Práce ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE, Všeobecní administrativní pracovníci Liberecký kraj Luboš Neumann - nabídky práce

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE, Všeobecní administrativní pracovníci

Požadujeme: - samostatnost, spolehlivost, příjemné vystupování - znalost práce na PC - částečná znalost účetnictví (fakturace, sklad - příjem/výdej) - technické znalosti - řidičský průkaz sk. B Nabízíme: - zajímavé pracovní ohodnocení - přátelský kolektiv a moderní pracovní prostředí Hlásit se telefonicky, e-mailem nebo osobně.

Minimální plat: 20000

Maximální plat: 25000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Luboš Neumann

Forma kontaktu: Luboš Neumann

Job krátký popis: Všeobecní administrativní pracovníci

Země: Česká republika

Kraj: Liberecký kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Zažít: viz text

Řidičský prúkaz: ano

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

KANTÝNSKÁ/Ý, Prodavači potravinářského zboží - 75 - CZK za hodinu

Prodavači v prodejnách

ARAMARK, s.r.o. - 2016-04-21 - Liberecký kraj

KEY ACCOUNT MANAGER - junior, Obchodní referenti - 25000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
JUNIOR KEY ACCOUNT MANAGER V IT Chcete pracovat v ryze české společnosti rodinného typu a zároveň mít na starosti projekty pro významné výrobní společnosti? Na této pozici budete • Pečovat
Merz s.r.o. - 2016-07-28 - Liberecký kraj

Klenotníci, zlatníci a šperkaři - 12000 - 16000 CZK měsíčně

Klenotníci, zlatníci a šperkaři

EVOLUTION GROUP CZ s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

Lékař/ka s odborností kardiologie nebo gynekologie nebo psychiatrie nebo s jinou specializací, Lékaři specialisté - 25000 - 40000 CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)
Požadujeme: Znalost práce na PC, výpis z rejstříku trestů, VŠ diplom a praxi min. 3 roky v oboru. ŘP sk. B - vítán. Své životopisy s kontaktními údaji
RADA CL s.r.o. - 2016-07-28 - Liberecký kraj

OBSLUHA - MYTÍ VOZIDEL, POMOCNÁ SÍLA, Pracovníci pro ruční mytí vozidel - 10000 - 11000 CZK měsíčně

Pracovníci pro mytí vozidel

Auto Apko s.r.o. - 2016-05-04 - Liberecký kraj

Pasíř drahých kovů, Klenotníci, zlatníci a šperkaři - 11000 - 15000 CZK měsíčně

BISPOL GOLD s.r.o. - 2016-02-18 - Liberecký kraj

Pracovník/pracovnice dětského centra, Pracovníci péče o děti v oblasti předškolní výchovy v mimoškolských zařízeních - 14000 - CZK měsíčně

Pracovníci pečující o děti
Místo výkonu práce : DCD,z.s. - Havlíčkova 426, Česká Lípa Vlastnosti volného místa : Odborná způsobilost pečující osoby: učitel/ka MŠ, vychovatel, sociální
Dětské centrum Delfínek, z.s. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

PRAKTICKÝ ZUBNÍ LÉKAŘ, Zubní lékaři - 18000 - CZK měsíčně

Zubní lékaři

Ecce Dent s.r.o. - 2016-05-17 - Liberecký kraj

Prodavači potravinářského zboží - 12500 - 14000 CZK měsíčně

PRODAVAČ/KA - prodejna Novák maso - uzeniny v budově Tesca. Je požadován potravinářský průkaz a zkušenost s prodejem. Možnost zkráceného pracovního úvazku nebo DPP. Zaměstnanecé výhody:
ZIMBO CZECHIA s.r.o. - 2016-08-02 - Liberecký kraj

PROJEKTOVÝ MANAŽER, Ostatní inženýři elektrotechnici a energetici - 30000 - CZK měsíčně

Inženýři elektrotechnici a energetici
Pracovní náplň: - Projektové řízení - Zajišťovat projektové zakázky od počáteční fáze nabídky po předání díla objednateli - Ovládat kalkulace
DTZ Liberec s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

Realitní makléř/ka pro lokalitu Česká Lípa, Realitní makléři - 15000 - 70000 CZK měsíčně

Realitní makléři
LILAN s.r.o. je realitní kancelář s dlouholetými zkušenostmi, působící v Severních Čechách od roku 2000. Nabízíme zprostředkovatelské služby realitní kanceláře,
LILAN, s.r.o. - 2016-05-22 - Liberecký kraj

Referent administrativy provozu, Všeobecní administrativní pracovníci - 16000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Náplň práce: - vedení skladového hospodářství - průběžná kontrola a evidence - inventury - kompletní zpracování včetně datové inventarizace v programu Inisoft - kalkulace
PRAKTIK system s.r.o. - 2016-04-12 - Liberecký kraj

Referent/ka oddělení zásobování a nákupu, Nákupčí - 20000 - CZK měsíčně

Nákupčí
Nástup možný IHNED. Pracoviště: Mimoň IV, Pertoltická 142 Požadujeme: - ÚSO textilní vzdělání s praxí - popřípadě VŠ vzdělání textilní - možno i absolventy
MITOP, akciová společnost - 2016-07-28 - Liberecký kraj

ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 100 - 130 CZK za hodinu

Máš rád velká auta? řídíš rád zodpovědně a bezpečně? Hledáme zkušeného kolegu, který se bude spolupodílet na realizaci dopravních
Skanska a.s. - 2016-08-17 - Liberecký kraj

ŘIDIČ, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 12000 - 25000 CZK měsíčně

Jiří Sádek - 2016-02-15 - Liberecký kraj

Samostatný konstruktér přípravků s AJ, Techničtí a odborní pracovníci - 20000 - 50000 CZK měsíčně

Techničtí a odborní pracovníci
Samostatný konstruktér přípravků s AJ Náplň práce: o Konstrukce jednoúčelových zařízení, kontrolních a měřících přípravků o Tvorba 3D modelů, výkresů
DKL Tech s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

ŠIČKA/ŠVADLENA, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 70 - CZK za hodinu

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
vyuč. v oboru, manuální zručnost, spolehlivost, podmínkou je osoba zdravotně znevýhodněná, částečně invalidní nebo plně invalidní, šití
Tomáš Prokorát - 2016-02-15 - Liberecký kraj

SKLADNÍK-MANIPULANT, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 19000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

KSM Castings CZ a.s. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

SKLADNÍK , Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 100 - CZK za hodinu

Vaším úkolem bude: Zajištění bezproblémového chodu příjmu zboží, manipulace se zbožím, přejímky zboží, kontrola kvality a množství, sestavování zboží,
BOOM - nábytek, s.r.o. - 2016-09-10 - Liberecký kraj

Účetní, Účetní všeobecní - 22000 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
Místo výkonu práce: Na Vršku 434, Stráž pod Ralskem Všeobecný/á účetní s praxí. Znalost účetnictví podmínkou. Výhodou ne však podmínkou je znalost
DYNAFLEX CZ, s.r.o. - 2016-03-19 - Liberecký kraj

ÚČETNÍ, Účetní všeobecní - 18000 - 23000 CZK měsíčně

Požadavky: znalost podvojného účetnictví, aktivní znalost NJ/AJ, dobrá znalost práce na PC (MS Office, ERP systém - výhodou), odpovědnost, pečlivost, spolehlivost, zájem, komunikační
GALL s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

VEDOUCÍ ODBORU ORGANIZAČNÍHO, Ostatní specialisté v oblasti politiky organizací - 19980 - 26870 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti strategie
Charakteristika pracovního místa: řízení a odpovědnost za činnost organizačního odboru na úseku samosprávy, krizového řízení a BOZP, školství, příspěvkových
MĚSTO ČESKÁ LÍPA - 2016-03-14 - Liberecký kraj

VEDOUCÍ STŘEDISKA KONFEKCE, Vedoucí provozu v ostatních zařízeních - 30000 - CZK měsíčně

Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení
Požadujeme: Komunikační znalost němčiny, dobré logistické rozhodování, časová flexibilita, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, důslednost, dobré
Damino CZ s.r.o. - 2016-03-05 - Liberecký kraj

Výrobní dělník, Manipulační dělníci ve výrobě - 17200 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Nabízíme: práci na plný úvazek v České Lípě, nástupní mzdu od 17 200 Kč/měsíc s možností navýšení, odměňování dle tarifních tříd,
JH Automotive CZ s.r.o. - 2016-05-28 - Liberecký kraj

Výrobní dělník, Obsluha strojů a zařízení, montéři - 15000 - CZK měsíčně

Obsluha strojů a zařízení, montéři
Výrobní dělník - obsluha stroje na řezání hliníkových trubek, dobrý zdravotní stav (práce ve stoje) Požadujeme: Manuální zručnost Spolehlivost Chuť pracovat Ochota
DENSO AIR SYSTEMS CZECH, s.r.o. - 2016-03-31 - Liberecký kraj

VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR, Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - 30000 - 40000 CZK měsíčně

Strojírenští technici
Požadavky: - nutná znalost konstrukčního programu CAD, znalost programu Pro-Engineer/CREO je výhodou - jednosměnný provoz s přesčasovou prací dle potřeby zaměstnavatele - praxe se stavbou strojů/jednoúčelových
MSV SYSTEMS CZ s. r. o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

Zdravotní sestry, Všeobecné sestry bez osvědčení - 15000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství

STOMINAS s.r.o. - 2016-03-19 - Liberecký kraj