Práce automechanik, Mechanici a opraváři osobních automobilů Jihomoravský kraj PNEU PLUS s.r.o. - nabídky práce

Pracovní pozice:
automechanik, Mechanici a opraváři osobních automobilů

Pracoviště: Brněnská 3033/40, 695 01 Hodonín. Požadujeme vyučení v oboru, praxe v oboru vítána, možnost zaměstnání absolventa, nástup září 2016. Stravenky. Kontakt na mail: hodonin (at) pneuplus.cz

Minimální plat: 17000

Hodin týdně: 37.5

Jméno zaměstnavatele: PNEU PLUS s.r.o.

Forma kontaktu: Blanka Pechová

Zaměstnavatel telefonní číslo: +420 518 342 906,602 762 106,724 049 218

Job krátký popis: Mechanici a opraváři motorových vozidel

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

DĚLNÍK/CE V ZAHRADNICTVÍ, Pomocní pracovníci v zahradnictví - 9900 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci v zahradnictví
11.5./11.4./11.3.2016 - zručnost a zodpovědnost, pracovní úvazek i pracovní doba dohodou, min. základní vzdělání, vhodné i pro absolventy bez praxe, matky malých dětí nebo zručné
Ing. Dagmar Rajnochová - 2016-05-15 - Jihomoravský kraj

denní recepční v hotelu, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 80 - CZK za hodinu

Recepční v hotelích
Pracovní poměr na dobu určitou, po 1 roce na dobu neurčitou. Nabízíme smysluplnou práci na plný úvazek v jedinečném prostředí starého mlýna. Recepční je v přímém
HOTEL MORAVIA a. s. - 2016-08-02 - Jihomoravský kraj

Disponent mezinárodní dopravy senior, Agenti dopravy a přepravy - 22000 - CZK měsíčně

Odbytoví a přepravní agenti, celní deklaranti
Prosím uchazeče, aby odpovídali pod značkou 'Brno - junior' na e-mail: kariera (at) ewals.cz , jmaterna (at) ewals.cz Zaměstnání na dobu určitou šesti měsíců Vybraný uchazeč bude po důkladném zaučení
EWALS CARGO CARE spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Elektrikář - údržbář, Stavební a provozní elektrikáři - 20000 - CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři

AG MAIWALD a.s. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

INSTALATÉR, Stavební instalatéři - 15000 - CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři
4.2./4.1./4.11./29.9./11.8./1.7./19.5.2015 - práce instalatér. Min. vyučen (instalatér), zručnost v jakémkoliv oboru vítána. Po půl roce možnost smlouvy na
INTECON, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Kadeřníci - 16000 - 25000 CZK měsíčně

Kadeřníci
Moderní kadeřnický salon Petra's Hair Fashion přijme kadeřnici/ka Požadujeme: vyučení v oboru kadeřnice/ník chuť do práce, spolehlivost, loajalitu schopnost týmové práce výhodou praxe
P.L.T. Style, spol. s r.o. - 2016-03-16 - Jihomoravský kraj

KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ, Programátoři počítačových aplikací specialisté - 30000 - 100000 CZK měsíčně

Programátoři počítačových aplikací
KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ Znalost moldavského/rumunského jazyka na úrovni rodilého mluvčího, ukončené vysokoškolské vzdělání - minimálně na úrovni
Red Hat Czech s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ, Ruční baliči - 9900 - CZK měsíčně

Ruční baliči

EKLEONA s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 20000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

VT GROUP s.r.o. - 2016-03-25 - Jihomoravský kraj

MISTR ÚDRŽBY , Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - 23000 - CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě
20.1.2016/aktualizace/ 6.1.2016/ ÚSO technického směru, ŘP praxe 3 roky, znalost práce na PC - MS Office, AJ nebo NJ výhodou.. Organizace a zajištění údržby, opravy a revize výrobních zařízení,
Frauenthal Automotive Hustopeče s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Mzdoví účetní - 15000 - CZK měsíčně

Mzdoví účetní
Strukturovaný životopis s přehledným popisem dosavadní praxe zasílejte na adresu: jana.humplikova (at) nssoud.cz , a to do 15. 7. 2016 včetně. Nejvyšší správní soud si vyhrazuje právo tuto lhůtu
Nejvyšší správní soud - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

Nákupčí - 22000 - CZK měsíčně

Nákupčí
Požadujeme: -SŠ/VŠ vzdělání technického/strojírenského směru -Praxe v oblasti nákupu ve strojírenské firmě výhodou -znalost materiálů, čtení výkresové dokumentace
ČKD Blansko Holding, a.s. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

OBSLUHA BALICÍ LINKY, Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků - 10000 - 12500 CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků
31.5/11.6.2015 - obsluha balicí linky na výrobu potravinářských výrobků. Min. vyučen ( potravinářství výhodou), i bez praxe. Třísměnný
ESPRIT plus s.r.o. - 2016-06-04 - Jihomoravský kraj

personalista/ka, Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
pracoviště Šardice č.p. 700 Dokážete s lidmi navázat dobré vztahy? Je pro Vás důležité, aby za lidmi byly vidět výsledky a přitom bylo ve firmě dobré
NEOKLAS a.s. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

Pomocní dělníci ve výrobě - 13000 - 14500 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Obsluha řásnícího stroje, kde dochází k nařásnění přírodních střev na plastové trubičky Práce v úkolu, mzda napočítána na rychlost stávajících
Cortina Development spol. s r.o. - 2016-02-18 - Jihomoravský kraj

prodejce developerských projektů, Obchodní referenti - 20000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Co práce obnáší? Komunikaci s klienty, spolupráci s obchodním oddělením developera a organizaci všech probíhajících aktivit (např. den otevřených dveří). Předchozí
Dominik Ženatý - 2016-02-19 - Jihomoravský kraj

Produkční, Tiskaři - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Tiskaři
Zasílejte životopisy e-mailem s názvem pozice v předmětu na adresu: kandidat (at) srp-reklama.cz Požadované dovednosti PRAXE NUTNÁ z tiskařského provozu (nejlépe velkoplošné digitální tiskárny)
SRP s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

recepční, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Své CV zasílejte na adresu prace (at) jamesgrant.cz Požadujeme: aktivní znalost anglického / německého jazyka komunikativnost, samostatnost praxe v oboru podmínkou Náplň práce: Komunikace s klienty
EURO MEAL s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

řidič sk.C, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 20000 - CZK měsíčně

EXPRES ATACK s.r.o. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

Řidič skupiny C , Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 25000 - CZK měsíčně

Pracovní náplň: rozvoz zboží k zákazníkům ,práce s PDA Požadujeme: trestní bezúhonost, potr. průkaz ,výpis karty řidiče , profesní
JIP východočeská, a.s. - 2016-04-24 - Jihomoravský kraj

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 14000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

AHOLD Czech Republic, a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Sklářský technik konstruktér, Chemičtí technici projektanti, konstruktéři a pracovníci v příbuzných oborech - 16744 - 40596 CZK měsíčně

Technici v chemickém inženýrství a příbuzných oborech
Možno ABS. Znalost modelování v 3Dprostředí, AutoCad, ŘP sk. B. Výhodou znalost AJ. Pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní pojištění
SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnost - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Strážný/bezpečnostní pracovník, Pracovníci ostrahy, strážní - 10000 - 11000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

INVESTMENT AGENCY s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

svářeč CO2, Svářeči - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
!! Práce na dohodu !! Minimálně SŠ vzdělání, platný svářečský průkaz CO2 (podmínkou), zkušenosti se svařováním výhodou (1-12 mm, nastavení sváření),
HIGHFIVE, s.r.o. - 2016-04-15 - Jihomoravský kraj

technik/čka rafinační linky, Zpracovatelé ovoce, zeleniny a příbuzných produktů - 15000 - 16000 CZK měsíčně

Konzerváři ovoce, zeleniny a příbuzných produktů

Treb-Oil-Czech s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Truhlář, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 14700 - 23300 CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
V případě Vašeho zájmu o danou pozici prosím nejprve zašlete Váš životopis na: prace (at) kompan.com. Společnost Kompan byla založena v roce 1970 v Dánsku a v současné
Kompan Czech Republic s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

účetní VHČ DPH, Účetní všeobecní - 15170 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
Statutární město Brno - Magistrát města Brna p ř i j m e do pracovního poměru na dobu určitou zaměstnance/zaměstnankyni (zástup za mateřskou dovolenou) účetní/ho VHČ DPH s místem výkonu
Statutární město Brno - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Uklízeč v restauraci, Uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních prostorech - 11000 - CZK měsíčně

Do vyhlášené brněnské restaurace Sunset přijmeme na HPP nebo DPP uklízečku-pomocnou sílu do kuchyně. Směny jsou krátký dlouhý týden
Merlin People s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Webmaster, IT pracovník, SEO, Vývojáři webu a multimédií - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Vývojáři webu a multimédií
První kontakt emailem nebo telefonicky. Náplň práce: - administrace webu - rozvoj, správa a úprava obsahu, SEO optimalizace - rozesílání pravidelných newsletterů - překlady textů z cizího
GASTROSUN, s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj