Práce Dispečer/ka mezinárodní kamionové dopravy, Dopravní dispečeři Kraj Vysočina OC logistics s.r.o. - nabídky práce

Dispečer/ka mezinárodní kamionové dopravy, Dopravní dispečeři

Denní kontakt se zákazníky v cizím jazyce, zajišťování dopravy zakázky, zpracování prodejních objednávek, znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni podmínkou, znalost druhého jazyka výhodou, řidičský průkaz sk. B, práce na PC, cit pro obchod, aktivní přístup ke svěřeným úkolům.

Minimální plat: 25000

Maximální plat: 35000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: OC logistics s.r.o.

Forma kontaktu: Ing. Adéla Pelikánová

Zaměstnavatel telefonní číslo: +420 566 523 389,603 881 250

Job krátký popis: Úředníci v dopravě a přepravě

Země: Česká republika

Kraj: Kraj Vysočina

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Asistent kuchaře, Pokladníci v prodejnách - 14000 - CZK měsíčně

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek
Místo výkonu práce: Bosch Diesel 301, Pávov 121. Výhodou praxe v oboru, popř. zaučíme. Trestní bezúhonnost. Upřednostňujeme osobní kontakt, nabízíme příspěvek na
Sodexo s.r.o. - 2016-04-29 - Kraj Vysočina

Automechanik, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
Místo výkonu práce Pávovská 80, Jihlava. Požadujeme řidičský průkaz B, praxi v oboru. Prac. smlouva na dobu určitou, po této době změna na dobu neurčitou - záleží na odborných
AUTO EURODIESEL s.r.o. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

barman/ka, Barmani - 72 - CZK za hodinu

Barmani

PLAY & WIN R.D. a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

chůva, Pracovníci péče o děti v domácnostech - 12100 - CZK měsíčně

Pracovníci pečující o děti

Ye Shujie - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

DĚLNÍK/CE NA PEKÁRNĚ - Žďár nad Sázavou, Pekaři - 12500 - 14000 CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)
Požadujeme: - praxe v potravinářském oboru výhodou; - nejlépe vyučení v oboru pekař; - nutný zdravotní potravinářský průkaz; Nabízíme:
ENPEKA a.s. - 2016-03-14 - Kraj Vysočina

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Nemocnice Havlíčkův Brod, příspěvková organizace - 2016-02-28 - Kraj Vysočina

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři - 25000 - 30000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

HUPRA, s.r.o. - 2016-04-21 - Kraj Vysočina

Obchodní zástupce, technik na úseku obchodně technické přípravy, Obchodní referenti - 18000 - 24000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Místo výkonu práce Jihlava, Mlýnská 72. Požadujeme ŘP sk. B, SŠ vzdělání nejlépe stavebního směru, znalost práce na PC, komunikace se zákazníky, praxe v oboru. Životopis
PLASTIKOV, s.r.o. - 2016-03-04 - Kraj Vysočina

opravář zahradní a lesní techniky, Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů) - 17000 - 19000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení

FOREST-SERVIS, s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

opravář zemědělských strojů + obsluha bioplynové stanice, Mechanici a opraváři zemědělských strojů a zařízení - 20000 - CZK měsíčně

Zemědělské družstvo Pozovice - 2016-03-23 - Kraj Vysočina

OŠETŘOVATEL KONÍ, Chovatelé a ošetřovatelé koní - 10900 - 12000 CZK měsíčně

Chovatelé hospodářských zvířat (kromě drůbeže)

Restaurace Jízdárna, s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Policista / policistka, Vrchní referenti Policie ČR - 16960 - CZK měsíčně

Policisté
Místo výkonu práce Jihlava, Vrchlického 46. Krajské ředitelství policie kraje Vysočina nabízí volná služební místa policistů/policistek se zařazením v pořádkové,
Krajské ředitelství policie kraje Vysočina - 2016-06-04 - Kraj Vysočina

Pomocník ve výrobě, pile, Obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva - 15000 - 16500 CZK měsíčně

Obsluha strojů a zařízení na zpracování dřeva

DŘEVOKONSTRUKCE - M.I.T. s.r.o. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

pracovník ostrahy, Pracovníci ostrahy, strážní - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
- příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, praxe výhodou, dobrý zdravotní stav, certifikát strážného výhodou (může zajistit zaměstnavatel) - 12-ti hodinové
Pharm Invest s.r.o. - 2016-04-13 - Kraj Vysočina

Prodavač, -ka na 1/2 úvazek, Prodavači v prodejnách - 6000 - CZK měsíčně

praxe v oboru vítána, znalost práce na PC, bezúhonnost, spolehlivost, flexibilta, pečlivost, organizační a komunikační schopnosti nástup možný ihned místo výkonu práce: Palackého
POMPO spol. s r.o. - 2016-06-09 - Kraj Vysočina

PROGRAMÁTOR (KA) DATABÁZÍ - Žďár n.S., Programátoři počítačových aplikací specialisté - 20000 - 40000 CZK měsíčně

Programátoři počítačových aplikací

DEL a.s. - 2016-05-06 - Kraj Vysočina

Provozní zámečník, Provozní zámečníci, údržbáři - 18000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce Jihlava, Hruškové dvory 58. NÁPLŇ PRÁCE Opravy strojů a strojírenských zařízení. Vyhledávání
Decoleta, a.s. - 2016-03-02 - Kraj Vysočina

RECEPČNÍ - TÁLSKÝ MLÝN, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 75 - CZK za hodinu

Recepční v hotelích
celý rok-zástup za dovolenou, nemoc požadavky: celý rok-zástup za dovolenou, nemoc , nejlépe důchodce, aktivní AJ, základní znalost PC kontakt emailem nebo telefonicky v době od 8,00 - do 17,00
SPORTIS, příspěvková organizace - 2016-03-23 - Kraj Vysočina

řidič dodávky, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 18000 - 22000 CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
řidič dodávky, rozvoz obalového materiálu, Pelhřimov - Praha, střední Čechy Místo výkonu práce: NOVOBAL s.r.o. - pracoviště Skrýšovská
NOVOBAL s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Řidič nákladní automobilů a tahačů pro mezinárodní dopravu - Škrdlovice, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Řidičské oprávnění sk. C+E, praxe v oboru, možnost nástupu ihned. Rozšiřování autoparku o nová vozidla. - zvláštní prémie, diety;
KUČERA Cargo, s.r.o. - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

ŘIDIČ SK. B, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři - 10000 - 20000 CZK měsíčně

Amdekor Design s.r.o. - 2016-06-09 - Kraj Vysočina

řidič sk. E, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 16000 - 18000 CZK měsíčně

Vanderlaan s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Rozpočtář staveb, Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
Popis pozice: Samostatný rozpočtář staveb odpovídající za: -Kompletní příprava a kontrola podkladů do výběrových řízení
DMC CZ, s.r.o. - 2016-07-15 - Kraj Vysočina

servírka, číšnice, Číšníci a servírky - 10000 - 11000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Ing. Marek Haas - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

TRUHLÁŘ, TESAŘ, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 18000 - 23000 CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

NOMERA wood s.r.o. - 2016-05-20 - Kraj Vysočina

Účetní, Účetní všeobecní - 20000 - 23000 CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
Místo výkonu práce Jihlava, Znojemská 84. Požadujeme základy AJ, znalost MS Office (MS Excel, MS Outlook, MS Word, MS Powerpoint), znalost účetního programu POHODA výhodou; požadavkem jsou základy
LEGS CZ s.r.o. - 2016-05-25 - Kraj Vysočina

VEDOUCÍ PRODEJNY - Žďár nad Sázavou, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 18000 - CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
Přijmeme vedoucí prodejny na HPP do prodejny hraček ve Žďáře nad Sázavou. Požadujeme: praxi ve vedení lidí (např. vedoucí směny apod.), flexibilitu, trestní bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost,
Dráčik - DUVI CZ s.r.o. - 2016-06-22 - Kraj Vysočina

vychovatel,-ka, Vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami - 20200 - 23900 CZK měsíčně

Učitelé a vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami
práce s dětmi ve speciálním školském zařízení (ústavní výchova, předběžné opatření), praxe v oboru místo výkonu
Výchovný ústav, dětský domov se školou, střední škola, základní škola a školní jídelna, Počátky - 2016-02-24 - Kraj Vysočina

ZAMĚŘOVAČ S NJ, Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby - 18000 - CZK měsíčně

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení
Popis: Zaměřování staveb pro realizaci schodišťových konstrukcí Technická podpora Jednání se zákazníky Zaměřování jednotlivých
Jintes CB s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Zdravotní sestra, Všeobecné sestry s osvědčením - 24000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství

Domov pro seniory Jihlava - Lesnov, příspěvková organizace - 2016-02-15 - Kraj Vysočina