Práce Administrativní pracovník/ce obchodního oddělení - Rajhrad, Všeobecní administrativní pracovníci Jihomoravský kraj SMERO, spol. s r.o. - nabídky práce

Administrativní pracovník/ce obchodního oddělení - Rajhrad, Všeobecní administrativní pracovníci

Administrativní pracovník/ce obchodního oddělení - Rajhrad Pro naši firmu SMERO (velkoobchod kancelářských potřeb) hledáme posilu do týmu, za kterou budou vidět správně a rychle zpracované výsledky. Tato práce bude náročná na pečlivost. Hlavním účelem naší firmy SMERO, spol. s r.o. je uspořit zákazníkovi jeho náklady, zjednodušit a zpříjemnit nákup u nás. Práce vhodná pro OZP. Náplň práce: Administrativní činnosti. Archivace smluv. Příprava smluv. Příprava statistik. Zadávání dat do systému. Požadujeme: Ochotu pracovat a učit se. Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost. Komunikativnost. Tah na branku (dotahování úkolů do konce). Práce ve Word, Excel, Powerpoint, Outlook (min. střední úroveň) Nabízíme: Spravedlivé ohodnocení za splněné úkoly. Vaše práce bude vidět na růstu firmy. Kolektiv, který táhne za jeden provaz. Pracovní smlouva, hlavní pracovní poměr. Stravenky. Nástup možný ihned. V případě vašeho zájmu zašlete mail. Kontaktní osoba: Lenka Prokešová mail: Prokesova.l (at) smero.cz Do předmětu mailu napište název pozice „Administrativní pracovník/ce obchodního oddělení - Rajhrad“ Nechoďte osobně, není zde osoba, která by se vám mohla věnovat. Uchazeče/čky, které vybereme do výběrového řízení, budeme kontaktovat.

Minimální plat: 15000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: SMERO, spol. s r.o.

Forma kontaktu: Lenka Prokešová

Job krátký popis: Všeobecní administrativní pracovníci

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Asistent/ka prodeje, Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie - 14000 - CZK měsíčně

První kontakt e-mailem: dpalla (at) newyorker.de Zajímáte se o módu? Jste kreativní? Jste komunikativní? Rádi se učíte nové věci? Pak hledáme právě Vás! Nabízíme
NEW YORKER, s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

asistent/ka vedoucí pobočky, Všeobecní administrativní pracovníci - 12100 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Do nově otevírané realitní kanceláře hledáme pracovníka na HPP s nástupem od 1.6.2016. Požadujeme samostatnost, pracovní nasazení, loajalitu, čas. flexibilitu, min. SŠ vzdělání,
CORRECT REAL ESTATE s.r.o. - 2016-05-13 - Jihomoravský kraj

Brušič, Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů
První kontakt emailem nebo telefonicky. BRUSIČ Zaměstnavatel: Turlak Náplň práce: -broušení dílu pro lakování - obrušování hran a svárů
Ivo Turek - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

ČÍŠNÍK, SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 14000 - CZK měsíčně

30.3.2016 - obsluha zákazníků badmintonových kurtů a penzionu. Min. vyučen (obor nerozhoduje), praxe výhodou ale není podmínkou. Kontakt: tel. 607 878 644 nebo email: info (at) penzionumachu.cz. Místo výkonu
Karel Mach - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

CNC Operátor, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - 18000 - 28600 CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu
V případě Vašeho zájmu o danou pozici prosím zašlete nejdříve Váš životopis na: prace (at) kompan.com. Požadované dovednosti: Společnost Kompan byla založena
Kompan Czech Republic s.r.o. - 2016-05-02 - Jihomoravský kraj

cukrář/ka - pekař/ka, Cukráři (kromě šéfcukrářů) - 11000 - CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)

Ing. Jarmila Křížová - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

dělník dřevozpracující výroby, Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů - 13260 - CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Pracovní náplň: " Dělnické práce ve dřevozpracující výrobě Požadujeme: " Zručnost " Trpělivost a pečlivost " Výhodou je vyučení v oboru truhlář, nebo praxe
Deufol Česká republika a.s. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Kuchař (kromě šéfkuchařů), Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 20000 - CZK měsíčně

Na hlavní pracovní poměr přijmeme KUCHAŘE do vyhlášené brněnské restaurace Sunset. Rádi bychom rozšířili stávající tým kuchařů a tímto hledáme zodpovědného,
Merlin People s.r.o. - 2016-02-18 - Jihomoravský kraj

Nástrojař, Nástrojaři - 130 - CZK za hodinu

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Požadavky: - min. SOÚ - min. 2 roky praxe v oboru (nástrojař, zámečník, brusič) - manuální zručnost, dobrá prostorová představivost - zodpovědnost,
GAMARTIS TRADE s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Operátor v elektro výrobě , Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená
První kontakt telefonicky PO-PÁ 8:00-16.30 hod., e-mailem brno (at) workservice.cz nebo osobně Křenová 60, Brno - budova Papírny Brno, 3.patro , PO - PÁ, 8:00 - 16:30 Dlouhodobá
Work Service Czech s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Operátor výroby izolačních skel, Manipulační dělníci ve výrobě - 13000 - 15500 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Požadované dovednosti Manuální zručnost, chuť pracovat, Pečlivost, 2směnný provoz Poznámka k volnému místu: Operátor výroby izolačních skel Nabízíme příspěvek
AGC Fenestra a.s., člen AGC Group - 2016-05-02 - Jihomoravský kraj

Pomocní kuchaři - 11800 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Pavel Janíček - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Process Development Manager, Řídící pracovníci v oblasti informačních technologií a činností - 50000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií
Požadované dovednosti jazykové vzdělání, rodilý mluvčí - španělský jazyk, výborná znalost (aktivně i pasivně) anglického jazyka,
Moravia IT s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Prodavač odd. dřeva, Prodavači stavebnin a příbuzného materiálu - 13000 - 18000 CZK měsíčně

praxe v prodeji výhodou, znalost práce s počítačem, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, znalost sortimentu, péče o svěřený sortiment, udržování čistoty na pracovišti naskladňování,
BM Česko, s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 12000 - 23000 CZK měsíčně

Prodejce nových osobních automobilů Suzuki, ŘP sk.B podmínkou, znalost AJ výhodou, vhodné i pro absolventy, požadujeme bezúhonnost, systematičnost práce, schopnost dovést obchodní případ
CanoCar, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Prodavačka, Prodavači v prodejnách - 14000 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

Alena Horáková - 2016-03-25 - Jihomoravský kraj

Řidič nákladního automobilu, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 17000 - 18000 CZK měsíčně

řidič/balič výrobků (kumulovaná funkce), řidičské oprávnění sk. B (dodávkový vůz do 3,5 t). Vhodné pro muže, ženy a starobní důchodce.
Componenta Moravia, s.r.o. - 2016-05-13 - Jihomoravský kraj

Servisní technik v hydraulice, Technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií - 22000 - CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
Náplň práce Obsluha a řešení technických požadavků zákazníka Výroba hydraulických hadic na provozovně Rozvoz zboží v místě,
Colorbee, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Skladník - expedient, Úředníci ve skladech - 10000 - CZK měsíčně

Úředníci ve skladech

NORIA s.r.o. - 2016-05-05 - Jihomoravský kraj

Skladník překladiště, Pomocní skladníci - 19000 - 19000 CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
První kontakt emailem nebo telefonicky (8-16 hod.) Náplň práce " překládka a kontrola zboží " práce se skenerem " manipulace zásilek VZV Požadujeme " spolehlivost a ochotu pracovat
SCHENKER spol. s r.o. - 2016-06-04 - Jihomoravský kraj

Skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

Lorenc Logistic, s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

SKLADNÍK, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15000 - 28000 CZK měsíčně

1.4./29.2.2016 - fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav, ŘP sk . B, min. vyučen - tech. obor, prac. doba standardně 7.30-16.00 - dle potřeby buď odpol. nebo dělená směna, časová flexibilita, bydliště BV nebo
LB BOHEMIA, s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Specialista řízení úvěrů, Specialisté řízení úvěrů - 25000 - CZK měsíčně

Finanční analytici
Požadujeme: čistý trestní rejstřík, práce na PC, komunikační dovednosti, schopnost řídit svůj čas, ochota učit se novým věcem, praxe v oboru výhodou. Nabízíme: nadstandardní
SMS finanční poradenství, a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Strojírenský technik kontrolor kvality, Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti - 19000 - 22000 CZK měsíčně

Strojírenští technici
Bode - Panzer s.r.o. je výrobcem trezorů a pevnostních skříní. Právě teď hledáme: KONTROLORA KVALITY Co vás čeká Kontrola výrobků podle kontrolních protokolů a kontrolních
Bode-Panzer s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Strojní údržbář- Brno, Provozní zámečníci, údržbáři - 20000 - 30000 CZK měsíčně

V případě Vašeho zájmu nám zasílejte Vaše strukturované životopisy na emailovou adresu: dalerova (at) syn.cz Požadované dovednosti: - Svářečský
SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o. - 2016-05-30 - Jihomoravský kraj

Technik dokončovacího zpracování tiskovin, Tiskaři - 20700 - 24400 CZK měsíčně

Tiskaři
Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace Šmahova 364/110, 627 00 Brno, přijme do pracovního poměru: učitele odborného výcviku v oboru "Technik dokončovacího zpracování
Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace - 2016-02-18 - Jihomoravský kraj

údržba zeleně - zahradník, Pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti - 12000 - 16000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci v lesnictví
Nechodit na pracoviště, předem si telefonicky nebo e-mailem domluvit schůzku!!! Požadované dovednosti ZKOUŠKY NA KŘOVINOŘEZ A MOT. PILOU VÍTÁNY Místo výkonu práce a kontaktní adresa: Brno a okolí
Forest Building s.r.o. - 2016-06-14 - Jihomoravský kraj

VRTÁNÝ/VRÁTNÁ, Vrátní - 10700 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Požadované dovednosti Bezúhonnost, spolehlivost, komunikativnost, vstřícnost k lidem, zodpovědný a aktivní přístup k plnění úkolů, ochota pracovat ve dvousměnném provozu Poznámka
Masarykova univerzita - 2016-05-17 - Jihomoravský kraj