Práce Asistent/ka společnosti, Sekretáři (všeobecní) Jihomoravský kraj LIOVA GROUP s.r.o. - nabídky práce

Pracovní pozice:
Asistent/ka společnosti, Sekretáři (všeobecní)

První kontakt telefonicky. Firma zabývající se autodopravou hledá inteligentní sekretářku s praxí. Požadujeme, zodpovědnost, časovou nezávislost, příjemné vystupování a řidičský průkaz sk. B s praxí a dobrou orientací po ČR. Místo výkonu práce: Cukrovarská 233, Pohořelice

Minimální plat: 18000

Maximální plat: 23000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: LIOVA GROUP s.r.o.

Forma kontaktu: Monika Bolková

Job krátký popis: Sekretáři (všeobecní)

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní pracovnice / pokladní, Pokladníci v prodejnách - 15000 - CZK měsíčně

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek
Pro naši prodejnu JENA-nábytek v Brně (ul. Křenová) hledáme nové pracovníky na pozici: ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE / POKLADNÍ Náplň práce: * práce na pokladně, markování
OKAY s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Administrativní pracovník/ce , Všeobecní administrativní pracovníci - 18000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci

Jiří Novák - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Automechanik - autoelektrikář, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 9900 - 10000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

RST Group s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

cukrář/ka - specialista, Cukráři (kromě šéfcukrářů) - 15000 - CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)
Místo výkonu Brno Svůj životopis zasílejte na email: vera.matejkova (at) logoped.cz Pokud Vás nebudeme kontaktovat, nebyli jste vybráni do užšího kola výběrového
Soukromá klinika LOGO s.r.o. - 2016-04-21 - Jihomoravský kraj

Data Support Analyst , Ostatní specialisté v peněžnictví a pojišťovnictví - 23000 - 25000 CZK měsíčně

Finanční analytici
Požadované dovednosti Velmi dobrou AJ a alespoň pasivně NJ, další světový jazyk vítán Náplň práce: Odpovědnost za získávání informací o evropských podílových
Financial Express (Czechia) s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Dělníci v oblasti výstavby budov - 9200 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

UNIVERZAL - V, družstvo - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Dělník/ce do výroby zastiňovacích doplňků, Montážní dělníci ostatních výrobků - 13500 - 16500 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Náplň práce: - jednoduchá montáž elektro výroby, - vizuální kontrola jakosti, - zajištění dalších nezbytných úkolů dle dohody s nadřízeným pracovníkem
BKR ČR, s.r.o. - 2016-05-17 - Jihomoravský kraj

Knihař/seřizovač - pracovník v knihárně, tiskárně, Pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih - 15000 - CZK měsíčně

Pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih
Kontaktovat budeme pouze uchazeče, kteří postoupí do užšího výběru. Životopis zasílejte na e-mail: prace (at) dekameron.cz a uvádějte název pozice Ofsetová
Dekameron CZ s.r.o. - 2016-05-28 - Jihomoravský kraj

Lékaři v interních oborech - 23460 - CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)

Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

montážní dělník ve strojírenské výrobě, Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě - 22000 - 25000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (7-13 hod.) Pro zdravé i zdravotně hendikepované Práce v chráněné pracovní dílně dvousměnný provoz - dvanáctihodinové směny Zaučíme
K - CONSULT plus, s.r.o. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

Montéři kovových konstrukcí - 10000 - CZK měsíčně

Montéři kovových konstrukcí
Požadované dovednosti: Dobrý zdravotní stav, práce ve výškách. Montáž kovových dílců a skládání kovových konstrukcí. Zájjemci se dostaví
STEJK s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Obchodní zástupce, Obchodní zástupci - 16000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Obchodní zástupce - Brno Jsme firma SMERO, která udává směr obchodu kancelářských potřeb a příjmeme obchodního zástupce pro Brno. Pokud se nebojíte osobního jednání
SMERO, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ, Obchodní zástupci - 18000 - CZK měsíčně

PRONECO, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

pekař/ka, Pekaři - 16710 - CZK měsíčně

PEKAŘ/KA Úvazek 37,5 hod./týdně, 3-směnný provoz (ranní, odpolední, noční) Mzda : nástupní 16.710,-Kč po 6 měsících 18.410,-
Tesco Stores ČR a.s. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

PEKAŘ, Pekaři - 13500 - CZK měsíčně

18.1.2016 - pečení bezlepkového pečiva, jen noční směna (18.00 - 06.00), vyučení v oboru není podmínkou, praxe výhodou, vhodné i pro absolventy,
Ladislav Kocman - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Pomocná síla, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 11500 - CZK měsíčně

OREA HOTELS s.r.o. - 2016-05-11 - Jihomoravský kraj

Pracovník úklidu - uklízeč/ka, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 70 - CZK za hodinu

První kontakt emailem nebo telefonicky. (8-15 hod.) Jedná se o úklidové práce v odpoledních hodinách na ruční a strojové mytí. Pracovní
OLMAN SERVICE s.r.o. - 2016-05-12 - Jihomoravský kraj

PRODAVAČ/KA BUFETU, Prodavači potravinářského zboží - 11000 - 13000 CZK měsíčně

25.4.2016 - výdej jídla v bufetu, práce na pokladně (zaučíme). Základní vzdělání nebo vyučen, odpovědnost a spolehlivost. Prac. doba: turnusy (6:30-18:00). Kontakt: tel. 725 606 617, 774 831
ORIGINAL CZECH PUB s.r.o. - 2016-04-27 - Jihomoravský kraj

PRODAVAČ/KA - POKLADNÍ, Prodavači v prodejnách - 11000 - CZK měsíčně

12.4.2016/ Místo výkonu práce: MIKULOV, KOSTELNÍ NÁM. 9 Prodej zboží, obsluha zákazníka, práce na pokladně, práce za obslužným úsekem, doplňování a ošetření
Jednota, spotřební družstvo v Mikulově - 2016-04-15 - Jihomoravský kraj

Prodavač/ka v úseku ovoce-zelenina, Prodavači potravinářského zboží - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Požadované dovednosti: znalost sortimentu výhodou, VZV výhodou, potravinářský průkaz Poznámka k volnému místu: Prodej zboží v úseku ovoce - zelenina Flexibilita, ochota učit se
Globus ČR, k.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

PRODAVAČ, PRODAVAČKA - POKLADNÍ, Prodavači potravinářského zboží - 16300 - CZK měsíčně

22.8.2016 - prodej zboží a práce na pokladně. Min. vyučen (obor nerozhoduje), pracovní doba: dvousměnný provoz. Benefity: stravenky, 5 týdnů dovolené. Kontakt: tel. 725 714 024 nebo email: martin.machalicek (at) penny.cz.
Penny Market s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Programátoři počítačových aplikací specialisté - 30000 - 100000 CZK měsíčně

Programátoři počítačových aplikací
Požadované dovednosti Vysokoškolské vzdělání minimálně na úrovni bakalář, znalost portugalského jazyka na úrovni rodilého mluvčího. Poznámka k volnému místu:
Red Hat Czech s.r.o. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

RECEPČNÍ, Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) - 14000 - 20000 CZK měsíčně

Recepční (kromě recepčních v hotelích)
7.3.2016/ Místo výkonu práce Café Fara Klentnice. Řešení emailové a telefonické komunikace s hosty, ubytování hostů, prodej suvenýrů ve Farním obchůdku. Požadavky: komunikativnost,
KRÁSNÁ PÁLAVA s.r.o - 2016-03-10 - Jihomoravský kraj

Recepční, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 10000 - 16000 CZK měsíčně

Recepční v hotelích

DAAD plus s.r.o. - 2016-02-18 - Jihomoravský kraj

Skladník/úklidový pracovník POUZE PRO OZP, Úředníci ve skladech - 10500 - CZK měsíčně

Úředníci ve skladech

Petr Štěpán - 2016-06-04 - Jihomoravský kraj

Svářeči - 19000 - 23500 CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi

ESB Rozvaděče, a.s. - 2016-03-02 - Jihomoravský kraj

TECHNIK, TECHNIČKA KVALITY, Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - 25000 - 40000 CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
9.5./7.4./7.3./2.2./19.1./18.12./26.11.2015 - zajištění kontroly kvality výrobků ve výrobě, komunikace se zákazníkem, řešení reklamací. Min. SŠ (technický
Arens Oberflächenfullservice s.r.o. - 2016-05-15 - Jihomoravský kraj

topenář - vodoinstalatér, Instalatéři ústředního topení - 22000 - 24000 CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři

EKOTERM, spol. s r.o. - 2016-05-05 - Jihomoravský kraj

Vrátný OZP, Vrátní - 9614 - 13000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb. Místo výkonu práce: Střelice, bude upřesněno při osobním jednání.
Bartoň a Partner s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Zámečník, Zámečníci strojů - 18000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Pracovní místo je vhodné pro muže i ženy. Jemná mechanická práce, odjehlování výrobků po obrábění, montáž. Požadujeme
Componenta Moravia, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj