Práce Číšníci a servírky Jihomoravský kraj Autokempink Strážnice s.r.o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Číšníci a servírky

Pracoviště: Bzenecká 1533, 696 62 Strážnice. Jedná se o práci v restauraci. Požadujeme praxi v oboru min. 2 měsíce, vyučení v oboru číšník/servírka výhodou. Kontakt na mail: info (at) camp-straznice.cz

Minimální plat: 10900

Maximální plat: 18000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Autokempink Strážnice s.r.o.

Forma kontaktu: Miroslav Zubalík

Job krátký popis: Číšníci a servírky

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Asistentka provozu zákaznického centra, Odborní asistenti v administrativě - 20000 - CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
První kontakt: telefonicky nebo e-mailem Požadujeme: min. SŠ vzdělání s maturitou výborná znalost AJ slovem i písmem (podmínkou) dobré komunikační a organizační schopnosti znalost
AG FOODS Group a.s. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Dělníci v oblasti výstavby budov - 9900 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

ALVIK COM s.r.o. - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

dělník dřevozpracující výroby, Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů - 13260 - CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Pracovní náplň: " Dělnické práce ve dřevozpracující výrobě Požadujeme: " Zručnost " Trpělivost a pečlivost " Výhodou je vyučení v oboru truhlář, nebo praxe
Deufol Česká republika a.s. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Ekonom/ka, Odborní pracovníci v oblasti účetnictví, ekonomiky a personalistiky - 14530 - 21870 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
Požadované předpoklady: "Znalost problematiky příspěvkových organizací - zákon 250/2000 Sb. (účetnictví, rozpočet, rozbory) "Zpracování
Zámek Slavkov - Austerlitz, příspěvková organizace - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Farmaceutický asistent prodejny zdravotnických potřeb - 8 hod./den - pouze pro OZP, Farmaceutičtí asistenti - 18000 - CZK měsíčně

Farmaceutičtí asistenti
Požadujeme - Podmínkou pro přijetí je ukončené zdravotnické vzdělání v oboru Farmaceutický asistent - Spolehlivost, pečlivost, samostatnost, komunikativnost. - Příjemné vystupování
##pracodawca## - 2016-03-04 - Jihomoravský kraj

instalatér - topenář, Instalatéři ústředního topení - 20000 - CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři

TL souhvězdí LED, s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

junior konzultant, Finanční poradci specialisté - 30000 - CZK měsíčně

Finanční a investiční poradci
Pracovní poměr na dobu neurčitou. Možno OZP. Do nově vzniklé kanceláře na Wanklově náměstí v Blansku hledáme kolegy/kolegyně na pozici Junior konzultanta. Požadujeme: čistý trestní rejstřík,
SMS finanční poradenství, a.s. - 2016-04-25 - Jihomoravský kraj

Kvalitář, Kontroloři kvality potravin a nápojů, laboranti - 20000 - CZK měsíčně

Ochutnávači, degustátoři a kontroloři jakosti potravin a nápojů
Náplň práce: • Kontrola kvality zboží dle interních specifikací a specifikací našich zákazníků • Dohled nad pohybem zboží od příjmu,
Hortim-International, spol. s r.o. - 2016-05-15 - Jihomoravský kraj

Obchodní manažer - senior, Obchodní referenti - 25000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Požadujeme: -základní technické znalosti -výborné vyjednávací schopnosti -časová flexibilita -anglický jazyk podmínkou + další cizí jazyk -ř.p. sk. B Nabízíme:
Adast Systems, a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Obchodní zástupce, Obchodní zástupci - 13000 - 19000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Jsi duchem obchodník a chceš ukázat, co v Tobě je? Pak jsi u nás vítán! Jsme přátelský kolektiv zapálených lidí, který se snaží zdokonalit, zjednodušit a zefektivnit
DAMEDIS, s.r.o. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

Operátor výroby izolačních skel, Manipulační dělníci ve výrobě - 13000 - 15500 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Požadované dovednosti Manuální zručnost, chuť pracovat, Pečlivost, 2směnný provoz Poznámka k volnému místu: Operátor výroby izolačních skel Nabízíme příspěvek
AGC Fenestra a.s., člen AGC Group - 2016-05-02 - Jihomoravský kraj

Osobní asistentka, Odborní asistenti v administrativě - 30000 - CZK měsíčně

V případě Vašeho zájmu prosím o zaslání životopisu s fotografií. Společnost zabývající se správou nemovitostí hledá do svého týmu nového kolegu
Icbreality s.r.o. - 2016-04-24 - Jihomoravský kraj

Pracovník v lakovně, Pomocní pracovníci ve výrobě - 10000 - 12000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě

DŘEVOTVAR, výrobní družstvo Znojmo - 2016-05-02 - Jihomoravský kraj

PRODAVAČ, PRODAVAČKA POTRAVIN - POKLADNÍ, Prodavači potravinářského zboží - 14000 - 15000 CZK měsíčně

30.4./30.3.2016 - prodej potravinářského zboží. Min. vyučení s maturitou, vhodné i pro OZP. Prac. doba: turnusy (6:00-19:30). Zájemci se mohou hlásit na adrese Jana Palacha 36, Břeclav nebo na tel.
Jaroslav Schmied - 2016-05-03 - Jihomoravský kraj

Produkční, Produkční - 15000 - 19000 CZK měsíčně

Filmoví, divadelní a příbuzní režiséři a producenti
pracoviště Hrušovany u Brna Požadujeme: - vzdělání SŠ/VŠ - orientace v oblasti tisku, polygrafie, technické obory vítána - dobré komunikační a prezentační
3dot a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

ŘIDIČ - KURÝR, ROZVOZ ZÁSILEK , Kurýři, doručovatelé balíků a nosiči zavazadel - 20000 - CZK měsíčně

Kurýři, doručovatelé balíků a nosiči zavazadel
27.4.2016/ základní, i bez praxe možnost zaučení Řp sk. B. Rozvoz zásilek a balíků - odávkou. Výhody : mobilní telefon Bliží info. tel.
Bronislav Kapko - 2016-04-29 - Jihomoravský kraj

ŘIDIČ MEZINÁRODNÍ DOPRAVY PRO SOUPRAVU DO 12 T, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 25000 - 32000 CZK měsíčně

18.5.2016 - souprava do 12 tun, cílové destinace Německo a Holandsko, volné víkendy, ŘP sk. C, praxe nutná, základní vzdělání, KONTAKT:
INA TRANS spol. s r.o. - 2016-05-20 - Jihomoravský kraj

Řidič sk. C, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 35000 - CZK měsíčně

Roman Čech - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Samostatný pracovník úklidu, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 65 - CZK za hodinu

Popis práce: úklid kancelářských prostor Požadujeme: čistý trestní rejstřík, spolehlivost, zodpovědnost, schopnost pracovat samostatně, komunikativnost,
CORA PLUS s.r.o. - 2016-04-25 - Jihomoravský kraj

servírka/číšník, Číšníci a servírky - 11000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

ERGIN CZ s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 20000 - 22000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

JENA - nábytek, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

skladník/ce manipulant, Řidiči vysokozdvižných vozíků - 15000 - CZK měsíčně

Pracoviště: U Kyjovky 4000/9, 695 01 Hodonín. Náplň práce: Zodpovídá za navážení materiálu do skladu příjmu zboží a nakládání hotových výrobků
International Automotive Components Group s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

skladník/ce, řidič/ka, montážník/ce, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Pracoviště: Jiřího z Poděbrad 978, 696 62 Strážnice. Bezúhonnost, komunikativnost, loajalita, pečlivost a zodpovědnost, časová flexibilita, praxe v oboru výhodou, životopisy zasílejte na mail: info (at) svicky.info.
GD design s.r.o. - 2016-08-02 - Jihomoravský kraj

Specialista(ka) obchodního oddělení, Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - 15000 - 45000 CZK měsíčně

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
Společnost SPP CZ, a.s., člen nadnárodní skupiny SPP, je významným dodavatelem energií v segmentu českých a slovenských domácností a firem.
SPP CZ, a.s. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

STAVEBNÍ DĚLNÍK + ŘIDIČ REFERENT, Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby - 12000 - CZK měsíčně

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení
30.3.2016 - základní vzdělání, praxe na stavbě, NUTNÉ řidičský průkaz sk. B - zkušený řidič! Dobrý zdravotní stav. KONTAKT: Na telefonu
STAVIKA s.r.o. - 2016-03-31 - Jihomoravský kraj

Strojník (UNC minibar, bagr) , Mechanici a opraváři strojů a zařízení (kromě elektrických) - 10000 - 25000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři strojů a zařízení

ADAMBAU CZ s.r.o. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

Svářeč 141, Svářeči - 22000 - CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Pro českou pobočku úspěšné společnosti v oblasti strojírenství etamapa, aktuálně hledáme svářeče. Pomáháme udržet vysoký standard české strojírenské výroby.
Etampa Metra a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

účetní, Účetní všeobecní - 13000 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví

SAXO RELAX s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj