Práce ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE, Všeobecní administrativní pracovníci Liberecký kraj MADER s.r.o. - nabídky práce

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE, Všeobecní administrativní pracovníci

nutná znalost práce na PC, psaní všemi deseti, znalost Nj podmínkou, polština výhodou, i absolvent/ka, zaslat životopis e-mailem

Minimální plat: 16000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: MADER s.r.o.

Forma kontaktu: Jan Mader

Job krátký popis: Všeobecní administrativní pracovníci

Země: Česká republika

Kraj: Liberecký kraj

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Zažít: viz text

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

administrativní pracovník/ce, Všeobecní administrativní pracovníci - 12000 - 16000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci

ALVARAK GROUP a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Administrativní pracovník - ce, Všeobecní administrativní pracovníci - 15000 - 20000 CZK měsíčně

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK - CE -administrativní činnosti v rámci provozovny -zpracování a vedení pošty -kontrola a evidence docházky zaměstnanců -evidence, zpracování a hlášení
MOSTEK energo s.r.o. - 2016-08-10 - Královéhradecký kraj

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE, Všeobecní administrativní pracovníci - 15000 - CZK měsíčně

KB design reklama s.r.o. - 2016-04-12 - Liberecký kraj

ASISTENT/KA - TELEFONISTA/KA, Všeobecní administrativní pracovníci - 70 - CZK za hodinu

Veronika Honzejková - 2016-06-04 - Liberecký kraj

Dělníci, manipulační dělníci, kontrola, balení - Linkuž, Manipulační dělníci ve výrobě - 69.1 - CZK za hodinu

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Náplň práce: - balení nápojového skla - příprava obalového materiálu - manipulace na automatizovaných linkách - po zaučení kontrola nápojového skla Požadujeme:
Crystalex CZ, s.r.o. - 2016-08-10 - Liberecký kraj

ELEKTROMECHANIK, Elektromechanici - 20000 - 24000 CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
Pracovní náplň: elektroúdržba, elektromechanik strojů Požadavky: SOU, SŠ v oboru elektrikář, elektromechanik, praxe v oboru vítána, znalost německého jazyka výhodou Bonusy/prémie, příspěvek
SFS intec s.r.o. - 2016-07-28 - Liberecký kraj

Hlavní účetní - 35000 - 40000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti účetnictví
POŽADAVKY: ÚSO/VŠ 3-5 let praxe Znalost zákona o účetnictví Zákon o dani z příjmu, Zákon o DPH Znalost US GAAP Znalost MS Office (Word, Excel, Power Point) Znalost AJ slovem i písmem ZODPOVĚDNOST:
Inteva Products Czech Republic a.s. - 2016-08-10 - Liberecký kraj

Kuchař - pizzař, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 13000 - 18000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Tř. T. G. Masaryka 54 (Pizzeria Mamma Mia) Nabízíme: možnost zaučení, pracovní poměr nebo dohodu o provedení práce. Vhodné i pro absolventy. Vhodné i
Martin Posselt - 2016-09-10 - Liberecký kraj

Lepení masek pro pískování skla, Ostatní pracovníci pro zdobení skla, keramiky, kovu, dřeva a jiných materiálů - 100 - 150 CZK za hodinu

Malíři a rytci skla a keramiky a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce: Nábření 78, Nový Bor NEZBYTNĚ NUTNÁ je praxe v oboru a zručnost!!!! Osobní schůzka je možná na adrese místa
PV plus s.r.o. - 2016-06-14 - Liberecký kraj

MISTR TOPENÁŘ, Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři
Požadujeme: praxe v oboru min. 2 roky, znalost pájení, ŘP skup. B, zkušenost s vedením montáže a kolektivu, zodpovědnost, samostatnost, preciznost, konstruktivní
AE Energie s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

OBSLUHA NC STROJŮ, Obsluha zařízení na zpracování kovů - 26000 - 27000 CZK měsíčně

Obsluha zařízení na zpracování kovů
Náplň práce: Obsluha strojů - laser, vysekávací stroj, ohraňovací lisy. Výroba a kontrola dílů podle výkresové dokumentace. Běžná údržba a úklid zařízení.
Double you, s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla - 10000 - 20000 CZK měsíčně

Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla, keramiky a příbuzných výrobků

Bijoux Creative s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

OPERÁTOR VÝROBY - automobilový průmysl, Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě - 108 - 144 CZK za hodinu

Třísměnný nebo nepřetržitý provoz. Náplň práce: zakládání dílů do robotizované linky a následná kontrola vyrobených dílů. Možnost využití
ZETKA - MB s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

PEKAŘ/KA, Pekaři - 15000 - 17000 CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)

INTEGRA H + H, společnost s ručením omezeným (zkráceně INTEGRA H + H, s.r.o.) - 2016-02-15 - Liberecký kraj

Pracovník/-ce hlavních informací , Pracovníci informačních služeb - 15000 - CZK měsíčně

Pracovníci informačních služeb
Pracovník/-ce hlavních informací - vaší náplní práce na této pozici bude poskytovat informační servis zákazníkům - přijímat a zpracovávat platby zákazníků
OBI Česká republika s.r.o. - 2016-02-24 - Liberecký kraj

Pracovník oddělení kvality a certifikací, Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti - 22000 - CZK měsíčně

Strojírenští technici
Místo výkonu práce: Brniště 49 Výhodou je orientace v normách ČSN EN ISO 9001, 14001, 3834-2 a EN 1090, zájem o oblast svařování, případná certifikace IWS/IWT/IWE výhodou.
Apollo Metal, spol. s r.o. - 2016-03-20 - Liberecký kraj

Provozní stravování, Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a menz) - 20000 - CZK měsíčně

Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení
Místo výkonu: Rekreační areál Poslův Mlýn 976, 472 01 Doksy Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání a praxi ve školní
OD ANDY s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

Recepční pro Pytloun Hotel Imperiál****, Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) - 12000 - CZK měsíčně

Recepční (kromě recepčních v hotelích)
Do našeho rozrůstajícího se týmu hledáme flexibilního, sympatického kolegu/kolegyni, kterého naplňuje práce s lidmi a domluví se německy nebo anglicky se schopností pracovat v týmu.
PHG s.r.o. - 2016-02-22 - Liberecký kraj

Referent/ka sociálně - právní ochrany, Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené) - 16440 - 24750 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti sociální práce a poradenství
Charakteristika pracovní pozice: zajišťování sociálně-právní ochrany dětí dle zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní
Město Česká Lípa - 2016-09-10 - Liberecký kraj

ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 20000 - CZK měsíčně

ŘP sk. C podmínkou, profesní průkaz výhodou, bezúhonnost, spolehlivost, pracovitost, samostatnost. Hlásit se telefonicky nebo emailem: - Jarmila Jedličková,
STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC - 2016-06-14 - Liberecký kraj

Sklář duté sklo, Skláři dutého, lisovaného a technického skla - 10000 - 20000 CZK měsíčně

Skláři, brusiči skla a pracovníci při konečné úpravě skla

Petr Červený - 2016-02-15 - Liberecký kraj

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE, Sociální pracovníci v oblasti veřejné správy - 15170 - 22810 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce
Pracoviště: Krajská pobočka ÚP ČR v Liberci, Kontaktní pracoviště Liberec, Odbor nepojistných sociálních dávek, Oddělení hmotné nouze + jednou týdně na pracovišti v Jablonném
Úřad práce České republiky - 2016-05-06 - Liberecký kraj

Správce/správcová chatového areálu Krajského ředitelství policie Libereckého kraje ve Starých Splavech, Správci objektů - 13600 - 15200 CZK měsíčně

Správci objektů
Místo výkonu práce: Staré Splavy Vzdělání: střední odborné (vyučen) Požadované dovednosti a schopnosti: - zručnost, - bezúhonnost, - spolehlivost, - samostatnost a pečlivost,
Krajské ředitelství policie Libereckého kraje - 2016-02-15 - Liberecký kraj

STAVEBNÍ DĚLNÍK, Dělníci v oblasti výstavby budov - 12000 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

R.E.M. STAV s.r.o. - 2016-02-25 - Liberecký kraj

Stavební montéři (kromě montérů suchých staveb) - 7000 - 12000 CZK měsíčně

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení
Stavební montér - montáž bednění, pomocné práce při montáži bednění, lešení. Jedná se o DPP, nebo DPČ, turnusové služby,
AKROSTAV s. r. o. - 2016-07-15 - Liberecký kraj

STRÁŽNÝ, Pracovníci ostrahy, strážní - 13500 - 16500 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Hlídání v obchodním prostoru v Liberci Zajišťování pořádku a bezpečnosti Denní služby - 6 hodinové směny, pondělí až pátek Služby v obleku Nástup dohodou Požadujeme:
GADO, s.r.o. - 2016-06-09 - Liberecký kraj

TISKOVÝ/TISKOVÁ MLUVČÍ KRAJE A KRAJSKÉHO ÚŘADU ODBORU KANCELÁŘ HEJTMANA Krajského úřadu Libereckého kraje, Specialisté pro styk s veřejností - 17870 - 26870 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti styku s veřejností
PLATOVÉ ZAŘAZENÍ - 11. PLATOVÁ TŘÍDA MÍSTO VÝKONU PRÁCE - LIBEREC PRACOVNÍ POMĚR NA DOBU NEURČITOU TERMÍN PRO PODÁVÁNÍ PŘIHLÁŠEK - do 16. března 2016 Podrobné
Liberecký kraj - 2016-03-02 - Liberecký kraj

ÚKLIDOVÝ/Á PRACOVNÍK/CE, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 8140 - 8500 CZK měsíčně

BRYVECASTA s.r.o. - 2016-09-10 - Liberecký kraj

Všeobecní administrativní pracovníci - 15000 - 20000 CZK měsíčně

FAKTURANT/KA - ASISTENT/KA - administrativní práce, fakturace, pohledávky, SŠ vzdělání, znalost práce na PC, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, pozitivní přístup, příjemné
Agentura Promotion, v.o.s. - 2016-08-02 - Liberecký kraj