Práce BARMAN/KA - KRUPIÉR/KA, Barmani Kraj Vysočina Eva Obůrková - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: BARMAN/KA - KRUPIÉR/KA, Barmani

Vhodné i pro absolventy. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Požadujeme čistý trestní rejstřík.

Minimální plat: 15000

Maximální plat: 18000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Eva Obůrková

Forma kontaktu: Eva Obůrková

Job krátký popis: Barmani

Země: Česká republika

Kraj: Kraj Vysočina

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Dělník/ce ve výrobě, Manipulační dělníci ve výrobě - 1100 - 15000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

YEFISOL s.r.o. - 2016-03-03 - Kraj Vysočina

ELEKTRIKÁŘ - SILNOPROUD, Stavební a provozní elektrikáři - 18000 - CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři

ŠUDOMA s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

florista / floristka, Zahradníci floristé a květináři - 10000 - 11500 CZK měsíčně

Zahradníci, pěstitelé v zahradnických školkách
- vázání květin, svatební, dárkové a smuteční vazby, aranžování přírodních materiálů - osobní kontakt až
Mgr. Lada Strašilová - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

HLAVNÍ ČÍŠNÍK / SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

EuroDejv s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

kontrolor kvality železobetonových prefabrikátů, Stavební technici kontroly kvality, laboranti - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Stavební technici
Místo výkonu práce Jihlava, U Hlavního nádraží 3. Náplň práce: přeměřování rozměrů železobetonových prefabrikátů, vstupní a výstupní kontrola
Rieder Beton, spol. s r.o. - 2016-08-10 - Kraj Vysočina

kuchař,- ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Milan Kalivoda - 2016-05-05 - Kraj Vysočina

Kuchaři, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 11500 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

UNIVERSAL CENTER s.r.o. - 2016-02-18 - Kraj Vysočina

Lékař s odbornou specializací v oboru chirurgie L2, L3, Lékaři v chirurgických oborech - 30000 - 40000 CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)

Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Manipulační dělník, Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci - 14500 - 19000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Náplň práce: obsluha manipulačních paletových vozíků, manipulace s polotovary a materiálem, nakládka hotových výrobků. Požadujeme: SOU, vlastní průkaz obsluhy motorových
I P C plast spol. s r. o. - 2016-03-31 - Kraj Vysočina

Manipulační dělník v průmyslu, Manipulační dělníci ve výrobě - 10000 - CZK měsíčně

Har-Li družstvo - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

mistr výroby, řízení výroby, Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě

Švoma - Stroje, s.r.o. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

operátor výroby - OBROBNA, Obsluha zařízení na zpracování kovů - 17000 - 21000 CZK měsíčně

Obsluha zařízení na zpracování kovů
práce na obrobně- obsluha CNC strojů, kompletace a kontrola výrobků, výroba rotačních a pístových kompresorů pro klimatizace automobilů, výhody: bonus za produktivitu až 1500,- Kč, 25 dnů dovolené,
ManpowerGroup s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

OŠETŘOVATEL KONÍ, Chovatelé a ošetřovatelé koní - 10900 - 12000 CZK měsíčně

Chovatelé hospodářských zvířat (kromě drůbeže)

Restaurace Jízdárna, s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

POMOCNÝ DĚLNÍK/NICE DO VÝROBY - Herálec, Pomocní dělníci ve výrobě - 10000 - 12000 CZK měsíčně

Náplň práce: práce ve výrobě nábytku broušení po laku polévání dílců rovnání zakázek Občasné nošení břemen více než 20 kg, proto vhodné
DOMESTAV s.r.o. - 2016-03-11 - Kraj Vysočina

POMOCNÝ KUCHAŘ/KUCHAŘKA, Pomocní kuchaři - 15000 - 20000 CZK měsíčně

- spolehlivost, flexibitila, chuť se učit novým věcem, práce v kolektivu, ŘP sk. B vítaný - nabízíme: práci v dobrém kolektivu, zlepšování se v oboru, dobré finanční

Pomocný pracovník ve službách - dopravní obslužnost kontejnerů na textil, Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení - 9900 - CZK měsíčně

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci jinde neuvedení
Místo výkonu práce Jihlava, Žižkova 109. Dopravní obslužnost kontejnerů na textil - požadujeme řidičský průkaz skupiny B, ochota jezdit s dodávkou. 1.kontakt
Diecézní charita Brno - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

Provozář se specializací elektrikář nebo instalatér - topenář, Stavební údržbáři budov - 13480 - CZK měsíčně

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení
Místo výkonu práce Havlíčkův Brod. Požadované dovednosti: Zkoušky svařování - výhodou, není podmínkou. Činnosti dle vyhlášky
Krajské ředitelství policie kraje Vysočina - 2016-03-31 - Kraj Vysočina

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ, Stavební a provozní elektrikáři - 20000 - CZK měsíčně

- provozní elektrikář v zemědělských provozech, praxe v oboru vítána, vyhláška č. 50/1978 Sb., ŘP sk. B, základní znalost práce s PC - místo výkonu práce: Třebíč,
AGRO 2000 - zemědělské služby, s.r.o. - 2016-05-19 - Kraj Vysočina

RECEPČNÍ - Velká Bíteš, Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) - 14000 - CZK měsíčně

Recepční (kromě recepčních v hotelích)
Požadujeme: * SŠ maturita * AJ na komunikativní úrovni * reprezentativní a milé vystupování * výborné organizační schopnosti * prozákaznický přístup * znalost MS Office
AG FOODS Group a.s. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

RECEPČNÍ - Žďár nad Sázavou, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 11000 - CZK měsíčně

Recepční v hotelích
Požadujeme: - znalost jednoho cizího jazyka (plynule AJ nebo NJ); - příjemné vystupování; - ochota, komunikativnost; - flexibilita, znalost práce na PC. V případě zájmu volejte na tel. číslo:
HOTEL na Vysočině JEHLA s.r.o. - 2016-03-10 - Kraj Vysočina

referent/ka fondů Evropské unie, Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - 35000 - CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
řízení projektu, podílení se na klíčových aktivitách projektu a zpracování výstupů projektu, znalost projektů EU a zkušenost s vedením týmu výhodou, Jiné
Domov ve Zboží, příspěvková organizace - 2016-08-10 - Kraj Vysočina

ŘIDIČ/KA NÁKLADNÍ DOPRAVY - stránecká zhoř, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 28000 - CZK měsíčně

AGRO - Měřín, a.s. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

Řidič nákladního automobilu, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 10000 - 20000 CZK měsíčně

RV Transport s.r.o. - 2016-08-02 - Kraj Vysočina

ŘIDIČI NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 18000 - 35000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Jihlava, Na Hranici 6. Náplň práce: - Svoz a rozvoz dřeva - Svoz pilin, štěpky a dřevního odpadu - Vývoz výrobků (Flotila:
SILVA CZ, s.r.o. - 2016-06-14 - Kraj Vysočina

Šéfkuchař v hotelové restauraci, Šéfkuchaři v hotelových restauracích - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Šéfkuchaři a šéfcukráři

MUDr. Jana Musilová - 2016-05-18 - Kraj Vysočina

Strážný, Pracovníci ostrahy, strážní - 10500 - 16000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Pracoviště Koselecké uzeniny, Kostelec u Jihlavy 60. Počadujeme časovou flexibilitu, základní znalost práce na PC, fyzickou zdatnost. 1. kontakt telefonicky pro sjednání osobní schůzky (v místě
ABAS IPS Management s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

UKLÍZEČKA, Uklízeči v provozovnách osobních služeb - 9900 - CZK měsíčně

Tělocvičná jednota Sokol Moravské Budějovice - 2016-08-02 - Kraj Vysočina

VEDOUCÍ VÝVOJOVÉ SKUPINY, Strojní inženýři ve výzkumu a vývoji - 50000 - CZK měsíčně

Strojní inženýři
Máte ambice řídit vývoj lékařských nástrojů a implantátů? Láká Vás spolupráce s předními lékařskými odborníky? Troufáte si plnit podmínky
MEDIN, a.s. - 2016-05-28 - Kraj Vysočina

ZEDNÍK, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 90 - CZK za hodinu

Zedníci a dlaždiči

Štefan Poláček - 2016-06-09 - Kraj Vysočina