Práce Bankéř/ka do mezinárodní společnosti, Bankovní makléři Jihomoravský kraj Ing. Jan Staniczek - nabídky práce

Pracovní pozice:
Bankéř/ka do mezinárodní společnosti, Bankovní makléři

životopis poslat na hrncarova.hr (at) jamesgrant.cz Požadujeme: SŠ vzdělání ideálně ekonomického či všeobecného zaměření Pro-zákaznický přístup, komunikativnost, reprezentativní a profesionální vystupování Samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost Obchodní dovednosti a chuť pro další vzdělávání a profesní rozvoj Předchozí praxe z oboru finance či zkušenosti z obchodu vítány, ale nejsou podmínkou Znalost práce na PC (MS Office) ŘP sk. B výhodou nikoliv podmínkou Dobré organizační dovednosti Náplň práce: Poskytování poradenského a bankovního servisu Oslovování nových i stávajících klientů Péče o klienty Uzavírání a zpracovávání smluvní dokumentace Zodpovědnost za obchodní výsledky, za plnění osobních obchodních plánů a za kvalitu poskytovaných služeb Nabízíme: Časovou flexibilitu Finanční bonusy nad rámec fixní mzdy Zázemí stabilní společnosti Možnost profesního růstu po zaučení Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od zaslání životopisu, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují požadavkům na zadanou pozici. Velice děkujeme za pochopení.

Minimální plat: 17500

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Ing. Jan Staniczek

Forma kontaktu: Iveta Hrnčářová

Job krátký popis: Finanční a investiční poradci

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Asistent/ka, Odborní asistenti v administrativě - 13300 - 20000 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě

BMTI ČR s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Asistent/ka realitní kanceláře, Odborní asistenti v administrativě - 13000 - CZK měsíčně

Co musíte znát, umět a mít? - Ochotu učit se novým věcem a aktivní přístup - Převážně samostatnost, důslednost, výkonnost a diskrétnost - min. SŠ vzdělání, výborné
Allrisk a.s. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

BARMAN/KA, Barmani - 90 - CZK za hodinu

Barmani

ADMIRAL GLOBAL BETTING a.s. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

ELEKTRIKÁŘ, Stavební a provozní elektrikáři - 15000 - CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři
24.5.2016 - zajišťování provozu v elektroúdržbářské dílně - provádění oprav elektrických instalací a elektrických zařízení, strojů a přístrojů
Nemocnice Břeclav, příspěvková organizace - 2016-05-28 - Jihomoravský kraj

Ergoterapeut/ka s osvědčením o registraci, Ergoterapeuti se specializací - 17000 - 26500 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení
Požadované dovednosti: Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru ergoterapeut. Znalost práce v IS Cygnus, Poznámka
Centrum Kociánka - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

IT Specialist 2nd level, Specialisté v oblasti počítačových sítí (kromě správců) - 30000 - 40000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti počítačových sítí
Požadované dovednosti: základní znalost DB2, SQL, SQL kódů, technicke znalosti FTP, SFTP, NFTP, základní znalost IMS, základy RACF/Jupiter, komunikativnost, flexibilita, zodpovědnost. Zájemci
IBM Global Services Delivery Center Czech Republic, s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Obchodní zástupce specialista v oblasti prodeje technických produktů, Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií) - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti prodeje technických a lékařských produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)
Náplň práce: Aktivní vyhledávání nových obchodních kontaktů, prezentace firmy Posilování vztahu se stávajícími
ROMEX s.r.o. - 2016-03-03 - Jihomoravský kraj

pokladní, Pokladníci v prodejnách - 70 - CZK za hodinu

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek
Požadované dovednosti potravinářský průkaz, výpis z rejstříku trestu, chuť učit se novým dovednostem PP vztah: HPP, DPČ Poznámka k volnému místu: Kontaktovat telefonicky 777 990 234,
Netmarks, s. r. o. - 2016-05-02 - Jihomoravský kraj

pomocná síla do kuchyně, Pomocníci v kuchyni - 13000 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni

Café Kmenta s.r.o. - 2016-06-27 - Jihomoravský kraj

POMOCNÝ DĚLNÍK - OBSLUHA VZV, Pomocní skladníci - 80 - CZK za hodinu

Pomocní manipulační pracovníci
23.5.2016 - nakládka a vykládka materiálu a produkce, odvoz produkce z tisku, zabezpečení údržby manipulační techniky. Min. vyučen (obor nerozhoduje), praxe ve výrobě nebo skladu, oprávnění
MORAVIAPRESS s.r.o. - 2016-06-04 - Jihomoravský kraj

Pomocný pracovník obchodního provozu + úklid (vhodné pro ozp), Pomocní pracovníci obchodního provozu - 4571 - CZK měsíčně

Nabízíme od 1.5.2016 volnou pracovní pozici pomocného pracovníka ve výdejně stravy ZŠ Čejkovická - 15hod./týden (od 12.00 - 15.00) Pracovní poměr může být doplněn do úvazku
Základní škola Brno, Čejkovická 10, příspěvková organizace - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Pracovnice/-ci prádelny, Pomocní dělníci ve výrobě - 13000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Přidáš se do týmu naší největší prádelny v ČR? Největší průmyslová prádelna v ČR s více jak stoletou tradicí na trhu nyní hledá spolehlivé a šikovné
CHRIŠTOF, spol. s r.o. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

Pracovníci ostrahy, strážní - 12000 - 19000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Přijmeme pracovníky ostrahy pro objekty v Brně. Jedná se o obchodní domy i průmyslové objekty. Mzda 65-80 kč/hod, dle zařazení a kvalifikace. Požadujeme čistý RT, osvědčení o kvalifikaci na pozici
ASG guard s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Pracovník/ce OTK (metrologie), Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti - 17000 - 25000 CZK měsíčně

Strojírenští technici
Požadujeme vzdělání technického směru, praxe v oddělení kontroly jakosti nebo ve strojírenství výhodou, znalost problematiky svařování kovů výhodou, znalost čtení výkresové
T Machinery a.s. - 2016-03-30 - Jihomoravský kraj

pracovník/ce úklidu, Uklízeči a pomocníci - 60 - 70 CZK za hodinu

Uklízeči a pomocníci
Pracoviště: Jiřího z Poděbrad 978, 696 62 Strážnice. Požadavky: zdravotní průkaz, spolehlivost, ochota pracovat. Náplň práce: mytí nádobí v potravinářské výrobě. Kontakt
M Security and Cleaning s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Pracovník ostrahy 90 kč/hod., Pracovníci ostrahy, strážní - 15000 - 18000 CZK měsíčně

ASG guard s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Právník, Podnikoví právníci - 18000 - CZK měsíčně

Specialisté v právní oblasti a pracovníci v příbuzných oborech jinde neuvedení
První kontakt e-mailem:novackova (at) akmo.cz Zavedená advokátní kancelář se sídlem v Brně - Masarykově čtvrti, přijme kandidáta/kandidátku s ukončeným
Vladimír Muzikář, JUDr., advokát - 2016-02-18 - Jihomoravský kraj

Prodavačka, Prodavači v prodejnách - 14000 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

Alena Horáková - 2016-03-25 - Jihomoravský kraj

Prodejce/technik se zaměřením na auto-moto, Obchodní zástupci - 13000 - 28000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Požadované dovednosti Orientace a znalost v oboru auto-moto, alespoň základní (manuální praktik výhodou) Schopnost psát smysluplné popisky a články o našich produktech Schopnost jednat
Tomáš Kyselka - 2016-03-18 - Jihomoravský kraj

recepční/asistentka, Odborní asistenti v administrativě - 11000 - 13000 CZK měsíčně

DOTAČNÍ POZICE Požadované dovednosti SŠ praxe na obdobné pozici práce na PC (Excel, Word, Outlook) spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost dobré komunikační a organizační schopnosti řidičský
TECHNISERV IT, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Recepční/pokladní, Pokladníci v prodejnách - 18000 - 25000 CZK měsíčně

První kontakt e-mailem Popis: Každodenní jednáním se zákazníky, vedení pokladny, práce s peněžní hotovostí, orientace v pokladních programech, péče o showroom a příchozí
BRNOCAR a.s. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

ŘIDIČ SK. C - STROJNÍK SPECIÁLNÍHO STROJE NA OPRAVU SILNIC, Řidiči ostatních speciálních vozidel - 25000 - CZK měsíčně

Práce po celé ČR dle zakázek. Proškolení zajištěno. Nástup dle dohody. Nejdříve nutný telefonický kontakt se zaměstnavatelem na tel. 774 132
Tresil s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Rozpočtáři specialisté - 15800 - 20800 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti účetnictví
Písemné přihlášky doložené strukturovaným životopisem, přehledem o dosavadní praxi, dokladem o dosažené kvalifikaci a výpisem z Rejstříku trestů přijímá Oddělení
Mendelova univerzita v Brně - 2016-05-12 - Jihomoravský kraj

SERVISNÍ TECHNIK, Technici v ostatních průmyslových oborech - 18500 - CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
7.6.2016/ Životopis v ČJ zašlete na e-mail radka.lehotska (at) cz.bosch.com, nejvhodnější kandidáti budou kontaktováni ke sjednání osobního pohovoru. Vždy uvést
Robert Bosch odbytová s.r.o. - 2016-06-14 - Jihomoravský kraj

ŠIČKA, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 8000 - 9200 CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
1.7/27.4.2016 - pro vytvářené pracoviště v Břeclavi hledáme šičky (obšívání a šití dek, kojeneckých plenkových kalhotek, tašek, montérek),
MYJÓMI družstvo invalidů - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

skladník, Pomocní skladníci - 10000 - 15000 CZK měsíčně

HAIFA DESIGN,s.r.o. - 2016-06-09 - Jihomoravský kraj

Skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Pracovní pozice: Skladník Možnost úpravy pracovní doby z důvodu dojíždění, péče o dítě apod. Hledáte stabilní praci? Česká firma AGROAD s 20 letou tradicí se sídlem
AGROAD, s.r.o. - 2016-03-04 - Jihomoravský kraj

ŠVADLENA, ŠIČKA, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 91 - CZK za hodinu

8.7/2.3.2016 - šití potahů na matrace, dvojsměnný provoz (6-14, 14-22), vyučena, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dnů dovolené, kontakt: p. Fronková,
MORAVIA COMFORT, s.r.o. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

ZÁMEČNÍK, Zámečníci strojů - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
11.3./21.12./18.11.2015 - zámečnické práce při výrobě nerezových nádrží. I základní vzdělání. Prac. doba: 6:00-14:30. Benefity:
František Prudík - 2016-03-16 - Jihomoravský kraj

Zprostředkovatelé finančních transakcí a finanční makléři - 40000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé finančních transakcí a finanční makléři

KOŤA, s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj