Práce Brusič/ka dřevěných lišt - pomocný/á dělníl/ce ve výrobě, Pomocní dělníci ve výrobě Kraj Vysočina KYBEK s.r.o. - nabídky práce

Brusič/ka dřevěných lišt - pomocný/á dělníl/ce ve výrobě, Pomocní dělníci ve výrobě

Broušení dřevěných lišt, pomocné práce na dílně, úklidové práce. Pracovní doba od 6:00 do 14:30 hod., dle dohody i na zkrácený úvazek. zam. výhody: podnikové stravování první kontakt: telefonicky: 6:00- 16:00, e-mailem, odobně 6:00- 15:00

Minimální plat: 10500

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: KYBEK s.r.o.

Forma kontaktu: Jiřina Slámová

Job krátký popis: Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Země: Česká republika

Kraj: Kraj Vysočina

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

ADMINISTRATIVNĚ OBCHODNÍ PRACOVNÍK/CE - Žďár nad Sázavou, Všeobecní administrativní pracovníci - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Požadujeme: - trestní bezúhonnost; - reprezentativné vystupování; - komunikativnost s spolehlivost; Náplň: - služba na přepážce oblastní kanceláře; - vedení obchodních
Generali Pojišťovna a.s. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

brusič kovů, Brusiči nástrojů a kovů - 16900 - CZK měsíčně

Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů
Náplň práce:Broušení, úprava a leštění nerezových povrchů. Možnost zaškolení. Dobrý zdravotní stav podmínkou. Nástupní
TENEZ a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

číšník / servírka, Číšníci a servírky - 12100 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Veronika Reynková - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

DĚLNÍK - DĚLNICE PEKAŘSKÉ VÝROBY, Pekaři, cukráři (kromě šéfcukrářů) a výrobci cukrovinek - 15000 - CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)

Pekařství Vonka, s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

dělník do výroby, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 12000 - 30000 CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

KK projekt dřevovýroba s.r.o. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

FYZIOTERAPEUT, Fyzioterapeuti s osvědčením - 18000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti rehabilitace

MUDr. Veselý, s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

INSTALATÉR, Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři
Místo výkonu práce - celá ČR. Pracovní doba 6,00 - 14,00 hod. Požadavky: - Praxe 2 roky. - Vyučení v oboru. - Řidičský průkas sk. B. - Svářecí
Miluše Dočkalová - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

instalatér - topenář - zámečník, Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři - 12000 - 16000 CZK měsíčně

JOCHOVO s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Lešenáři - pomocníci při stavbě lešení, Lešenáři - 16000 - 25000 CZK měsíčně

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení

VSM, spol. s r.o. - 2016-02-24 - Kraj Vysočina

MANAŽER/KA JAKOSTI VÝROBY- působnost pro Ústí nad Labem, Inženýři kontroly a řízení kvality v ostatních oborech - 30000 - 40000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti techniky (kromě elektrotechniky) jinde neuvedení
Společnost NEA engineering s.r.o. je součástí mezinárodně působící a nezávislé skupiny společností NEA Engineering GmbH se sídlem v Německu
NEA engineering s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

mistr hlavní stavební výroby, Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví - 23000 - CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví

AGOS stavební a.s. Pelhřimov - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Mzdový účetní, Mzdoví účetní - 22000 - CZK měsíčně

Mzdoví účetní
Požadavky: -praxe na pozici mzdové účetní, znalost programu VEMA výhodou -znalost mzdové problematiky -samostatnost, pečlivost Pracovní náplň: -zpracování mezd v programu VEMA -zpracování
AKI ELECTRONIC, spol. s r.o. - 2016-02-22 - Kraj Vysočina

ošetřovatel,- ka zvířat, Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí - 13000 - CZK měsíčně

Chovatelé hospodářských zvířat (kromě drůbeže)
ošetřovatel mladého dobytka zajišťující telení vysokobřezích jalovic, znalost problematiky telení, praxe nutná. Osobní kontakt: každý
AGROSPOL STARÝ PELHŘIMOV spol. s r.o. - 2016-03-09 - Kraj Vysočina

Ostraha objektu, Pracovníci ostrahy, strážní - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Místo výkonu práce Jihlava, Romana Havelky. Požadujeme trestní bezúhonnost, spolehlivost, praxe a certifikát Strážný výhodou. 1. kontakt telefonicky pro sjednání osobní
TREBI s.r.o. - 2016-03-18 - Kraj Vysočina

pomocný kuchař/ka, Pomocní kuchaři - 65 - 80 CZK za hodinu

- pomocné práce v kuchyni, výdej hotových jídel do jídlonosičů - prac. doba po-pá 8-14 hod. - zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství, Jiné výhody - oběd
Leoš Palán - 2016-05-15 - Kraj Vysočina

pracovník do truhlářské výroby, Pomocní dělníci ve výrobě - 70 - CZK za hodinu

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Ing. Jiří Sedlák - 2016-05-15 - Kraj Vysočina

Pracovník technického oddělení - konstruktér , Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech - 14000 - CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Čenkovská 1060, Třešť. Náplň práce: Konstrukční práce, rozkreslování sestav, tvorba dílenské
Strojírny Podzimek, s.r.o. - 2016-03-02 - Kraj Vysočina

Právník, Podnikoví právníci - 22000 - CZK měsíčně

Specialisté v právní oblasti a pracovníci v příbuzných oborech jinde neuvedení
Místo výkonu práce Jihlava, Vrchlického 46. Požadavky: magisterské vzdělání v oboru právo a právní věda, znalost pracovního
Krajské ředitelství policie kraje Vysočina - 2016-06-04 - Kraj Vysočina

Procesní technolog, Inženýři technologové, normovači v ostatních oborech - 19000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce Plandry E 3. Co u nás bude dělat: •optimalizace a zvyšování efektivity výrobních procesů v sériové výrobě
STAALBOEK s.r.o. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

prodavač/ka chovatelských potřeb, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 12100 - 15000 CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

PROFILOX s.r.o. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

REFERENT POJIŠŤOVNY, Úředníci v oblasti pojišťovnictví - 13500 - 15000 CZK měsíčně

Úředníci v oblasti statistiky, financí a pojištění
Pro nově otevírané kontaktní místo v centru Třebíče hledáme od 1.6.2016 zaměstnance s komunikativním příjemným vystupováním.
Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky - 2016-04-27 - Kraj Vysočina

Seřizovač vstřikovacích lisů - Jimramov, Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení - 16000 - 22000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení

GAMA GROUP a.s. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

sociální pracovník/ce, Sociální pracovníci specialisté v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden) - 17000 - 27000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti sociální práce a poradenství
- vzdělání v oboru dle platné právní normy (min. VOŠ), samostatnost, flexibilita, zodpovědnost, spolehlivost - strukturovaný životopis, motivační dopis,
Centrum J.J.Pestalozziho, o.p.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

strojní zámečník, Zámečníci strojů - 90 - 140 CZK za hodinu

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech

HTP s.r.o. - 2016-05-12 - Kraj Vysočina

strojník traktorbagru, Obsluha zemních a příbuzných strojů - 17000 - 21000 CZK měsíčně

Obsluha zemních a příbuzných strojů

Václav Klofáč - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

svářeč CO2, Svářeči - 9900 - CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Nabízíme: benefity, prémie, zajištěné ubytování. Osobní kontakt: vždy v úterý a ve čtvrtek 8.00 - 13.00 hod. na adrese: K Silu 2179, 393 01 Pelhřimov Místo výkonu práce:
S.I.M.I.P. s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

truhlář, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 10000 - 16000 CZK měsíčně

- nejlépe vyučení v oboru, zájemce bez vyučení zaučíme, ale v tom případě požadujeme maturitu - mzda podle zručnosti a dovedností - samostatnost,
Petr Paul - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

uklízeč/ka, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 70 - 75 CZK za hodinu

Iveta Holcmanová - 2016-08-17 - Kraj Vysočina