Práce dělník/ce - na výrobě výrobků z pryže, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže Jihomoravský kraj TRTÍK, spol. s r.o. - nabídky práce

dělník/ce - na výrobě výrobků z pryže, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže

Pracoviště: 696 38 Strážovice, Stavěšice 145. PP na dobu neurčitou,Obsluha gumárenských strojů, požadujeme dobrý zdravotní stav, dobrou pracovní morálku. Kontakt na mail: trtik (at) trtik.cz.

Minimální plat: 10000

Maximální plat: 18000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: TRTÍK, spol. s r.o.

Forma kontaktu: Konečná

Job krátký popis:
Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní pracovník/ce, Všeobecní administrativní pracovníci - 14500 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
První kontakt e-mailem Pracovní náplní je starost o organizační a provozní záležitosti, příprava a organizace firemních zasedání, vedení dokumentace a administrativní
Kryštov group s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

asistent/ka, Všeobecní administrativní pracovníci - 18000 - CZK měsíčně

Na e-mailovou adresu prace (at) jamesgrant.cz posílejte svůj životopis s motivačním dopisem. Náplň práce: Poskytování veškerého administrativního zázemí (korespondence, vyřizování
Brněnská realitní spol. s r.o. - 2016-06-27 - Jihomoravský kraj

ASISTENT/KA VÝKONNÉ ŘEDITELKY DRUŽSTVA, Odborní administrativní pracovníci a asistenti - 14000 - CZK měsíčně

Odborní administrativní pracovníci a asistenti
1.8.2016/ Uzávěrka přihlášek 21. 8. 2016, email: skacelova (at) jednota.cz. SŠ vzdělání, VŠ výhodou, aktivní znalost produktů MS Office, organizační zdatnost, pečlivost, preciznost. Minimálně
Jednota, spotřební družstvo v Mikulově - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

ASISTENT KVALITY, Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti - 16000 - 22000 CZK měsíčně

Strojírenští technici
ASISTENT KVALITY NÁPLŇ PRÁCE: - podpora manažera kvality, plnění svěřených úkolů - řešení komplikací a požadavků od zákazníků i ve výrobě - uplatňování komunikačních
PP&T consult s.r.o. - 2016-04-22 - Jihomoravský kraj

Číšníci, servírky a barmani - 20000 - CZK měsíčně

Číšníci, servírky a barmani

Angel City, s.r.o. - 2016-06-04 - Jihomoravský kraj

ČÍŠNÍK / SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 12000 - CZK měsíčně

2.9/9.2.2016 - obsluha zákazníků, kompletní servis a komunikace s hosty, vyuční list, turnusové služby (krátký - dlouhý týden 9.30-22.00), vyučení v oboru a praxe výhodou
Ing. Jiří Hoštický - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Elektrikář, montér zvedacích zařízení, Montážní dělníci mechanických zařízení - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Montážní dělníci mechanických zařízení
Bez doporučenek Životopisy zasílejte na email lipak (at) craneservice.cz Elektrikář pro servis věžových a mostových jeřábů, montér věžových jeřábů. Dobrá fyzická kondice - práce
CRANESERVICE BRNO, s.r.o. - 2016-05-05 - Jihomoravský kraj

hospodyně pro domácnost, Hospodyně v domácnostech - 9800 - 11000 CZK měsíčně

Hospodyně v domácnostech
Práce na dohodu nebo zkrácený prac. úvazek v rozsahu 4-6 hod/týden. Možno OZP - přizpůsobení pracovní doby zdravotnímu stavu popř. časovým možnostem uchazeče. Úklidové
Ing. Svatava Dvořáková - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ, Dělníci v oblasti výstavby budov - 10900 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

TERSTAV, družstvo - 2016-05-15 - Jihomoravský kraj

KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ, Vývojáři softwaru - 40000 - CZK měsíčně

Vývojáři softwaru
KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ Nutné nejméně bakalářské vzdělání odpovídajícího směru. Nutná znalost hindského jazyka na úrovni rodilého
NetSuite Czech Republic s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

manažer/manažerka marketingu, Řídící pracovníci v oblasti marketingu - 20000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti prodeje a marketingu
Náplň práce: tvorba marketingové strategie společně s vedením společnosti, tvorba a realizace veškerých marketingových aktivit včetně podpory prodeje, tvorba
Gatema s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

obchodní zástupce - dřevoobráběcí stroje region Jižní Morava, Vysočina, Pardubický kraj, Obchodní zástupci - 25000 - 75000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Hlavní pracovní činnost: Udržování a vyhledávání nových zákazníků ve svěřeném regionu. Vlastní tvorba a prezentace cenových nabídek. Poskytování
PILART s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

obsluha automatického olepovacího centra řízeného PC, Ostatní obsluha stacionárních strojů a zařízení - 13000 - 18000 CZK měsíčně

Ostatní obsluha stacionárních strojů a zařízení
pracoviště Vranovice Zavedená rodinná nábytkářská firma s 25ti letou historií na trhu přijme do hlavního pracovního poměru: Obsluhu automatického
Miroslav Mikulík - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Operátor/ka call centra, Operátoři telefonních panelů - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Operátoři telefonních panelů
Arca Consulting s.r.o, investiční zprostředkovatel skupiny Arca Capital a.s., příjme do svého týmu nové zaměstnance na pozici "Operátor Call Centra". U nás se věnujete pouze službám
Arca Consulting, s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

operátor/ka CNC strojů, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 20000 - 45000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
vyučen v oboru (obráběč kovů, nástrojář), praxe v oboru výhodou, pečlivost, pracovitost, samostatnost, časovou flexibilitu, odpovědnost, ochotu učit se, k motivačnímu dopisu přiložte profesní životopis,
Componenta Moravia, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, Pomocníci v kuchyni - 15000 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni
2.8/18.5.2016 - pomocné práce v kuchyni. I základní vzdělání, vhodné pro absolventy. Prac. doba v turnusech. KONTAKT: Nekula Vojtěch Ing., tel. 608 574 370, e-mail: nekula (at) onyxlednice.cz Místo
ONYX Lednice s.r.o. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

pracovník/ce kontroly a expedice (dveřní křídla), Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - 75 - 120 CZK za hodinu

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
Nástup možný ihned nebo dle dohody. Požadované dovednosti:vzdělání - ukončené SOU, zodpovědnost, spolehlivost a důslednost, zkušenosti s VZV a platný
COLORprofi, spol. s r.o. - 2016-03-14 - Jihomoravský kraj

PRODAVAČ, PRODAVAČKA - ZELINÁŘ, Prodavači v prodejnách - 12000 - CZK měsíčně

7.3./4.3./4.2./4.1./16.11.2015 - doplňování ovoce a zeleniny, kontrola kvality, tvorba odpisů, kontrola vystavení zboží, rotace zásob. Min. vyučen, i bez praxe. Zvýhodněné stravování,
Tesco Stores ČR a.s. - 2016-03-10 - Jihomoravský kraj

PRODUKTOVÝ SPECIALISTA PRO OBČANY, Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - 30000 - 40000 CZK měsíčně

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
1.9/5.5.2016 - vedení obchodních jednání a péče o klienty společnosti, následný reporting obchodních výsledků. Min. SŠ (obor nerozhoduje),
SMS finanční poradenství, a.s. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

ŘIDIČ C+E, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 15000 - 30000 CZK měsíčně

28.7.2016 - přeprava zboží z odvětví nábytkářského a zdravotnického sortimentu. Min. vyučen, obor nerozhoduje, praxe 2 roky, řidičský průkaz C,
LB BOHEMIA, s.r.o. - 2016-08-02 - Jihomoravský kraj

Řidič/ka MKD, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 35000 - 40000 CZK měsíčně

praxe v řízení TIR podmínkou, cesty v rámci EU - převážně Německo, dodržování AETRU podmínkou, ověření personálního
ABC - Tours, spol. s r.o. - 2016-05-20 - Jihomoravský kraj

Stavební zámečníci - 12000 - 18500 CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři

O.K.Štefka a synové, spol. s r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

STRÁŽNÝ, Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - 11000 - 13000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
14.3./10.2.2016 - ostraha objektu, pochůzková činnost, drobné administrativní práce, čistý trestní rejstřík, držitel "Osvědčení dílčí kvalifikace - strážný,
PREVENTA service s.r.o. - 2016-03-17 - Jihomoravský kraj

TELEFONNÍ KONZULTANT vhodné pro OZP, absolventy, Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - 12800 - CZK měsíčně

PRÁCE NA ZKRÁCENÝ ÚVAZEK - NÁSTUP IHNED, MAXIMÁLNÍ FLEXIBILITA, JISTÝ VÝDĚLEK (OD 80 Kč/hod) Požadované dovednosti - základní
Quality Brands, s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

vrátný - pouze pro OZP, Vrátní - 10000 - 13000 CZK měsíčně

První kontakt: telefonicky od 9-12 hod. e-mailem: drahovzalova (at) guardservis.cz osobně: Brno, ul. Gajdošova 7 - dle předchozí domluvy Pouze pro osoby v invalidním důchodě. Vhodné spíše pro muže. Hodinová
GUARD SERVIS s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Všeobecní administrativní pracovníci - 15000 - 28000 CZK měsíčně

Požadavky: ŘP skupiny B Poznámka k volnému místu: Společnost AB-NET s.r.o. hledá do svého kolektivu nového kolegu či novou kolegyni na obchodně - administrativní pozici Příležitost pro toho
AB-NET s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Výdej obědů, Pracovníci přípravy jídel v zařízeních rychlého občerstvení a ve výdejnách jídla - 6500 - 6500 CZK měsíčně

Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení
Do naší provozovny Brno- Cejl hledáme pracovnici na výdej obědů Pracovní doba: 9:00–14:00 Pondělí – Pátek Náplň práce: výdej obědů,
JANÍČKOVI stravování s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Vývojář webových a databázových aplikací, Programátoři počítačových aplikací specialisté - 24000 - CZK měsíčně

Programátoři počítačových aplikací
Způsob prvního kontaktu: e-mailem: l.barucakova (at) camea.cz na výběrovém řízení: CAMEA, spol. s r.o., Kořenského 25, Brno ve dnech 18.4.2016 - 22.4.2016 Znalost programovacího jazyka SQL a databázových
CAMEA, spol. s r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj