Práce Administrátor/ka zákaznického servisu (back office), Všeobecní administrativní pracovníci Moravskoslezský kraj ASUS Czech Service s.r.o. - nabídky práce

Administrátor/ka zákaznického servisu (back office), Všeobecní administrativní pracovníci

Místo výkonu práce: Na Rovince 887, Ostrava - Hrabová V případě zájmu volejte na tel. nebo pište na e-mail. Pozice je náhrada za mateřskou dovolenou, ale po návratu původní zaměstnankyně nabídneme v případě zájmu z Vaší strany možnost uplatnění na jiné, adekvátní pozici. Pozice je vhodná také pro absolventy za účelem získání praxe. HLEDÁME: Kolegu nebo kolegyni na oddělení zákaznického servisu - reklamací, který bude mít na starosti administrativní část zpracování požadavků na tzv. kredit (vrácení peněz za reklamované kusy). NÁPLŇ PRÁCE: - denní příprava Credit Back listu (seznam požadavků na kredit) - zpracování, kontrola, evidence - zpracovavání jednotlivých kreditů v interním IS (nahrávání denních požadavků, schvalování, kontrola statusu kreditů) - řešení speciálních případů (ruční zpracování kreditů, zadání žádosti o nestardartní řešení do interního systému) - týdenní a měsíční reporting - řešení případů souvisejících s kredit procesem a komunikace s různými ASUS odděleními (zákaznický servis, Process Controll, CB sklad, servisní centrum v Holandsku, HQ) POŽADAVKY: - nezbytná znalost anglického jazyka v písemné podobě na komunikativní úrovni - pečlivost, orientace na detail - schopnost samostatného řešení problémů, rychlost, spolehlivost - dobré komunikační a prezentační schopnosti - znalost Microsoft Office (Outlook, Word, Excel) - teamový hráč - spolupráce s ostatními členy teamu - kultivovaný projev písemný i ústní Zaměstnanecké výhody: - pružná pracovní doba - měsíční / roční / docházkový bonus - příspěvek na stravování - příspěvek na penzijní připojištění - dodatková dovolená - sick days - jazykové kurzy v pracovní době - permanentky na sportovní aktivity - volnočasové akce - sleva na nájemném v RPG bytech

Minimální plat: 17000

Maximální plat: 19500

Hodin týdně: 20

Jméno zaměstnavatele: ASUS Czech Service s.r.o.

Forma kontaktu: Mgr. Christu Lambrini

Zaměstnavatel telefonní číslo: +420 596 766 863,731 681 044

Job krátký popis: Všeobecní administrativní pracovníci

Země: Česká republika

Kraj: Moravskoslezský kraj

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Asistent/ka prodeje, Sekretáři (všeobecní) - 13000 - CZK měsíčně

Sekretáři (všeobecní)
Výborná znalost PC - World, Excel - podmínkou! Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, komunikační schopnosti, dobrá komunikace po telefonu. KONTAKT: životopis je nutno zaslat předem. K účasti na výběrovém
LAMA Plus s.r.o. - 2016-08-10 - Moravskoslezský kraj

AUTOMECHANIK, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 13000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

Auto-motoEvri, s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Číšníci a servírky, Číšníci a servírky - 9900 - 12000 CZK měsíčně

TJ Sokol ČOS Dolní Lutyně - 2016-06-04 - Moravskoslezský kraj

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 72 - CZK za hodinu

XENEX Investments, s.r.o. - 2016-05-05 - Moravskoslezský kraj

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 70 - CZK za hodinu

Číšníci a servírky

Radka Pudová - 2016-02-25 - Moravskoslezský kraj

Fotograf, Ostatní fotografové - 1700 - CZK měsíčně

Fotografové
Hledáme brigádníka k fotografování 3D produktových fotografií pro následné použití pro E-shop.Výhodou je znalost focení profesionální zrcadlovkou a práce
TIPA,spol. s r.o. - 2016-04-24 - Moravskoslezský kraj

Fyzioterapeut/ka s osvědčením, Fyzioterapeuti s osvědčením - 19000 - 21000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti rehabilitace

THERÁPON 98, a.s. - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

Konzultant/ka pro Oracle Retail Application, Systémoví analytici - 45000 - 60000 CZK měsíčně

Systémoví analytici
Popis pozice: - zajišťuje zákazníkům konzultace zaměřené na podporu procesů softwarovou aplikací - účastní se implementačních prací a zajišťuje podporu zákazníka při zahájení
U & SLUNO a.s. - 2016-04-12 - Moravskoslezský kraj

Koordinátor/ka bydlení a vedoucí terénních pracovníků, Řídící pracovníci v sociální oblasti (kromě péče o seniory) - 18000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v sociální oblasti (kromě péče o děti a seniory)
Místo výkonu práce: Trnkovecká 240, Ostrava - Radvanice, 716 00 Kontakt: sivakova (at) centrom.cz Náplň práce: o přijímání žádostí
CENTROM, občanské sdružení - 2016-05-30 - Moravskoslezský kraj

KUCHAŘ-KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 14000 - 16000 CZK měsíčně

A11 11/7/2016 Do naší závodní restaurace v Biocelu Paskov hledáme do týmu vhodného zaměstnance na pozici Kuchař/ka. Požadujeme: * vyučení nebo zkušenosti v oboru * znalost hygienických předpisů
EUREST, spol. s r.o. - 2016-07-15 - Moravskoslezský kraj

KUCHAŘ-KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři - 12500 - 15000 CZK měsíčně

C04 Do naší školní jídelny ve Frýdlantu nad Ostravicí hledáme vhodného zaměstnance na pozici kuchař/ka. Požadujeme: * vyučení v oboru * praxe v oboru * spolehlivost, zodpovědnost * optimistický
EUREST, spol. s r.o. - 2016-06-22 - Moravskoslezský kraj

MASÉR -KA, Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) - 12100 - CZK měsíčně

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech
ZŠ/SOU, vhodné pro osoby se zdravotním postižením, masérský kurz - masér pro zdravotní masáže, schopnost samostatné práce, pracovní nasazení, zodpovědnost, spolehlivost.
Charita Opava - 2016-03-24 - Moravskoslezský kraj

Obsluha čerpací stanice, Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků - 13000 - 16000 CZK měsíčně

Obsluha čerpacích stanic
Z: 29.2.2016 Místo výkonu práce: Butovická 904, Studénka. Pozice vhodná pro OZP. V případě Vašeho zájmu nám zašlete životopis s uvedením telefonického kontaktu na e-mail:
Uneco optima s.r.o. - 2016-03-02 - Moravskoslezský kraj

Ostraha - prac. Ostrava, Ostatní pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy - 9000 - CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy jinde neuvedení
Pracoviště: PORFIX CZ a.s., adresa: Třebovická 5543/36, 722 00 Ostrava. Informace o pracovním místě: Ochrana a ostraha majetku klienta, obsluha zařízení operačního
FORCORP GROUP spol. s r.o. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

POMOCNÝ DĚLNÍK - MANUÁLNÍ PRÁCE, Pomocní dělníci ve výrobě - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

SRUBY PACÁK s. r. o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Prodavač/ka v květinové síni, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 10000 - 12000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Patricie Lumumby 1, Ostrava - Zábřeh nebo Výškovická 170, Ostrava - Výškovice V případě zájmu volejte na tel. v pracovní dny od 8.00 do 18.00 hod. nebo pište
Ing. Martin Prášek - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

Recepční, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 80 - CZK za hodinu

Recepční v hotelích
Místo výkonu práce: Ostrava V případě zájmu volejte Úterý-Čtvrtek od 8.00 do 15.00 hod. na tel.: 606 081 909 nebo pište na e-mail: pvp (at) vitkovice.cz Práce na recepci naší ubytovny (Dolní
PRVNÍ VÍTKOVICKÁ PERSONÁLNÍ s.r.o. - 2016-05-30 - Moravskoslezský kraj

REFERENT ODBORU DOPRAVY - ZKUŠEBNÍ KOMISAŘ , Úředníci v oblasti správy průmyslu a dopravy - 16000 - CZK měsíčně

Úředníci jinde neuvedení
Charakteristika činnosti: Provádění zkoušek žadatelů o řidičská oprávnění, provádění administrativních zápisů a záznamů do protokolů o zkouškách z odborné
Město Hlučín - 2016-07-15 - Moravskoslezský kraj

SANITÁŘ -KA, Sanitáři - 12730 - 18700 CZK měsíčně

Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení
Vzdělání nerozhoduje, vhodné i pro absolventy, minimálně sanitářský kurz pro zdravotnické pracovníky, bezúhonnost, spolehlivost, samostatnost.
REHABILITAČNÍ ÚSTAV HRABYNĚ - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

Servisní technik/čka, Mechanici a opraváři elektronických přístrojů - 19000 - 22000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři elektronických přístrojů
Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj V případě zájmu volejte na tel. nebo pište na e-mail. Náplň práce: -Uvedení do provozu, servis,
Autic a.s. - 2016-03-25 - Moravskoslezský kraj

Sociální pracovník/ce, Sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené) - 15550 - 15550 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce
Místo výkonu práce: DCHOO Středisko sociální aktivizace Horizont, Holvekova 204/44, Ostrava - Kunčičky Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete nejpozději do 20. 5. 2016 na e-mail: horizont (at) dchoo.charita.cz
Diecézní charita ostravsko-opavská - 2016-04-27 - Moravskoslezský kraj

stavební elektrikáři, Stavební a provozní elektrikáři - 100 - CZK za hodinu

Stavební a provozní elektrikáři
GLD s.r.o. pracoviště: stavby v Havířově; pracovně právní vztah: DPP později možno na hlavní pracovní poměr; vhodné i pro absolventy; požadavky: jedná se o elektroinstalace v novostavbách;
##pracodawca## - 2016-02-18 - Moravskoslezský kraj

Traktorista, Traktoristé a obsluha zemědělských strojů - 65 - CZK za hodinu

Řidiči a obsluha zemědělských a lesních strojů
místo výkonu práce : Roudno Na DPP, ŘP sk. T, praxe je nutností, pomocné práce v zemědělství a lesnictví, práce s křovinořezem a motor.
AGROFOREST, s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Účetní finanční, Účetní finanční a investiční - 19000 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
Vaší náplní práce bude: - zodpovědnost za svěřený úsek financí – banka, pohyb peněz, pokladna, faktury, cash flow, platby - zpracování reportů pro vedení společnosti - spolupráce
SEJONG Czech s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Učitel/ka všeobecných a technických předmětů, Učitelé a vychovatelé pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami - 23000 - CZK měsíčně

Učitelé a vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami
z: 18.1.2016 Požadavky: VŠ vzdělání - speciální pedagog pro výuky všeobecných (ON, AJ) i technických předmětů (odborné kreslení, F).
Výchovný ústav, Nový Jičín, Divadelní 12 - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

zámečník, svářeč, palič, Svářeči - 100 - CZK za hodinu

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Nabírání pracovníků proběhne v r. 2016. Místo výkonu práce: ArcelorMittal, Moravskoslezský kraj Požadujeme: platný průkaz, zodpovědný přístup k práci + praxi min.
MAZARONE s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

ZDRAVOTNÍ SESTRA, Všeobecné sestry s osvědčením - 13530 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
Vyučení v oboru podmínkou, Zdravotní příkaz podmínkou, znalost přípravy dietních pokrmů výhodou, praxe v obdobném zařízení výhodou, čistý trestní rejstřík.
Fontána, příspěvková organizace - 2016-04-16 - Moravskoslezský kraj

Zedník/ce , Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 11000 - 16000 CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči
Místo výkonu práce: Ostrava a okolí Hledáme zedníka/ci, či jinak řemeslně zdatnou osobu pro práci ve speciální stavební firmě - teraco, kámen Kontakt: telefonicky 731133000,
TEKEL, s. r. o. - 2016-08-17 - Moravskoslezský kraj

Zubní technik, Zubní technici - 16000 - 25000 CZK měsíčně

Technici v oblasti ortotiky a protetiky

3dent Garčicová s.r.o. - 2016-03-02 - Moravskoslezský kraj