Práce dělník/ce do výroby zpracování a recyklace plastů, Manipulační dělníci ve výrobě Jihomoravský kraj BUŠEK, s.r.o. - nabídky práce

dělník/ce do výroby zpracování a recyklace plastů, Manipulační dělníci ve výrobě

Pracoviště: Velkomoravská 4139/77 c, 695 01 Hodonín. Praxe v oboru vítána.PP na dobu určitou.

Minimální plat: 15000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: BUŠEK, s.r.o.

Forma kontaktu: Pavel Dostal

Job krátký popis: Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

1. housle, Ostatní hudebníci - 15760 - 23010 CZK měsíčně

Hudebníci, zpěváci a skladatelé

Filharmonie Brno, příspěvková organizace - 2016-05-06 - Jihomoravský kraj

asistent/ka obchodu a marketingu, Všeobecní administrativní pracovníci - 19000 - 25000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
- příprava podkladů pro obchodní oddělení - ústní i písemná komunikace se zákazníky v ČJ a AJ - marketingová podpora prodejního týmu Požadujeme: - znalost AJ na komunikativní
IN - EKO TEAM s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Asistent/ka, Sekretáři (všeobecní) - 17000 - 23000 CZK měsíčně

Sekretáři (všeobecní)
ASISTENT/KA Náplň práce: - sjednávání obchodních schůzek (naplnění časového rozvrhu kalendářů manažerů), - administrativa. Požadujeme: - příjemný hlas a vystupování,
AMAX, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Asistentka, Sekretáři (všeobecní) - 12000 - 20000 CZK měsíčně

V případě zájmu o nabízenou pozici nám, prosím, zašlete svůj životopis na výše uvedenou emailovou adresu a připojte souhlas se zpracováním osobních údajů. Požadujeme: - znalost
Allium, s.r.o. - 2016-03-10 - Jihomoravský kraj

Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

obsluha hostů a servis, účtující, zkušenost na obdobné pozici nebo praxe, komunikativnost, samostatnost, profesní růst, pokud nebudete kontaktování do 3 týdnů od zaslání životopisu,
TRECCIA s.r.o. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

číšník/servírka, Číšníci a servírky - 12100 - CZK měsíčně

Pracoviště motorest U Vlka, Hodějice PP formou dohody o provedení práce, později na hlavní pracovní poměr Firma nabízí: příspěvek na stravování Kontakt: Vlasta Útratová,
Vlasta Útratová - 2016-03-04 - Jihomoravský kraj

Dělníci v oblasti výstavby budov - 9900 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

ALVIK PLUS s.r.o. - 2016-06-14 - Jihomoravský kraj

ALVIK, družstvo - 2016-04-24 - Jihomoravský kraj

ELEKTRIKÁŘ, Stavební a provozní elektrikáři - 15000 - CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři
24.5.2016 - zajišťování provozu v elektroúdržbářské dílně - provádění oprav elektrických instalací a elektrických zařízení, strojů a přístrojů
Nemocnice Břeclav, příspěvková organizace - 2016-05-28 - Jihomoravský kraj

kadeřník/ce, Kadeřníci - 12100 - 25000 CZK měsíčně

Kadeřníci
Pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců,následně prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou.Pracovní úvazek lze uzavřít na 30-40 hodin týdně. Zaměstnanecké výhody:odborné
FRISöR KLIER správní s.r.o. - 2016-06-27 - Jihomoravský kraj

Knihař/strojník, Pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih
Kontaktovat budeme pouze uchazeče, kteří postoupí do užšího výběru. Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: prace (at) dekameron.cz Ofsetová tiskárna
Dekameron CZ s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

KOMINÍK, Kominíci - 16000 - 21000 CZK měsíčně

Pracovníci povrchového čištění budov, kominíci
24.8.2016/ vyučen, praxe výhodou není podmínkou. vhodné i pro absolventy - možnost zaučení. Požadavek ŘP sk. B Kominická činnost (vymetání,
OK servis Břeclav s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Koordinátor servisu, Řídící pracovníci servisních služeb a reklamací - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti prodeje a marketingu
Zaměstnavatel si přeje provést první kontakt: emailem, telefonicky. praxi v oboru výhodou - správa servisních zakázek - udržování vztahů se zákazníky
EST Stage Technology, a.s. - 2016-03-11 - Jihomoravský kraj

KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ, Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - 10900 - 11500 CZK měsíčně

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená
KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ Dobrý zdravotní stav Montáž a skládání drobných a kovových dílců, obsluha strojů. Zájemci
STEJK s.r.o. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12000 - CZK měsíčně

Požadované dovednosti: Potravinářský průkaz, bezúhonnost, zodpovědnost, zájem o gastronomii Poznámka k volnému místu: Komplexní práce v kuchyni se zaměřením na moderní
PRIORITY Servis s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 20000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Miroslav Hricko - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

OBSLUHA VARNÝCH ZAŘÍZENÍ, Obsluha strojů na zpracování ovoce, zeleniny a ořechů (včetně sušení, konzervování a mražení) - 113 - CZK za hodinu

Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků
23.3./23.2./15.1./25.11./19.10.2015 - příprava surovin pro výrobu, výroba kojeneckých výživ, džemů, povidel a dalších produktů, vedení dokumentace
FRUTA Podivín, a.s. - 2016-03-25 - Jihomoravský kraj

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, Pomocníci v kuchyni - 12000 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni

Restaurace a penzion Praha s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Pomocní kuchaři - 12400 - CZK měsíčně

Požadované dovednosti: Zdravotní průkaz nutný Poznámka k volnému místu: Jedná se o výrobu polévek a příloh k hlavním jídlům, přípravu studených snídaní
Domov pro seniory Mikuláškovo nám., příspěvková organizace - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Pomocný kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 80 - CZK za hodinu

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

UW adventure s.r.o. - 2016-05-13 - Jihomoravský kraj

pracovníci v zákaznických kontaktních centrech, Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - 40000 - 50000 CZK měsíčně

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
Pracoviště: Národní třída 297/20, 695 01 Hodonín. Hledáme do našeho týmu spolupracovníka který bude pečovat o klienty naší společnosti
SMS finanční poradenství, a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Prodavač/ka do Tabáku a Vinotéky, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 11000 - 14000 CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

PEAL a.s. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

PRODAVAČ(KA), Prodavači smíšeného zboží - 10000 - 12000 CZK měsíčně

6.6.2016 - práce prodavače v prodejně smíšeného zboží, alespoň nižší střední odborné vzdělání, vhodné i pro absolventy. KONTAKT: Jeřábek Bronislav, tel.: 608 707 616,
Bronislav Jeřábek - 2016-06-14 - Jihomoravský kraj

PROGRAMÁTOR/ KONZULTANT MS DYNAMICS NAV, MSSQL, Programátoři počítačových aplikací specialisté - 19000 - 34000 CZK měsíčně

Programátoři počítačových aplikací
Naše personální agentura PP&T consult hledá pro našeho významného klienta v oboru informačních systémů nadaného zaměstnance na pracovní pozici: PROGRAMÁTOR/ KONZULTANT MS DYNAMICS
PP&T consult s.r.o. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

řidič SOLO, Řidiči tahačů - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Nabízíme volné pracovní místo na pracovní pozici řidič mezinárodní dopravy (solo 12t s vlekem). Požadavky: praxe min. 3 roky, ŘP sk. C+E, profesní
Oldřich Přikryl - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

sádrokartonář, fasádník, Montéři suchých staveb - 18000 - CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči
Náplň práce: montáž sádrokartonů a tepelných izolací, kontaktní zateplovací systémy. Mzda úkolem se pohybuje v rozmezí 100 - 140 Kč/hod. Máme představu dlouhodobé
ROVAX, spol. s r.o. - 2016-04-24 - Jihomoravský kraj

Skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 12500 - 16000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
-Dlouhodobá spolupráce na dohodu o pracovní činnosti - smlouva na 1 rok -Nástup možný 1.5.2016 -Pouze ranní a odpolední směny (5:50 - 14:05, 13:55 - 22:10) -Jednoduchá manuální práce
Work Service Czech s.r.o. - 2016-04-15 - Jihomoravský kraj

Venkovní prodejce paliv, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 17000 - CZK měsíčně

Kontakt: telefonicky kdykoliv nebo e-mailem Zodpovídá za poskytování služeb zákazníkům na nádvoří čerpací stanice Nabízíme: Sleva na palivo, bonusy dle výkonu, motivační
Soňa Kratochvílová - 2016-06-14 - Jihomoravský kraj

ŽELEZÁŘ - ARMOVAČ, Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci - 22000 - CZK měsíčně

Betonáři, železobetonáři a pracovníci v příbuzných oborech
28.1.2016 - stavby železobetonových konstrukcí, práce na stavbách od pondělka do čtvrtka - práce v úkolu, turnusové služby, čtení projektové
Pavel Petráš - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj