Práce Autolakýrník - přípravář, karosář, Lakýrníci automobilů a jiných vozidel Kraj Vysočina Radek Sobotka - nabídky práce

Autolakýrník - přípravář, karosář, Lakýrníci automobilů a jiných vozidel

vyučení v oboru nebo praxe v oboru výhodou; ŘP sk. B; pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou; pracovní doba 6,30-15,00 hod

Minimální plat: 12000

Maximální plat: 25000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Radek Sobotka

Forma kontaktu: Radek Sobotka, podnikatel

Job krátký popis: Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)

Země: Česká republika

Kraj: Kraj Vysočina

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Brusič/ka dřevěných lišt - pomocný/á dělníl/ce ve výrobě, Pomocní dělníci ve výrobě - 10500 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Broušení dřevěných lišt, pomocné práce na dílně, úklidové práce. Pracovní doba od 6:00 do 14:30 hod., dle dohody i na zkrácený úvazek. zam. výhody: podnikové
KYBEK s.r.o. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

Číšník / servírka, Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Iva Pešáková - 2016-03-04 - Kraj Vysočina

Controller/ finanční analytik, Finanční analytici - 19000 - 30000 CZK měsíčně

Finanční analytici
Místo výkonu práce: Jihlava, Na Hranici 6. Dopravní společnost SILVA CZ, s.r.o., zabývající se silniční a železniční přepravou a nákupem výrobních surovin do dřevozpracujícího
SILVA CZ, s.r.o. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

ELEKTRIKÁŘ/KA - Bory, Stavební a provozní elektrikáři - 21000 - CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři

František Zikmund - 2016-03-23 - Kraj Vysočina

Manažer Lean Managementu, Specialisté analytici rozborů, studií, racionalizace výroby - 40000 - CZK měsíčně

Inženýři v průmyslu a ve výrobě
Místo výkonu práce Pelhřimov. Pro našeho významného klienta z oblasti výroby na Pelhřimovsku, hledáme zkušeného Lean Managera. Požadujeme: - technické vzdělání; prokazatelná
NSE Solutions, s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Mistr strojírenské výroby, Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě
Požadujeme: ÚSO technického směru, praxe min. 3 roky v podobné pozici, dobrý zdravotní stav, komunikační schopnosti a práce v kolektivu, odbornost Nabízíme: - perspektivní práci
První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s. - 2016-03-24 - Kraj Vysočina

montážní dělníci, Montážní dělníci výrobků z kovů - 17000 - 22000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
- výroba plechových komponentů na automobily (nápravy, výfuky), práce na svařovně a lakovně - dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost Před návštěvou pracoviště volat na bezplatnou
EUROPERSONAL BOHEMIA s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Mzdový účetní, Mzdoví účetní - 22000 - CZK měsíčně

Mzdoví účetní
Požadavky: -praxe na pozici mzdové účetní, znalost programu VEMA výhodou -znalost mzdové problematiky -samostatnost, pečlivost Pracovní náplň: -zpracování mezd v programu VEMA -zpracování
AKI ELECTRONIC, spol. s r.o. - 2016-02-22 - Kraj Vysočina

obsluha čerpací stanice Benzina, Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků - 15000 - CZK měsíčně

Obsluha čerpacích stanic
Náplň práce: obsluha a prodej PHM, doplňování zboží, obsluha terminálu Sazka, zajištění chodu ČS,úklid. Provoz není non stop. Místo výkonu práce: Nádražní
Jaroslav Servít - 2016-07-15 - Kraj Vysočina

Pomocná obsluha CNC, Pomocní dělníci ve výrobě - 17000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce Jihlava, Hruškové Dvory 58. NÁPLŇ PRÁCE: Provádění přípravy materiálu k obrábění, následné čištění stroje a zakládání
Decoleta, a.s. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

POMOCNÉ A BOURACÍ PRÁCE, Dělníci v oblasti výstavby budov - 15000 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov
Pomocné a bourací práce na stavbě. Místo výkonu práce: celá ČR Prvotní kontakt na e-mail: mdcolor11 (at) gmail.com, nebo tel.v pracovní dny Miroslav Pánek - 774 983 923, David Štverák
All in Colors s. r. o. - 2016-03-04 - Kraj Vysočina

pomocný elektromontér, Pomocní montážní dělníci - 12000 - 25000 CZK měsíčně

CESCZ s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

pracovník do truhlářské výroby, Pomocní dělníci ve výrobě - 70 - CZK za hodinu

Ing. Jiří Sedlák - 2016-05-15 - Kraj Vysočina

Právník, Podnikoví právníci - 22000 - CZK měsíčně

Specialisté v právní oblasti a pracovníci v příbuzných oborech jinde neuvedení
Místo výkonu práce Jihlava, Vrchlického 46. Požadavky: magisterské vzdělání v oboru právo a právní věda, znalost pracovního
Krajské ředitelství policie kraje Vysočina - 2016-06-04 - Kraj Vysočina

PŘÍPRAVÁŘ - ROZPOČTÁŘ, Rozpočtáři specialisté - 20000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti účetnictví
Místo výkonu práce: U Obůrky 823/5, Třebíč; celá ČR a EU Pracovní náplň: návrhy a zpracování technického řešení dle projektové dokumentace zakázek
MAPO-MONT, s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

přípravář, rozpočtář, Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu - 22000 - CZK měsíčně

Stavební technici
Místo výkonu práce Jihlava, Na Hranici 14. Vzdělání SŠ/VŠ stavebního směru, praxe ve vodohospodářských stavbách vítána. Požadujeme: orientaci v projektové dokumentaci,
SYNER VHS Vysočina, a.s. - 2016-02-19 - Kraj Vysočina

Procesní technolog, Inženýři technologové, normovači v ostatních oborech - 19000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti techniky (kromě elektrotechniky) jinde neuvedení
Místo výkonu práce Plandry E 3. Co u nás bude dělat: •optimalizace a zvyšování efektivity výrobních procesů v sériové výrobě
STAALBOEK s.r.o. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

prodavač,- ka/ pokladní, Prodavači potravinářského zboží - 70 - CZK za hodinu

Prodavači v prodejnách

BILLA, spol. s r.o. - 2016-05-30 - Kraj Vysočina

Prodavač/ka, Prodavači potravinářského zboží - 12000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce Jihlava, Kostelec. Co u nás budete dělat: - Nabízet výrobky - Vyrovnávat a vystavovat zboží - Udržovat pořádek a čistotu - Pracovat s podnikovými systémy
ADÉLKA a.s. - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

Provozní pracovník - řidič, Provozní pracovníci - 16300 - 20000 CZK měsíčně

Provozní pracovníci
Staňte se členem úspěšného týmu Conteg. Náš úspěch nás zavazuje k neustálému zlepšování. I z toho důvodu uvítáme v našem týmu vysoce motivované,
CONTEG, spol. s r.o. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

ŘIDIČ/KA NÁKLADNÍHO VOZIDLA TATRA 815 - Žďár nad Sázavou, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 25000 - CZK měsíčně

platný ŘP sk. B, C + potřebné doklady, ŘP sk. E a praxe výhodou, zdravotní způsobilost, samostatnost, flexibilita. Požadujeme člověka aktivního, se vztahem ke
Auto Rosecký s.r.o. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

řidič nákladní dopravy (C+E) - vnitrostátní, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 25000 - CZK měsíčně

vnitrostátní kamionová přeprava (tahač + návěs) - řidičský průkaz C+E, FRIGO, každý den návrat domů místo výkonu práce: Jiřice
Čermák-Transport s.r.o. - 2016-08-10 - Kraj Vysočina

Servírka, číšník, Číšníci a servírky - 100 - CZK za hodinu

Místo výkonu práce Radniční restaurace na Masarykově nám. 66/67 v Jihlavě. Vyučení v oboru výhodou, ne podmínkou, ochota učit se novým věcem, komunikativnost. , Jiné výhody
FABES s.r.o. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

skladník/ manipulant, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 19000 - 23000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Náplň práce: doplňování zboží retrakem, příprava zboží k expedici, balení, kontrola, vystavování přepravních dokumentů, základní údržba manipulační
Ciret s.r.o. - 2016-05-30 - Kraj Vysočina

Skladník-řidič VZV, skladník-navažeč bez obsluhy VZV, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 17000 - 22000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce Střítež u JIhlavy. Na pozici skladník-řidič VZV se uchazeč setká nejen s prací s vysokozdvižným vozíkem, ale také pracuje s tažnými vláčky a
JIPOCAR Logistic, s.r.o. - 2016-05-20 - Kraj Vysočina

sociální pracovník, (-ce), Ostatní specialisté v oblasti sociální práce - 14000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti sociální práce a poradenství
pracovní poměr na dobu určitou - možnost prodloužení,požadujeme: vzdělání dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách § 110 tj. dokončená
Oblastní charita Havlíčkův Brod - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Vedoucí obchodu, Řídící pracovníci v oblasti obchodu - 20000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti prodeje a marketingu
Místo výkonu práce Jihlava, Hradební 1. Požadujeme: Praxe v oboru na obdobné pozici min. 3 roky, zodpovědnost za obchodní jednotku, orientace na výsledek,
J.K.L. TRADE s.r.o. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

VEDOUCÍ PIZZERIE, Ostatní šéfkuchaři - 18000 - 21000 CZK měsíčně

Šéfkuchaři a šéfcukráři
Místo výkonu práce Pražská 1056, Třebíč. Požadujeme: - praxi v oboru vítána - potravinářský průkaz - samostatnost, bezúhonnost - ochotu pracovat o víkendu a v dvousměnném
Pizza a Gyros Del Monte s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

zámečník, Zámečníci strojů - 18000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
kontaktní den: úterý + středa od 10.00 do 11.00 hodin kontaktní osoby: p. Svoboda, p. Houška místo výkonu práce: Central Trade Park D1 č.p. 1575 396
Industrial Buildings HB s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina