Práce Číšník/servírka, Číšníci a servírky Olomoucký kraj Veronika Hořínová - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Číšník/servírka, Číšníci a servírky

Místo výkonu práce: Olomoucká 31, Hlubočky. Pož.: vyučen nebo praxe v oboru. Mzda: 72,- Kč/hod. Z počátku dohoda o provedení práce, možnost přechodu na pracovní poměr. První kontakt POUZE mailem nebo telefonicky.

Minimální plat: 72

Jméno zaměstnavatele: Veronika Hořínová

Forma kontaktu: Veronika Hořínová

Job krátký popis: Číšníci a servírky

Země: Česká republika

Kraj: Olomoucký kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: za hodinu

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní pracovník/ce, Všeobecní administrativní pracovníci - 12500 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
POŽ.: pracovitost, důslednost, samostatnost ale i týmovost, ochotu učit se novým věcem, aktivní přístup ke svěřeným úkolům, organizační schopnosti, příjemné asertivní vystupování,
FINE REALITY, a.s. - 2016-03-12 - Olomoucký kraj

AUTOMECHANICI, Montážní dělníci elektronických zařízení - 75 - CZK za hodinu

Montážní dělníci elektrických a elektronických zařízení
Nástup ihned. Životopisy zasílejte na email i.skacelova (at) wisconsineng.cz nebo kontakt osobně na pracovišti. Požadavky: vyučení v oboru, manuální zručnost, zodpovědnost,
WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o. - 2016-08-02 - Olomoucký kraj

číšník, servírka , Číšníci a servírky - 70 - CZK za hodinu

praxe v oboru nutná; komunikativnost; příjemné vystupování; na dohodu o provedení práce - pak možnost i na pracovní poměr; turnusová pracovní doba - krátký, dlouhý
Vlasta Benešová - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

Číšník/servírka, Číšníci a servírky - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Hlavní 267/27, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat kdykoliv) anebo osobně na adrese Restaurace "Kamenný
MAKRO-HOLDING, s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Číšník / Servírka, Číšníci a servírky - 12000 - CZK měsíčně

AKTUALIZACE 25.1.2016 První kontat osobní, písemný, telefonický! Zaměstnavatel požaduje: - vyučen v oboru - nebo 2 roky praxe v oboru Místo výkonu práce: B & S Laguna s.r.o. - Dolní
B & S Laguna s.r.o. - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

ČÍŠNÍK / SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 18000 - 25000 CZK měsíčně

KUCHAŘ/KA - vyučení nebo praxe v oboru - Německý jazyk - zodpovědnost - vstřícnost - chuť pracovat Zaměstnanecké výhody: sleva na stravování a na využití služeb penzionu, příjemný
M.N. Business CZ, s.r.o. - 2016-07-15 - Ústecký kraj

Dělník v kamenolomu, stavební dělník, Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Lom Krásné. Pracovní doba 6:00 - 14:30. Práce v lomu, obsluha, údržba a opravy technologické linky v lomu. Svařovací
EKOZIS spol. s r. o. - 2016-03-16 - Olomoucký kraj

Klempíř, Stavební klempíři - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři
Pracoviště: Kožušany č.p. 162, Kožušany-Tážaly. Nástup možný ihned. Požadavky: vyučení v oboru klempíř. Absolventy zaškolíme. Kontakt je možný
IZOTECH MORAVIA, spol. s r.o. - 2016-07-28 - Olomoucký kraj

Kuchař/ka - řidič/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12100 - CZK měsíčně

Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy škol a OZP. Zaměstnavatel požaduje: řidičské oprávnění sk. B Zaměstnavatel nabízí: ubytování, stravování Zájemci se mohou
Ing. František Siladi - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

Lídr montérů, Stavební lakýrníci a natěrači - 20000 - 40000 CZK měsíčně

Malíři (vč. stavebních lakýrníků a natěračů), tapetáři
Náplň práce: Realizace a vedení realizačního týmu, který uskutečňuje zakázky společnosti v regionu Morava. Provádění bezpečnostního
J. A. CLEAN spol. s r. o. - 2016-05-30 - Olomoucký kraj

Obchodní zástupce, Obchodní zástupci - 20000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Nástup ihned. SŠ vzdělání, komunikativní, příjemné vystupování, zodpovědnost, časová flexibilita, spolehlivost, ŘP sk. B, znalost práce v programech Excel, Word, pozitivní
MK Fruit s.r.o. - 2016-04-15 - Olomoucký kraj

Obchodní zástupce, Obchodní zástupci - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Nástup možný IHNED. Náplň práce: prodej a koupě hal, konstrukcí ocelových, hledání nových zákazníků, starost o o stávající klientelu Požadujeme: - chuť
UniMax Iron s.r.o. - 2016-07-28 - Olomoucký kraj

Obchodní zástupce, Obchodní zástupci - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Olomouc. Pož.: požadujeme trestní bezúhonnost, reprezentativní vystupování, komunikativnost a spolehlivost. Náplň práce: péče o stávající
Petr Kopáčik - 2016-03-18 - Olomoucký kraj

Pomocný pracovník ve stavebnictví, Dělníci v oblasti výstavby budov - 13000 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov
Místo výkonu práce: Dolní novosadská 84, Olomouc. Požadujeme: ukončené základní vzdělání (vyučení ve stavebním oboru výhodou); ŘP sk. B; spolehlivost a časová
Spro stavby, obchod, dopravu a služby, s.r.o. - 2016-06-04 - Olomoucký kraj

Pracovník/ce ostrahy, Pracovníci ostrahy, strážní - 90 - CZK za hodinu

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Nástup možný IHNED. Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy škol. Požadujeme: -trestní rejstřík bez záznamu; osvědčení o kvalifikaci na pozici "strážný". Poznámka:
ASG service s.r.o. - 2016-08-17 - Olomoucký kraj

Pracovník/ce přepážky, Přepážkoví pracovníci na poštách - 10750 - 12600 CZK měsíčně

Pokladníci ve finančních institucích a pracovníci v příbuzných oborech
Náplň práce: zajišťování standardních poštovních služeb (peněžní, balíkové a listovní služby); aktivní nabídka
Česká pošta, s.p. - 2016-03-10 - Olomoucký kraj

Pracovník/ce ve výrobě reklamy, Pracovníci v oblasti propagace a reklamy - 15000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Všestranně manuálně zručný pracovník pro různorodou práci (od jemné práce se samolepkami, po montážní práce s vrtačkou). Praxe a řidičský průkaz skupiny B výhodou.
PRINTIMA promotion s.r.o. - 2016-06-22 - Olomoucký kraj

PRODAVAČ/KA POUŽITÉHO TEXTILU - SECONDHAND, Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie - 12100 - CZK měsíčně

Nástup ihned. Kontakt na email rayyan52 (at) gmail.com, osobní kontakt po domluvě. Požadavky: vyučení v oboru vítáno, ale není podmínkou, pečlivost, svědomitost, komunikativní, vstřícný
Textil GooGly s. r. o. - 2016-06-22 - Olomoucký kraj

Stavební dělník, Dělníci v oblasti výstavby budov - 90 - CZK za hodinu

Ivana Jeglová - 2016-05-25 - Olomoucký kraj

Strážný, Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - 12500 - 17000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Olomouc, Přerov, Prostějov. Nabízíme různé pracovní pozice - strážný, manipulant, vrátnice, vedoucí směny atd. Okamžitý nástup, motivační
ABAS IPS Management s.r.o. - 2016-09-10 - Olomoucký kraj

Strážný, Pracovníci ostrahy, strážní - 12000 - CZK měsíčně

Požadujeme: trestní bezúhonnost dobré vystupování upravený vzhled osvědčení o profesní (dílčí) kvalifikaci Strážný 68-008 E výhodou zkušenosti v oboru výhodou
HUNTERS Security s.r.o. - 2016-04-12 - Olomoucký kraj

Strojírenský dělník/ce v galvanovně, Obsluha strojů a zařízení pro chemickou výrobu - 13000 - 14000 CZK měsíčně

Obsluha strojů a zařízení pro chemickou výrobu
Pracoviště Palackého č.p. 1160/34, 784 01 Litovel. Pož.: vyučení v jakémkoliv oboru. Jedná se o obsluhu galvanické linky. První kontakt POUZE mailem nebo
DELTACOL CZ s.r.o. - 2016-08-17 - Olomoucký kraj

Údržbář, Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor - 10000 - 13000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci údržby budov
Místo výkonu práce: Praha 10 - SKALKA. Kontaktní osoba: Šťastný Miroslav Ing., tel.: 730 155 318. Nechodit na adresu pracoviště, nejdříve nutný telefonický kontakt - 10:00 - 15:00hod. Pravidelná
Bartoň a Partner s.r.o. - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

Vedoucí stavebního úřadu, Ostatní řídící pracovníci ve stavebnictví - 17870 - 26870 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci ve stavebnictví
Náplň práce: 1. na úseku územně správním (územní rozhodování, vydávání územního souhlasu, vydávání
Obec Lutín - 2016-08-17 - Olomoucký kraj

Zámečník - elektro (pro montážní závod), Zámečníci strojů - 18000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Pracoviště: Tovární č.p. 1180/30, Olomouc. NÁSTUP IHNED. Náplň práce: kompletace a montáž výrobků dle výrobního programu, servis strojů.
TOS Olomouc, s.r.o. - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

Zámečník, Provozní zámečníci, údržbáři - 17000 - 22000 CZK měsíčně

Požadujeme: - praxi v oboru, dobrou znalost čtení a orientaci v technických výkresech, samostatnost, spolehlivost, zručnost, pečlivost. Svářecí průkaz (CO2) - výhodou,
PREST PŘEROV a.s. - 2016-06-14 - Olomoucký kraj

Zámečník - údržbář, Provozní zámečníci, údržbáři - 15000 - 17000 CZK měsíčně

Zoologická zahrada Olomouc, příspěvková organizace - 2016-09-10 - Olomoucký kraj

Zedník - fasádník, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 12100 - 18000 CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči

Renovace Fasád s.r.o. - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

Železář/ka, Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci - 90 - 90 CZK za hodinu

Betonáři, železobetonáři a pracovníci v příbuzných oborech
Nástup možný IHNED. Pracovní místo je vhodné i pro absolventy. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Zaměstnavatel požaduje:
TOPOS PREFA Tovačov s.r.o. - 2016-04-12 - Olomoucký kraj