Práce Číšníci a servírky Středočeský kraj Jan Veselý - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Číšníci a servírky

Místo pracoviště: - Hlavní 21, Klíčany, Motorest Klíčanky Prvotní kontakt: - tel.: 723 658 371 - osobně na adrese pracoviště Upřesňující údaje: - směny krátký - dlouhý týden

Minimální plat: 14000

Maximální plat: 15000

Hodin týdně: 60

Jméno zaměstnavatele: Jan Veselý

Forma kontaktu: Jan Veselý

Job krátký popis: Číšníci a servírky

Země: Česká republika

Kraj: Středočeský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

ANALYTICKÝ LABORANT, Specialisté v oblasti fyziky, chemie a v příbuzných oborech - 17000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti fyziky, chemie a v příbuzných oborech
Pracovní náplň: evidence a příprava vzorků k analýze. Provádění základních chemických analytických zkoušek. Vyplňování
Biomedica, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Automechanici pro osobní vozidla, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 20000 - 40000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
Místo pracoviště: - Zemědělská 195, 250 66 Zdiby, 0. km dálnice D8/E 55 Prvotní kontakt: - e-mail: eduard.bartek (at) domansky.cz Upřesňující údaje: - vyučení v oboru - řidičský průkaz
Domanský s.r.o. - 2016-06-04 - Středočeský kraj

AUTOMECHANIK, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 17000 - 25000 CZK měsíčně

NOTA BENE, spol. s.r.o. - 2016-04-18 - Středočeský kraj

Bezpečnostní pracovníci, Ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - 11500 - 16000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Místo pracoviště: - Continental Automotive Czech Republic s.r.o., Průmyslová 1851, 250 01 Brandýs nad Labem Prvotní kontakt: - tel.: 800 880 838 Po-Pá od 09:00 do 15:00 - e-mail: nabor (at) securitas.cz Upřesňující
SECURITAS ČR s.r.o. - 2016-04-16 - Středočeský kraj

Číšníci a servírky - 12000 - 14000 CZK měsíčně

MORAVA-HODONÍN spol. s r.o. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

Číšníci a servírky - 13000 - 20000 CZK měsíčně

místo výkonu práce: GURMÁNIE , Mírové náměstí č.p. 168/37, 412 01 Litoměřice. Směnnost: krátký, dlouhý týden. První způsob kontaktování zaměstnavtele:
Aleš Bouda - 2016-09-10 - Ústecký kraj

Instalatér, zámečník, Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři - 25000 - CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři
Místo výkonu práce: Mladá Boleslav a okolí Prvotní kontakt e-mailem, telefonicky, osobně Instalatérské ZTI a ÚT a zámečnické
REVIMONT- RM Mladá Boleslav, s.r.o. - 2016-02-18 - Středočeský kraj

Masérka (kosmetička/pedikérka), Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech - 15000 - CZK měsíčně

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech

Komerční a stavební s.r.o. - 2016-07-15 - Středočeský kraj

Obchodník, obchodnice Servisního oddělení, Obchodní referenti - 28000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Pracoviště: Benešov vzdělání technického směru, Aj na úrovni B1/B2 , MS Office, ŘP B budování a rozvíjení vztahů se zákazníky, marketingové aktivity,příprava smluv
M a v e l, a.s. - 2016-04-12 - Středočeský kraj

OPERÁTOR/KA VÝROBY, Obsluha strojů a zařízení, montéři - 18000 - CZK měsíčně

Obsluha strojů a zařízení, montéři
OPERÁTOR/KA VÝROBY - místo výkonu: Žebrák, Pro výkon této pozice požadujeme: SOU/SŠ vzdělání (strojní zaměření výhodou), Ochotu k práci ve směnném
Smurfit Kappa Czech s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Operátoři CNC a NC, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 18200 - 21200 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Místo pracoviště: - BOSAL ČR spol. s r.o., Zápská 1857, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Prvotní kontakt: - tel.: 736 480 049 od 07:00 do 15:00 - e-mail: stikovaanna (at) perso-mb.cz - osobně na adrese Zalužanská
PERSO - MB s.r.o. - 2016-07-15 - Středočeský kraj

Pradláci, Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách - 17000 - 19000 CZK měsíčně

Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách
Místo pracoviště: Ul. Průmyslová u Tesca, 250 88 Čelákovice Prvotní kontakt mob. 776 735 155, popř. e-mail: info (at) valchaakolicek.cz Upřesňující údaje - pracovní poměr na dobu neurčitou -
Valcha a Kolíček, s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Prodavači/Pokladní, Prodavači v prodejnách - 13000 - 13500 CZK měsíčně

JEDNOTA, spotřební družstvo v Nymburce - 2016-09-10 - Středočeský kraj

Prodavači, Prodavači v prodejnách - 14000 - 17000 CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

Michal Karabeleš - 2016-03-06 - Středočeský kraj

prodejce, manipulant, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 14000 - 18000 CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

SJ Trade,s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Programátor/ka, Programátoři počítačových aplikací - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Programátoři počítačových aplikací
Pracoviště: Kuštova 637, Rakovník Požadavky: Programátor PLC podmínkou znalost Alan Bredly a Siemens AJ výhodou řidičský průkaz podmínkou První kontakt se zaměstnavatelem: Radka Jeníkovská,
UNREAL S s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Recepční, Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) - 12000 - 14000 CZK měsíčně

Recepční (kromě recepčních v hotelích)
Pozice: recepční Nástup od 1.9.2016 na dobu určitou do 31.8.2017. Mzda: 12 000,- až 14 000,- Kč Kontakt:Kotová Zdeňka, tel.: 773 510 432, e. mail: zdena.uklid (at) seznam.cz Místo výkonu práce:DOMOSA GROUP, s.r.o.prov.Příbram,
DOMOSA GROUP, s.r.o. - 2016-09-10 - Středočeský kraj

SERVÍRKA - ČÍŠNÍK, Číšníci a servírky - 12400 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Pub Skleník s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Školník, Správci objektů - 15000 - CZK měsíčně

Správci objektů
Požadujeme: bezúhonnost, komunikativnost, spolehlivost, flexibilita, samostatnost, vstřícnost, řidičský průkaz sk. B, možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou Přihlášky do výběrového
Základní škola a Mateřská škola Suchdol, příspěvková organizace - 2016-02-22 - Středočeský kraj

Stavební dělníci, Dělníci v oblasti výstavby budov - 10000 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

ROSISNE Company s.r.o. - 2016-04-12 - Středočeský kraj

Strojní údržbáři, Provozní zámečníci, údržbáři - 17000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Pozie: strojní údržbáři Požadavky: vyučení ve strojním oboru, svářečský průkaz výhodou - plamen, elektr.oblouk, upřednostňujeme praxi v
Pivovar Vysoký Chlumec, a.s. - 2016-04-27 - Středočeský kraj

strojník bagru a nakladače, řidič NA, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 20000 - CZK měsíčně

PROCKERT & HYNEK, a.s. - 2016-02-19 - Středočeský kraj

Strojník vibrolisu - obsluha výrobní linky na betonové výrobky, Obsluha strojů na výrobu stavebních hmot - 20000 - 35000 CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu výrobků z cementu, kamene a ostatních nerostů
Náplň práce: obsluha vibrolisu na plnoautomatické lince na betonové výrobky, nastavování a úprava základních parametrů stroje pomocí
PRESBETON Nova, s.r.o. - 2016-06-04 - Středočeský kraj

Svářeči elektrickým obloukem, Svářeči - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Náplň práce: příprava a svařování ocelových konstrukcí nástaveb. Požadujeme: zkoušky svařování elektrickým obloukem v ochranné atmosféře, svářecký
Montex, spol. s r.o. - 2016-03-24 - Středočeský kraj

Učitelé všeobecných předmětů - Zeměpis, Přírodopis, Učitelé odborných předmětů (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) - 18200 - CZK měsíčně

Lektoři dalšího vzdělávání
Výuka zeměpisu a přírodopisu na 2.stupni ZŠ V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: macinova (at) zstgm.kutnahora.cz, nebo volejte na tel.č. 774 427 594 v PO-PÁ v 8-18hod. Místo výkonu
Základní škola T.G.Masaryka Kutná Hora, Jiráskovy sady 387 - 2016-05-12 - Středočeský kraj

úklidový pracovník, Ostatní uklízeči a pomocníci - 83 - 115 CZK za hodinu

předchozí praxe ve službách (není podmínkou), ochotu učit se novým věcem, zaměření na spokojenost klienta, logické myšlení, serióznost,
D & D servis, s.r.o. - 2016-04-12 - Středočeský kraj