Práce Automechanici, diagnostici, autoelektrikáři, Mechanici a opraváři osobních automobilů Středočeský kraj Louda Auto a.s. - nabídky práce

Automechanici, diagnostici, autoelektrikáři, Mechanici a opraváři osobních automobilů

Náplň práce: opravy automobilů koncernových značek + Ford a Hyundai Požadujeme: vyučení v oboru, praxe, ŘP sk. B Nabízíme: pravidelné vzdělávání, firemní stravování Kontakt telefonicky nebo e-mailem. Nástup ihned nebo dohodou.

Minimální plat: 20000

Maximální plat: 30000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Louda Auto a.s.

Forma kontaktu: Markéta Němečková

Job krátký popis: Mechanici a opraváři motorových vozidel

Země: Česká republika

Kraj: Středočeský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Asistenti pedagoga, Asistenti pedagogů - 11000 - 16000 CZK měsíčně

Asistenti pedagogů
Pozice: asistenti pedagoga Požadavky: kurz asistenta pedagoga v rozsahu 140 hod. Nástup od 1.9.2016 na dobu určitou do 31.8.2017. Mzda: 11 000,- až 16 000,- Kč. Kontakt: Říhová Zdeňka, tel.: 739 510 519, e-mail: rihova (at) sedlec-prcice.cz
Základní škola a Dětský domov, Sedlec-Prčice, Přestavlky 1, příspěvková organizace - 2016-06-22 - Středočeský kraj

Automechanici/karosaři osobních automobilů, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
Pozice: Automechanici/karosaři osobních automobilů Požadavky: ŘP sk. B, zkoušky svařování, praxe výhodou, časová flexibilita, vyučení v oboru Nástup: Ihned. Mzda: 15.000 - 20.000,- Kč (více
PRORESTA, s.r.o. - 2016-05-28 - Středočeský kraj

Automechanici osobních automobilů, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: tř. Václava Klementa 1437, 29301 Mladá Boleslav 1,autorizovaný prodej a srvis vozů FIAT a FIAT Professional. Pro pozici automechanik s odbornou kvalifikací ve značkovém autoservisu
Mgr. Libor Štěpán - AUTO Štěpán - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Brusič na kulato, Brusiči nástrojů a kovů - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů
Požadujeme:minimálně střední odborné vzdělání s výučním listem technického směru, zkušenosti s broušením povrchů na kulato nebo vyučení
Technometra Český Brod a.s. - 2016-07-28 - Středočeský kraj

Business development - manažer rozvoje obchodních příležitostí, Ostatní pracovníci v oblasti prodeje - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Ostatní pracovníci v oblasti prodeje
Pozice:Business development - manažer rozvoje obchodních příležitostí Obchodní činnost, marketing, procesní management, řízení vztahů s dodavateli, požadované praxe na obdobné pozici
VK Elektro s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Chemičtí technici technologové, normovači a pracovníci v příbuzných oborech - 18000 - 23000 CZK měsíčně

Technici v chemickém inženýrství a příbuzných oborech
Místo pracoviště: - Hlavní 130, 250 68 řež Prvotní kontakt: - e-mail: kucera (at) ujf.cas.cz Upřesňující údaje: - práce v prostředí ionizujícího
Ústav jaderné fyziky AV ČR, v.v.i. - 2016-08-02 - Středočeský kraj

Dispečeři MKD, Dopravní dispečeři - 19000 - 25000 CZK měsíčně

Úředníci v dopravě a přepravě
Místo pracoviště: - Hovorčovice 250 64, Za Humny 840 - prostory pracoviště také v Praze - Čakovice Prvotní kontakt: - tel.: 605 749 736 od 08:00 do 16:00 - e-mail: filip.stepanek (at) stepanek-autodoprava.cz Upřesňující
Filip Štěpánek - 2016-04-12 - Středočeský kraj

Hlavní účetní - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti účetnictví
Místo pracoviště: - Zápská 1795, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Prvotní kontakt: - tel.: 778 762 967 - e-mail: zdenek.muller (at) brandysko.cz Upřesňující údaje: - znalost IS Helios
Brandýsko - Boleslavská městská a.s. - 2016-08-10 - Středočeský kraj

Kuchaři, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12100 - 13430 CZK měsíčně

Místo vhodné i pro absolventy. Možné i pro ČID a důchodce. Pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku, s výhledem na neurčito. Práce na krátký - dlouhý týden. Pracovní
Domov Svojšice - 2016-06-22 - Středočeský kraj

Lékař pro oddělení RTG, Lékaři bez atestace (kromě oborů praktického lékařství) - 21960 - 29560 CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)

Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Obchodní zástupci, Obchodní zástupci - 30000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Náplň práce: vedení obchodních jednání se stávajícími a potenciálními zákazníky s cílem nastavení cenové politiky a rozšíření
DSK stavebniny s.r.o. - 2016-05-02 - Středočeský kraj

Obráběč kovů - na fréze a soustruhu, Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - 19000 - 25000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů

Progresmetal, spol. s r. o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Obsluha čerpací stanice, Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků - 9500 - 10500 CZK měsíčně

Obsluha čerpacích stanic
Pracovní náplň obnáší příjem prodávaného produktu, výdeje produktu zákazníkům, přijímání plateb zákazníků, provádění inventury.
##pracodawca## - 2016-06-01 - Středočeský kraj

pekař, Pekaři - 25000 - CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)

EMPEKO, spol. s r.o. - 2016-04-29 - Středočeský kraj

Podpora prodejny HPP i brigádně - Mladá Boleslav, Pracovníci ostrahy, strážní - 20000 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Nechodit na adresu fyzického pracoviště, nejdříve kontakt! Náplň práce: • Poskytování informací zákazníkům ohledně novinek v prodejně • Podpora prodejního týmu •
Mark2 Corporation Czech a.s. - 2016-02-22 - Středočeský kraj

Pomocná síla, Uklízeči a pomocníci - 16956 - CZK měsíčně

Uklízeči a pomocníci

EUREST, spol. s r.o. - 2016-08-10 - Středočeský kraj

pracovníci v sociálních službách, Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - 11000 - CZK měsíčně

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)
Pracoviště domácnosti ICSS Odlochovice s možností prodloužení na dobu neurčitou, nepravidelné směny, kurz Pracovníka v sociálních službách
Integrované centrum sociálních služeb Odlochovice - 2016-03-20 - Středočeský kraj

Prodavačka - maso - uzeniny, Prodavači v prodejnách - 1 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

JATKY Český Brod a.s. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Řidič/ka nákladního vozidla v MKD, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 25000 - CZK měsíčně

Pozice: řidič/ka nákladního vozidla v MKD Požadavky: - řidičské oprávnění skupiny C - profesní průkaz Jízdy Německo - Česká republika Nástup
Karel Ptáček - 2016-02-15 - Středočeský kraj

SKLÁŘI DUTÉHO, LISOVANÉHO A TECHNICKÉHO SKLA - SKLÁŘ DUTÉHO SKLA, Skláři dutého, lisovaného a technického skla - 15000 - CZK měsíčně

Skláři, brusiči skla a pracovníci při konečné úpravě skla
SKLÁŘI DUTÉHO, LISOVANÉHO A TECHNICKÉHO SKLA - SKLÁŘ DUTÉHO SKLA - místo výkonu: Nižbor, požadavky: vyučení/zaučení v oboru,
RÜCKL CRYSTAL a.s. - 2016-06-27 - Středočeský kraj

Strojírenský dělník, Nástrojaři a příbuzní pracovníci - 1 - CZK za hodinu

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Požadujeme vyučení v oboru, praxi v profesi zámečník, svářečský průkaz výhodou, jeřábnické a vazačské zkoušky výhodou, oprávnění
ELTE, s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Strojníci, topiči, mechanici MaR, Obsluha kotlů na vytápění, ohřívačů a výměníků (kromě obsluhy kotlů lodí a lokomotiv) - 12120 - 16300 CZK měsíčně

Obsluha parních turbín, kotlů a příbuzných zařízení
Místo výkonu práce: Lípy 15, 293 06 Kosmonosy Prvotní kontakt: emailem či telefonicky Požadované vzdělání: Osvědčení o způsobilosti
Psychiatrická nemocnice Kosmonosy - 2016-03-06 - Středočeský kraj

STROJNÍK PRO TECHNOLOGII ASFALTOVÝCH ZÁLIVEK, Obsluha zemních a příbuzných strojů - 16500 - 19000 CZK měsíčně

Obsluha zemních a příbuzných strojů
Jedná se o jednu pozici. Místo výkonu práce – stavby a provozovny závodu Emulze Kolín na území ČR. Pozice je vhodná pro muže i pro ženy. Ideálním kandidátem/kandidátkou
EUROVIA CS, a.s. - 2016-07-28 - Středočeský kraj

Účetní všeobecní - 25000 - 30000 CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví

K.N.i.B., s.r.o. - 2016-04-15 - Středočeský kraj

Údržbář, Provozní zámečníci, údržbáři - 90 - 115 CZK za hodinu

LESS & TIMBER, a.s. - 2016-03-05 - Středočeský kraj

VALCÍŘI KOVŮ, Strojírenští kovodělníci - 15000 - 25000 CZK měsíčně

VALCÍŘI KOVŮ - místo výkonu: Na Louce č.p. 97, Karlova Huť, 267 01 Králův Dvůr u Berouna, doba určitá - ode dne nástupu na 6 měsíců ,poté
BILSTEIN CEE a.s - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Vedoucí balírny, Mistři a příbuzní pracovníci v chemii, farmacii a potravinářství - 23000 - CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě
Pracovní náplň Máte zkušenost s vedením menšího teamu podřízených ve výrobní společnosti? Nabízíme příležitost pracovat v české společnosti na pozici Vedoucí
Crocodille ČR, spol. s r.o. - 2016-07-15 - Středočeský kraj

Vedoucí/prodavač, Prodavači v prodejnách - 12000 - 17000 CZK měsíčně

Náplň práce: zajištění provozu obchodu se zdravou výživou. Prodej na kase a poradenství zákazníkům Doplňování zboží, kontrola příjmu zboží a související
BIOOBCHOD.CZ s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Zedník, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 12000 - CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči

Ruslan Stefurak - 2016-04-12 - Středočeský kraj