Práce automechanik - diagnostik, Mechanici a opraváři osobních automobilů Jihočeský kraj Jiří Souček s.r.o. - nabídky práce

automechanik - diagnostik, Mechanici a opraváři osobních automobilů

vyučení v oboru automechanik, maturita výhodou; podmínkou praxe v oboru min. 5 let; ŘP-B podmínkou; ŘP-C,E výhodou; podmínkou dobrá znalost práce na PC; na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení; NUTNO SI PŘEDEM DOMLUVIT TELEFONICKY SCHŮZKU. Strukturovaný životolpis + motivační dopis zaslat na e-mail: soucekst (at) jirisoucek.cz

Minimální plat: 17000

Maximální plat: 25000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Jiří Souček s.r.o.

Forma kontaktu: Jiří Souček

Job krátký popis: Mechanici a opraváři motorových vozidel

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Zažít: viz text

Řidičský prúkaz: ano

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

automechanik, opravář osobních a užitkových automobilů, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 18000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

Jan Loskot - 2016-04-15 - Jihočeský kraj

čalouník - dělník ve výrobě nábytku, Čalouníci nábytku - 17000 - CZK měsíčně

Čalouníci a pracovníci v příbuzných oborech
čalounění koster sedacích souprav předem našitými potahy není požadováno vyučení v oboru - nevyučené zaučí, po dobu zaučení nástupní plat, telefonický kontakt
AKSAMITE spol. s r.o. - 2016-08-10 - Jihočeský kraj

DĚLNÍK MONTÁŽNÍ LINKY, Montážní dělníci ostatních výrobků - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Práce na montážní lince, fyzicky náročná práce, technická zručnost, spolehlivost, flexibilita,manuální práce, práce ve stoje, obsluha stroje Kontaktujte telefonicky v době
BOHEMIA BIKE a.s. - 2016-03-24 - Jihočeský kraj

Dělník ve zpracování , Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru - 12000 - 13000 CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru
Dělník ve zpracování - vzdělání základní nebo vyučení v jakémkoliv oboru, možno i absolvent. Pracoviště Holubov. Prac. poměr na dobu
GRAFOBAL BOHEMIA s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

DPP - VRÁTNÝ - RECEPČNÍ, Vrátní - 90 - CZK za hodinu

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
DPP - noční směny, svátky, zástup za dovolené, příp. pracovní neschopnosti POŽADAVKY: min. SŠ vzdělání, komunikační a organizační schopnosti, časová flexibilita, základní
Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích - 2016-05-30 - Jihočeský kraj

fakturační a mzdová účetní, Mzdoví účetní - 19000 - 25000 CZK měsíčně

Mzdoví účetní
vedení podvojného účetnictví, vč. fakturace, personální a mzdová účetní, vedení skladového hospodářství, administrativní práce spojené
ANTICORO, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 14500 - CZK měsíčně

Domov pro seniory Světlo hledá zaměstnance na pracovní pozici KUCHAŘ- KUCHAŘKA. - pracoviště Drhovle 44 - pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení (zkušební doba 3 měsíce)
Domov pro seniory Světlo - 2016-03-11 - Jihočeský kraj

MASÉR/KA, Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) - 13000 - CZK měsíčně

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech

Nikol Kubešová - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

OPRAVÁŘ SVAŘOVACÍCH PŘÍPRAVKŮ , Mechanici a opraváři strojů a zařízení (kromě elektrických) - 13500 - 15500 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři strojů a zařízení
Požadujeme: " Vyučení nebo praxe ve strojírenském oboru " Základní znalost práce na obráběcích strojích " Ochotu pracovat ve třísměnném provozu " Dobré
s. n. o. p. cz a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

pomocná síla do kuchyně - DPP!!!!, Pomocníci v kuchyni - 70 - CZK za hodinu

Pomocníci v kuchyni
DPP - po vzájemné spokojenosti - pracovní smlouva Náplň práce: mytí nádobí, úklid kuchyně, pomocné práce v kuchyni Praxe v oboru vítána, požadujeme trestní
Jiří Říha - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě - 10000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě

Olena Demyda - 2016-06-22 - Jihočeský kraj

POMOCNÝ KUCHAŘ/KA, Pomocní kuchaři - 15000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

SPORTHOTEL BARBORKA s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

PRAKTICKÝ/Á LÉKAŘ/KA, Praktičtí lékaři - 9900 - CZK měsíčně

Všeobecní a praktičtí lékaři
Práce na HPP/DPČ, plný i zkrácený úvazek (min. 15 hod./týden). Mzda 300,- Kč/hod. Práce je vhodná také pro ženy na MD nebo důchodce. V případě zájmu zaměstnavatele kontaktujte
MedicalHelp Česká republika s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Právník, Specialisté v oblasti práva a příbuzných oblastech jinde neuvedení - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Specialisté v právní oblasti a pracovníci v příbuzných oborech jinde neuvedení
Č.j.: KÚ-00800/2016-300-01001-3 KATASTRÁLNÍ ÚŘAD PRO JIHOČESKÝ KRAJ Lidická tř.124/11, 370 86 České Budějovice v návaznosti na § 178 odst.
Katastrální úřad pro Jihočeský kraj se sídlem v Českých Budějovicích - 2016-04-28 - Jihočeský kraj

PROGRAMÁTOR/KA PHP, Programátoři počítačových aplikací - 18000 - 32000 CZK měsíčně

Programátoři počítačových aplikací
Kvalifikační požadavky: SŠ/VOŠ/Bc./VŠ, pokročilé objektové programování v PHP, pokročilá znalost MySQL, CSS stylování - tvorba vlastních layoutů a šablon, pokročilá znalost
FT Sun s.r.o - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

projektant - konstruktér/ka, Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
příprava výrobních plánů pro dřevostavby, pož.: vzdělání od vyučení s maturitou po VŠ, orientaci v oblasti dřevostaveb, znalost NJ na komunikativní
ELK s.r.o. - 2016-03-24 - Jihočeský kraj

Řidič nákladního automobilu, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 16000 - 22000 CZK měsíčně

CENTES, spol. s r. o. - 2016-05-19 - Jihočeský kraj

ŘIDIČ SK. B, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři - 12750 - CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
ŘP"B", výhodou je "C" a profesní průkaz Nástupní plat 12750 Kč + osobní ohodnocení a prémie, dále příplatky za odpolední
PENAM, a.s. - 2016-04-27 - Jihočeský kraj

SAMOSTATNÝ ŠÉFKUCHAŘ/KA, Šéfkuchaři v pohostinství - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Šéfkuchaři a šéfcukráři

S - V cz s.r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

seřizovač elektro, Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Pracovní náplň: seřizování a obsluha strojů na výrobu snímačů a zařízení na lisování plastů. Náborový příspěvek 10.000 Kč Požadované vzdělání:
BRISK Tábor a.s. - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

SEŘIZOVAČ VSTŘIKOVACÍCH LISŮ NA PLASTY, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - 22000 - CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

D.I.P. s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

šička, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 12000 - CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
pozice vhodná pro osoby se změněnou pracovní schopností - obsluha jednojehlového, dvojjehlového, obnitkovacího, dirkovacího, příp. knoflíkovacího
TERCIE handicap s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

skladník do skladu látek, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Příjem a výdej materiálu ve skladu látek, evidence materiálu v počítačovém systému, požadujeme fyzickou zdatnost (manipulace s rolemi látek), základní znalost práce
DITA výrobní družstvo invalidů - 2016-04-28 - Jihočeský kraj

Tantra masérka, Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) - 15000 - 49000 CZK měsíčně

Pro rozšíření naší nabídky masáží hledáme příjemnou masérku s praktickými znalostmi tantrických masážích. Nejedná se o poskytování sexuálních
Pavel Koška - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Truhlář nábytkář (převážně ruční), Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 19000 - 23000 CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Postl - NÁBYTEK, spol. s r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

UČITEL/KA CHEMIE NA SŠ, Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách - 18000 - 30000 CZK měsíčně

Učitelé na středních školách
VŠ, znalost AJ slovem i písmem podmínkou (výuka v AJ), znalost dalších předmětů (matematika) výhodou, zkušenost s výukou Cambridge. Náplň práce: výuka chemie a práce v laboratoři.
TOWNSHEND International School, o.p.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

ZEDNÍK, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 12000 - 22000 CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči

NEW CZ s.r.o. - 2016-05-11 - Jihočeský kraj

Zemědělský pracovník, Kvalifikovaní pracovníci v zemědělství - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Kvalifikovaní pracovníci v zemědělství, orientovaní na trh
Zemědělský pracovník - vzdělání vyučení v oboru, hlavní náplní je krmení zvířat, čištění stájí, údržba
Bergmüller, s.r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj