Práce Dělník/ce ve výrobě, Manipulační dělníci ve výrobě Kraj Vysočina YEFISOL s.r.o. - nabídky práce

Pracovní pozice:
Dělník/ce ve výrobě, Manipulační dělníci ve výrobě

Popis práce:
Místo výkonu práce: Brněnská 65, Jihlava.

Minimální plat: 1100

Maximální plat: 15000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: YEFISOL s.r.o.

Forma kontaktu: Ing. Dagmar Valenová

Job krátký popis: Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Země: Česká republika

Kraj: Kraj Vysočina

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE, Odborní asistenti v administrativě - 17000 - CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě

A JE TO CZ,s.r.o. - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

administrativní pracovnice + úklid, Všeobecní administrativní pracovníci - 14000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci

BETONÁRNA FENDRYCH s.r.o. - 2016-06-14 - Kraj Vysočina

automechanik / servisní technik, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 15000 - 18500 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

Car Holding s.r.o. - 2016-07-15 - Kraj Vysočina

Dělník, seřizovač, Montážní dělníci mechanických zařízení - 19000 - CZK měsíčně

Montážní dělníci mechanických zařízení
12ti hodinové směny (vč. soboty a neděle, krátký x dlouhý týden), ŘP na VZV výhodou, praxe u vstřikolisů a obráběcích strojů výhodou místo výkonu práce: Milena
Milena Lehovská - 2016-05-22 - Kraj Vysočina

INSTALATÉR, TOPENÁŘ, Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři

MEZLÍK, s.r.o. - 2016-03-24 - Kraj Vysočina

KONSTRUKTÉR, Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - 25000 - 30000 CZK měsíčně

Strojírenští technici
Náplň práce: - konstrukce nových strojních součástí z technických plastů podle požadavků zákazníka - design a konstrukce licích forem a přípravků - konstrukční
SCHWARTZ TECHNICKÉ PLASTY ČR s.r.o. - 2016-03-11 - Kraj Vysočina

kuchař,- ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Milan Kalivoda - 2016-05-05 - Kraj Vysočina

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Nemocnice Havlíčkův Brod, příspěvková organizace - 2016-02-28 - Kraj Vysočina

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 18000 - 22000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce Větrný Jeníkov, Kulturní dům, Větrný Jeníkov 198. Možnost přespání mezi službami ve vlastním pokoji, u cizinců je podmínkou znalost čekého
Miroslav Přibyl - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

Manipulační dělník, Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci - 14500 - 19000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Náplň práce: obsluha manipulačních paletových vozíků, manipulace s polotovary a materiálem, nakládka hotových výrobků. Požadujeme: SOU, vlastní průkaz obsluhy motorových
I P C plast spol. s r. o. - 2016-03-31 - Kraj Vysočina

Manipulační dělník v průmyslu, Manipulační dělníci ve výrobě - 10000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Har-Li družstvo - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Manipulant, Manipulační dělníci ve výrobě - 12000 - 14000 CZK měsíčně

Požadujeme: * odborné vyučení * průkaz VZV, jeřábnický a vazačský průkaz podmínkou * praktické zkušenosti z obdobné pozice * znalost zásad bezpečnosti práce a PO * samostatnost,
PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s. - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE VÝROBKŮ A ZAŘÍZENÍ - Žďár nad Sázavou, Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů - 13000 - 17000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Požadujeme:Manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, flexibilita, učenlivost. /práce vhodnější pro ženy/ NABÍZÍME: práce na HPP + odměny dle výkonu, zázemí prosperující
elmont-invest s.r.o. - 2016-03-25 - Kraj Vysočina

obraběč, Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 100 - CZK za hodinu

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
- zajišťování výroby, programování 3D ohýbacího centra (prům. 3-8mm), zámečnické a obraběčské práce, svařování a bodové svařování -
METAL-SYSTÉM s.r.o. - 2016-08-02 - Kraj Vysočina

Pracovník údržby, Provozní zámečníci, údržbáři - 15000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce Plandry. Popis práce: spolupráce při přestavbách výrobních linek, montáž regálů a konstrukcí, zámečnické
O.K. AUTOMOT & SAT s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Pracovník živočišné výroby - krmení skotu, Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí - 15000 - CZK měsíčně

Chovatelé hospodářských zvířat (kromě drůbeže)
Místo výkonu práce Dolní Vilímeč, jedná se o krmení skotu, drobné opravy na strojích, podmínkou je ŘP sk. T. Pracovní poměr
Zemědělské družstvo Dolní Vilímeč - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

Prodavač, Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie - 100 - 150 CZK za hodinu

Výpomoc v zavedené prodejně se značkovou módou na pěší zóně ve Žďáru n. S. Jedná se o zejména sobotní prodej v čase od 9.00 do 11.30 hod. a výpomoc v týdnu dle domluvy.
Miloš Šilhánek - 2016-05-30 - Kraj Vysočina

ŘIDIČ SK. B, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři - 10000 - 20000 CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

Amdekor Design s.r.o. - 2016-06-09 - Kraj Vysočina

řidič - skladník, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 90 - 100 CZK za hodinu

ATOS, spol. s r.o. Ledeč nad Sázavou - 2016-08-10 - Kraj Vysočina

ŘIDIČI NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 18000 - 35000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Jihlava, Na Hranici 6. Náplň práce: - Svoz a rozvoz dřeva - Svoz pilin, štěpky a dřevního odpadu - Vývoz výrobků (Flotila:
SILVA CZ, s.r.o. - 2016-06-14 - Kraj Vysočina

SAMOSTATNÝ OPERÁTOR VÝROBY, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru - 14000 - CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru
Úkoly: - obsluha technicky náročného strojního zařízení - vedení osádky stroje - kontrola kvality vstupních materiálů a vyrobených
Model Obaly a.s. - 2016-02-18 - Kraj Vysočina

seřizovač CNC strojů, Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 16000 - 22000 CZK měsíčně

CAP CENTRAL s.r.o. - 2016-03-19 - Kraj Vysočina

Seřizovač montážní linky, Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 20000 - CZK měsíčně

Náplň práce: seřizování montážních linek, zajištění chodu směny. Nabízíme zaměstnání ve stabilní společnosti, možnost podílet se na rozjezdu nových
JOPP Automotive s.r.o. - 2016-04-13 - Kraj Vysočina

Servisní mechanik - automechanik, opravář zemědělských strojů, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Hledáme servisního mechanika pro servis kogeneračních jednotek umístěných v Kutné Hoře, Přelouči a Chvaleticích. Zaměstnancům je přiděleno servisní auto se zásobami materiálu.
TEDOM a.s. - 2016-05-04 - Kraj Vysočina

Sociální pracovník/ce , Ostatní specialisté v oblasti sociální práce - 15000 - 17000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti sociální práce a poradenství
Místo výkonu práce: Chlumova 3, Jihlava. Požadujeme: - vzdělání v oboru dle platné právní normy (vzdělání v oboru sociální
Centrum pro rodinu Vysočina, z.s. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

Svářeč nerezi metodou TIG, Svářeči - 22000 - CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Místo výkonu práce Jihlava, Na Dolech 6. Požadujeme: Svářečský průkaz a praxe v oboru výhodou. Nabízený plat dle zkušeností a praxe., Jiné výhody - příspěvek na
KATRES spol. s r.o. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

Uklízečka, Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních - 11200 - 12900 CZK měsíčně

Místo výkonu práce Ždírec 43. Pracovnice úklidu v domově seniorů, denní směny, 1x za 4 týdny denní služba o víkendu. Životopis zašlete
Domov Ždírec, příspěvková organizace - 2016-05-02 - Kraj Vysočina

Uklízečky, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 5300 - CZK měsíčně

Střední uměleckoprůmyslová škola Jihlava - Helenín, Hálkova 42 - 2016-09-10 - Kraj Vysočina