Práce asistenti v zubní ordinaci, Zdravotničtí asistenti (praktické sestry) Moravskoslezský kraj Zuběnka s.r.o. - nabídky práce

asistenti v zubní ordinaci, Zdravotničtí asistenti (praktické sestry)

náplň práce: zpracování zdravotnických dat, komunikace s klienty, pomocné práce ve zdravotnickém provozu. Nabízíme: příspěvek na vzdělání, příspěvek na ubytování Hlásit se telefonicky od 10-18h, nebo emailem Osobně možno od 7.30 hod. do 9.00 hod. (pouze v tomto časovém rozmezí)

Minimální plat: 13700

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Zuběnka s.r.o.

Forma kontaktu: Jitka Šmílo

Job krátký popis: Odborní zdravotničtí asistenti

Země: Česká republika

Kraj: Moravskoslezský kraj

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní pracovník/ce, Všeobecní administrativní pracovníci - 6500 - 8000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci

Přírodní dekorace s.r.o. - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

Číšníci a servírky, Číšníci a servírky - 85 - CZK za hodinu

BOWLING & SQUASH, s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Číšník, servírka, Číšníci a servírky - 10000 - 12000 CZK měsíčně

Příjmu číšníka nebo servírku. Požaduji praxi v oboru alespoň jako brigádu. Samostatnost, spolehlivost, pracovní nasazení, znalost základů přípravy kávy a míchaných
Tomáš Frančák - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 70 - CZK za hodinu

Číšníci a servírky

Radka Pudová - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

INŽENÝR KVALITY - ELEKTRO, Inženýři elektrotechnici a energetici kontroly a řízení kvality - 24000 - CZK měsíčně

Inženýři elektrotechnici a energetici
Náplň práce: -Práce v projektovém týmu, podpora dalších členů týmu v oblasti kvality elektroniky -Zodpovědnost za zajištění požadavků zákazníka na výrobek ve vývojové
MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

KUCHAŘ/-KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 120 - CZK za hodinu

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Andrea Bulawová - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Mechanik opravář zemědělských strojů, Mechanici a opraváři zemědělských strojů a zařízení - 15000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
z: 2. 11. 2015 Místo je vhodné i pro ABSOLVENTY Místo výkonu práce: Mankovice č. 30, 742 35 Odry + celá ČR Požadavky: vyučen v oboru, řidičské oprávnění
Servis Zrak s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

METODIK - MANAŽER KVALITY, Odborní pracovníci organizace a řízení - 17000 - CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
A16 Požadavky na pracovníka: splňovat odbornou způsobilost sociálního pracovníka Náplň práce: - VŠ nebo VOŠ vzdělání (se zaměřením na sociální práci dle §
Charita Frýdek - Místek - 2016-02-22 - Moravskoslezský kraj

MISTR CESTMISTROVSTVÍ, Technici dispečeři v ostatních průmyslových oborech - 13380 - 20150 CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
SŠ technického směru (stavební, dopravní, silniční), praxe v oboru, zkušenosti s vedením pracovníhokolektivu výhodou, ŘP sk. B - aktivní řidič,
Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace - 2016-06-22 - Moravskoslezský kraj

OBCHODNÍ REFERENT, Obchodní referenti - 15000 - 17000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení

Lumius, spol. s r.o. - 2016-04-15 - Moravskoslezský kraj

Obchodní zástupce metalurgie - trainee, Obchodní zástupci - 25000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: hr (at) prometgroup.eu DO PŘEDMĚTU E-MAILU PROSÍM UVEĎTE "OBCHODNÍK Trainee". Na základě předloženého životopisu budou vybraní
PROMET GROUP a.s. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Operátor/ka výroby, Manipulační dělníci ve výrobě - 15000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

MYLAND GROUP s.r.o. - 2016-05-02 - Moravskoslezský kraj

Pojišťovací poradce, Odborní pojišťovací poradci - 14000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví
z: 19.2.2016 Náplň práce: péče o stávající klienty, vyhledávání nových klientů, prodej služeb společnosti, administrativní činnost Zaměstnanecké výhody:
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group - 2016-02-22 - Moravskoslezský kraj

Prodejce nákladních a užitkových vozidel, Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení - 23000 - CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení
Pracovní náplň -Vyhledávání obchodních příležitostí ve svěřeném regionu -Samostatné vedení jednání za účelem prodeje nákladních a užitkových
AGROTEC a.s. - 2016-06-22 - Moravskoslezský kraj

programátor(-ka) počítačových aplikací specialista(-ka), Programátoři počítačových aplikací specialisté - 20000 - CZK měsíčně

Programátoři počítačových aplikací
Místo výkonu práce: Repinova 2661/17, Moravská Ostrava, 702 03 Ostrava Náplň práce: programování v PL/SQL, JAVASCRIPT, JAVA, PHP, DELPHI, základní práce s databázemi,
Český statistický úřad - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Řidič malého dodávkového automobilu, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 12100 - 21000 CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Do našeho kolektivu hledáme schopné lidi na pozici řidič. V případě zájmu o námi nabízenou pracovní pozici zašlete Váš strukturovaný
BENSTAR s.r.o, - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

řidiči ADR, PH, Řidiči cisternových vozů - 20000 - CZK měsíčně

požadavky: řidič sk. C,E, profesní průkaz a školení na ADR (cisterny) nebo pohonné hmoty výhodou; možno i po rekvalifikačním kurzu, firma zaučí, Hlásit
DOPRAVA BADO Cz s.r.o. - 2016-05-25 - Moravskoslezský kraj

Řidiči taxi, Taxikáři osobních a malých dodávkových automobilů - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Martin Smožek - 2016-03-14 - Moravskoslezský kraj

Šička textilní konfekce strojní POUZE OZP, Obsluha šicích a vyšívacích strojů - 9300 - CZK měsíčně

Obsluha šicích a vyšívacích strojů
Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je doložení rozhodnutí o přiznání invalidního důchodu. Požadujeme praxi v šití na průmyslových strojích,
Střední odborné učiliště DAKOL, s.r.o. - 2016-04-12 - Moravskoslezský kraj

Specialista pro prodej služeb T - Mobile a mobilních telefonů, Ostatní pracovníci v oblasti prodeje - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Ostatní pracovníci v oblasti prodeje
místo výkonu práce : Krnov, Albrechtická 25 Společnost SECTRON MOBIL s.r.o. ve spolupráci se společností T-Mobile, hledá do svého týmu Specialistu pro partnerskou prodejnu T- Mobile v Krnově.
SECTRON MOBIL s.r.o. - 2016-08-17 - Moravskoslezský kraj

Stavěč scénických dekorací, Pracovníci montovaných staveb - 100 - CZK za hodinu

Pracovníci montovaných staveb
Místo výkonu práce (adresa): Čs. legií 148/14, 701 04 Ostrava - Moravská Ostrava Kontakt: Tel.:596 276141, 603 414 783, 734 558 153, E-mail: technika (at) ndm.cz Popis práce Stěhování kulis, pružná
Národní divadlo moravskoslezské, příspěvková organizace - 2016-04-24 - Moravskoslezský kraj

TESAŘ/KA, Tesaři - 17000 - CZK měsíčně

Tesaři a stavební truhláři
Podmínkou vyučení v oboru tesař. Výhodou řidičský průkaz sk. B. Praxe není nutná - práce vhodná i pro absolventy. Nástup možný ihned. V případě zájmu předem volat
STŘECHY PRODO s.r.o. - 2016-05-24 - Moravskoslezský kraj

VŘ 29/2016 Správce/kyně aplikací, Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - 17870 - 26870 CZK měsíčně

Systémoví administrátoři (správci systémů)
Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj - Krajský úřad v Ostravě Oznámení o výběrovém řízení je na adrese www.kr-moravskoslezsky.cz v sekci volná místa.
Moravskoslezský kraj - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

Výrobní dělník plastových oken a dveří, Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů - 16000 - 17000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
z: 19.5.2016; požadavky: vzdělání nejlépe technického směru, praxe ve výrobním procesu výhodou, znalost problematiky ošetřování výrobních strojů výhodou, vysoké
PVC OKNA s.r.o. - 2016-05-22 - Moravskoslezský kraj

Vývojáři/ky softwaru, Vývojáři softwaru - 50000 - 70000 CZK měsíčně

Vývojáři softwaru
ZMK Místo výkonu práce: 28. října 3346/91, Moravská Ostrava Kontakt: Kateřina Focková, tel.: +420 246 043 262, e-mail: kfockova (at) deloittece.com Požadujeme: -Programování ABAP -Design a testování
Tieto Czech s.r.o. - 2016-05-17 - Moravskoslezský kraj

Webdesigner/ka, Vývojáři webu a multimédií - 10000 - CZK měsíčně

Vývojáři webu a multimédií

GORILA INFORMATION TECHNOLOGIES s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Zámečník - údržbář, Provozní zámečníci, údržbáři - 22000 - 24000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
z.: 30.3.2016. Požadované dovednosti: • praxe min. 3 roky na stejné pozici, svářečské zkoušky, • znalost hydrauliky, pneumatiky výhodou • manuální
HIGHFIVE, s.r.o. - 2016-04-12 - Moravskoslezský kraj

ZÁMEČNÍK, Zámečníci strojů - 80 - 100 CZK za hodinu

SOU v oboru, praxe výhodou, svářečský průkaz, ŘP sk. B, mzda 80 - 100 Kč/hod., prac. doba: 6:00-14:30 hod., pracoviště Bohučovice, nástup dle dohody, dobrá dopravní
ZDVIHMONT s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Zástupce/Zástupkyně vedoucího prodejny DEICHMANN - OBUV, Nový Jičín, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 7600 - CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
z: 14.7.2016 Největší evropský prodejce obuvi Deichmann hledá do svého týmu Zástupce/Zástupkyni vedoucího prodejny na zkrácený pracovní úvazek min. 20 hodin týdně.
DEICHMANN-OBUV s.r.o. - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj