Práce Automechanik nákladních automobilů, Mechanici a opraváři nákladních automobilů Moravskoslezský kraj METAMORFÓZA CZ s.r.o. - nabídky práce

Automechanik nákladních automobilů, Mechanici a opraváři nákladních automobilů

Popis práce:
Řičičský průkaz sk. B podmínkou (skupina C,E vítána)

Minimální plat: 13000

Maximální plat: 25000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: METAMORFÓZA CZ s.r.o.

Forma kontaktu: Pavel Hlaváč ml, hlavní mechanik

Job krátký popis: Mechanici a opraváři motorových vozidel

Země: Česká republika

Kraj: Moravskoslezský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Asistent/ka, Odborní asistenti v administrativě - 16000 - CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Místo výkonu práce: Palackého 1114, Ostrava - Přívoz První kontakt na email. administrativní práce, fakturace, spisová agenda, operativní činnost v rámci provozu podniku, jednání
Libor Václavík - LIBROS - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

Číšník/ce, Číšníci a servírky - 13000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Jan Frydecký - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Číšník/Servírka, Číšníci a servírky - 60 - CZK za hodinu

Z: 29.4.2016 Místo výkonu: Vítovka 21, 742 35 Odry VHODNÉ PRO ABSOLVENTY Dohoda o provedení práce i pro uchazeče se základním vzděláním - rozhoduje zájem o obor, praxe není
Jaromír Konrád - 2016-05-02 - Moravskoslezský kraj

Číšník/servírka - obsluha sportovního zařízení, Číšníci a servírky - 83 - CZK za hodinu

z: 22.3.2016 12h směny, dlouhý (po, ut, pa, so, ne) x krátký (st, čt) týden, v průměru 40hod./týden. Výhody: stravování Kontakt: Recepce hotelu, telefonicky na č.: 556 770 711, písemně
WELLNESS HOTEL ABACIE NJ, s.r.o. - 2016-03-24 - Moravskoslezský kraj

Dispečeři MKD, Dopravní dispečeři - 15000 - CZK měsíčně

Úředníci v dopravě a přepravě
požadujeme : aktivní znalost JA nebo JN praxe vítána, výborná znalost práce na PC, aktivní přístup k práci, loajalitu, komunikativnost, samostatnost, organizační schopnosti,časovou
METAMORFÓZA CZ s.r.o. - 2016-03-14 - Moravskoslezský kraj

Expedient - ka, fakturant - ka, Fakturanti - 13000 - 16000 CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
místo výkonu práce : Rýmařov, Opavská 21 Příprava a expedování zásilek (hmotnosti od 0,5 kg do 25 kg, výjimečně i 30 kg), evidence objednávek, vystavování faktur,
BONITEX s.r.o. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

Instalatér, topenář, Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři
místo výkonu práce : okres Bruntál, Moravskoslezský kraj, vyučení v oboru nebo s praxí, osvědčení o základním kurzu svařování
GANED energy s.r.o. - 2016-03-19 - Moravskoslezský kraj

Kalkulant - výrobní plánovač, Pracovníci kalkulací, cen a nákladů - 25000 - 30000 CZK měsíčně

z: 21.12.2015 Místo výkonu práce: Vítkovská 391/29, 742 35 Odry Náplň práce: zpracovává cenové nabídky, jedná se zákazníky, přejímá, přezkoumává
SUM ODRY, s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Lektor/ka primární prevence , Lektoři dalšího vzdělávání - 14790 - 18000 CZK měsíčně

Lektoři dalšího vzdělávání
Místo výkonu práce: Mariánskohorská č.p. 1328/29, Ostrava Své životopisy zasílejte na kontaktní e-mail do 10.7.2016. Popis pozice: - Práce v prostředí školských zařízení
Renarkon, o. p. s. - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

Obchodní zástupce, Obchodní zástupci - 15000 - 26000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
A16 Požadujeme: - SŠ/VŠ (ekonomického nebo technického směru výhodou), min. 3 roky obchodní praxe v oboru plasty (PE pěna, PETM/LDPE fólie) - obchodní dovednosti - velmi dobré komunikační schopnosti
EKOMAT spol. s r.o. - 2016-06-09 - Moravskoslezský kraj

OBRÁBĚČ -KA KOVŮ, Nástrojaři a příbuzní pracovníci - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Vyučen v oboru, praxe ve strojírenství min. 1 rok, znalost čtení technické a výkresové dokumentace. Nástupní plat 18 000 - 25 000 Kč, 5 týdnů
ARAKO spol. s r.o. - 2016-04-21 - Moravskoslezský kraj

Odborný/á administrativní asistent/ka s NJ, Odborní asistenti v administrativě - 18000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Porážkova 1132/42, Moravská Ostrava V případě zájmu zašlete ihned Váš strukturovaný životopis na adresu: kariera (at) pen-com.cz Do předmětu emailu napište "Asistentka
PEN - COM s.r.o. - 2016-08-17 - Moravskoslezský kraj

Pracovník call centra - prodej finančních služeb - Ostrava, Prodejci po telefonu - 15000 - 40000 CZK měsíčně

Prodejci po telefonu
Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: eva.bordovska (at) manpower.cz - zaslat CV. Mezinárodní firma v centru Ostravy, působící na finančním trhu již 10 let hledá nové pracovníky
ManpowerGroup s.r.o. - 2016-08-17 - Moravskoslezský kraj

PRODAVAČ -KA V PRODEJNĚ ZLATNICTVÍ, Prodavači v prodejnách - 12100 - CZK měsíčně

SOU v oboru prodavač, praxe s prodejem výhodou. Mzda 12 100 Kč + odměny, 2-směnný provoz, plný pracovní úvazek, prac. poměr na dobu určitou - 1 rok, pracoviště - OC SILESIA Opava, nástup dle dohody. KO:
Pavel Malyjurek - 2016-02-28 - Moravskoslezský kraj

PRODAVAČ UZENIN + MASA , Prodavači v prodejnách - 75 - CZK za hodinu

Prodavači v prodejnách

Vlasta Pavlíková - 2016-02-19 - Moravskoslezský kraj

Provozní elektrikář/ka, Stavební a provozní elektrikáři - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři
Místo výkonu práce: Kopřivnice Kontakt: apolmont.personalni (at) seznam.cz, Po - Pá od 8.00 do 16.00 hod. tel.: 732 300 022. APOLMONT,s.r.o., hledá zaměstnance na pozici Provozní elektrikář/ka na údržbu
APOLMONT, s.r.o. - 2016-03-13 - Moravskoslezský kraj

PROVOZNÍ SQUASH CENTRA, Vedoucí provozu sportovních zařízení - 65 - CZK za hodinu

Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení
Jedná se o pozici provozního - Squash Centrum Třinec Požadujeme - samostatnost, praxe výhodou, ŘP sk. B výhodou, zkušenosti s programem SWM výhodou. Životopis zaslat
KVADRO, spol. s r.o. - 2016-03-06 - Moravskoslezský kraj

ŘIDIČ DODÁVKY PRO MEZINÁRODNÍ DOPRAVU, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
vzdělání nerozhoduje, ŘP sk. B, zkušenosti s řízením vozidla, nejlépe dodávky na profesionální úrovni, flexibilita, časová nezávislost,
U plus U, spol. s r. o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Seřizovači - obsluha CNC ohraňovacího lisu, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 23000 - 24000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
z: 31.5.2016 Požadavky: vyučení v oboru - strojní zámečník, obsluha číslicového řízení strojů, výhodou: praxe v oboru a vazačský průkaz Nabízíme: odpovídající
VOP CZ, s.p. - 2016-06-04 - Moravskoslezský kraj

Skladník - příprava zboží k rozvozu (odpolední směna), Pomocní skladníci - 15000 - CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
Náplň práce: • Pracovní doba - odpolední směny(od neděle do čtvrtka) • Příprava zboží na rozvoz • Vychystávání zboží dle zadání • Evidence vychystaného
Hortim-International, spol. s r.o. - 2016-04-12 - Moravskoslezský kraj

Skladový dispečer/ka, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 83 - CZK za hodinu

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Místo výkonu práce: Nad Porubkou 2343, 708 00 Ostrava - Poruba V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: ostrava (at) kamat.cz Výhodou průkaz na VZV, znalost v oboru elektro. Podmínkou ŘP sk. B. Mzda:
KAMAT spol. s r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

SVĚTELNÝ TECHNIK, TECHNIČKA, Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři - 20000 - CZK měsíčně

Inženýři elektrotechnici a energetici
SŠobor elektro, znalost práce s DIALUX,WILS,WELUX, tvorbu LDT souborů, měření a vyhodnocování světelných parametrů, spolehlivost, pečlivost, zručnost, výhoda praxe v oboru a znalost AJ. Mzda od 20 000,
INGE Opava, spol. s r.o. - 2016-04-24 - Moravskoslezský kraj

traťoví dělníci, Obsluha strojů a zařízení pro práce na železniční trati - 12100 - CZK měsíčně

Obsluha zemních a příbuzných strojů
mzda: bude dohodnuta u osobního jednání, dle zkušeností a dovedností; Požadavky: strojnický průkaz, řidičský průkaz skupiny B, C., svářečský průkaz je pouze výhodou, možno
SANRE, spol. s r.o. - 2016-02-25 - Moravskoslezský kraj

Údržbáři, Provozní zámečníci, údržbáři - 17700 - 18700 CZK měsíčně

Společnost Stant Manufacturing s.r.o. zabývající se návrhem, výrobou a distribucí širokého spektra produktů pro automobilový průmysl, vyhlašuje
Stant Manufacturing s.r.o. - 2016-05-02 - Moravskoslezský kraj

UKLÍZEČ-KA, Ostatní uklízeči a pomocníci - 10000 - CZK měsíčně

C04 úklid léčebných pavilonů, výměna ložního povlečení, není rozhodující vzdělání, ale zájem o uvedený druh
Beskydské rehabilitační centrum, spol. s r.o. - 2016-05-20 - Moravskoslezský kraj

UKLÍZEČ -KA, Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních - 9900 - 12230 CZK měsíčně

vzdělání nerozhoduje, očkování proti žloutence podmínkou. Mzda od 9 900 - 12 230 Kč, po zaučení přiznání osobního příplatku,
REHABILITAČNÍ ÚSTAV HRABYNĚ - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

UKLÍZEČ-KA (z počátku na DPP, později HPP), Ostatní uklízeči a pomocníci - 9900 - CZK měsíčně

A16 (DPP) úklid ve zdravotnictví, mytí oken, směnný provoz (ranní a odpolední, 5,30-14,00 a 14,00-21 hod., i 12hodinové směny - vše dle rozpisu směn
LESK služby s.r.o. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

VRÁTNÝ - INFORMÁTOR, Vrátní - 9900 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
A16 jedná se o standardní strážní službu, kontrola vozidel, osob, pochůzky. Kvalifikace strážný 68-008-E podmínkou. Smlouva na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou. Místo výkonu
D.I. SEVEN, a.s. - 2016-06-27 - Moravskoslezský kraj

ZÁMEČNÍK, Zámečníci strojů - 18000 - 21000 CZK měsíčně

A11 znalost výkresové dokumentace, platné oprávnění ZK 135, jeřábnický a vazačský průkaz výhodou, praxe min. 2 roky nebo vyučený
ARCER H&M s.r.o. - 2016-04-25 - Moravskoslezský kraj