Práce ASISTENT/-KA OBCHODNÍHO ŘEDITELE, Obchodní referenti Moravskoslezský kraj CONTI THERM spol. s r.o. - nabídky práce

Pracovní pozice:
ASISTENT/-KA OBCHODNÍHO ŘEDITELE, Obchodní referenti

Požadujeme - min. SŠ vzdělání - obor strojní, ŘP sk. B, samostatnost, zodpovědnost, znalost AJ na komunikativní úrovni. Nabízíme - ohodnocení dle znalostí a schopností, zajímavou práci v rozvíjející se firmě, netypický výrobní program, nové, nekuřácké prostředí, osobní a profesní růst. Životopis zaslat na e-mailovou adresu: conti (at) contitherm.cz Pracoviště: Třinec, Jiné výhody - stravenky, příspěvek na penzijní připojištění

Minimální plat: 15000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: CONTI THERM spol. s r.o.

Forma kontaktu: Legierská

Job krátký popis: Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení

Země: Česká republika

Kraj: Moravskoslezský kraj

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní pracovník/pracovnice na konstrukci, Všeobecní administrativní pracovníci - 8000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
z: 29.3.2016; jedná se o archivaci výkresové dokumentace, příprava dokumentace pro výrobu, spolupráce na tvorbě průvodní dokumentace, spolupráce s konstruktéry, administrativní práce
TRIOM, spol. s r.o. - 2016-03-31 - Moravskoslezský kraj

Číšníci a servírky , Číšníci a servírky - 60 - CZK za hodinu

Číšníci a servírky

Petr Wrubel - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

ČÍŠNIK - SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 60 - CZK za hodinu

Dohoda o provedení práce Občasná výpomoc o víkendech. Vhodné pro studenty . Praxe vítána, popžípadě zaučíme. Předem volat a domluvit si schůzku. Kontakt: Ing. Pavel Kubina, tel.
Ing. Pavel Kubina - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

ČÍŠNÍK, SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 14000 - CZK měsíčně

SOU, praxe v oboru min. 1 rok, mzda: 14 000 Kč/měsíc, HPP, plný úvazek, krátký/ dlouhý týden, nástup ihned, pracoviště: Restaurace Pasáž, Dolní náměstí 9, Opava.
VELA CZK, s.r.o. - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

DĚLNÍK - ZAHRADNÍK, Pomocní pracovníci v zahradnictví - 12000 - 13000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci v zahradnictví
A11 fyzická zdatnost - fyzicky náročnější práce, veškeré činnosti spojené s realizací zahrad (terénní práce, výsadba stromů, práce s drobnou mechanizací),
Dolfi Gardens s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Elektrikář, Mechanici a opraváři elektronických přístrojů - 14000 - 16000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři elektronických přístrojů
Místo konání pohovorů Na Okraji 598/24, 717 00 Ostrava. Své životopisy zasílejte na email stojcev (at) seznam.cz, po výběru z životopisů Vás pozveme na
Milan Stojčev - 2016-03-05 - Moravskoslezský kraj

elektrotechnici, Provozní elektromechanici - 13000 - CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači

FOOM Plus s.r.o. - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

EXPEDIENT-KA (vyhrazeno pro OZZ, ID), Pomocní skladníci - 12000 - CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
A11 (vyhrazeno pro OZZ, ID) ranní směny, zkrácený 6hodinový úvazek - nepravidelná pracovní doba (střídání), jedná se o telefonické kontaktování zákazníků
Sodovkárna R. Sýkora s.r.o. - 2016-04-12 - Moravskoslezský kraj

Grafici, Návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační - 18000 - CZK měsíčně

Aranžéři a příbuzní pracovníci
z: 5.2.2016 Požadavky: min. středoškolské vzdělání, vysoký stupeň počítačové gramotnosti, komunikativnost, schopnost rychlého zaučení, praxe min. 2 roky Pracovní doba: PO - PÁ
Adam Kolařík - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Knihařka, Pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih - 70 - 75 CZK měsíčně

Pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih
Knihař/ka - Strojový park, obsluha menších tisk.strojů.Práce vhodná spíše pro ženy. Jedná se o čtyřsměnný provoz ( 12hod ). Mzda 75,-/hod. Nástup
##pracodawca## - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

Kombinovaná role řidič nákladního vozidla a strojník na kolové nakladače, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 80 - CZK za hodinu

Hledáme kolegu na kombinovanou roli řidiče nákladního vozidla skupin C + E a strojníka na kolové nakladače (UNC 060, Zepelin, Liebherr aj.). Nutné: - profesní
VIADRUS a.s. - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

kuchaři, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 72 - 80 CZK za hodinu

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Bc. Jiří Kovalčík - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

LEKTOR/KA ANGLICKÉHO JAZYKA, Ostatní specialisté a odborní pracovníci v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení - 15000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení
Min. SŠ vzdělání pedagogického směru v mateřské škole, podmínkou certifikát z anglického jazyka, samostatnost, sportovní zaměření (účast
Mgr. Linda Jandová - 2016-06-14 - Moravskoslezský kraj

OBSLUHA E-SHOPU, PRODAVAČ/KA, Prodavači v prodejnách - 10000 - CZK měsíčně

z:3.2.2016. Náplň práce: jedná se o prodavače/ku v kamené prodejně, pracovník má nastarost také kompletní a samostatnou obsluhu e-shopu, přípravuje zboží na expedici. Pracovní
ROBINSON - FISHING TACKLE s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

OPERÁTOR -KA VÝROBY - VÝROBNÍ DĚLNÍK-CE, Manipulační dělníci ve výrobě - 80 - CZK za hodinu

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
ZŠ, SOU, podmíkou žádné zdravotní omezení. Mzda 80 Kč/hod., 3-směnný provoz, pracoviště Opava, nástup 1.2.2016. KO: Kubica Petr, životopis zašlete na e-mail: p.kubica (at) filson.cz., Jiné výhody
FILSON s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Pomocný/ná pekař/ka, Pekaři - 12000 - 16000 CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)

Bohumila Šuterová - 2016-03-25 - Moravskoslezský kraj

Pracovníci ostrahy, strážní, Pracovníci ostrahy, strážní - 11000 - 12000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Místo výkonu práce: Novoveská 1264/9, Ostrava - Mariánské Hory V případě zájmu volejte od 8.00 do 17.00 hod. nebo pište na e-mail. Ostraha objektu - obchodního centra, detektivní
LAMA AGENCY s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

PRACOVNÍK/CE PŘIMÉ OBSLUŽNÉ PÉČE - DOMOV PRO SENIORY , Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - 15000 - CZK měsíčně

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)
Velkou výhodou osvědčení o absolvování kurzu "Pracovníka v sociálních službách" Předpokládaný nástup od 1.4.2016.
Domov pod Vinnou horou, příspěvková organizace - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Prodavač/ka do trafiky, Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení - 11500 - 13000 CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení
Místo výkonu práce: náměstí Družby 1234/15, Ostrava - Poruba V případě zájmu volejte od 8.00 do 20.00 hod. na tel.: 732 552 232 nebo pište na e-mail: katerina.uridilova (at) centrum.cz Po tel. domluvě
Kateřina Uřidilová - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Slévač formíř, Slévači - 15000 - 16000 CZK měsíčně

Slévači, formíři a jádraři
Nabízíme pracovní příležitost SLÉVAČŮM (FORMÍŘŮM). Místem výkonu práce bude slévárna ve Vítkovicích. Náplní práce bude formování
Bohemia Works Group, družstvo - 2016-02-18 - Moravskoslezský kraj

SOCIÁLNÍ ASISTENT PRO DĚTI A MLÁDEŽ, Řídící pracovníci v oblasti vzdělávání - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti vzdělávání
A11 Bližší informace na www.frydekmistek.cz V případě, že nebudou splněny podmínky a požadavky uvedené na webovém odkazu, nebudou přihlášky akceptovány
Statutární město Frýdek-Místek - 2016-04-24 - Moravskoslezský kraj

Strážce/ná - Opava, Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - 15000 - CZK měsíčně

Nechodit na adresu fyzického pracoviště, nejdříve kontakt. Náplň práce: • Ochrana a ostraha majetku klienta • Pochůzková činnost • Kontrola bezpečnosti v rámci objektu • Eliminace nepoctivých
Mark2 Corporation Czech a.s. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Svářeč - zámečník, Svářeči - 80 - 100 CZK za hodinu

Svářeči, řezači plamenem a páječi
místo výkonu práce : Bruntál, Vrchlického 10 Podmínky: platný svářečský průkaz CO2, nutná praxe 2 roky, znalost čtení výkresové dokumentace Možnost prodloužení
ELKOPLAST CZ, s.r.o. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

UKLÍZEČ/KA, Ostatní uklízeči a pomocníci - 7000 - CZK měsíčně

z:11.2.2016. Záměstnanec by měl nastoupit na pozici uklízečky v Mateřské škole Hájov s.r.o. Zástup za nemocenskou. Nutná vlastní mobilita. Inf.: zájemci
Mateřská škola Hájov s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Vedoucí skladu materiálu, Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě - 21000 - 26000 CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě
z: 2.2.2016 Požadavky: středoškolské vzdělání s maturitou ( nábytkářství, logistika), znalost práce na PC, průkaz řidiče VZV, praxi v oblasti skladového hospodářství nebo nábytkářské
MB DOMUS SE - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Všeobecná zdravotní sestra s osvědčením, Všeobecné sestry s osvědčením - 19000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
místo výkonu práce - Horní Benešov. Požadujeme: ÚSO - zdravotní škola, osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, praxe v oboru, ŘP sk. B.
MUDr. Ladislava Borská - 2016-02-22 - Moravskoslezský kraj

zámečníci, Zámečníci strojů - 15000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Požadujeme: v praxi v oboru min. 2 roky, základní kurz svařování plamenem ZK 311 1.1 (Z-G1) Výkon práce: okres Karviná KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem
STAVO-ČESTAV, s.r.o. - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

Zámečník - montér, Zámečníci strojů - 80 - 90 CZK za hodinu

místo výkonu práce : Bruntál, Zahradní 46d dělení a broušení materiálu, čtení z výkresu, montáž strojního zařízení,
KARLA spol. s r.o. - 2016-08-02 - Moravskoslezský kraj