Práce DĚLNÍK - VAZAČSKÉ PRÁCE V ZINKOVNĚ, Ruční baliči Kraj Vysočina JOB FACTORY s.r.o. - nabídky práce

Pracovní pozice:
DĚLNÍK - VAZAČSKÉ PRÁCE V ZINKOVNĚ, Ruční baliči

FYZICKY NÁROČNÁ PRÁCE - vhodná pro muže, po domluvě práce v sobotu ob 14 dní. ubytování zajištěno a v plné výši hrazeno zaměstnavatelem (JOB FACTORY s.r.o.) zajištěny obědy, večeře, prémie Preferujeme osoby s bydlištěm v Moravskoslezském kraji. Odvoz vždy zajištěn!!! První kontakt telefonicky nebo emailem, zaměstnavatel garantuje osobní setkání do 14 dní od prvního kontaktu.

Minimální plat: 20000

Maximální plat: 29000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: JOB FACTORY s.r.o.

Forma kontaktu: Daniel Domes

Job krátký popis: Ruční baliči

Země: Česká republika

Kraj: Kraj Vysočina

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

barman/ka, Barmani - 72 - CZK za hodinu

Barmani

PLAY & WIN R.D. a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

BRUSIČ KOVŮ, Seřizovači a obsluha konvenčních strojů na broušení - 125 - 150 CZK za hodinu

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Požadovaná znalost práce na brusce průměru, brusce otvorů a brusce ploch (výhodou znalost nástrojářského broušení), praxe v oboru 2 roky. Mzda: 125 - 150 Kč/hod. Inf. p. Jurda, tel. 602 723 905,
JUNIS Třebíč s.r.o. - 2016-06-14 - Kraj Vysočina

ELEKTROMECHANIK, Elektromechanici - 15000 - CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
Do zavedené firmy hledáme elektromechanika. Požadujeme: studium v oboru elektromechanik popř. elektrikář, osvědčení - vyhláška 50/78 Sb., minimálně § 5,manuální zručnost, pečlivost,
DAWELL CZ s.r.o. - 2016-04-18 - Kraj Vysočina

FRÉZAŘ, SOUSTRUŽNÍK, Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 22000 - 24500 CZK měsíčně

Hlavní náplň práce: • seřizování a obsluha obráběcího stroje • frézování nebo soustružení výrobků dle dokumentace • samokontrola kvality, používání
MEDIN, a.s. - 2016-03-18 - Kraj Vysočina

Kalkulant, Pracovníci kalkulací, cen a nákladů - 17000 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
Požadujeme středoškolské vzdělání technického směru - výhodou, časovou flexibilitu, spolehlivost, znalost práce na PC. Nabízíme práci v prosperující, stabilizované
Z O K - system s.r.o. - 2016-05-20 - Kraj Vysočina

Kuchaři, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 11500 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

UNIVERSAL CENTER s.r.o. - 2016-02-18 - Kraj Vysočina

Lékař/ka pracovně lékařské péče, Praktičtí lékaři pro dospělé - 400 - CZK za hodinu

Všeobecní a praktičtí lékaři
Pro naši závodní ordinaci v Humpolci hledáme vhodného kandidáta na pozici: Lékař/ka pracovně lékařské péče Náplň práce: • Provádění prohlídek pracovně
MEDICONET s.r.o. - 2016-03-09 - Kraj Vysočina

Manipulant, Manipulační dělníci ve výrobě - 12000 - 14000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Požadujeme: * odborné vyučení * průkaz VZV, jeřábnický a vazačský průkaz podmínkou * praktické zkušenosti z obdobné pozice * znalost zásad bezpečnosti práce a PO * samostatnost,
PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s. - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

nástrojař, Nástrojaři - 60 - 90 CZK za hodinu

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
- oprava forem a jejich optimalizace, údržba strojů a zařízení - vzdělání technického směru, aktivní přístup k práci, manuální
Extruindustrie CR s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

nástrojař, Nástrojaři - 15000 - CZK měsíčně

APS, Světlá nad Sázavou a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Obchodní zástupce, Obchodní zástupci - 10300 - 30000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci

SOBES s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Obchodní zástupce - prodej zemědělské a komunální techniky, Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení - 13500 - 30000 CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení
Místo výkonu práce Hybrálec 16, Jihlava. Požadujeme: řidičský průkaz sk. B nutný, pracovní cesty vrámci kraje Vysočina, znalost zemědělské techniky, práce na PC uživatelsky.
VÁŇA Hybrálec s.r.o. - 2016-03-16 - Kraj Vysočina

Odborná stáž pro handicapované osoby, Odborní administrativní pracovníci a asistenti - 100 - 130 CZK za hodinu

Odborní administrativní pracovníci a asistenti
Místo výkonu práce Jihlava. Náplň stáže: - odvíjí se od činnosti konkrétních odborných útvarů - odborná administrativní činnost - práce na PC - komunikace
Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky - 2016-02-26 - Kraj Vysočina

operátor výroby - OBROBNA, Obsluha zařízení na zpracování kovů - 17000 - 21000 CZK měsíčně

Obsluha zařízení na zpracování kovů
práce na obrobně- obsluha CNC strojů, kompletace a kontrola výrobků, výroba rotačních a pístových kompresorů pro klimatizace automobilů, výhody: bonus za produktivitu až 1500,- Kč, 25 dnů dovolené,
ManpowerGroup s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Podlahář, pokladač podlahových krytin Pelhřimovsko, Podlaháři (kromě parketářů) - 18000 - CZK měsíčně

Podlaháři a obkladači
Prosím, v případě zájmu nás kontaktujte e-mailem, uvádějte do předmětu zprávy PODLAHÁŘ, přiložte strukturovaný životopis s fotografií a zašlete na adresu job (at) kobercetrend.cz do 15.3.2016.
LIMEX ČR, s.r.o. - 2016-03-01 - Kraj Vysočina

Pokojská/ uklízečka, Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 12000 - CZK měsíčně

Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích a kancelářích
Požadujeme: základní znalost AJ a práce na PC, praxe výhodou, pečlivost, svědomitost a smysl pro pořádek, komunikativnost, příjemné vystupování,
Penzion Johanka a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Prodavač/ka točené zmrzliny, Stánkoví prodavači potravin (kromě rychlého občerstvení) - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Stánkoví prodavači potravin (kromě rychlého občerstvení)
Místo výkonu práce Dobronín. Jedná se o lehkou pracovní činnost, která obsahuje přípravu a prodej točené zmrzliny, ledové tříště
Kamil Petr - 2016-04-13 - Kraj Vysočina

Prodavač/ka zmrzliny, Stánkoví prodavači potravin (kromě rychlého občerstvení) - 65 - CZK za hodinu

Místo výkonu práce Jihlava, Romana Havelky 3 (prodejní stánek před HM Albert). Práce na DPP, nepravidelná prac. doba : 2 dny práce a 4 dny volna,
Radek Máj - 2016-03-10 - Kraj Vysočina

Referent/ka personálního oddělení, Personální referenti - 13000 - 30000 CZK měsíčně

Personální referenti
Místo výkonu práce: Slavíčkova 16, Jihlava Vedení personální agendy, překlady projektové dokumentace v cizím jazyce ( anglický, německý, slovenský, srbský, polský,
QIC-Consulting s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Řidič cisternového vozu - ADR tř. 3, Řidiči cisternových vozů - 50000 - 55000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce Jihlava, Znojemská 92. Jedná se o cisternové přepravy PHM v tř. 3 ADR a to z Německa ( Dresden) do Rakouska přes Jihlavu. Střídají
KOMBI TRANS s.r.o. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

řidič VZV s ŘP sk.\"C\", Řidiči vysokozdvižných vozíků - 9200 - 13000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

COPRA luc s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

skladník,-ce / prodavač,-ka, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 12000 - 16000 CZK měsíčně

H U K O V spol. s r.o. - 2016-05-02 - Kraj Vysočina

SVÁŘEČ, Svářeči - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Náplň práce - příprava a čištění materiálu - údržba nástrojů a svařovacích přístrojů - řezání kovových materiálů na řezacích strojích
AUTOLIFT PRODUCTION s.r.o. - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

ÚKLIDOVÉ PRÁCE - Velké Meziříčí, Ostatní uklízeči a pomocníci - 9400 - CZK měsíčně

Sociální družstvo Znojmo - 2016-02-18 - Kraj Vysočina

Uklízeč/ka, Uklízeči a pomocníci - 70 - CZK za hodinu

Uklízeči a pomocníci

Hectas Facility Services, s.r.o. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

VEDOUCÍ LOGISTIKY - Bystřice nad Pernštejnem, Řídící pracovníci v oblasti logistiky - 20000 - 40000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v dopravě, logistice a příbuzných oborech
Náplň práce: vedení a řízení týmu s cílem maximalizace úrovně služeb, minimalizaci logistických nákladů a zásob a urychlení
CORMEN s.r.o. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

Zdravotnický asistent, Zdravotničtí asistenti (praktické sestry) - 14500 - 18000 CZK měsíčně

Odborní zdravotničtí asistenti

Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace - 2016-09-10 - Kraj Vysočina