Práce Administrativní pracovnice / pokladní, Pokladníci v prodejnách Moravskoslezský kraj OKAY s.r.o. - nabídky práce

Administrativní pracovnice / pokladní, Pokladníci v prodejnách

Pro naši prodejnu JENA-nábytek v Ostravě hledáme nové pracovníky na pozici: ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE / POKLADNÍ Náplň práce: * práce na pokladně, markování * telefonická a e-mailová komunikace se zákazníky * poskytování informací * prodej Požadujeme: * zodpovědnou práci na pokladně * znalost práce na PC * příjemné vystupování * komunikační schopnosti a orientaci na zákazníka * trestní bezúhonnost Nabízíme: * perspektivní a stabilní práci * motivující platové ohodnocení * zázemí silné expandující společnosti * zaškolení, možnost profesního růstu * možnost nástupu IHNED V případě zájmu zašlete svůj životopis na adresu okay_409 (at) okaycz.eu

Minimální plat: 15000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: OKAY s.r.o.

Forma kontaktu: Patrik Čichoň

Job krátký popis: Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek

Země: Česká republika

Kraj: Moravskoslezský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

Číšníci a servírky, Číšníci a servírky - 60 - CZK za hodinu

Číšníci a servírky

Petr Smetana - 2016-03-18 - Moravskoslezský kraj

Číšník/ Servírka, Číšníci a servírky - 14000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Restaurace u Babek ve Staré vsi nad Ondřejnicí, Zámecká 9 Do životopisu případně průvodního dopisu laskavě uveďte, jak budete řešit dopravu do zaměstnání.
SEWECOM ONLINE s.r.o. - 2016-03-05 - Moravskoslezský kraj

Doručovatel/ka v alternativní síti, Doručovatelé listovních poštovních zásilek - 5450 - CZK měsíčně

Pracovníci poštovního provozu (kromě úředníků na přepážkách)
Místo výkonu práce: Ostrava V případě zájmu volejte na tel.: 731 134 808 nebo pište na e-mail: sandnerova.lucie (at) cpost.cz Náplň práce: -doručování
Česká pošta, s.p. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

elektrikář, Stavební a provozní elektrikáři - 80 - 115 CZK za hodinu

Stavební a provozní elektrikáři
Náplň práce: příprava a instalace el. Komponentů do saunových kabin. Požadujeme: preciznost, spolehlivost, zájem učit se nové věci Mzda: 80 - 115 Kč/hod Zaměstnanecké výhody: motivační
VITAL TREND s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Fitness trenér/ka, Sportovní trenéři a instruktoři (kromě na školách) - 70 - CZK za hodinu

Sportovní trenéři, instruktoři a úředníci sportovních klubů
místo výkonu práce - Krnov. Nutný akreditovaný kurz MŠMT - "Trenér fitness" apod., praxe výhodou. Pracovní doba dle domluvy. Možnost
Lenka Sloupská - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Fyzioterapeut s registrací, Fyzioterapeuti s osvědčením - 8700 - 22000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti rehabilitace
Moderní a nově vybavené pracoviště NZZ rehabilitace,přátelský mladý kolektiv, zkušenosti z praxe a odborné kurzy výhodou,umožňujeme podporu profesního růstu, kurzů a progres. ohodnocení-odměny,
MUDr. Kateřina Šochová - 2016-03-18 - Moravskoslezský kraj

Kontrolor/ka výroby, Mistři a příbuzní pracovníci v oblasti hutní výroby - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci v oblasti těžby a hutní výroby
Místo výkonu práce: Ostrava V případě zájmu volejte od 8.00 do 16.00 hod. v pracovní dny. Kontrola práce obráběčů na dílně, mistr/ová
Kamil Grulich - 2016-06-27 - Moravskoslezský kraj

kuchaři, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 72 - 80 CZK za hodinu

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Bc. Jiří Kovalčík - 2016-05-25 - Moravskoslezský kraj

Mechanici, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 18000 - 23000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
z: 31.8.2016 Požadujeme: vyučen v oboru automechanik s praxí min. 3 let v oboru; znalost automobilové technologie; spolehlivost a odpovídající pracovní nasazení; pečlivost a zodpovědnost za odvedenou
HYUNDAI LXM motors s.r.o. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

obchodní zástupce pro Polsko, Obchodní zástupci - 20000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Práce obchodního zástupce je vykonávána v širokém spektru míst daného teritoria, zejména prodejen krmiv, hospodářských potřeb, drogerií, na výstavách
AQUAMID s.r.o. - 2016-04-27 - Moravskoslezský kraj

Operátor/ka Call Centra pro projekt GE Money Bank, Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - 16000 - 27000 CZK měsíčně

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
Místo výkonu práce: Roháčova 3339/5, Moravská Ostrava V případě zájmu volejte na tel. nebo pište na e-mail. Náplň práce: - telefonická
EFSETE s.r.o. - 2016-03-24 - Moravskoslezský kraj

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ A NA ÚKLID, Uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních prostorech - 2000 - CZK měsíčně

*ZŠ, mzda: 2000 Kč, jednosměnný provoz, zkrácený pracovní úvazek, pracovní poměr na dohodu o provedení práce. Pracoviště: Smolkov, nástup
ENERGIA art & technology s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Pracovníci ostrahy, Pracovníci ostrahy, strážní - 10000 - 14000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
z: 21.12.2015 Požadavky: čistý trestní rejstřík, dobrý zdravotní stav, osvědčení o získání profesní kvalifikace - strážný - výhodou Možnost práce
ADESTRA security, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

PRACOVNÍK /-NICE DO PROVOZU TISKÁRNY - OBSLUHA STROJŮ, Pracovníci přípravy tisku - 65 - 75 CZK za hodinu

Pracovníci přípravy tisku
* SOU, manuální zručnost, kladný vztah k papíru. Mzda od 65 - 75 Kč/hod., HPP, plný úvazek, jednosměnný provoz, nástup ihned, pracoviště: Opava - Malé Hoštice, Slezská 202/45.
TESTA PRINT s.r.o. - 2016-03-05 - Moravskoslezský kraj

PRACOVNÍK /-NICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH, Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče - 10900 - 15160 CZK měsíčně

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)
min. střední odborné vzdělání s vyučím listem + akreditovaný kurz dle 108/2006 Sb., zákon o sociálních službách, zdravotní
Zámek Dolní Životice, příspěvková organizace - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

PRODAVAČ-KA ODĚVŮ, Prodavači v prodejnách - 11200 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

Jan Carbol - 2016-02-18 - Moravskoslezský kraj

Programátor/ka scada aplikací, Technici provozu a uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií a příbuzní pracovníci - 25000 - 40000 CZK měsíčně

Technici provozu a uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií a příbuzní pracovníci
Místo výkonu práce: 17. listopadu 15/2172, Ostravu - Poruba V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: michal.skrepek (at) vsb.cz o Minimálně SŠ vzdělání.
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava - 2016-03-10 - Moravskoslezský kraj

Projektant/ka pozemního stavitelství, Stavební technici projektanti, konstruktéři - 15500 - CZK měsíčně

Stavební technici
Projekční a realizační firma, rychlé ocelové stavby Mr. Merkur zaměřena na výstavbu budov z lehké ocelové konstrukce hledá do svého týmu projektanta/ku. Náplň práce:
MontHaus s.r.o. - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

Provozní zámečník/ce na HPP - Martinov, Provozní zámečníci, údržbáři - 21000 - 24000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce: Ostrava - Martinov V případě zájmu volejte od 8.00 do 15.00 hod. na tel. nebo své životopisy s uvedením pracovní pozice zasílejte
TOP MONEY s. r. o. - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

ŘIDIČ DODÁVKY - ROZVOZ LAHŮDEK (okr. FM), Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři - 15000 - 17000 CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
A11 27/6/2016 pracovní doba - PO až PÁ 02 - 10 hod., znalost místopisu regionu, vhodné i pro rentaře, jedná se o fyzicky namáhavější práci ŽIVOTOPIS
Svopex food cz s.r.o. - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 18000 - 25000 CZK měsíčně

SOU, praxe s řízením nákl. vozidla 2 roky podmínkou, ŘP sk. C+E, platný profesní průkaz, karta řidiče, platné psychotesty. Mzda 18 000 - 25 000 Kč,
Petr West - 2016-05-05 - Moravskoslezský kraj

Seřizovači lisu, Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
z: 17.3.2016 Požadavky: předchozí praxe na pozici seřizovače podmínkou, vzdělání technického směru (strojírenství), obsluha lisu nad 250 tun, spolehlivý přístup k práci, samostatnost,
MS technik spol. s r.o. - 2016-03-19 - Moravskoslezský kraj

SERVISNÍ A PROJEKTOVÝ MANAŽER/KA PRO RUSKÝ A UKRAJINSKÝ TRH , Řídící pracovníci v oblasti informačních technologií a činností - 38000 - 40000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií
MK Pozice: SERVISNÍ A PROJEKTOVÝ MANAŽER PRO RUSKÝ A UKRAJINSKÝ TRH PROFIL IDEÁLNÍHO KANDIDÁTA: VŠ vzdělání ekonomického směru
U & SLUNO a.s. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

servisní technik plynových kotlů, Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení - 25000 - 30000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení

METOP SERVIS s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Skladníci pro VO Elektro, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 19000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
z: 15.12.2015 Požadavky: vyučení nebo praxe v oboru elektroinstalačního sortimentu (kabely, jističe, svítidla atd.). Jedná se o přímý kontakt se zákazníky a zakládání a
SBS ENERGY s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Tesaři, Tesaři - 4600 - CZK měsíčně

Tesaři a stavební truhláři
z: 16.12.2015 Dohoda o provedení práce Jedná se o stavbu dřevěných konstrukcí Po zapracování možnost práce na hlavní pracovní poměr nebo na živnostenský list (www.drevene-konstrukce-pavlik.cz)
Daniel Pavlík - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Traťový strojník/ce - řidič/ka a obsluha stavebních strojů, Obsluha strojů a zařízení pro práce na železniční trati - 32000 - CZK měsíčně

Obsluha zemních a příbuzných strojů
Nutno předem zaslat strukturovaný životopis na e-mail: kocurova (at) tssas.cz Požadujeme: - ÚSO, SO vyučení - Praxe vítána - Zdravotní stav bez omezení - Průkaz k řízení drážního
Traťová strojní společnost, a.s. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

VEDOUCÍ STŘEDISKA MTZ (materiál. technické zabezpečení), Řídící pracovníci stavebního provozu - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci ve stavebnictví
Požadujeme - min. SŠ vzdělání - obor stavební nebo ekonomický, praxe min. 5 let, manažerské schopnosti, dobré komunikační dovednosti, příjemné
Beskydská stavební, a.s. - 2016-05-28 - Moravskoslezský kraj

ZÁSTUPCE VEDOUCÍ, Prodavači v prodejnách - 16500 - CZK měsíčně

A11 6/9/2016 Pracovní doba od 9:00 do 20:00 hodin (střídání źaměstnanců) Přijmeme zástupce vedoucí na HPP do prodejny hraček ve Frýdku-Místku. Požadujeme: praxi, flexibilitu, trestní
Dráčik - DUVI CZ s.r.o. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj