Práce DĚLNÍK V DŘEVOVÝROBĚ, Řezbáři, kartáčníci a pracovníci v příbuzných oborech Liberecký kraj Dřevovýroba Pičman Krkonoše s.r.o. - nabídky práce

DĚLNÍK V DŘEVOVÝROBĚ, Řezbáři, kartáčníci a pracovníci v příbuzných oborech

Volné místo je v rodinné firmě s dlouholetou tradicí, je vhodné pro ženy i muže. Zájemce nemusí mít praxi v oboru- zapracujeme.

Minimální plat: 10000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Dřevovýroba Pičman Krkonoše s.r.o.

Forma kontaktu: Pičman

Job krátký popis:
Řezbáři, košíkáři, kartáčníci a pracovníci v příbuzných oborech

Země: Česká republika

Kraj: Liberecký kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Architekt, Designer výstavních expozic a interiérů, Techničtí a odborní pracovníci - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Techničtí a odborní pracovníci
Architekt, Designer výstavních expozic a interiérů Tvorba 3D návrhů a plánů pro stavbu a výrobu, jednání se zákazníky, vedení kompletní zakázky, vedení
TEXO PLUS s.r.o. - 2016-04-12 - Liberecký kraj

ASISTENT/KA PRODEJE, Prodavači v prodejnách - 85 - CZK za hodinu

DPP (brigáda) - výpomoc, zástup za nemoc, dovolené apod. prodej spodního prádla, praxe v prodeji výhodou, znalost práce na PC, znalost Aj nebo Nj vítána, donést životopis na
HaGaimpex s.r.o. - 2016-08-17 - Liberecký kraj

Elektromechanik, Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) - 25000 - CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
Náplní práce bude zapojování elektroinstalací složitých strojů a zařízení, testování, nastavování parametrů elektropohonů. Požadujeme: praxi min. 3 roky,
AKTIVIT, spol. s r.o. - 2016-03-11 - Liberecký kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 13000 - 18000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Antonína Sovy 3009, Česká Lípa Pracovní poměr na dobou určitnou 1 rok. Požadujeme: - vyučení v oboru + praxi v oboru. Sjednaná mzda můžte být vyšší
GALAXY GASTRO, s.r.o. - 2016-05-15 - Liberecký kraj

kuchař, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 100 - CZK za hodinu

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Hotel Příchovice a.s. - 2016-08-17 - Liberecký kraj

Kuchař - Kuchařka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 13000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Mikovcova 518, Česká Lípa Přijmeme kuchaře/ kuchařku do hezky zařízené kuchyně pro samostatnou přípravu jednoduchých jídel v České Lípě. Nabízíme:
Adaptiv Technology s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

Adaptiv Technology s.r.o. - 2016-04-12 - Liberecký kraj

LAKÝRNÍK, Lakýrníci a natěrači dřevěných výrobků - 25000 - CZK měsíčně

Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)

Jaroslav Maryška - 2016-04-12 - Liberecký kraj

MALÍŘ/NATĚRAČ, Malíři interiérů - 95 - 155 CZK za hodinu

Malíři (vč. stavebních lakýrníků a natěračů), tapetáři

STYLSTAV Liberec s.r.o. - 2016-06-22 - Liberecký kraj

MONTÉR, Montéři kovových konstrukcí - 22450 - 28500 CZK měsíčně

Montéři kovových konstrukcí
Náplň práce: • Montážní práce dle výkresové dokumentace a odzkoušení funkčnosti. • Příprava a manipulace s materiálem. • Měření, kontrola a odhlašování
TRUMPF Liberec, spol. s r.o - 2016-02-15 - Liberecký kraj

OBSLUHA STROJŮ, Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů - 13000 - CZK měsíčně

Obsluha zařízení na zpracování kovů

Ventures Pro s.r.o. - 2016-05-30 - Liberecký kraj

Pomocná síla do kuchyně, Pomocníci v kuchyni - 10000 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni
Místo výkonu: Lomená 45, Sloup v Čechách - Oáza Osobní kontakt na uvedené adrese provozovny je možný kdykoli. Požadujeme: pracovitost. Nabízíme: mzdu 10 000 Kč/měsíc (čistého).
SPAZIO DESIGNER ITALIANO s.r.o. - 2016-05-12 - Liberecký kraj

Pomocní pracovníci v zemědělství, lesnictví a rybářství - 9900 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci v zemědělství, lesnictví a rybářství
Pomocný dělník v zemědělství - čištění hnoje, sekání trávy, hrabání, vytrhávání plevele, opravy ohrad, opravy střech
Josef Pulíček - 2016-06-09 - Liberecký kraj

PRODAVAČ/KA, Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie - 13000 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

NEW YORKER CZ, s.r.o. - 2016-03-16 - Liberecký kraj

REFERENT/KA ODBORU DOPRAVY - REGISTR VOZIDEL, Úředníci jinde neuvedení - 15170 - 22810 CZK měsíčně

Úředníci jinde neuvedení
Charakteristika vykonávané činnosti: "výkon státní správy ve věcech podmínek provozu na pozemních komunikacích v oblasti evidence vozidel - vedení registru vozidel "výkon
Město Jilemnice - 2016-09-10 - Liberecký kraj

ŘIDIČ SKUPINY C, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 16000 - CZK měsíčně

Miroslav Nosek - 2016-02-15 - Liberecký kraj

Samostatný obchodní referent/referentka obchodního oddělení se zaměřením na zásobování a logistiku, Obchodní referenti - 18000 - 22000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
KONTAKT NUTNÝ POUZE E-MAILEM!!!! Náplní práce bude nákup zboží na sklad včetně logistiky. Praxe v oboru výhodou. Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy. Své životopisy
NÁŘADÍ CL s.r.o. - 2016-08-10 - Liberecký kraj

Servisní technik, Odborní asistenti v administrativě - 22000 - CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Požadujeme: SŠ vzdělání strojní nebo elektrotechnické zaměření Náplň práce: - technická a administrativní činnost, komunikace se zákazníkem, organizace oprav a servisních
A Q A čerpací technika spol. s r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

SKLADNÍK, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 16900 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Náplň práce: navážení prázdných obalů, odvoz hotových výrobků na skladovou pozici Práce dle pracovní instrukce, plnit příkazy nadřízeného, komunikace s ostatními
LIPLASTEC s.r.o. - 2016-07-15 - Liberecký kraj

Skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 13500 - 17000 CZK měsíčně

Požadujeme: praxe min. 1 rok na pozici skladník, praktické zkušenosti s vysokozdvižným vozíkem, znalost SAP výhodou, zdravotní způsobilost pro práci v noci, spolehlivost, samostatnost. Nabízíme:
MEGATECH Industries Jablonec s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

SPRÁVCE INFORMAČNÍCH A KOMUNIKAČNÍCH SYSTÉMŮ, Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - 17870 - 26870 CZK měsíčně

Systémoví administrátoři (správci systémů)
Požadavky: - vysokoškolské vzdělání v oboru IT případně jiném technickém oboru - praxe v oblasti výpočetní techniky a informačních technologií - orientace v oblasti moderních
Krajské ředitelství policie Libereckého kraje - 2016-04-22 - Liberecký kraj

Stavební technik, Ostatní stavební technici - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Stavební technici
Stavební technik Jedná se o práci ve stavební společnosti realizující dřevostavby. Požadavky : řidičský průkaz, SŠ vzdělání se stavebním zaměřením, praxe v oboru alespoň
TFH dřevěné skeletové domy s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

STRÁŽNÝ/Á, Pracovníci ostrahy, strážní - 10500 - 12500 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Ostraha objektů, řidičský průkaz sk. B vítán, základní znalost práce na PC (kamerový systém), provádění obchůzkové činnosti. Vlastník certifikátu strážný
BFB-Falco s.r.o. - 2016-05-20 - Liberecký kraj

Strážný, detektiv, Pracovníci ostrahy, strážní - 80 - CZK měsíčně

Nabízíme pracovní pozici strážný/á v obchodním domě Kaufland v lokalitě Jablonec nad Nisou 1. Požadujeme spolehlivost, výpis z rejstříků trestů. Nabízíme možnost profesního
Alsupa, s.r.o. - 2016-04-12 - Liberecký kraj

Střihači textilu, kůží a podobných materiálů - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Modeláři oděvů, střihači a pracovníci v příbuzných oborech
Střihač - střihačka (nakládání materiálu, práce se střihy , řezání pilou...) - vyučen, praxe minimálně 1 rok. Smlouva na dobu určitou (1
Martin Křenek - 2016-04-12 - Liberecký kraj

Supplier Quality Enginner, Odborní pracovníci v oblasti kvality a certifikace systému řízení (ISO) - 30000 - 45000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Nové Zákupy 528 Supplier Quality Engineer Udržuje rozvoj dodavatelů a jejich hodnocení ve spolupráci s centrálním oddělením. Řeší reklamace s dodavateli,
International Automotive Components Group s.r.o. - 2016-05-28 - Liberecký kraj

Technolog pískové slévárny, Techničtí a odborní pracovníci - 30000 - 40000 CZK měsíčně

AL-SOLID s.r.o. - 2016-06-22 - Liberecký kraj

ÚDRŽBÁŘ - ELEKTRIKÁŘ, Stavební a provozní elektrikáři - 17000 - 22000 CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři
POŽADUJEME: - Vyučen v oboru technického směru (elektro, vyhl. 50, § 5.,6) - Manuální zručnost a fyzická zdatnost na vysoké úrovni - Spolehlivost, samostatnost, pečlivost NÁPLŇ PRÁCE:
CENTRUM BABYLON, a.s. - 2016-09-10 - Liberecký kraj

ZAMĚSTNANEC OSTRAHY - VRÁTNÝ, Vrátní - 11000 - 12000 CZK měsíčně

Security servis s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj