Práce číšník/servírka, Číšníci a servírky Plzeňský kraj Sportovní areál Zruč, s.r.o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: číšník/servírka, Číšníci a servírky

Místo výkonu práce: Sportovní 431, Zruč-Senec - zájem o obor, - spolehlivost, pracovitost, - milé vystupování, - znalost NJ, AJ. - pracovně-právní vztah na dobu určitou s možností prodloužení

Minimální plat: 15000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Sportovní areál Zruč, s.r.o.

Forma kontaktu: Irena Kabátová, recepční

Zaměstnavatel telefonní číslo: +420 377 350 450,725 556 543

Job krátký popis: Číšníci a servírky

Země: Česká republika

Kraj: Plzeňský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

administrativní pracovníci , Všeobecní administrativní pracovníci - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci

ROBSTAV stavby k.s. - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

Asistent/ka prodeje vozidel, Obchodní zástupci - 15000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Náplň práce: prodej osobních vozů, přebírání a příprava před prodejem, komunikace s klienty, provádění zkušebních jízd, komunikace s ostatními středisky společnosti.
W & P company s.r.o. - 2016-04-24 - Plzeňský kraj

automechanik, Mechanici a opraváři autobusů a trolejbusů - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

ČSAD autobusy Plzeň a.s. - 2016-05-05 - Plzeňský kraj

barman/ka, Barmani - 20000 - CZK měsíčně

Barmani

ADMIRAL GLOBAL BETTING a.s. - 2016-03-18 - Plzeňský kraj

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 18000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

PaedDr. Miluše Lidinská - 2016-04-15 - Jihočeský kraj

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 14000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Renata Hranáčová - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Číšník / Servírka, Číšníci a servírky - 10000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

HUSA ČB s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

číšník / servírka, Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

SALE - PRAHA s.r.o. - 2016-06-09 - Jihočeský kraj

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 100 - CZK za hodinu

21.4.2016 - obsluha hostů dle plánu (akce,rauty), jednosměnný provoz, vyučen v oboru nebo praxe v oboru, příjemné vystupování, stravenky, kontakt: p. Šromová, tel. 725 106 714, mail. sromova (at) vinarstvinosreti.cz
Vinařství Nosreti s.r.o. - 2016-04-24 - Jihomoravský kraj

Číšník - servírka, Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

HOTEL OLYMPIE, s.r.o. - 2016-03-02 - Královéhradecký kraj

Číšník/servírka, Číšníci a servírky - 8000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Jiráskovo náměstí 159/10, Ostrava - Moravská Ostrava Volat předem a domluvit si schůzku na tel.: 608 158 777. Příjmeme číšníka/servírku pro roznos menu
Red Cafe Classic 10 s.r.o. - 2016-08-02 - Moravskoslezský kraj

ČÍŠNÍK, SERVÍRKA , Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

Požadavky: finanční ohodnocení dle dohody. Způsob prvního kontaktu: telefonicky 602 352 542 Zaměstnanecké výhody: možnost služebního bytu, stravenky. Místo výkonu práce: Nuželická
ŠVELCH, s.r.o. - 2016-02-22 - Plzeňský kraj

Konstruktér/ka, Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech - 35000 - 50000 CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
Světová špička ve vývoji a výrobě klimatizací hledá do své plzeňské pobočky nové kolegy a kolegyně na pozici: KONSTRUKTÉR/KA Vaší
Daikin Industries Czech Republic s.r.o. - 2016-08-02 - Plzeňský kraj

lakýrník, malíř, Malíři (včetně stavebních lakýrníků a natěračů), tapetáři - 35000 - CZK měsíčně

Malíři (vč. stavebních lakýrníků a natěračů), tapetáři
Požadavky: souhlas s vysláním na práci do SRN a Rakouska. Kontakt telefonicky 8,00 - 17,00 hod., e-mailem. Výběrové řízení: 15.3.2016 12,00 - 17,00 hod.
Stanovce s.r.o. - 2016-03-11 - Plzeňský kraj

Manipulant, řidič VZV, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 105 - CZK za hodinu

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Pracovní náplň: Manipulace, přeprava materiálu a hotových výrobků Požadujeme: - praxi v oboru - platný průkaz VZV - SOU vzdělání - samostatnost, zodpovědnost a chuť pracovat Nabízíme
DIOSS NÝŘANY a.s. - 2016-05-04 - Plzeňský kraj

Montážní dělník motorů, Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení - 17000 - 21000 CZK měsíčně

Montážní dělníci elektrických a elektronických zařízení

Rosenberg s. r. o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

obchodní zástupce, region - České a Slovenská republika, Obchodní zástupci - 25000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Zeyerova 285, Rokycany 337 01 Náplň práce: Aktivní obchodní činnost v oblasti hutních polotovarů z niklu, mědi a jejich slitin, plnění schválení obchodní
KOVOHUTĚ ROKYCANY, a. s. - 2016-02-28 - Plzeňský kraj

operátor - kontrola výroby, Manipulační dělníci ve výrobě - 15000 - 15000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
místo výkonu práce- Kožlany - kontrola výrobků, vizuální kontrola, manulální zručnost, dobrý zrak, zodpovědnost, - finanční ohodnocení dle zkušeností a schopností
Amagasaki Pipe Czech s.r.o. - 2016-07-15 - Plzeňský kraj

Operátor skladu, Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci - 15000 - CZK měsíčně

KP Bohemia s.r.o. - 2016-03-19 - Plzeňský kraj

Opravář, údržbář, Mechanici a opraváři zemědělských strojů a zařízení - 20000 - 23000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
místo výkonu práce Cebiv č.p. 85 349 52 Konstantinovy Lázně(zemědělský areál Cebiv) Řidičský průkaz skupiny B, výhodou skupina T. Svařečský
ZEKOL s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Pracovníci ostrahy, strážní - 60 - CZK za hodinu

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

WAGNER METALL CONCEPT k.s. - 2016-03-23 - Plzeňský kraj

pracovník/nice ve skladu - skladník/skladnice, Úředníci ve skladech - 16000 - 18000 CZK měsíčně

Úředníci ve skladech
Požadavky: znalost práce na PC, vyučení ve strojírenském oboru výhodou Nabízíme: práci ve stabilní firmě, příspěvky na stravování VZV není podmínkou
ROC - Galvanik s.r.o. - 2016-07-15 - Plzeňský kraj

prodavač smíšeného zboží - zástupce vedoucího, Prodavači smíšeného zboží - 16000 - 20000 CZK měsíčně

místo výkonu práce - Kaznějov Kontakt:Řežábek Václav, tel.: 702 283 498, e-mail: rezabek (at) jednotaplasy.cz výuční list nebo praxe - prodej protravin - alespoň 1 rok sobotní a nedělní prodej
JEDNOTA, spotřební družstvo  P l a s y - 2016-07-28 - Plzeňský kraj

Referent/ka vyřizování zakázek, Obchodní referenti - 18000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení

Galí Optik Service k.s. - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

Seřizovač a obsluha obráběcích CNC strojů (kromě dřevoobráběcích), Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
místo výkonu práce Ostrov u Stříbra č.p. 11 Kostelec 349 01 Stříbro Zaměstnavatel zajišťuje stravu, oblečení, příspěvek na dopravu, zajímavé dodatečné prémiové
GEA Bock Czech s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Svářeč TIG nerez, Svářeči - 26000 - 40000 CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Kontakt: Kroftová Pavla, tel.: 773220626 (Po - Pá 8:00 - 17:00), e-mail: plzen (at) bohemiaworks.cz, osobně na adrese Pražská 81/11, Plzeň Po - Pá 8:00 - 17:00 Pracovní náplň: * svařování karosérií,
Bohemia Works a.s. - 2016-02-28 - Plzeňský kraj

Technik prádelenského provozu, Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů) - 19000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Pohraniční stráže 192, 348 13 Chodová Planá Hrubá mzda + prémie Upřesňující informace: Technické
MASSA NEW CLEAN a.s. - 2016-02-29 - Plzeňský kraj

ÚČETNÍ, Účetní všeobecní - 18000 - 29000 CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
Požadujeme: minim. ÚSO s maturitou, znalost podvojného účetnictví a skladového hospodářství, zkušenost se zpracováním mezd, účetním programem Premier a personalistiky výhodou,
Klatex s.r.o. - 2016-08-02 - Plzeňský kraj

výpomoc do skladu , Pomocní skladníci - 8000 - 10000 CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci

TSSR Trailer Service Sales and Rent, s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj