Práce autoklempíř, Karosáři a autoklempíři Karlovarský kraj L&B AUTO universal s.r.o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: autoklempíř, Karosáři a autoklempíři

NEVYDÁVAT DOPORUČENKY - do odvolání !!!!!! Způsob hlášení uchazečů: -telefonicky Po - Pá 7:00 - 17:00; So - 8:00 - 10:00 - pan Jiří Lang - 608 319 740 -e-mailem - info (at) lbauto.cz Upřesňující informace: řidičské oprávnění min. sk. B, znalost na PC, MANUÁLNÍ ZRUČNOST, pracovní flexibilita. Zaměstnanecké výhody: prémie, možnost ubytování. Místo výkonu práce: Dr. Kocourka 2100, 356 01 Sokolov.

Minimální plat: 17000

Maximální plat: 20000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: L&B AUTO universal s.r.o.

Forma kontaktu: Jiří Lang, jednatel

Job krátký popis: Pracovníci na zpracování plechu

Země: Česká republika

Kraj: Karlovarský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Disponent/-ka VW, Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
NÁPLŇ PRÁCE: *vedení kompletní evidence všech vozů *správa a evidence všech dokladů od vozidel *vedení složek ke každému vozu *poskytování podpory při předávání,
stauner palet s.r.o. - 2016-05-20 - Karlovarský kraj

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 16000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: T.G. Masaryka 22, Loket Hrubá měsíčná mzda: 16.000,-Kč/měsíc + prémie Způsob kontaktu uchazeče: telefonicky - p. Fejtek pavel 602 296 857 osobně: Hotel Goethe Loket e-mailem:
Pavel Fejtek - 2016-04-22 - Karlovarský kraj

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 22000 - CZK měsíčně

AXXOS hotel & spa management s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Manažer/ka nákupu, Nákupčí - 28000 - CZK měsíčně

Nákupčí
Místo výkonu práce: Kynšperk nad Ohří. Náplň práce: -nákup výrobního materiálu a obchodního zboží, nákup spotřebního materiálu -vyhledávání
GPH, spol. s r.o. - 2016-03-23 - Karlovarský kraj

Noční recepční, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 11200 - 13200 CZK měsíčně

Recepční v hotelích
Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou (možnost i uzavření dohody o provedení práce), podnikové stravování. Požadujeme: znalost práce na PC, znalost německého nebo
Hotel POLONIA s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Noční úklidový/á pracovník/ce, Uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů - 5880 - CZK měsíčně

Jedná se o dohodu o provedení práce !!! Místo výkonu práce: Mariánské Lázně. Nástup možný ihned. Zkrácený úvazek
HLS SECURITY AGENCY s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

obráběč kovů - obsluha vrtačky (VO 50 VS 32), Seřizovači a obsluha konvenčních strojů na vrtání - 20000 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Místo výkonu práce: Pohraniční stráže 365, 357 03 Svatava. Profesní požadavky : - vyučen v oboru strojírenství (zámečník nebo kovoobráběč) - praktická znalost problematiky
Svatavské strojírny s.r.o. - 2016-02-25 - Karlovarský kraj

Opravář/ka zemědělských strojů, Mechanici a opraváři zemědělských strojů a zařízení - 15000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
Místo výkonu práce: ZD Rozvoj, Trstěnice u Mariánských Lázní. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30
Zemědělské družstvo \"ROZVOJ\" se sídlem v Trstěnicích - 2016-05-19 - Karlovarský kraj

Pojišťovací poradce/kyně, Pojišťovací poradci specialisté - 15000 - CZK měsíčně

Finanční a investiční poradci
Místo výkonu práce: Franze Kafky 832/7, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: Po-Pá 8:00-16:00 h. Požadujeme: min. SŠ
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group - 2016-08-17 - Karlovarský kraj

pokojská, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 11000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Bc. Lukáš Hořt - 2016-02-26 - Karlovarský kraj

pokojská, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 15000 - CZK měsíčně

Hotel Promenáda s.r.o. - 2016-08-02 - Karlovarský kraj

Pomocná síla do kuchyně, Pomocníci v kuchyni - 13000 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni
Místo výkonu práce: Závišín 724, Zádub - Závišín. Náplň práce: mytí bílého i černého nádobí, pomocné práce (škrábání
MORRIS CL s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Recepční - pracovník/ce v administrativě, Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) - 15000 - CZK měsíčně

Recepční (kromě recepčních v hotelích)
Pracovní doba: jednosměnný provoz (7:00-15:30), 40 hod/týden. Náplň práce: zajištění chodu recepce podniku, správa telefonní ústředny, péče o podnikové reprezentační
apt Products s.r.o. - 2016-06-22 - Karlovarský kraj

Recepční v hotelu, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 9900 - 14000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Hotel Bohemia Relax s.r.o., Klostermannova č.p. 92, Slatina, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Směnnost: dvousměnný provoz. Pracovní doba: ranní
Hotel Bohemia Relax s.r.o. - 2016-07-28 - Karlovarský kraj

Rehabilitační sestra/bratr (na úseku balneo v hotelovém provozu), Ostatní všeobecné sestry se specializací - 17000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti ošetřovatelství
Místo výkonu práce: Hotel Monty, Příkrá 218, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Mzdové ohodnocení: základní mzda od 17.000,- Kč. Požadujeme:
GALA HOTELS, s.r.o. - 2016-03-25 - Karlovarský kraj

sanitátor - sirupář, Obsluha strojů na výrobu nápojů - 18000 - CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků
Požadavky: - vyučen nejlépe v technickém oboru - SŠ vzdělání výhodou - manuální zručnost, pečlivost, samostatnost - schopnost učit se novým
Karlovarská Korunní s.r.o. - 2016-02-28 - Karlovarský kraj

SERVÍRKA/ČÍŠNÍK, Číšníci a servírky - 12000 - 17000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Petra Skribeková - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

servírka/číšník, Číšníci a servírky - 12500 - CZK měsíčně

Pracoviště: Hotel Čajkovskij Palace, Krále Jiřího 2015/2E Komunikativnost, příjemné vystupování. Vhodné pro ženy. Kontakt: životopis zasílejte na e-mail: hrdlickova (at) cajkovskij.com Kontakt
VESK service s.r.o. - 2016-03-31 - Karlovarský kraj

Sociální pracovník/ce, Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - 15000 - 22750 CZK měsíčně

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)
Místo výkonu práce: Polní 378, 354 91 Lázně Kynžvart. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou.
Domov pro seniory v Lázních Kynžvart, příspěvková organizace - 2016-06-09 - Karlovarský kraj

specialista ostrahy, Pracovníci ostrahy, strážní - 12500 - 20000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Způsob kontaktu uchazečů: -telefonicky 9:00 - 15:00 hod. pí Karolína Képesová - 604340060 -e-mailem - asistentka-jednatele (at) police-ondra.cz Upřesňující informace: Expandující firma s dlouholetou
EBS-HOLDING SECURITY, s.r.o. - 2016-07-28 - Karlovarský kraj

Stomatolog/žka, Zubní lékaři - 18000 - CZK měsíčně

Zubní lékaři

MUDr. Josef Houska - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Strážný - ostraha, Pracovníci ostrahy, strážní - 16000 - CZK měsíčně

Iron Shield s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Učitel/ka 2. stupně ZŠ (aprobace AJ a případné kombinace), Učitelé na 2. stupni základních škol - 20650 - 26350 CZK měsíčně

Učitelé na středních školách
Místo výkonu práce: Školní 258, 364 61 Teplá. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem anebo osobně na adrese Školní 258, 364 61 Teplá (Út 8:00-10:00 h) - pí. Leheňová,
Základní škola v Teplé, příspěvková organizace - 2016-04-18 - Karlovarský kraj

úklid - brigáda, Ostatní uklízeči a pomocníci - 70 - 80 CZK za hodinu

Kontakt: POUZE telefonicky, e-mailem: info (at) vernat.cz - Úklidová firma přijme brigádníky na generální úklidy v Karlových Varech - Mzda: 70,- - 80,-
VERNAT s.r.o. - 2016-09-10 - Karlovarský kraj

Vedoucí směny, Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství) - 18000 - 25300 CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě
Způsob kontaktu uchazeče: !!! " P O U Z E " !!! e-mailem: info (at) frenzelit.cz Požadavky: - Praxe v textilní výrobě - Znalost a zkušenost v šití na šicím stroji - Orientace v technologických výkresech
FRENZELIT s.r.o. - 2016-08-10 - Karlovarský kraj

VŠEOBECNÁ SESTRA - REGISTROVANÁ, Všeobecné sestry s osvědčením - 22000 - 25000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
Kontaktujte nás telefonicky, osobně Po - Pá 9-12, 13-15 hod, e-mailem. Požadujeme: min. ukončenou SZdrŠ s maturitou, registraci dle zákona 96/2004 Sb.,znalost cizího jazyka výhodou, příjemné vystupování,
Imperial Karlovy Vary a. s. - 2016-09-10 - Karlovarský kraj

zástupce manažera prodejny - OKAY ELEKTROSPOTŘEBIČE, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
Kontakt: e-mailem zaslat životopis (s fotografií) na: okay_057 (at) okaycz.eu Místo výkonu práce: Karlovy Vary Vaše budoucí práce: - aktivní prodej zboží a služeb - odborné poradenství
OKAY s.r.o. - 2016-04-27 - Karlovarský kraj

ZDRAVOTNÍ SESTRA, Všeobecné sestry s osvědčením - 16000 - CZK měsíčně

Zdravotní sestra - řidičský průkaz sk.B + aktivní řízení, základní znalost práce s PC, zkušenosti s odběry krve a biologického materiálu, ke mzdě profesní příplatky,
Sang Lab - klinická laboratoř, s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj