Práce Číšníci a servírky Plzeňský kraj Pavel Ševčík - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Číšníci a servírky

Požadavky: vyučení není podmínkou Lze sjednat i brigádně na DPP.

Minimální plat: 14400

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Pavel Ševčík

Forma kontaktu: Pavel Ševčík

Job krátký popis: Číšníci a servírky

Země: Česká republika

Kraj: Plzeňský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

obsluha hostů a servis, účtující, zkušenost na obdobné pozici nebo praxe, komunikativnost, samostatnost, profesní růst, pokud nebudete kontaktování do 3 týdnů od zaslání životopisu,
TRECCIA s.r.o. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

Číšníci a servírky - 10000 - 20000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Milan Černý - 2016-05-05 - Jihomoravský kraj

Číšníci a servírky - 13000 - CZK měsíčně

Místo pracoviště: - Lomnická 8, Dolní Lomnice, Kunice Prvotní kontakt: - tel.: 776 393 340 od 09:00 do 19:00 - e-mail: info (at) upalu.cz Upřesňující údaje: Nabízíme: - práci v příjemném
SDH invest, s.r.o. - 2016-09-10 - Středočeský kraj

Číšníci a servírky - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

DFK Jizera, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

číšník-servírka, Číšníci a servírky - 17000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Radek Janča - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

dělník-brusič, Brusiči nástrojů a kovů - 13200 - CZK měsíčně

Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů
místo výkonu práce Zadní Chodov č.p. 3 348 15 Planá u Mariánských Lázní prac.smlouva na půl roku-možnost prodloužení manuální
AMI AUTOINTERIER, s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

dispečer dopravy , Dopravní dispečeři - 20000 - 40000 CZK měsíčně

Úředníci v dopravě a přepravě
Vytěžování vozidel v rámci EU, plánování a trasování cest, komunikace s řidiči a klienty, Požadujeme: znalost programu Raal (pomínkou), Aj a Nj výhodou (není podmínkou),
Michal Apolín - 2016-02-26 - Plzeňský kraj

Expedient/ka, Výrobci a zpracovatelé potravin a příbuzní pracovníci - 18000 - CZK měsíčně

Výrobci a zpracovatelé potravin a pracovníci v příbuzných oborech

UNITED BAKERIES a.s. - 2016-04-12 - Plzeňský kraj

Hlídač, strážník, vrátný, Pracovníci ostrahy, strážní - 17000 - 25000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Místo výkonu práce: Nová Hospoda 20, 348 02 Bor Náplň práce: kontrola lidí, kontrola nákladky vozidel požadavky: auto, dobrý zdravotní stav, samostatnost, flexibilita, spolehlivost
Eva Hudlerová - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Inspektor/inspektorka BOZP zemědělství a potravinářství, Odborní kontroloři služeb zaměstnanosti - 16440 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur
Podrobné informace k vyhlášení výběrového řízení na služební místo inspektora BOZP zemědělství a potravinářství
Státní úřad inspekce práce - 2016-06-22 - Plzeňský kraj

Malíř, Malíři interiérů - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Malíři (vč. stavebních lakýrníků a natěračů), tapetáři

SLÁDEK - VÝROBA s.r.o. - 2016-08-10 - Plzeňský kraj

MECHANICI, Mechanici a opraváři motorek - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
MECHANICI - servis a oprava mtocyklů, čtyřkolek Pracoviště: Plzeňská č.p. 888, Klatovy Mzda: 16 000 - 20 000,-Kč čistého/měsíc Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: profiquad (at) seznam.cz Kontakt: Babka
David Babka - 2016-06-09 - Plzeňský kraj

obsluha frézování stranic - nastřelování, Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 16000 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Požadujeme: vyučení v technickém oboru, obsluha strojů, manuální zručnost, jemná mechanická práce, dobrý fyzický stav, spolehlivost, pozitivní přístup, týmová
Elliot Paul s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

odborný referent - poradce INFOcentra, Odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur - 1 - CZK měsíčně

ODBORNÝ REFERENT - PORADCE INFOCENTRA projektu "Efektivní služby zaměstnanosti" v Oddělení zprostředkování, evidence a podpor v nezaměstnanosti Kontaktního
Úřad práce České republiky - 2016-08-17 - Plzeňský kraj

Operátor/ka výroby, Manipulační dělníci ve výrobě - 13000 - 16000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Náplň práce: - ruční osazování desek plošných spojů/obsluha osazovacích strojů - pájení součástek na desky plošných spojů - testování výrobků -
Integrated Micro-Electronics Czech Republic s.r.o. - 2016-03-17 - Plzeňský kraj

Operátor kvality / kontrolor, Manipulační dělníci ve výrobě - 100 - 130 CZK za hodinu

místo výkonu práce Nová Hospoda č.e. 2 NECHOĎTE PROSÍM NA UVEDENOU ADRESU,kontakt e-mailem vhodné pro muže i ženy Společnost specializující se na poskytování kvalitních
EuroCon Czech s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

personalista/tka - mzdový/á účetní, Personální referenti - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Personální referenti
Strukturální životopis s průběhem dosavadní praxe zašlete na adresu: KP-TINEX spol. s r.o., Škroupova 2, 301 36 Plzeň nebo na e-mail: polakova (at) kp-tinex.cz nejpozději do 8.5.2016. pracovní poměr 40 hod. týdně
KP-TINEX spol. s r.o. - 2016-04-15 - Plzeňský kraj

pokojská, Ostatní uklízeči a pomocníci - 12000 - CZK měsíčně

Zašlete předem CV na email jednatel (at) primaverahotel.cz. Vlastnosti volného místa Směnnost: Jednosměnný provoz Pracovněprávní vztah: Plný úvazek Minimální
EXIMPO PLZEŇ, spol. s r.o. - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

Pomocný pracovník pneuservisu, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 3000 - 18000 CZK měsíčně

Náplň práce: pomocné práce v pneuservisu - demontáž, skladování, čištění kol. Požadujeme: - fyzickou zdatnost, - časovou flexibilitu, - vyučení v oboru automechanik výhodou,
ContiTrade Services s.r.o. - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

PRACOVNÍCI VNITŘNÍ POŠTOVNÍ SLUŽBY, Pracovníci vnitřní poštovní služby - 14000 - 17000 CZK měsíčně

Pracovníci poštovního provozu (kromě úředníků na přepážkách)
PRACOVNÍCI VNITŘNÍ POŠTOVNÍ SLUŽBY - pořizování a kontrola dat v balíkovém oddělení, práce v zázemí depa, manipulace se
Česká pošta, s.p. - 2016-03-16 - Plzeňský kraj

Příprava realizace staveb, Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů - 24000 - 28000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
Kontaktní osoba: životopisy zasílejte prosím na e-mail: michaela.matejickova (at) vysspa.cz Náplň práce - příprava smluv o dílo a subdodavatelských
VYSSPA Sports Technology s.r.o. - 2016-05-25 - Plzeňský kraj

recepční, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 16000 - CZK měsíčně

Recepční v hotelích
Životopis zasílejte na e-mail: kolinska (at) golfplzen.cz Požadované vzdělání: minimálně středoškolské, znalost anglického jazyka nutná slovem i písmem.Nutné jsou výborné
PLZEŇSKÝ GOLF PARK, a.s. - 2016-08-17 - Plzeňský kraj

Řidič manipulačních vozíků, Obsluha zemních a příbuzných strojů - 95 - CZK za hodinu

Obsluha zemních a příbuzných strojů
místo výkonu práce Tachovská č.p. 824 348 15 Planá u Mariánských Lázní Strojní průkaz pro kolové nakladače ŘP sk T nebo C příspěvěk na stravenky, na životní
Stora Enso Wood Products Planá s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Šéfkuchař/ka, Šéfkuchaři v hotelových restauracích - 16000 - 16000 CZK měsíčně

Šéfkuchaři a šéfcukráři
Místo výkonu práce - Léčebné lázně Konstantinovy lázně a.s. Popis: Vedení kuchyně v lázeňské restauraci Příprava jídel teplé a studené kuchyně Pracoviště:
Léčebné lázně Konstantinovy Lázně a.s. - 2016-06-22 - Plzeňský kraj

skladníci/manipulanti , Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 20000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
ŽIVOTOPIS: zaslat na e-mail: personalni.plzen (at) bidvest.cz Skladník /manipulant. Požadadujeme: min. vyúční list opravnění řidit VZV je výhodou praxe na uvedené pozici vítána výpis z rejstříku
Bidvest Czech Republic s.r.o. - 2016-03-19 - Plzeňský kraj

Skladník s VZV 100,-/h. - 110,-/h. čistého, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 16000 - 18000 CZK měsíčně

Pro stabilní podnik v Plzni hledáme skladníky. Požadujeme: - znalost práce na PC - průkaz na VZV - A,D, W1 ( neplatný průkaz lze obnovit) - praxi v logistice Nabízíme: - smlouva na HPP - 4 týdny
DANOX BUSINESS a.s. - 2016-03-31 - Plzeňský kraj

Svářečský inženýr, Strojní inženýři technologové, normovači - 35000 - CZK měsíčně

Strojní inženýři
Hledáme samostatného , zkušeného pracovníka, splňujícího kvalifikační podmínky dle ČSN EN 14 731 – s potřebnými technickými znalostmi a kvalifikací, se zanlostí
##pracodawca## - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

UČITEL/KA ANGLICKÉHO A NĚMECKÉHO JAZYKA, Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách - 21530 - 27940 CZK měsíčně

Učitelé na středních školách
Dle zákona 563/2004 se kvalifikace učitele cizích jazyků se řídí paragrafem 12. § 12 Učitel jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky . Učitel jazykové školy s právem
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Sušice, U Kapličky 761 - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

zedník, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 100 - CZK za hodinu

Zedníci a dlaždiči
Kontakt: Tomášková Ivana, tel.: 724002837,377183300-301 (volat mezi 7-15 h), e-mail: stavba (at) empex.cz Náplň práce: Zednické práce např. Zdící práce Provádění základů
EMPEX Holding s.r.o. - 2016-03-04 - Plzeňský kraj