Práce Copywriter/ka, Pracovníci pro zpracování textů Jihočeský kraj ELEKTRA PV, s.r.o. - nabídky práce

Pracovní pozice:
Copywriter/ka, Pracovníci pro zpracování textů

Zařazení: marketing Lokalita: České Budějovice očekáváme: vynikající znalost ČJ písmem i slovem základní znalost anglického a slovenského jazyka výhodou orientace v oblasti e-commerce a marketingu znalost prostředí sociálních sítí rutinní znalost kancelářských aplikací spolehlivost, pečlivost a komunikaci základní znalost SEO tématiky a grafických editorů výhodou nabízíme: práci na hlavní pracovní poměr stabilní a perspektivní zaměstnání v silné české společnosti motivující ohodnocení s vazbou na plnění zadaných úkolů rodinné prostředí moderní společnosti mobilní telefon i k soukromému používání stravenky pracovní náplň: textace článků, popisů a produktů na e-shopu návrhy konceptů a textace newsletterů, bannerů a tiskovin psaní PR zpráv správa obsahu sociálních sítí spolupráce na přípravě scénářů audio, stream a TV spotů spolupráce s týmem grafiků na realizaci kreativních řešení

Minimální plat: 16000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: ELEKTRA PV, s.r.o.

Forma kontaktu: Lenka Bc. Čejková, DiS.

Job krátký popis: Pracovníci pro zpracování textů, písaři

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

automechanik, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 14000 - 24000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

CITY - CAR a.s. - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

číšník, servírka, Číšníci a servírky - 17000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Grand hotel Černý Orel; vyučení v oboru výhodou; NUTNÁ praxe v oboru číšník-servírka; SAMOSTATNOST; znalost NJ, AJ výhodou; pracovní poměr na
ARSTAV - Reality s.r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

DPP - OBĚDOVÝ/Á ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 80 - CZK za hodinu

Číšníci a servírky

Jan Švácha - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Elektrikář, Montážní dělníci elektronických zařízení - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Montážní dělníci elektrických a elektronických zařízení
Pro našeho významného klienta se sídlem na Strakonicku hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici Elektrikář vyhláška 50/78 sb. §6
Bohemia Works a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

mechanik a opravář zemědělských strojů, Mechanici a opraváři zemědělských strojů a zařízení - 10000 - 17000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
vyučení v oboru; praxe vítána; ŘP skup. B; svářečský průkaz; bezúhonnost; na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení; pracovní doba
ZTS Jindřichův Hradec, s. r. o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

Mechanik, seřizovač balících strojů, údržbář, Provozní zámečníci, údržbáři - 22000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Práce pro prestižního zaměstnavatele v oboru psacích a kancelářských potřeb. Vyžadována všestrannost, spolehlivost, orientace na kvalitu a výsledek,
A.W.Faber - Castell Česká republika, spol. s r.o. - 2016-04-15 - Jihočeský kraj

OBCHODNÍ MANAŽER/KA, Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií) - 18000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti prodeje technických a lékařských produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)
Náplň práce: obchodní a administrativní činnost, zpracování cenových nabídek oken a dveří, komunikace se zákazníkem Požadavky:
OKNO TECHNIK CB s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

OBCHODNÍ VEDOUCÍ - PERSONALISTA/KA, Odborní pracovníci v oblasti účetnictví, ekonomiky a personalistiky - 7500 - 25000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky

Dana Šilhavá - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

operátor CNC ohraňovacího lisu, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 25000 - 30000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
obsluha NC ohraňovacího lisu, samostatné řízení procesu výroby, u základních dílců samostatná programová příprava; podmínkou vzdělání v oboru, znalost
DITA výrobní družstvo invalidů - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

operátor třídícího centra, Třídiči odpadů - 9900 - 15400 CZK měsíčně

Třídiči odpadů
rozebírání elektrických a elektronických zařízení, třídění elektroodpadu, pož.: výuční list, pečlivost, manuální zručnost, spolehlivost, nástup na
HOKOV spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

opravář zemědělských strojů, Mechanici a opraváři zemědělských strojů a zařízení - 15000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Valtínov; vyučení v oboru opravář zemědělských strojů, zámečník, soustružník; praxe 5 let nutná;
Czech Canada s.r.o. - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

pokojská/uklízečka, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 4000 - 5000 CZK měsíčně

Vodňanského lesy s.r.o. - 2016-05-19 - Jihočeský kraj

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, Pomocníci v kuchyni - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni
Náplň práce:úklid, mytí nádobí a pomoc v kuchyni v malé restauraci v centru ČB Nabízíme: dobré platové podmínky, dlouhodobou spoluprácii Požadujeme: spolehlivost,
ATS INVEST s.r.o. - 2016-04-13 - Jihočeský kraj

pomocný dělník v zemědělství, Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě - 10000 - 14000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě
Požadujeme dobrý zdravotní stav, manuální zručnost Jedná se o sklizeň jahod, zeleniny, třešní, višní, rybízu, pletí plevelu KONTAKT: 8-17hod , Manzyuk Vasyl Ing., tel.: 602158479, e-mail:
MANHO CZ s.r.o. - 2016-04-15 - Jihočeský kraj

Pomocný kuchař/kuchařka, Pomocní kuchaři - 12300 - CZK měsíčně

Pomocný kuchař/kuchařka - vzdělání střední odborné s výučním listem. Pracoviště Kaplice. Prac. poměr na dobu neurčitou, nástup dle dohody, prac. úvazek plný, prac. doba dělená.
PSR GROUP s.r.o. - 2016-05-02 - Jihočeský kraj

pracovníci v zemědělství, Pěstitelé a chovatelé ve smíšeném hospodářství - 12000 - 16000 CZK měsíčně

Pěstitelé a chovatelé ve smíšeném hospodářství
Místo výkonu práce: Libořezy; ŘP skup. T výhodou; morální bezúhonnost; na dobu určitou 12 měsíců; pracovní doba jednosměnná turnusová
Daně Máca s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Pracovník - obchodník, Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií) - 12000 - CZK měsíčně

Pracovník - obchodník - vzdělání VŠ jakákoliv, podmínkou je aktivní znalost anglického jazyka. Jedná se o člena obchodní společnosti.
OUT OF TIME s.r.o. - 2016-05-12 - Jihočeský kraj

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH PRO PEČOVATELSKOU SLUŽBU, Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče - 12000 - 14000 CZK měsíčně

Ošetřovatelé v oblasti domácí péče
Pracovní poměr na dobu určitou - zástup za dlouhodobou nemoc. Požadujeme: trestní bezúhonnost, nutný ŘP B, znalost města Písku a okolí - výhodou kurz pracovníka v sociálních
Seniorský dům Písek a.s. - 2016-05-05 - Jihočeský kraj

PRODAVAČ/KA POTRAVIN, Prodavači potravinářského zboží - 12000 - CZK měsíčně

- vzdělání min. vyučení - nemusí být v oboru - praxe výhodou Pracovní doba: 2 směny (prodejní doba 6:00-18:00 + So dopoledne) První kontakt pouze na tel. 608 952 501, 774 532 605 nebo na
Bennoc Advert s.r.o. - 2016-05-04 - Jihočeský kraj

PRODEJCE VÝPOČETNÍ TECHNIKY , Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Na dobu neurčitou, nástup možný ihned, pracovní doba od: 8.30-17:00 hod. Speciální požadavky - znalosti : Pracovní místo je vyhrazeno pouze pro OZP, znalost IT, dobré komunikační dovednosti,
PRITSE s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

REFERENT/KA ODDĚLENÍ VÝVOJE, Obchodní referenti - 18000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Pracovní náplň : kontrola správnosti a aktualizace dat uváděných na obalech dle legislativních ustanovení a firemních standardů, příprava dat pro nové obaly, spolupráce s
KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s. - 2016-03-14 - Jihočeský kraj

Řidič dodávky, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 21000 - CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Řidič dodávky - vzdělání základní i vyšší. Pracoviště Holub. Řidičský průkaz sk.B. Prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení,
Daniel Páleník - 2016-06-14 - Jihočeský kraj

ŠIČKA, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 70 - 80 CZK za hodinu

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
- praxe v oboru nutná - spolehlivost, časová flexibilita, teamový duch Nabízíme: zázemí mezinárodní firmy, příspěvek na dopravu,
ERT AUTOMOTIVE BOHEMIA, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

ÚDRŽBÁŘ, Provozní zámečníci, údržbáři - 8000 - 10000 CZK měsíčně

Požadujeme:SŠ/SOU vzdělání technického směru, praxe v oblasti údržby, technická a manuální zručnost vysoká míra zodpovědnosti, flexibilita,
Ledax o.p.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

uklízečka, Uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů - 100 - CZK za hodinu

Pavel Šteker - 2016-06-09 - Jihočeský kraj

Vedoucí stravovacího provozu , Vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení - 20000 - 22000 CZK měsíčně

Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení
Vedoucí stravovacího provozu - vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení). Pracoviště Kaplice. Prac. poměr na dobu neurčitou, nástup 1.9.2016, prac. úvazek
STRAVBYT s.r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

zedníci, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči

AQUARES, spol. s r.o. - 2016-03-19 - Jihočeský kraj

Zootechnik, Zootechnici - 22000 - CZK měsíčně

Technici v oblasti zemědělství a rybářství
POZNÁMKA: ÚSO nebo VŠ v oboru zootechnik, řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC, praxe výhodou Nástup: ihned Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení Mzda: od 22.000,-
Šumava, a.s. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj