Práce automechanik, Mechanici a opraváři osobních automobilů Hlavní město Praha AUTOIM s.r.o. - nabídky práce

Pracovní pozice:
automechanik, Mechanici a opraváři osobních automobilů

Místo výkonu práce:Praha 5,Zličín Kontakt:Yauheni Ziarnou e-mail:ziarnou (at) autoim.cz Požadavky:základní znalost PC-práce s diagnostikou,základy svářenía elektriky výhodou,znalost opravy osobních a nákladních automobilů Nabídka:dobré pracovní zázemí,mladý kolektiv,školení,prémie,možnost růstu

Minimální plat: 15000

Maximální plat: 30000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: AUTOIM s.r.o.

Zaměstnavatel adresa: Kaprova 42/14, Staré Město, 110 00 Praha 1

Forma kontaktu: Yauheni Ziarnou

Job krátký popis: Mechanici a opraváři motorových vozidel

Země: Česká republika

Kraj: Hlavní město Praha

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Asistent/ka s angličtinou, Všeobecní administrativní pracovníci - 13700 - 24000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci

LeConte s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

AUTOMECHANIK, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

Karel Sobek - 2016-04-12 - Moravskoslezský kraj

Back Office Manager, Vedoucí v oblasti administrativních agend - 30000 - 40000 CZK měsíčně

Vedoucí administrativních agend
Místo výkonu práce: Pramenná č.e. 3, Kunratice, 148 00 Praha 414 Kontakt: Vyorálková Alena - 221 437 321, 725 081 389, a.vyoralkova (at) ahi.com Pro naši developerskou společnost hledáme vhodného kandidáta/kandidátku
AHI Services s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

CNC operátor/ka, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 25000 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Náplň činnosti: Schopnost samostatného a odborného provádění prací nutných při strojním obrábění materiálu (frézování, vrtání). Požadavky:
Blanik Aircraft CZ s.r.o. - 2016-03-20 - Hlavní město Praha

Dipečér/ka VKD, Dopravní dispečeři - 19000 - 25000 CZK měsíčně

Úředníci v dopravě a přepravě
KONT.: V případě, že Vás naše nabídka oslovila a rádi byste se dozvěděli více, prosím, zašlete nám svůj životopis na emailovou adresu: holcman (at) alimpex.cz. Dispečer / ka vnitrostátní
ALIMPEX FOOD a.s. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Elektromechanik-montážní pracovník, Elektromechanici - 16000 - 26000 CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači

AUTO-Tech Vinoř, s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

hydraulikář-mobilní servisní technik, Strojírenští technici - 17000 - 50000 CZK měsíčně

Strojírenští technici

Hansa Flex spol.s r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Lékaři se specializací - neurologie, Lékaři v interních oborech - 40000 - 80000 CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)
Místo výkonu: Ukrajinská 900/11, 101 00 Praha 10-Vršovice Kontakt: Mgr. David Steindl, tel.: 601 304 484 , e-mail: d.teindl (at) clinterap.cz VŠ lékařská fakulta, specializace
EUROMED PRAGUE s.r.o. - 2016-08-10 - Hlavní město Praha

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE, Obchodní zástupci - 15000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
19.7/8.2.2016 - obchodní zástupce pro kancelář v Břeclavi, min. SŠ vzdělání, proaktivní přístup, orientace na zákazníka, znalost práce na PC, příjemné vystupování
UNIQA pojišťovna, a.s. - 2016-08-17 - Hlavní město Praha

Obsluha stacionárních strojů a zařízení - 15000 - CZK měsíčně

Obsluha stacionárních strojů a zařízení
Místo výkonu práce: Na Šedivé 743/5, Praha 8 - Libeň 180 00 Kontakt: Vojtěch Bezděka - e-mail studio (at) sampion.cz Požadavky: obsluha lisovacího stroje a následné umístění grafických
ŠAMPION a.s. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Pomoc v domácnosti, Uklízeči a pomocníci v domácnostech (kromě hospodyní) - 10000 - CZK měsíčně

Uklízeči a pomocníci v domácnostech (kromě hospodyní)
Místo výkonu práce: Jestřebická č.p. 638/5, Praha 81 Žádáme jiné servery nepřebírat a nezveřejnovat tuto nabídku! Nekuřácká
Iva Šedivá - 2016-06-22 - Hlavní město Praha

Pomocná síla ve výdejně jídel, Pomocní pracovníci při přípravě jídla - 5720 - 5920 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci při přípravě jídla
Místo výkonu práce: Kořenského č.p. 760/10 Smíchov, 150 00 Praha 5 Prvotní kontakt: telefonicky - pondělí-pátek 7:30-15:00 257326119, email - bergerova (at) zskorenskeho.cz Nabízíme kombinovanou
ZŠ - KOŘENSKÉHO - 2016-06-09 - Hlavní město Praha

Pomocní manipulační pracovníci, Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) - 9900 - CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
MÍSTO VÝKONU: PRAHA kontaktní osoba: VOLODYMYR REPETSKYY kontaktní adresa: ŽEROTÍNOVA 39, PRAHA 3 kontaktní den: ÚTERÝ a ČTVRTEK 9:00 - 11:00 hod. Požadujeme: dobrý zdravotní stav,
AnširK s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení, Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení - 9900 - 15000 CZK měsíčně

Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení
Pracovník rychlého občerstvení McDonald´s Příprava jídla, úklid, při zvládnutí českého jazyka je možná i obsluha Je možná
Family Restaurant, s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Řidič, dělník, Řidiči ostatních speciálních vozidel - 25000 - 35000 CZK měsíčně

SEZAKO Prostějov s.r.o. - 2016-05-12 - Hlavní město Praha

Řidič vlastního pickupu nebo malé dodávky, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 16000 - CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Hledáme řidiče s vlastním vozem pickup nebo malou dodávkou pro noční rozvoz tisku v lokalitě Praha a okolí. Práce šest dní v týdnu ( mezi 3:00
OpenTrans s.r.o. - 2016-07-15 - Hlavní město Praha

Sekretářka - vedoucí kanceláře, Sekretáři (všeobecní) - 28000 - 32000 CZK měsíčně

Sekretáři (všeobecní)
Místo výkonu práce: Dolní 10, 140 00 Praha 4 Prvotní kontakt: telefonicky - 737172937 od 10.2.2016 od 10-16 hod, email - kunertova (at) kunert-htb.cz Menší kancelář - obor audit a daňové poradenství
E - Tax & Law Consulting, s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Senior CFD Software Eingineer, Vývojáři softwaru - 25000 - CZK měsíčně

Vývojáři softwaru
Místo výkonu práce: Thámova 289/13, 186 00 Praha 8 - Karlín Kontaktní osoba: Jana Čičmancová - první kontakt - e-mail: jana.cicmancova (at) ricardo.com UCHAZEČI MUSÍ NEJPRVE ZASLAT ŽIVOTOPIS
Ricardo Prague s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Sociální pracovníci v azylových domech, probačních střediscích, nápravných a jiných zařízeních - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce
Jedná se o pozici sociální pracovník v nízkoprahovém denním centru pro lidi bez domova. Požadujeme splnění kvalifikačních předpokladů dle zákona o soc.službách, schopnost
NADĚJE - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Správce eNL kampaní, Specialisté v oblasti marketingu - 8000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti reklamy a marketingu
Místo výkonu práce: Dělnická č.p. 1020/54, Holešovice, 170 00 Praha 7 Kontaktní osoba: Věchet Zdeněk Ing., e-mail: prace (at) knitva.cz Tvorba textů, návrh obrázků a zadání vizuálů,
KNITVA s.r.o. - 2016-03-18 - Hlavní město Praha

svářeč CO2, Svářeči, řezači plamenem a páječi - 16000 - 26000 CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi

Technický ředitel, Náměstci (ředitelé) pro technický rozvoj, výzkum a vývoj - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti výzkumu a vývoje
Místo výkonu práce: Koněvova č.p. 2660/141, Žižkov, 130 00 Praha 3 Kontaktní osoba: Jirák Jiří, tel.: 601 227 759, e-mail: vlacher1 (at) me.com Zkušenosti s odvětrávanými
VKM Solutions, SE - 2016-07-15 - Hlavní město Praha

Telefonní obsluha zákazníků PL/CZ/SK trhu , Obchodní referenti - 15000 - 22000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Místo APZ (zaměstnavatel má zájem požádat o příspěvek - posílat jen UoZ dle směrnice 1/2015 ) Místo výkonu práce: Praha Kontakt: Mgr. Dorota Zawadová - tel.: 221 771 304, e-mail:
Alex Fox Central Europe s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Uklízeč/ka v mateřské škole, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 5300 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Řešovská 490/8, Praha 8 Kontaktujte telefonicky na 233 553 909 v čase 6:30 - 14:30 nebo na info (at) msresovska.cz - připojit přehled předchozích
Mateřská škola Praha 8, Řešovská 8 - 2016-06-14 - Hlavní město Praha

Vrtný dělník při geologickém průzkumu, Vrtači při geologických a hydrologických průzkumech - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Vrtači při ropných nebo plynových vrtech a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce: Elišky Přemyslovny 379, 156 00 Praha 5 Kontaktní osoba: Koval Rudolf, tel.: 226 259 158, koval (at) chemcomex.cz Náplň práce: - dle pokynů předáka
CHEMCOMEX Praha, a.s. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Vymahatel pohledávek, Inkasisté pohledávek a příbuzní pracovníci - 18000 - CZK měsíčně

Inkasisté pohledávek a pracovníci v příbuzných oborech
TELEFONNÍ SPECIALISTA - URGOVÁNÍ PLATEB NÁPLŇ PRÁCE: Telefonické přivítání klienta ve společnosti ePojisteni.cz a zodpovězení případných
ePojisteni.cz s.r.o. - 2016-03-18 - Hlavní město Praha

Výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci v chemických oborech - 30000 - 40000 CZK měsíčně

Chemici (kromě chemického inženýrství)
Místo výkonu práce: V Holešovičkách 41, 182 09 Praha 8 Kontaktní osoba pro první kontakt: Mgr. Martina Havelcová, PhD.tel.: 266 009 283 nebo email: havelcova (at) irsm.cas.cz Upřesňující informace:
Ústav struktury a mechaniky hornin AV ČR, v.v.i. - 2016-07-28 - Hlavní město Praha

Zástupová sestra - stomatologie, Všeobecné sestry bez osvědčení - 120 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
Co vás čeká - zajištění a poskytování zdravotní péče ve stomatologické ordinaci - úzká spolupráce se zubním lékařem - příprava křesla a instrumentaria
Canadian Medical Care, Česká republika spol. s r.o. - 2016-04-27 - Hlavní město Praha

Zubní lékaři bez specializace - 17900 - CZK měsíčně

Zubní lékaři
Místo výkonu práce: Dělnická 1020/54, Praha 7, Holešovice, 170 00 Kontaktní osoba pro první kontakt: Dr. Vitalii Shmadiuk - e-mail: dr.shmadiuk (at) gmail.com Upřesňující informace: § 89 - jednatel
Omni Dent Clinic s.r.o. - 2016-04-13 - Hlavní město Praha