Práce číšníci a řidiči - rozvoz jídla, Číšníci a servírky Moravskoslezský kraj Ivana Schützová - nabídky práce

Pracovní pozice:
číšníci a řidiči - rozvoz jídla, Číšníci a servírky

požadavky: možno i zaučení s praxí v oboru; aktivní řidič sk. B; Hlásit se osobně od 11.00 hod. do 18.00 hod.;

Minimální plat: 60

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Ivana Schützová

Forma kontaktu: Ivana Schützová

Job krátký popis: Číšníci a servírky

Země: Česká republika

Kraj: Moravskoslezský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ano

Plat měna: CZK

Plat období: za hodinu

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

Barman/ka, obsluha VLT, Barmani - 14000 - CZK měsíčně

Barmani
z: 1.6.2016. Nástup možný ihned. Požadujeme: čistý trestní rejstřík. Pracovní doba: 12 hod., dny po domluvě. Nepožadujeme vyučení v oboru. Info. na tel. 602 560 117, e-mail: romanstyle (at) seznam.cz.,
Roman Knesl - 2016-06-09 - Moravskoslezský kraj

Číšník/ce, Číšníci a servírky - 13000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Jan Frydecký - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

DĚLNÍK/-ICE, Pomocní dělníci ve výrobě - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Dřevoeuro s.r.o. - 2016-05-17 - Moravskoslezský kraj

DĚLNÍK VÝROBY, Obsluha strojů a zařízení pro zpracování chemikálií drcením, mícháním, teplem, filtrováním a destilací - 14000 - CZK měsíčně

Obsluha strojů a zařízení pro chemickou výrobu
místo výkonu práce - Bruntál. POŽADAVKY: - práce ve směnném/nepřetržitém provoze (ranní - odpolední - noční) dle harmonogramu
Macco Organiques, s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

DŘEVOMODELÁŘ/KA, Modeláři slévárenští - 93 - CZK za hodinu

Slévači, formíři a jádraři
Vyučení v oboru a praxe nutná! Nutná pracovitost, pečlivost, ochota učit se novým věcem, loajalita vůči zaměstnavateli, znalost technické dokumentace, praxe výhodou. Mzda 93Kč/hod + příplatky +
RKL Slévárna, s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Elektromechanik, Elektromechanici - 14000 - CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
místo výkonu práce : Bruntál vyučení v daném oboru, samostatnost, ŘP sk. B, budování a servis elektro a datových sítí, hlásit se na e - mail : baron (at) baronpc.cz nebo
Mgr. Vít Baran - 2016-03-18 - Moravskoslezský kraj

FYZIOTERAPEUT -KA, Fyzioterapeuti s osvědčením - 18200 - 29000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti rehabilitace
Vyšší odborné, odborná způsobilost podle zák. č. 96/2004 Sb., bezúhonnost, samostatnost, spolehlivost, mzda 18 200 - 29 000 Kč, jednosměnný provoz, plný úvazek, nástup dle dohody, pracoviště:
REHABILITAČNÍ ÚSTAV HRABYNĚ - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Fyzioterapeut/ka s osvědčením, Fyzioterapeuti s osvědčením - 19000 - 21000 CZK měsíčně

THERÁPON 98, a.s. - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

klempíři, Klempíři (kromě stavebních) - 14000 - CZK měsíčně

Pracovníci na zpracování plechu
Možno i základní vzdělání nebo vyučení v příbuzném oboru (pak nutná praxe v požad. oboru 2 roky). Vyučenci v oboru i bez praxe. Manuální zručnost, ŘP skupiny B výhodou.
Milan Kupka - 2016-04-16 - Moravskoslezský kraj

KONZULTANT -KA PRO PODNIKATELSKÉ POJIŠTĚNÍ, Obchodní zástupci - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
* SŠ, praxe v oblasti prodeje pojistných produktů vítána, znalost práce na PC (MS Office), bezúhonnost, dobré komunikační dovednosti, reprezentativní vystupování, loajalita, vysoké
Ing. Jana Zemánková - 2016-04-27 - Moravskoslezský kraj

KOVÁŘ, Kováři - 21000 - 26000 CZK měsíčně

Kováři, obsluha kovacích lisů, obsluha bucharů
z:19.2.2016. Hlavní úkoly a kompetence: o výroba výkovků zápustkovým/volným kováním na bucharech a kovacích lisech o sestavování
TATRA METALURGIE a.s. - 2016-02-22 - Moravskoslezský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 17000 - CZK měsíčně

z.:11.4.2016. TATRA TRUCKS a.s., výrobce těžkých nákladních off-road automobilů a speciálních vozidel TATRA, hledá do svého týmu vhodného uchazeče na pozici: Kuchař/ka. Pracovní
TATRA TRUCKS a.s. - 2016-04-13 - Moravskoslezský kraj

KUCHAŘ-KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 14000 - 16000 CZK měsíčně

A11 11/7/2016 Do naší závodní restaurace v Biocelu Paskov hledáme do týmu vhodného zaměstnance na pozici Kuchař/ka. Požadujeme: * vyučení nebo zkušenosti v oboru * znalost hygienických předpisů
EUREST, spol. s r.o. - 2016-07-15 - Moravskoslezský kraj

KUCHAŘ-KA - Pizza Presto, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 18000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Vendula Ambrozková - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

Lektor matematiky, fyziky, Lektoři dalšího vzdělávání - 120 - 130 CZK za hodinu

Lektoři dalšího vzdělávání
z:26.7.2016, Jedná se o doučování matematiky a fyziky žáků ZŠ a SŠ, popř. přípravu k maturitě a přijímacím zkouškám na VŠ v odpoledních hodinách. Inf. po předchozí
Ing. Pavla Seidlová - 2016-08-02 - Moravskoslezský kraj

Obchodní zástupce, Obchodní zástupci - 25000 - 30000 CZK měsíčně

z: 18.5.2016. Jedná se o prodej stavebního materiálu, znalost v oboru i praxe výhodou. Zajišťování jednání se zákazníky. Nabízíme: stravenky. Info.: zájemci se
MANSVO s.r.o. - 2016-05-20 - Moravskoslezský kraj

POMOCNÝ DĚLNÍK - MANUÁLNÍ PRÁCE, Pomocní dělníci ve výrobě - 10000 - 15000 CZK měsíčně

SRUBY PACÁK s. r. o. - 2016-04-12 - Moravskoslezský kraj

pracovník(-ice) komplexní péče (všeobecná zdravotní sestra), Ostatní odborní pracovníci v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení - 16000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Charitní dům sv. Alžběty-zařízení pro přechodný pobyt seniorů, Zelená 2514/73, Ostrava - Mariánské Hory 1.
Charita Ostrava - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Řidič/ka vozidla C + E, Řidiči tahačů - 18000 - 23000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Ostrava 1. kontakt telefonicky od 7:00 - 15:00 hod. na č. 606 699 693, 606 699 694 nebo e-mailem: h.pospisilova (at) auprona.cz Obor automechanik výhodou. Noční
Barbora Otavová - 2016-05-24 - Moravskoslezský kraj

Řidič vysokozdvižného vozíku, Řidiči vysokozdvižných vozíků - 15000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Náplň práce: Provádí manipulaci se surovinami dle pokynů nadřízeného pracovníka, organizuje zásoby ve skladu Stará se o funkčnost a čistotu manipulační techniky Připravuje palety
GS Caltex Czech, s.r.o. - 2016-02-24 - Moravskoslezský kraj

Řidiči dodávkového vozidla - expresní přeprava v rámci Evropy, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
z: 27.5.2016 Řidič skupiny B na dodávkové a osobní automobily, minimálně 5 let praxe v řízení s čistou kartou řidiče a trestním rejstříkem,
Vladimír Bordovský - 2016-05-30 - Moravskoslezský kraj

Security officer, Ostatní pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy - 15000 - CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Mlýnská 2353/12, Moravská Ostrava V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: praca (at) esmd.cz Náplň práce:
ESMD Call centres s.r.o. - 2016-08-02 - Moravskoslezský kraj

Stavební dělník/ce, Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby - 14000 - 17000 CZK měsíčně

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Ostravsko Nejprve telefonický kontakt 603 566 082. Požadujeme: Manuální zručnost, spolehlivost. Praxe na stavbách vítána.
LEVEL Hlinsko, spol. s r.o. - 2016-05-28 - Moravskoslezský kraj

Svářeč/ka + brusič/ka, Svářeči - 100 - 130 CZK za hodinu

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Místo výkonu práce: Vratimov V případě zájmu volejte na tel. Jedná se o svařování a ruční broušení odlitků ruční těžkou bruskou. Požadujeme dobrý zdravotní
Casting Steel s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

TISKAŘ NA OFSETOVÝCH STROJÍCH, Tiskaři - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Tiskaři
A11 nástup ihned, 1 - 2 směnný provoz; pro výkon tohoto povolání požadujeme zručnost, samostatnost, všestrannost, schopnost učit se novým věcem. Předností pro profesi tiskař je polygrafické
Josef Kleinwächter - 2016-08-02 - Moravskoslezský kraj

VEDOUCÍ KLIENTSKÉHO CENTRA (ZamK), Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - 12000 - 18000 CZK měsíčně

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
A02 (ZamK) 25/9/2015 velmi dobrá znalost korejského jazyka z důvodu nutné komunikace s korejskou klientelou hotelu a vedením společnosti, příjemné vystupování,
CHARM , spol. s r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Vedoucí zákaznického servisu a plánování, Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - 25000 - CZK měsíčně

Pozice Vás zaujala a máte níže uvedené předpoklady? Pak zašlete Váš životopis na marketa.kovarikova (at) manpower.cz Místo pracoviště: Moravskoslezský
ManpowerGroup s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Vrátný/á - informátor/ka, Vrátní - 9300 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
z: 14.4.2016; výhradně pro OZP!!! požadavky: rejstřík trestů bez záznamu, profesní kvalifikace strážný - 68-008-E není podmínkou, praxe na obdobné pozici výhodou; jedná
M Security and Cleaning s.r.o. - 2016-04-16 - Moravskoslezský kraj