezaných kusů na kvalitu,škrábance, poškození Čtení
Knürr s.r.o. - 2016-03-18 - Jihočeský kraj

PEKAŘ/KA, Pekaři, cukráři (kromě šéfcukrářů) a výrobci cukrovinek - 14000 - 18000 CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)

PEKAR spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

pizzař - kuchař, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 16000 - 24000 CZK měsíčně

Hledáme šikovného pizzaře / kuchaře, který se chce vzdělávat a práce ho bude bavit. Práce v dobrém kolektivu, zaměstnanecké výhody. Během práce možnost ubytování.
CASAVERDE, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Plánovač výroby, Úředníci ve výrobě - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Úředníci ve výrobě
Informace poskytne paní Lenka Šplíchalová, tel.388 452 301, e-mail: personal.vimperk (at) rohde-schwarz.com Požadavky - německý jazyk (pokročilý) - uživatelská znalost práce na PC - znalost SAP a logistických
ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Pomocní pracovníci ve smíšeném hospodářství - 10000 - 19000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve smíšené hospodářství

Olena Demyda - 2016-02-24 - Jihočeský kraj

pomocný stavební dělník - přidavač, Dělníci v oblasti výstavby budov - 9900 - 13000 CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

AQUARES, spol. s r.o. - 2016-03-19 - Jihočeský kraj

PRACOVNÍK PRÁDELNY - ASISTENT KARUSELU, Pracovníci pro ruční praní a žehlení - 15000 - 15000 CZK měsíčně

Pracovníci pro ruční praní a žehlení (kromě obsluhy strojů v prádelnách a čistírnách)
Moderní provoz prádelny v dvou až třísměnném provozu. Pracovní doba je pružná v době zaškolení, které trvá přibližně 1 - 2 měsíce
KVALITA náhradní plnění s.r.o. - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

PRODAVAČ/KA DO ŠKOLNÍHO BUFETU, Prodavači potravinářského zboží - 8000 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

Zdeněk Skála - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

PRŮVODCE V KULTURNÍM ZAŘÍZENÍ/ANIMÁTOR, Ostatní pomocní pracovníci - 80 - CZK za hodinu

Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci
Hledáme kreativní osobnost pro práci s dětským kolektivem (výtvarná dílnička) Pracoviště - POHÁDKOVÁ KOVÁRNA SELIBOV - mzda cca 70,- Kč/hod. čistého - pracovní doba:
Pohádkové podzámčí z.s. - 2016-04-16 - Jihočeský kraj

řidič sk. \"B\" - rozvoz stravy, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Možnost plného nebo i zkráceného úvazku cca 4h/denně Jedná se o rozvoz stravy Místo výkonu práce : Strakonice POŽADAVKY: ŘP"B" Mzda:
STRAVBYT s.r.o. - 2016-05-24 - Jihočeský kraj

skladník - DPP , Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 70 - CZK za hodinu

Obsluha vysokozdvižných vozíků

BILLA, spol. s r. o. - 2016-05-06 - Jihočeský kraj

stavební dělník, Pomocní pracovníci v oblasti těžby a stavebnictví - 18000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci v oblasti těžby a stavebnictví

Stavební firma HUKO s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

ÚDRŽBÁŘ/KA, Správci objektů - 15000 - CZK měsíčně

Správci objektů

ALBATROS Prachatice s.r.o. - 2016-08-02 - Jihočeský kraj

UKLÍZEČKA, Ostatní uklízeči a pomocníci - 11830 - CZK měsíčně

Požadavky: vzdělání minimálně základní, bezúhonnost Další předpoklady: flexibilita, spolehlivost, praxe v oboru, vysoké pracovní nasazení,
Domov důchodců Dobrá Voda - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA , Všeobecné sestry s osvědčením - 20000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství

Věra Kolářová - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

Zdravotní laborant/ka, Zdravotní laboranti - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Odborní laboranti v oblasti zdravotnictví

Nemocnice Prachatice,a.s. - 2016-06-09 - Jihočeský kraj