Práce AUTOMECHANIK - AUTOELEKTRIKÁŘ, Mechanici a opraváři osobních automobilů Jihomoravský kraj Veronika Stehlíková - nabídky práce

AUTOMECHANIK - AUTOELEKTRIKÁŘ, Mechanici a opraváři osobních automobilů

21.6/5.6.2015 - práce automechanika a autoelektrikáře. Min. vyučen (obor nerozhoduje), praxe v oboru výhodou. ŘP sk. B. Kontakt: tel. 777 822 222, email: veracar.autoservis (at) gmail.com nebo osobně na adrese: Mendlova 2636/14, Břeclav.

Minimální plat: 15000

Maximální plat: 25000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Veronika Stehlíková

Forma kontaktu: Jiří Frodl

Job krátký popis: Mechanici a opraváři motorových vozidel

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ano

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK /CE, Všeobecní administrativní pracovníci - 25000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
7.3.2016 - velmi dobrá znalost AJ, organizační schopnosti, práce na PC (Word, Excel), znalost účetního programu POHODA vítána, přehled o distribuci výhodou, jednosměnný provoz, min. SŠ
AZ AUTO DESIGN s.r.o. - 2016-03-10 - Jihomoravský kraj

Brusič kovů - seřizovač a obsluha konvenčního stroje na broušení, Seřizovači a obsluha konvenčních strojů na broušení - 19000 - 24000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Česká strojírenská společnost hledá:ASISTENTKU JEDNATELE/PERSONALISTKU na zkrácený pracovní úvazek Náplň práce: - vedení personální databáze zaměstnanců
DI industrial spol. s r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Dělník chemické výroby, Obsluha ostatních strojů a zařízení pro chemickou výrobu - 17000 - CZK měsíčně

Obsluha strojů a zařízení pro chemickou výrobu
Uchazeče neposílat osobně. Pouze písemný styk - zasílání životopisů na e-mail: jana.vopenkova (at) tonaso.cz Místo výkonu práce a kontaktní
Vodní sklo, a.s. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Doručovatel listovní pěší, Doručovatelé listovních poštovních zásilek - 14800 - 16000 CZK měsíčně

Pracovníci poštovního provozu (kromě úředníků na přepážkách)
První kontakt zájemce: telefonicky PO - PÁ 7.00 - 14.00 hod. e-mailem: cechova.vera (at) cpost.cz osobně: Nádražní 3, Brno p. Úlehlová Dana příprava
Česká pošta, s.p. - 2016-05-04 - Jihomoravský kraj

Ekonom, Odborní pracovníci v ekonomických a příbuzných oborech - 21000 - 25000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti financí, matematiky a v příbuzných oborech
Požadujeme praxi ve výrobní firmě, nutná znalost podvojného účetnictví, aktivní řidič Místo výkonu práce (adresa): Brno, Přízova
OSEVA, AGRO Brno, spol.s r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Kalič - solné lázně, Obsluha zařízení na tepelné zpracování kovů - 12500 - 15500 CZK měsíčně

Obsluha zařízení na zpracování kovů

ZKL Brno, a.s. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

KOORDINÁTOR ŠICÍ DÍLNY, Mistři a příbuzní pracovníci v textilní a kožedělné výrobě a v obuvnictví - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě
15.6.2016 - řízení skupiny 25 zaměstnanců, organizace práce šití, plánování, kontrola jakosti, implementace KANBAN, 5S, výdej polotovaru do výroby. Min. SŠ, praxe 2 roky na podobné
MORAVIA COMFORT, s.r.o. - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

kuchař/ka studené kuchyně, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

LAHŮDKY BRNO, s.r.o. - 2016-05-02 - Jihomoravský kraj

Lakýrník, Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků - 17000 - 19500 CZK měsíčně

Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)
Do výroby rozváděčů VN v Brně hledáme vhodného kandidáta/vhodnou kandidátku na pozici Lakýrník. Pracovní náplň: - Manipulace s lakovanými díly rozváděčů
ABB s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Obchodní ředitel developerské firmy, Řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností jinde neuvedení - 19000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci univerzálních dílčích celků jinde neuvedení
Bez doporučenky V případě zájmu zaslat životopis na uvedený e-mail. Požadujeme: - praxi v oboru správy budov - znalost a orientace ve stavebnictví - zadávání
Brfokol s.r.o. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

obsluha NC strojů, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 80 - CZK za hodinu

KLAMOVA HUŤ s.r.o. - 2016-06-27 - Jihomoravský kraj

Ostraha prodejny, Pracovníci ostrahy, strážní - 18000 - 24000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Požadavky: vzdělání nerozhoduje, trestní bezúhonnost, příjemné vystupování, praxe výhodou ale není podmínkou, certifikát strážného výhodou (možnost
BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o. - 2016-06-14 - Jihomoravský kraj

Pokladní v hypermarketu, Pokladníci v prodejnách - 82 - 90 CZK za hodinu

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek
Pro našeho velmi významného klienta hledáme časově flexibilní brigádníky, kteří jsou schopni odpracovat cca 3-4 dny / týden. Rozložení práce je na základě aktuálních
Axial Personnel Agency, s.r.o. - 2016-05-22 - Jihomoravský kraj

Pracovníci při gumování podešví, Výrobci a opraváři obuvi - 15000 - CZK měsíčně

Obuvníci a pracovníci v příbuzných oborech

BOKAP s.r.o. - 2016-02-25 - Jihomoravský kraj

pracovník/ce balírny, Ruční baliči - 65 - CZK za hodinu

Ruční baliči
Pracoviště: Dobrovského 516/30, 697 01 Kyjov. Mlynářský výrobní dělník/ce, pomocné práce na balírně mouky.PP na dobu určitou. Kontakt na tel. 606 705 986, 602 584 728 od 9:00 do 11:00
GoodMills Česko s.r.o. - 2016-04-29 - Jihomoravský kraj

Pracovník/ce do výroby, Sklenáři - 17000 - CZK měsíčně

Sklenáři
Náplň práce: obsluha zařízení na řezání skla, manipulace se zdvižným zařízením, manipulace s nařezanými tabulemi Požadavky: pracovitost, zodpovědnost, zkušenosti v oboru výhodou
Izolační skla a.s. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

PRODAVAČ - POKLADNÍ, Prodavači potravinářského zboží - 12000 - CZK měsíčně

4.4.2016/ základní Vyučení v oboru výhodou, zkušenost v maloobchodní činnosti vítána, zodpovědný přístup k plnění úkolů, ochota k fyzické práci. Práce
Jednota, spotřební družstvo v Mikulově - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Programátor PLC, Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři - 35000 - CZK měsíčně

Technici provozu informačních a komunikačních technologií
Náplň práce spolupráce při přípravě a konstrukci nových projektů programování řídících systémů a vizualizace uvádění
I.A.N. TECHNIC, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Referent registru smluv a likvidace cestovních náhrad, Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - 16070 - CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Požadavky: Znalost IT, důslednost Praxe výhodou Zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost Termín nástupu lze dohodnout Mzda od 16 070 dle délky paxe Kontaktní osoba: Menoušková Taťána
Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace - 2016-08-02 - Jihomoravský kraj

Šéfkuchař/ka, Šéfkuchaři v hotelových restauracích - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Šéfkuchaři a šéfcukráři

DAAD plus s.r.o. - 2016-02-24 - Jihomoravský kraj

Seřizovač/operátor strojů, Operátoři velínů v kovovýrobě - 17000 - 19000 CZK měsíčně

Operátoři velínů a zařízení na zpracování kovů, kontroloři
Co budete dělat? " Obsluhovat jednoúčelové automaty - ohraňovací lisy, ohýbací a řezací stroje " Odebírat poškozená ložiska, vyhovující
Lucie Sedláčková - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Servisní poradce pro vozy VW/AUDI, Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích - 20000 - 35000 CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
Náplň práce: příjem osobních a užitkových vozů na opravu do servisu, výdej vozů po opravě, plánování kapacity dílny, poradenství zákazníkům, péče
AUTO - BAYER, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Skladník, řidič VZV, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 16000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
S žádostí o místo zasílejte profesní životopis. Požadujeme: průkaz VZV - praxe nutná, aktivní přístup k práci, ochotu, vstřícnost, komunikační schopnosti, loajalitu, flexibilitu,
SATJAM, s. r. o. - 2016-06-14 - Jihomoravský kraj

správce eshopu, Specialisté v oblasti počítačových sítí (kromě správců) - 15000 - 22000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti počítačových sítí
Pracoviště: Jiřího z Poděbrad 978, 696 62 Strážnice. Administrace eshopu, vkládání fotek, popisků, vytváření banerů, práce s esklikem, propagace facebooku a soutěží, rozesílání
GD design s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK, Strojírenští kovodělníci - 17000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
9.5.2016/ vyučen Nejlépe technický obor vzdělání, i bez praxe, fyzicky těžká práce. Vhodné i pro absolventy . Zaučení práce. Třísměnný
Frauenthal Automotive Hustopeče s.r.o. - 2016-05-15 - Jihomoravský kraj

úklidový pracovník/ce - Rohatec, Uklízeči v provozovnách osobních služeb - 1500 - CZK měsíčně

Přijmeme pracovníka/ci na provádění úklidových prací kancelářských prostor v Rohatci, okres Hodonín na cca 1-1,5hod. denně. Pracovní
Clarima, s.r.o. - 2016-05-15 - Jihomoravský kraj

Uklízeč/ka, Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních - 11440 - CZK měsíčně

##pracodawca## - 2016-05-12 - Jihomoravský kraj

Vedoucí technologického oddělení, Strojírenští technici přípravy a realizace investic, inženýringu - 40000 - CZK měsíčně

Strojírenští technici
Požadavky: - VŠ vzdělání v oblasti strojírenství, konstrukce apod. - Minimálně 5 let prokazatelné praxe na obdobné pozici - Znalost lean managementu - Aktivní znalost Aj/Nj - Uživatelská
JOBS.EU,s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

vrátný/informátor, Vrátní - 9300 - CZK měsíčně

První kontakt emailem nebo telefonicky (8-17 hod.) Pracovní místo je určeno výhradně invalidním důchodcům nebo OZZ. Požadujeme odpovědnost a spolehlivost. Místo výkonu práce: JULI Motorenwerk,
AGP PLUS SERVICE s.r.o. - 2016-05-11 - Jihomoravský kraj

zámečník-svářeč, Zámečníci strojů - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Pracoviště: Kelčany 67. Pestrá práce v malém kolektivu, nutná znalost výkresové dokumentace. Úhrada pojištění hmotné odpovědnosti, narozeninové
GarFen.cz,s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj