Práce Brusič na kulato, Seřizovači a obsluha konvenčních strojů na broušení Olomoucký kraj TOS Olomouc, s.r.o. - nabídky práce

Brusič na kulato, Seřizovači a obsluha konvenčních strojů na broušení

Broušení na kulato + kuželové otvory., Dovolená navíc - 1 týden nad rámec ZP, Jiné výhody - příspěvek na penzijní připojištění

Minimální plat: 18000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: TOS Olomouc, s.r.o.

Forma kontaktu: Vítězslav Mádr, vedoucí výrobního úseku

Job krátký popis: Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů

Země: Česká republika

Kraj: Olomoucký kraj

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Zažít: viz text

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní pracovník/ce, Všeobecní administrativní pracovníci - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Pož.: administrativní činnost, základní znalost účetnictví, objednávání přepravy, spediční činnost, znalost práce na PC, znalost anglického jazyka podmínkou, vysokoškolské
ZK TRANSPORT s.r.o. - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

Administrativní pracovník/ce, Všeobecní administrativní pracovníci - 12100 - CZK měsíčně

Pracoviště: Riegrova č.p. 381/22, Olomouc. Náplň práce: práce na PC, práce s programem Septym, vyřizování korespondence, práce v terénu. Své životopisy zasílejte POUZE na výše
PIVOVARY MORAVIA s.r.o. - 2016-08-02 - Olomoucký kraj

Betonář/ka, Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci - 90 - 100 CZK za hodinu

Betonáři, železobetonáři a pracovníci v příbuzných oborech
Nástup možný IHNED. Pracovní místo je vhodné i pro absolventy. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Zájemci se mohou
TOPOS PREFA Tovačov s.r.o. - 2016-05-28 - Olomoucký kraj

Bezpečnostní pracovník/ce Olomouc - brigáda, Pracovníci ostrahy, strážní - 7000 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Nechodit na adresu fyzického pracoviště, nejdříve kontakt. Náplň práce: • Ochrana a ostraha majetku klienta • Eliminace nepoctivých zákazníků • Pochůzková činnost a kontrola bezpečnosti
Mark2 Corporation Czech a.s. - 2016-03-19 - Olomoucký kraj

Elektrikář/ka, Stavební a provozní elektrikáři - 95 - 100 CZK za hodinu

Stavební a provozní elektrikáři
Nástup možný IHNED.Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Pracovní místo je vhodné i pro absolventy. Zaměstnavatel požaduje: vyhl. 50/1978 Sb.§ 6 ; praxe v oboru 5 let
TOPOS PREFA Tovačov s.r.o. - 2016-05-11 - Olomoucký kraj

Geodet, Kartografové a zeměměřiči - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Kartografové a zeměměřiči
První kontakt písemný nebo telefonický! Požadavky zaměstnavatele: - vzdělání v oboru nebo prokazatelná praxe jako geodet - znalost obsluhy geodetických přístrojůl a softwaru - vhodné
ZEMĚMĚŘICTVÍ JESENÍK s.r.o. - 2016-05-02 - Olomoucký kraj

Jádrař/ka ruční - provoz Olomouc, Formíři a jádraři ve slévárnách - 12000 - 13500 CZK měsíčně

Slévači, formíři a jádraři
Náplň práce: * ruční zhotovování jader z písku a žáruvzdorných materiálů * zakládání jader do formovací linky Co po vás požadujeme: * ukončené
UNEX a.s. - 2016-02-24 - Olomoucký kraj

Kuchař/kuchařka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 17000 - CZK měsíčně

Pracoviště: Mariánská č.p. 844/2, Olomouc. Očekáváme člověka zkušeného, pečlivého a zodpovědného. Vzdělání vyučen. Praxe v oboru alespoň 2 roky. Nástup možný ihned.
SVATOVÁCLAVSKÝ PIVOVAR s.r.o. - 2016-03-16 - Olomoucký kraj

Kuchař/kuchařka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12100 - 15000 CZK měsíčně

Eurogastro catering s.r.o. Pož.: vyučení v oboru, praxe v závodním stravování. Pracoviště: Olomouc. Nástup možný ihned. První kontakt POUZE telefonicky na čísle 724 965 010 nebo mailem
##pracodawca## - 2016-03-24 - Olomoucký kraj

Mechanik, servis nákladních vozidel - Litovel, Mechanici a opraváři nákladních automobilů - 18000 - 24000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

KRAZZER s.r.o. - 2016-06-27 - Olomoucký kraj

Obchodníci pro firemní klientelu, Specialisté v oblasti prodeje a nákupu služeb - 20000 - 50000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti prodeje technických a lékařských produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)
První kontakt písemný nebo telefonický! Zaměstnavatel požaduje: - min. středoškolské vzdělání s maturitou. - vlastní PC a automobil výhodou
Česká pojišťovna a.s. - 2016-04-27 - Olomoucký kraj

Ostraha objektů/vrátný(á) - OZP, Pracovníci ostrahy, strážní - 65 - 75 CZK za hodinu

Pracoviště: ČSA č.p. 730, Velká Bystřice. Pracovní poměr na dobu určitou do 30.6.2017. Možnost práce i na zkrácený pracovní úvazek nebo DPP. Volné místo je vyhrazeno pro OZP. Co vás
AVES Servisní a.s. - 2016-09-10 - Olomoucký kraj

Pomocný/á kuchař/ka, Pomocní kuchaři - 15000 - CZK měsíčně

Pracoviště: Hněvotín č.p. 410. Nástup možný ihned. Požadavky: samostatnost, zodpovědnost, profesionální přístup; časovou flexibilitu; zdravotní průkaz pro práci v potravinářském
BAPA s.r.o. - 2016-05-04 - Olomoucký kraj

Pomocný/á kuchař/ka - uklízeč/ka, Pomocní kuchaři - 9900 - 10500 CZK měsíčně

Univerzita Palackého v Olomouci - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

Pracovník/ce na úklid, Ostatní uklízeči a pomocníci - 9500 - 11000 CZK měsíčně

Nástup od 1.8.2016 na dobu určitou 1 rok. Uklízecí práce v areálu objektu U Bryxů, tj. velkého sálu, malého sálu, hostince, hospodářských
Ing. František Vomáčka - 2016-08-17 - Olomoucký kraj

Prodavač/ka dětské obuvi, Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie - 60 - 80 CZK za hodinu

Hledáme prodejní/prodejního asistentku/asistenta na poloviční pracovní úvazek v naší specializované prodejně dětské obuvi. Nástup možný ihned. Jedná se o směnný
Ing. Aleksandar Bratič - 2016-08-10 - Olomoucký kraj

Prodavač/ka, Prodavači potravinářského zboží - 12100 - 15000 CZK měsíčně

Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy škol bez praxe. Pracovní doba dle rozpisu směn zaměstnavatele (2 dny zaměstnání/2 dny volno), včetně víkendů, směny od 04,30 do 18,00 hod.. Možnost zaměstnání
JPServis, a.s. - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

Řidič MKD, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 62000 - CZK měsíčně

Pož.: řidičský průkaz C + E, profesní průkaz, digitální karta, zdravotní způsobilost, praxe, spolehlivost, odpovědnost, čistý trestní rejstřík.
DOPRAVA A SPEDICE OLOMOUC s.r.o. - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

Řidič nákladního automobilu, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 15000 - CZK měsíčně

LB 2000, s.r.o. - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

Skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Požadujeme vzdělání automobilního směru nebo vyučení v oboru prodavač motorových vozidel, znalost práce na PC, ŘP sk. "B", orientace v prodeji náhradních dílů a příslušenství,
MOTORSERVIS Švec, s.r.o. - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

Skladník ve slévárně (provoz Uničov), Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 14000 - 16000 CZK měsíčně

Náplň práce: - příjem, skladování a výdej výrobků ve skladu - vedení předepsané evidence příjmu a výdeje výrobků dle pokynu vedoucího skladu - účast
UNEX a.s. - 2016-04-12 - Olomoucký kraj

Správní cestmistr, Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví - 13380 - 20150 CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví
Pracoviště: Hvězdné údolí č.p. 815/101, Šternberk. Platové podmínky: 13.380 - 20.150 Kč, dle praxe. Požadavky: - praxe stavebního dozoru - výhodou
Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace - 2016-06-14 - Olomoucký kraj

Stavbyvedoucí - vodohospodářské, dopravní nebo inženýrské stavby, Hlavní stavbyvedoucí - 25000 - 30000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci ve stavebnictví
Pracoviště: Tovární č.p. 1129/41a, Olomouc. Nástup možný ihned. Požadavky: VŠ vzdělání stavebního směru, obor vodohosp. nebo dopravní stavby
H O R S T A V Olomouc, spol. s r. o. - 2016-08-10 - Olomoucký kraj

Strážný, Pracovníci ostrahy, strážní - 67 - CZK za hodinu

Místo výkonu práce: Olomouc a okolí. Místo je vyhrazeno pro OZP. Certifikát Strážný výhodou, ne podmínkou. Místo výkonu práce: Olomouc. Nástup je možný
POLYS security ČR s.r.o. - 2016-03-24 - Olomoucký kraj

Strojník rypadel, Řidiči ostatních speciálních vozidel - 110 - 150 CZK za hodinu

Nástup možný IHNED. Požadujeme: - řidičský průkaz sk. B,C, popř. E; profesní průkaz a strojnický průkaz; praxi v oboru Nabízíme: - ubytování
PB SCOM s.r.o. - 2016-07-28 - Olomoucký kraj

Technický kreslič/ka, Ostatní strojírenští technici - 25000 - CZK měsíčně

Strojírenští technici
Náplň práce: Vytváření technické dokumentace pro výrobu zařízení. Správa dokumentace, archivace Požadavky: SŠ vzdělání technického směru, nejlépe obor strojírenství
VPRO Šumperk, s.r.o. - 2016-03-31 - Olomoucký kraj

Úklidový pracovník, Ostatní uklízeči a pomocníci - 12500 - CZK měsíčně

První kontakt telefonický nebo písemný! Jedná se o zkrácený pracovní úvazek 30h/týdně Místo vhodné i pro absolventy
SPAHO, s.r.o. - 2016-04-21 - Olomoucký kraj

Uklízeč/ka, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 10000 - 12000 CZK měsíčně

pivovar Riegrova 22 s.r.o. - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

Vedoucí prodeje v pekárničce u Kylarů, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 14000 - CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Danuše Kylarová - 2016-07-15 - Olomoucký kraj