Práce automechanik, opravář osobních a užitkových automobilů, Mechanici a opraváři motorových vozidel Jihočeský kraj Jan Loskot - nabídky práce

automechanik, opravář osobních a užitkových automobilů, Mechanici a opraváři motorových vozidel

pož.: praxi v oboru, samostatnost, spolehlivost, nástup možný ihned, kontakt telefonicky Po-Pá 7:30 - 16:00 hod., osobně

Minimální plat: 18000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Jan Loskot

Forma kontaktu: Jan Loskot

Job krátký popis: Mechanici a opraváři motorových vozidel

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

83 - RECEPČNÍ/ BARMAN, Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) - 18000 - 22000 CZK měsíčně

Recepční (kromě recepčních v hotelích)
Do nově otevřeného špičkově vybaveného fitness centra v centru Českých Budějovic přijmeme spolehlivé pracovníky na pozici recepční/barman. Nabízíme stabilní zázemí společnosti,
Kvalita - družstvo služeb - 2016-03-04 - Jihočeský kraj

číšník, servírka, Číšníci a servírky - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Ladislav Švejda - 2016-05-28 - Jihočeský kraj

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Stanislav Kosáček - 2016-03-23 - Jihočeský kraj

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE, Montážní dělníci výrobků z kartonu a papíru - 13000 - CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
VŘ dne 27.7.2016 od 9:00 hod. - zasedací místnost č. 101 (Úřad práce v ČB). Požadujeme: manuální zručnost, v případě potřeby zaučíme. Plný i zkrácený pracovní
Tovla s.r.o. - 2016-06-22 - Jihočeský kraj

montážní dělník, Manipulační dělníci ve výrobě - 13000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Pracovní pozice je smluvena na dobu určitou 1/2 roku s možností prodloužení. Požadujeme manuální zručnost, dobrý zrak, pečlivost a spolehlivost. Práce je vhodná pro muže i ženy. POUZE PRO
DURA Automotive CZ, k.s. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

MYČ VOZŮ - ÚDRŽBÁŘ, Pracovníci pro ruční mytí vozidel - 14000 - CZK měsíčně

Pracovníci pro mytí vozidel
Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost, dobrá fyzická kondice, časová flexibilita, samostatnost Nabízíme: potřebné pracovní vybavení, firemní benefity, profesní
DOLÁK s.r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

OBCHODNÍ KONZULTANT/KA, Obchodní zástupci - 20000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Vaším úkolem bude: budování obchodních vztahů, nabízení produktů a služeb potenciálním klientům v segmentu tiskových řešení, tvorba nabídek, prezentací,
TranSoft a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

obsluha CNC frézy, Seřizovači a obsluha konvenčních fréz - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
POŽADAVKY: vyučení ve strojírenském oboru (kovoorábění), znalost čtení výkresové dokomuntace výhodou Nástup. ihned VÝHODY. podnikové stavování KONTAKT:
KOVOS ST s.r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

obsluha restaurace a baru, Číšníci a servírky - 100 - CZK za hodinu

vyučení v oboru nebo praxe v oboru; vítána znalost AJ, NJ; pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců s možností dalšího prodloužení; pracovní doba turnusová - dlouhý, krátký
Bistro 105 s.r.o. - 2016-02-28 - Jihočeský kraj

obsluha výrobního zařízení sušárny mléka, Obsluha strojů na výrobu mléčných výrobků - 20000 - CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků
Požadujeme: - středoškolské vzdělání technického směru nebo vyučení v oboru strojním nebo elektro - znalost práce s PC - samostatnost, zodpovědnost,
MADETA a. s. - 2016-06-22 - Jihočeský kraj

ošetřovatel drobných zvířat, Chovatelé a ošetřovatelé zvířat v zařízeních určených pro chov a příbuzní pracovníci - 12000 - CZK měsíčně

Pracovníci zajišťující služby spojené s péčí o domácí a jiná zvířata
Místo výkonu práce Velký Ratmírov; Náplň práce: péče o zvířata; Požadujeme kladný vztah k práci a ke zvířatům;
NOREK společnost s ručením omezeným - 2016-03-12 - Jihočeský kraj

POMOCNÁ MZDOVÁ ÚČETNÍ SE ZNALOSTÍ AJ, Mzdoví účetní - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Mzdoví účetní
Požadavky: SŠ vzdělání ekonomického směru, praxe v oboru, zodpovědnost, svědomitý přístup k práci, znalost AJ Nabízíme: zázemí české dopravní společnosti s více
CORAX spol. s r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

pomocný dělník - potravinářství, Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení - 9900 - CZK měsíčně

Budějovický Regent s.r.o. - 2016-06-22 - Jihočeský kraj

Pracovník, pracovnice v prádelně, Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách - 75 - CZK za hodinu

Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách
Pracovník, pracovnice v prádelně - vzdělání základní i vyšší. Vhodné i pro OZP. Pracoviště Holub. Dohoda o provedení práce, prac. doba jednosměnná - možnost navýšení
Daniel Páleník - 2016-06-22 - Jihočeský kraj

Prodavač/ka maso, uzeniny, lahůdky - PÍSEK, Prodavači potravinářského zboží - 13000 - 13000 CZK měsíčně

Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Kauflandu ve městě PÍSEK. Pracovní náplň • prodej masa • příprava a prodej uzenin, lahůdek a pečiva • manipulace se zbožím,
PMU CZ, a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Prodavač/ka, Prodavači v prodejnách - 60 - CZK za hodinu

Informace podá paní Petříková, tel.776809346, email:kacko.sportamoda.volary (at) seznam.cz , případně na adrese Volary, Náměstí 135 Práce na poloviční úvazek 4 hodiny denně od 13 do
Zdeňka Petříková - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

PROJEKTOVÝ MANAŽER/KA PRO PROJEKTY ESF, Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - 18000 - 23000 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
sSŠ/VŠ, ŘP"B", znalost práce na PC - Excel, Word, zkušenosti s vedením projektů EU výhodou, znalost sociální oblasti výhodou, komunikativnost, dovednost jednání s úřady, zvládání
POMOC Týn nad Vltavou, z.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

řidič dodávkového auta (sk. B), Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři - 20000 - CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

Karel Krása - 2016-05-02 - Jihočeský kraj

řidič vnitro, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 20000 - CZK měsíčně

LA-TRANSGAS LNÁŘE s.r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

ŘIDIČ VZV DO PROVOZU EXPEDICE HOTOVÝCH VÝROBKŮ, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 17000 - 18000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Jsme rodinná firma s 25letou tradicí a předpokladem dalšího růstu v oblasti logistiky. Nabízíme: stabilní pracovní prostředí, možnost profesního rozvoje, peněžní jistotu a příspěvek
LAŠEK spol. s r.o. - 2016-05-20 - Jihočeský kraj

seřizovač, Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
Náplň práce: - V rámci kontrolních technologických postupů provádí kontrolní prohlídky strojního zařízení, které
JOHNSON CONTROLS FABRICS STRAKONICE s.r.o, - 2016-03-24 - Jihočeský kraj

servírka, číšník, Číšníci a servírky - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Eva Bendlová - 2016-02-28 - Jihočeský kraj

Servírka pro Hotel Růže Vimperk, Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Stanislav Šebesta - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

skladový/á manipulant/ka, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 14000 - 18000 CZK měsíčně

"Zaskladnňování a vyskladňování zboží dle objednávek - manipulace s kartony a paletami. Práce s VZV. Nutná je rychlost a přesnost. Dvousměnný provoz. Pěkné pracovní
PHARMOS, a.s. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

Strojník stavebních strojů, řidič NA, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Strojník stavebních strojů, řidič NA - vzdělání nižší střední odborné a vyšší. Technické zaměření, samostatnost. Podmínkou
LIPENSKÁ ZEMNÍ s.r.o. - 2016-05-04 - Jihočeský kraj

truhlář, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 15000 - CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
vyučení v oboru; praxe v oboru výhodou; zručnost; samostatnost; pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení; pracovní doba dvousměnná
SLAVONA, s.r.o. - 2016-05-05 - Jihočeský kraj

uklízeč/ka, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 8000 - CZK měsíčně

CENTRA a.s. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj