Práce ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky Moravskoslezský kraj XENEX Investments, s.r.o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky

Aktualizace 3.5.2016 Požadujeme - vyučen v oboru, znalost AJ výhodou. Vhodné i pro absolventy. Životopis zaslat na e-mailovou adresu: blackcavallino (at) centrum.cz Pracoviště: Třinec Oldřichovice

Minimální plat: 72

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: XENEX Investments, s.r.o.

Forma kontaktu: Szmek

Job krátký popis: Číšníci a servírky

Země: Česká republika

Kraj: Moravskoslezský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: za hodinu

Zdanění platu: hrubá mzda

AUTOMECHANIK, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 13000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

Auto-motoEvri, s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Číšníci a servírky, Číšníci a servírky - 59 - CZK za hodinu

Číšníci a servírky

HFG FINANCE s.r.o. - 2016-06-09 - Moravskoslezský kraj

číšník, servírka, Číšníci a servírky - 14000 - CZK měsíčně

Hotel Galerie Třeboň, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 11200 - CZK měsíčně

Číšník/servírka v hotelu Zámek Valeč a Sport-V-Hotelu v Hrotovicích. POŽADAVKY: - praxe nebo vzdělání v oboru - znalost jednoho jazyka + druhý jazyk výhodou - komunikační dovednosti
Ing. Bronislav Vala - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Číšník, servírka, Číšníci a servírky - 19000 - CZK měsíčně

Hotel TATRA*** v Novém Bydžově hledá do svého týmu SERVÍRKU - ĆÍŠNÍKA DO KAVÁRNY. Požadujeme: - praxi v oboru min. 2 roky - samostatnost, zodpovědnost - znalost německého nebo anglického
GOOD LUCK,spol. s r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 17000 - CZK měsíčně

z.:11.4.2016. TATRA TRUCKS a.s., výrobce těžkých nákladních off-road automobilů a speciálních vozidel TATRA, hledá do svého týmu vhodného uchazeče na pozici: Kuchař/ka. Pracovní
TATRA TRUCKS a.s. - 2016-04-13 - Moravskoslezský kraj

KUCHAŘ-KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři - 13000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

EUREST, spol. s r.o. - 2016-03-04 - Moravskoslezský kraj

Mechanici, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 18000 - 23000 CZK měsíčně

z: 30.6.2016 Požadujeme: vyučen v oboru automechanik s praxí min. 5 let v oboru; znalost automobilové technologie; spolehlivost a odpovídající pracovní nasazení; pečlivost a zodpovědnost za odvedenou
HYUNDAI LXM motors s.r.o. - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

Obchodní referent prodej lisovacích nástrojů a nářadí, Obchodní referenti - 19000 - 23000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Požadujeme: SŠ technického směru Aktivní znalost NJ Znalost práce na PC, znalost kancelářského software Dobré komunikační a organizační schopnosti Zodpovědnost, týmová orientace
Tawesco s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (region Severní a Střední Morava), Obchodní zástupci - 24000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
A11 PŮSOBNOST - REGION SEVERNÍ A STŘEDNÍ MORAVA) přehled v oboru autoopravárenského lakování nebo z automobilového průmyslu, obchodní schopnosti a dovednosti, výhodou praxe obchodního
Toplac s.r.o. - 2016-04-21 - Moravskoslezský kraj

Odborný/á pojišťovací poradce - poradkyně, Odborní pojišťovací poradci - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví
Náplň práce: Poskytování pojišťovacího poradenství pro stávající a potencionální klienty. Poskytujeme: Vstupní odborné zaškolení a vedení, propracovaný
ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Plánovač/ka skladových zásob, Úředníci ve skladech - 17000 - 21500 CZK měsíčně

Úředníci ve skladech
Místo výkonu práce: Na Rovince 887, Ostrava - Hrabová V případě zájmu volejte na tel. nebo pište na e-mail. NÁPLŇ PRÁCE: -řízení, plánování a přesouvání
ASUS Czech Service s.r.o. - 2016-03-23 - Moravskoslezský kraj

PODLAHÁŘ, POKLADAČ PODLAHOVÝCH KRYTIN, Podlaháři (kromě parketářů) - 13500 - 20000 CZK měsíčně

Podlaháři a obkladači
ODBORNÉ DOVEDNOSTI: - Příprava a úprava podkladu, vylívání podlah, - Kladení, lepení a svařování podlahových povlaků (PVC, pryž, linoleum, korek, vinil apod.) - Kladení
Ing. Daniel Kozel - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Pracovník/ce úklidu, Uklízeči a pomocníci - 14000 - 14000 CZK měsíčně

Uklízeči a pomocníci

Hana Nováčková IPO - 2016-07-15 - Moravskoslezský kraj

PRACOVNÍK PŘÍMÉ OBSLUŽNÉ PÉČE , Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - 12500 - 16500 CZK měsíčně

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)
C04 denní a noční 12hodinové směny Požadujeme: zkušenosti s prací v DZR, kladný vztah k lidem, bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, kurz pracovníka
Medela-péče o seniory, o.p.s. - 2016-03-10 - Moravskoslezský kraj

PRODAVAČ/KA, Prodavači potravinářského zboží - 67 - CZK za hodinu

z:20.1.2016 , a: 2.2.2016. Nástup IHNED! Náplň práce: přejímka pečiva a zboží, prodej pečiva, objednávání zboží, předání směny, úklid prodejny. Toto místo
L O M N Á spol. s r. o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Projektový manažer, Odbytoví agenti - 30000 - CZK měsíčně

Odbytoví a přepravní agenti, celní deklaranti
Náplň práce (Project manager) Reprezentace zaměstnavatele v nabídce jeho služeb kontroly kvality. Kontaktování potenciálních zákazníků, sjednávání schůzek, vyjednávání
SQS Sorting and Quality Services s.r.o. - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

Redaktor pro slovenský časopis, Redaktoři, novináři a příbuzní pracovníci - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Novináři
Vydavatelství odborných časopisů Trade Media International s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici redaktora časopisů nové slovenské mutace časopisů Control Engineering Česko a Řízení
Trade Media International s.r.o. - 2016-05-05 - Moravskoslezský kraj

Redaktor průmyslových časopisů, Redaktoři, novináři a příbuzní pracovníci - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Novináři
Vydavatelství odborných časopisů Trade Media International s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici redaktora časopisů Control Engineering Česko a Řízení a údržba průmyslového podniku.
Trade Media International s.r.o. - 2016-04-12 - Moravskoslezský kraj

ŘEDITEL -KA ZABEZPEČOVÁNÍ JAKOSTI, Řídící pracovníci v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO) - 50000 - 65000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci univerzálních dílčích celků jinde neuvedení
VŠ, ekušenost alespoň 5 let ve strojírenském průmyslu, zkušenost s řízením oddělení jakosti, znalost nástrojů štíhlé výroby, zkušenost
MSA, a.s. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

ŘIDIČ sk. C+E, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 15000 - 20000 CZK měsíčně

vzdělání nerozhoduje, ŘP C + E, praxe s hydraulickou rukou podmínkou, mzda: 15 000 - 20 000 Kč, HPP, plný pracovní úvazek, jednosměnný provoz, pracoviště:
Strojně dopravní služby Opava spol. s r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Sazeč/ka, Pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih - 11000 - 25000 CZK měsíčně

Pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih
Místo výkonu práce: 1. máje 103, 703 00, Moravská Ostrava a Přívoz V případě zájmu pište na e-mail: kolkova (at) amosrepro.cz Hledáme sazeče
AMOS repro, spol. s r.o. - 2016-02-22 - Moravskoslezský kraj

Skladníci/manipulanti, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
z: 11.4.2016 Vašim úkolem bude podílet se na demontáži, likvidaci a odvozu výrobních technologií a zásob nakupovaných firem a jejich dopravě do našich skladů. Nakupované věci dále
Claris Investment & Consulting s.r.o. - 2016-04-13 - Moravskoslezský kraj

Svářeči, Svářeči - 11000 - CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi

EXTRA Alliance s.r.o. - 2016-04-12 - Moravskoslezský kraj

TECHNOLOG STROJÍRENSKÉ VÝROBY, Strojírenští technici technologové, normovači - 22000 - CZK měsíčně

Strojírenští technici
A16 SŠ - technický obor, praxe v oboru min. 5 let, znalost technologických postupů, výborná znalost čtení technologické dokumentace, uživatelská znalost práce na PC - Word, Excel; aktivní
LICHNA TRADE CZ, s.r.o. - 2016-06-09 - Moravskoslezský kraj

učitel/ka 1. stupně ZŠ, Učitelé na 1. stupni základních škol (kromě v přípravných třídách základních škol) - 20000 - CZK měsíčně

Učitelé na základních školách
Místo výkonu práce: ZŠ Malá Morávka č.p. 89 Vyučování ve spojené třídě 3. a 4. ročníku s nízkým počtem žáků. Využívání moderních
Základní škola Malá Morávka, okres Bruntál, příspěvková organizace - 2016-07-15 - Moravskoslezský kraj

UKLÍZEČ-KA - MYTÍ AUT, Ostatní uklízeči a pomocníci - 9900 - CZK měsíčně

A11 9/5/2016 ranní směny (7-15,30 hod.), vyučený Zájemci se dostaví osobně dne 11.5.2016 nebo 18.5.2016 v 9,00 hod. do sídla firmy - t.j. ul. Frýdlantská
PRONTO autosalón, spol. s r.o. - 2016-05-11 - Moravskoslezský kraj