Práce Dělní - operátor krátící linky, Manipulační dělníci ve výrobě Zlínský kraj DYAS, spol. s r.o. - nabídky práce

Dělní - operátor krátící linky, Manipulační dělníci ve výrobě

Znalost práce na PC (Ms Office-Word, Excel). Výhodou: vazačský průkaz, zručnost s prací na CNC strojích nebo strojích řízených PC, vyučení v oboru strojní zámečník nebo elektrikář. Obsluha dřevařských strojů při výrobě loupané dýhy - krátící stanice. Závodní stravování. Kontakt telefonicky/e-mailem.

Minimální plat: 17000

Maximální plat: 18000

Hodin týdně: 37.5

Jméno zaměstnavatele: DYAS, spol. s r.o.

Forma kontaktu: Hana Kukulišová

Job krátký popis: Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Země: Česká republika

Kraj: Zlínský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní pracovník/ce - prac. Napajedla, Odborní asistenti v administrativě - 10000 - CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Pracoviště: Fatra Napajedla - Tř. Tomáše Bati 1541, Napajedla, 763 61. Směnnost: jednosměnný Pracovní úvazek: zkrácený 6 hod./den. Mzda: od 10 000,- Kč. (dle úvazku + osobní ohodnocení).
FORCORP Human Resources spol. s r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

DĚLNÍK - POMOCNÉ PRÁCE PŘI MONTÁZÍCH HROMOSVODŮ, Pomocní montážní dělníci - 100 - 110 CZK za hodinu

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Karel Křapa - 2016-04-12 - Zlínský kraj

dokumentátor/ka v oboru dějiny umění, Odborní asistenti v administrativě - 16200 - CZK měsíčně

Místo dokumentátora je určeno pouze pro absolventy magisterského studia dějin umění, historie nebo pomocných věd historických, kteří mají do 30-ti let věku a mají max. 2 roky od ukončení
Národní památkový ústav - 2016-05-17 - Zlínský kraj

Konstruktér/ka - senior, Strojní inženýři projektanti, konstruktéři - 25000 - CZK měsíčně

Strojní inženýři
KONSTRUKTÉR/KA -SENIOR V Remaku je naším cílem dělat práci, na kterou můžeme být hrdí. Hledáme nadšeného a schopného konstruktéra, kterého baví: Konstruovat na základě
REMAK a.s. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 17000 - 25000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

TEAM MALINA s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Obchodní asistent/ka do zahraničního oddělení, Obchodní referenti - 15000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Firma Stín Kovo s.r.o., přijme do svého kolektivu pracovníka na pozici: Obchodní asistent/ka do zahraničního oddělení Požadavky: - SŠ vzdělání - znalost anglického jazyka slovem i písmem
STÍN KOVO s.r.o. - 2016-04-12 - Zlínský kraj

Obráběč kovů - MECHANIK, Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Pracoviště Hulín - řezání na pásové pile pro kusovou výrobu, samostatná práce dle výkresové dokumentace - vyučení v oboru kovoobrábění, praxe v oboru výhodou,
Roman Uličný - 2016-04-22 - Zlínský kraj

obráběč kovů - soustružník - frézař, Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 15000 - CZK měsíčně

pracoviště Holešov - min. vyučení v oboru, praxe v oboru výhodou, PD 6:45-15:15 hod., doba určitá 6 měsíců s možností prodloužení - své písemné nabídky se strukturovaným
JARO - kovovýroba s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Obsluha CNC strojů, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 18000 - CZK měsíčně

POŽADUJEME: vyučen v oboru (obráběč kovů),praxe vítaná spolehlivost, samostatnost, přesnost. NABÍZÍME: zázemí stabilní strojírenské společnosti, zajímavou a perspektivní
TAJMAC-ZPS, a.s. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Operátor výroby, Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů - 15000 - 22000 CZK měsíčně

Obsluha zařízení na zpracování kovů
Obsluha profilovací linky, manipulace s materiálem a hotovými výrobky. Vyučení v oboru strojní zámečník apod. ŘP sk. C výhodou. Premie, příspěvek na stravování, ubytování.
CZ Profil, s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Operátoři kontaktního centra, Prodejci po telefonu - 12000 - 20000 CZK měsíčně

Prodejci po telefonu
Náplň práce: aktivní telefonický kontakt s klienty za účelem prodeje produktů a služeb, aktualizace požadovaných dat v IS Požadavky: vynikající komunikační a vyjadřovací schopnosti,
Crystal Call, s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

optimalizace sazeb, Ostatní pracovníci v oblasti prodeje - 18000 - CZK měsíčně

Ostatní pracovníci v oblasti prodeje
Optimalizace sazeb domácností a firem, práce v kanceláři na 3 pobočkách Pozitivní člověk, který chce něco ve svém životě změnit. Podmínka chtít na sobě pracovat. Pracovní
Ivo Hrbáček - 2016-03-06 - Zlínský kraj

pracovník úklidu skladových prostor, Uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů - 75 - CZK za hodinu

Pracoviště Chropyně - úklid skladových prostor, vytírání podlahy ručně a mycím strojem - ZŠ vzdělání, doba určitá do konce roku s
BRUCO spol. s r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Prodavač s inkasem do oddělení trvanlivých potravin., Prodavači potravinářského zboží - 14800 - 16800 CZK měsíčně

Doplňování a vystavování zboží dle platných plánogramů na oddělení trvanlivých potravin. Zajištění správného označení regálovou etiketou a POS označením.
Tesco Stores ČR, a. s. - 2016-08-02 - Zlínský kraj

Referenti cestovního ruchu, Ostatní pracovníci cestovního ruchu (kromě průvodců) - 14000 - 15000 CZK měsíčně

Pracovníci cestovního ruchu
REFERENTI CESTOVNÍHO RUCHU Požadujeme: znalost anglického jazyka slovem i písmem. Vzdělání: úplné střední odborné s maturitou nebo úplné střední všeobecné.
Ing. Josef Kramoliš - 2016-09-10 - Zlínský kraj

Řidič nákladních vozidel mezinárodní kamionová doprava, Řidiči tahačů - 20000 - 45000 CZK měsíčně

PRACOVIŠTĚ Kroměříž - přeprava zboží převážně do Německa a z Německa do Čech - řidičský průkaz skupiny C+E + profesní průkaz podmínkou, praxe
Pavel Rozsypálek - 2016-02-15 - Zlínský kraj

ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA SK. \"C\", Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 24000 - 28000 CZK měsíčně

Hledáme řidiče nákladní dopravy na vozidla o celkové hmotnosti do 12t. Jezdíme ČR a SK, víkendy volné, vozidla IVECO Euro IV, V, velmi dobré platové
KASped s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Skladníci, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 90 - 120 CZK za hodinu

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Pracoviště bude od 1.3.2016 na novém sídle firmy OTROKOVICE - KVÍTKOVICE Požadavky: znalost oboru cyklodílů a cyklodoplňků - výhodou, pracovitost, zodpovědnost, samostatnost Náplň práce: vychystávání
KCK Cyklosport-Mode s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Sociální pracovníci, Odborní pracovníci v oblasti sociální práce - 17500 - 21500 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce
SOCIÁLNÍ PRACOVNÍCI Požadujeme: VŠ vzdělání, zkušenost s řízením procesů v sociálních službách, dobré komunikační dovednosti a schopnost spolupráce, pracovitost,
NADĚJE - 2016-04-21 - Zlínský kraj

Stavbyvedoucí - manažeři stavby (pro zakázky realizované v Německu, Rakousku a Švýcarsku), Hlavní stavbyvedoucí - 40000 - 45000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci ve stavebnictví
STAVBYVEDOUCÍ - MANAŽEŘI STAVBY (PRO ZAKÁZKY RELIZOVANÉ V NĚMECKU, RAKOUSKU A ŠVÝCARSKU) POŽADUJEME: Vzdělání VŠ nebo USO - stavebního směru, ŘP
BLOCK a.s. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

stavební technik, Stavební technici - 15000 - CZK měsíčně

Stavební technici
Pracoviště Martinice - min.SŠ vzdělání, práce na PC, řidičský průkaz sk.B, ochota se učit novým věcem. - kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 16:00 hod.), příp. své písemné nabídky
STAVAD s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Strojní zámečník, Zámečníci strojů - 18000 - 22000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Výroba a příprava dílů pro montáž (dělení materiálu, vrtání, soustružení, frézování) na základě technické
VOJTA s.r.o. - 2016-04-15 - Zlínský kraj

TECHNIK KVALITY, Chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Technici v chemickém inženýrství a příbuzných oborech
Náplň práce:řízení zákaznických reklamací; vedení agendy k reklamacím; rozbory a doporučení pro zvyšování kvality
Fatra, a.s. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Tesař, Tesaři - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Tesaři a stavební truhláři
TESAŘ Náplň práce: práce na stavbách dopravní a veřejné obslužnosti, na komunikacích v plném provozu, tesařské práce Požadavky: ochota učit se novýcm věcem, loajalita
SWIETELSKY stavební s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Uklízeč, Uklízeči prodejních prostor - 4800 - CZK měsíčně

OKAY s.r.o. - 2016-08-17 - Zlínský kraj

webmaster, Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - 17000 - CZK měsíčně

Systémoví administrátoři (správci systémů)
správa internetového obchodu (správa a údžba, aktualizace dat e-shopu), tvorba produktových karet (popisy, tabulky nutričních hodnot, obrázky, varianty), zakládání novinek, produktů,
FITPOWER s.r.o. - 2016-09-10 - Zlínský kraj

Zámečník, klempíř, stolář., Provozní zámečníci, údržbáři - 22000 - CZK měsíčně

STABOS, spol. s r. o. - 2016-08-02 - Zlínský kraj

Zedníci - práce s kamenem, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 70 - 100 CZK za hodinu

Zedníci a dlaždiči
ZEDNÍCI - PRÁCE S KAMENEM Požadavky: praxe v oboru výhodou, Řp sk.B či jiné skupiny výhodou, zručnost, časová flexibilita, plné pracovní nasazení Náplň práce: zdění

Zedník, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 15000 - 20000 CZK měsíčně

GRETES s.r.o. - 2016-03-04 - Zlínský kraj