Práce Asistent/ka prodeje pekařského a cukrářského zboží, Prodavači v prodejnách Liberecký kraj MIMO BOHEMIA, a.s. - nabídky práce

Asistent/ka prodeje pekařského a cukrářského zboží, Prodavači v prodejnách

Asistent/ka prodeje pekařského a cukrářského zboží. Pracovní náplň: zajišťuje provoz prodejny, prodej pekařského,lahůdkářského a cukrárenského zboží,obsluhu zákazníků a pokladny.Požadujeme dobré komunikační dovednosti, bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost, chuť pracovat a dále se vzdělávat,uživatelská znalost PC výhodou .Jedná se o prodej lahůdkařiny, pekařiny a cukrařiny v moderně zařízené provozovně. Pracuje se na krátký-dlouhý týden,základní znalost práce s pc. Nabízíme možnost zajímavých výdělků. V případě zájmu zasílejte své životopisy e-mailem na mimopacesova (at) seznam.cz do předmětu napište Jablonec

Minimální plat: 17000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: MIMO BOHEMIA, a.s.

Forma kontaktu: Alena Pačesová

Job krátký popis: Prodavači v prodejnách

Země: Česká republika

Kraj: Liberecký kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

AUTOMECHANIK, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 10000 - 20000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

HAVEX-auto s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

elektrikář, Mechanici a opraváři elektronických přístrojů - 20000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři elektronických přístrojů

VLNOVCE ŠPÍS s.r.o. - 2016-07-28 - Liberecký kraj

EXPEDIENT/KA SPECIALISTA/KA, Úředníci ve skladech - 11200 - CZK měsíčně

Úředníci ve skladech
Pracovní doba - pouze noční směny Požadujeme: · vzdělání SOU · praxe výhodou Nabízíme: · 5 týdnů dovolené · motivační bonus · závodní
UNITED BAKERIES a.s. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

Foukači skla - skláři, Skláři dutého, lisovaného a technického skla - 10000 - 18000 CZK měsíčně

Skláři, brusiči skla a pracovníci při konečné úpravě skla
Vyučení a praxe v oboru výhodou. Místo výkonu práce: Horní Libchava 142 Nabízíme: pracovní poměr z počátku na dobu určitou 1/2
Jiří Kysela-SKLOJAS - 2016-02-15 - Liberecký kraj

KONTROLOR/KA KVALITY, Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - 100 - CZK za hodinu

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
Popis práce: - Kontrola výrobků v automobilovém průmyslu Požadavky: - Dobrý zrak - Manuální zručnost - Odolnost vůči stresu - Stabilní docházka
G & P Quality Management s.r.o. - 2016-06-22 - Liberecký kraj

LEKTOR/KA NĚMECKÉHO JAZYKA, Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách - 400 - CZK za hodinu

Lektoři jazyků
Výuka bude probíhat každé úterý v čase 16:15 - 17:45. Jazyková zkouška či certifikát a úroveň C1 podmínkou, v případě zájmu pošlete, prosím, životopis na hr (at) vzdelavanimetis.eu,
Ing. et Bc. Lenka Štichauerová - 2016-08-17 - Liberecký kraj

MALÍŘ POKOJŮ, Malíři interiérů - 12630 - CZK měsíčně

Malíři (vč. stavebních lakýrníků a natěračů), tapetáři
Jedná se o vymalování a činnosti s tím související (tedy vystěhování a nastěhování nábytku, technologická úprava
Okresní soud v Liberci - 2016-08-17 - Liberecký kraj

Manipulační dělníci, Manipulační dělníci ve výrobě - 10000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Sklářská 704, Nový Bor Požadujeme: min. stupeň vzdělání vyučení (v jakémkoli oboru). Pracovní doba od 5:00 - 13:30 hod. Nabízená mzda 10
CRYSTAL M.M.O., s.r.o. - 2016-08-10 - Liberecký kraj

manipulační dělník/kontrola, Manipulační dělníci ve výrobě - 15000 - 18000 CZK měsíčně

PLASTIME.CHEMI s.r.o. - 2016-03-19 - Liberecký kraj

MANUÁLNÍ PRÁCE VE VÝROBĚ, Montážní dělníci mechanických zařízení - 20000 - CZK měsíčně

Montážní dělníci mechanických zařízení
Základní informace: Hledáme šikovné výrobní operátory pro našeho významného klienta v Jablonci nad Nisou. Náplň práce: Obsluha stroje na výrobu gumových hadic
LUTO Automotive CZ, s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

MISTR VÝROBY, Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství) - 25000 - 33000 CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě
Pracovní náplň: - vedení pracovníků ve výrobě - přidělování úkolů, kontrola, hodnocení - sledování kvality a množství výroby, plánování
DTZ Liberec s.r.o. - 2016-08-17 - Liberecký kraj

MISTR VÝROBY S CIZÍM JAZYKEM (AJ/NJ), Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - 30000 - 35000 CZK měsíčně

Profil: Směnový mistr řídí pracovníky výroby (operátory, seřizovače) na svěřené směně. Samostatně řídí výrobní proces tak, aby nedošlo k výpadku plynulé
Webasto Roof & Components Czech Republic s.r.o. - 2016-06-09 - Liberecký kraj

NEZÁVISLÝ ENERGETICKÝ SPECIALISTA, Obchodní zástupci - 15000 - 40000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci

NeP Company s.r.o. - 2016-09-10 - Liberecký kraj

Obsluha CNC lisů, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 20000 - 27000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
1. kontakt pouze e-mailem!!! Místo výkonu práce: Dubická 3274, Česká Lípa Požadujeme: vzdělání strojírenské zaměření, čtení výkresové dokumentace-maturita,
MODUS, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

OBSLUHA CNC vyvrtávacího stroje, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 100 - 150 CZK za hodinu

DELTA HL, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

Obsluha stanice LPG, Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků - 10000 - 16000 CZK měsíčně

Obsluha čerpacích stanic
Místo výkonu práce: Nádražní 188, Žandov Požadujeme: Min. základní vzdělání, ŘP sk. B - výhodou. Proběhne zaučení v činnostech plnění propanbutanových
Daniel ŠTRAUB s.r.o. - 2016-03-23 - Liberecký kraj

Pomocní pracovníci v oblasti stavebnictví, Dělníci v oblasti výstavby budov - 10000 - 20000 CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

Ing. Jaroslav Slánský - 2016-05-28 - Liberecký kraj

POMOCNÝ STAVEBNÍ DĚLNÍK, Dělníci v oblasti výstavby budov - 10000 - CZK měsíčně

LEIB s.r.o. - 2016-05-25 - Liberecký kraj

PRIMÁŘ INTERNÍHO ODDĚLENÍ, Primáři v oblasti zdravotnictví - 80000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti zdravotnictví

Masarykova městská nemocnice v Jilemnici - 2016-02-15 - Liberecký kraj

Prodavač/ka - maso, uzeniny, lahůdky - ČESKÁ LÍPA, Prodavači potravinářského zboží - 11800 - CZK měsíčně

Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Kauflandu ve městě ČESKÁ LÍPA. Pracovní náplň • prodej masa • příprava a prodej uzenin, lahůdek a pečiva • manipulace
PMU CZ, a.s. - 2016-02-24 - Liberecký kraj

PROJEKTANT/KA - KONSTRUKTÉR/KA, Inženýři projektanti, konstruktéři v ostatních oborech - 25000 - 30000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti techniky (kromě elektrotechniky) jinde neuvedení
Praxe: praxe není požadována, vhodné pro absolventy Požadované znalosti: Vysokoškolské vzdělání podmínkou: strojní, stavební Znalost
FENESTRA WIEDEN s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

Řidič nákladního automobilu nad 7,5 t, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 124 - CZK za hodinu

Místo výkonu práce: Česká Lípa Požadujeme: ŘP pro skupinu C+E, platný profesní průkaz, vyšetření EEG, psychotesty, digitální
Marius Pedersen, a.s. - 2016-04-27 - Liberecký kraj

STAVEBNÍ DĚLNÍK, Dělníci v oblasti výstavby budov - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Ruslan Mereuta - 2016-02-15 - Liberecký kraj

strojník kolového rýpadla Caterpillar řady 428, Obsluha důlních vrtacích strojů a rypadel - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Obsluha důlních zařízení (včetně horníků)

SaM silnice a mosty a.s. - 2016-04-29 - Liberecký kraj

TECHNIK KVALITY - uvolňování dílů, Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - 25000 - CZK měsíčně

Pracovní náplň: Zodpovídá za kontrolu a uvolnění prototypových dílů včetně předsérie, vystavení požadované zákaznické
Tristone Flowtech Czech Republic s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

UKLÍZEČ/KA KANCELÁŘSKÝCH PROSTOR, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 75 - CZK za hodinu

Nabízíme stálé zaměstnání ve stabilní společnosti, pravidelný měsíční příjem. Úklid kancelářských
1. Liberecká bezpečnostní, s.r.o. - 2016-04-12 - Liberecký kraj

Vedoucí prodejny, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 14000 - CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
Nedostavovat se na provozovnu!!!! Schůzku je nutné domluvit nejdříve tel. nebo e-mailem. Osobní kontakt možný jen na adrese COOP Mnichovo Hradiště, Turnovská 21, Mnichovo Hradiště. Požadujeme: min. základní
COOP Mnichovo Hradiště, družstvo - 2016-05-02 - Liberecký kraj

VYCHOVATELÉ ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ PRO VÝKON ÚSTAVNÍ NEBO OCHRANNÉ VÝCHOVY, Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) - 20530 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Mariánská 570, Česká Lípa Vzdělání a související podmínky dle zákona č. 563/2004 Sb., o
Dětský domov, Česká Lípa, Mariánská 570, příspěvková organizace - 2016-08-10 - Liberecký kraj

Zedník, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 10000 - 20000 CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči
Zaměstnavatel: Ing. Jaroslav Slánský (IČ 67855245) Kontakt: Irena Pinkasová, tel.: 608 234 302, e-mail: pinkasova (at) wood-man.cz Místo výkonu: dle zakázek po celé ČR Schůzku je nutné domluvit předem
##pracodawca## - 2016-05-17 - Liberecký kraj

Zubní laborant, Zubní technici - 15000 - CZK měsíčně

Technici v oblasti ortotiky a protetiky

JAFADENT s.r.o. - 2016-04-21 - Liberecký kraj