Práce Doplňovač regálů, Doplňovači zboží Jihočeský kraj Blue bar s.r.o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Doplňovač regálů, Doplňovači zboží

Doplňovač regálů - vzdělánízákladní. Pracoviště Studánky 105. Prac. poměr na dobu neurčitou, nástup dle dohody, prac. úvazek plný, prac. doba turnusová. Mzda 12.000,-- Kč hrubého. Kontakt: Blažková Lucie, tel: 775 222 229.

Minimální plat: 12000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Blue bar s.r.o.

Forma kontaktu: Lucie Blažková

Job krátký popis: Doplňovači zboží

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

administrativní pracovník, Všeobecní administrativní pracovníci - 13000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci

VSP DATA a.s. - 2016-05-30 - Jihočeský kraj

automechanik, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 18000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
opravy osobních vozidel, pož.: vyučení v oboru, praxi, spolehlivost, ŘP-B, výpis z rejstříku trestů, nástup možný ihned, Po-Pá 7:00 - 15:30 hod., mzda + prémie, inf. i pan Krampera - 608 033
AUTA TÁBOR s.r.o. - 2016-07-15 - Jihočeský kraj

barman/ka. číšník/servírka do baru, Číšníci, servírky a barmani - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Číšníci, servírky a barmani
Náplň práce: prodej, obsluha, příprava, vyúčtování, hmotná zodpovědnost, práce za barem POŽADUJEME: aktivní přístup,trestní bezúhonnost, praxi v oboru, příjemné
PORTO GROUP s.r.o. - 2016-06-09 - Jihočeský kraj

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

- pracovní doba: turnusové služby krátký-dlouhý týden dohodou - výhodou vyučení v oboru - možnost zaměstnání i na DPP (brigáda) - kontakt na tel. každý den od 8:00
Jan Málek - 2016-06-22 - Jihočeský kraj

DĚLNÍK MONTÁŽNÍ LINKY, Montážní dělníci ostatních výrobků - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Práce na montážní lince, fyzicky náročná práce, technická zručnost, spolehlivost, flexibilita,manuální práce, práce ve stoje, obsluha stroje Kontaktujte telefonicky v době
BOHEMIA BIKE a.s. - 2016-03-24 - Jihočeský kraj

ELEKTROMONTÉR, Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení - 100 - 110 CZK za hodinu

Elektrotechnici (kromě řídicích a navigačních zařízení letového provozu) a technici energetici
Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie, příspěvek na dopravu, dovolená navíc, zajištěné ubytování, stravenky. Zaměstnavatel
ELEKTROSTAV STRAKONICE s.r.o. - 2016-03-20 - Jihočeský kraj

hospodyně, Hospodyně v domácnostech a provozovatelé malých penzionů - 14000 - CZK měsíčně

Hospodyně v domácnostech
Požadavky: SŠ vzdělání - obor kuchař, číšník, cestovní ruch výhodou; pracovitá; upřímná; puntičkářka Nabízíme: malý tým; ubytování
SURYA spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 22000 - CZK měsíčně

vyučení v oboru kuchař; praxe v oboru 2 roky; práce s potravinami - nekuřácké pracoviště; na dobu určitou do 31.10.2016, pracovní doba turnusová - dlouhý, krátký týden; bydliště
Penzion Hejtman s.r.o. - 2016-03-04 - Jihočeský kraj

Kuchař/ka, pokojská, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 18000 - CZK měsíčně

Kuchař/ka, pokojská - vzdělání středoškolské. Pracoviště Penzion Herbertov, Vyšší Brod. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba dle dohody. Nástup 1.4.2016. Mzda 18.000,--
České vysoké učení technické v Praze - 2016-02-19 - Jihočeský kraj

MANAGER PROJEKTU, Odborní asistenti v administrativě - 20000 - CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Požadavky: praxe v oblasti Evropských projektů Náplň práce: Interreg CENTRAL EUROPE - RUMOBIL - řízení projektu dle schváleného harmonogramu, zajištění realizace jednotlivých aktivit
JIKORD s.r.o. - 2016-05-19 - Jihočeský kraj

mistr ve výrobě, Vedoucí provozu v ostatních zařízeních - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení
pož.: manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, praxe s vedením pracovního týmu 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění,
SILON s.r.o. - 2016-06-22 - Jihočeský kraj

obchodně technický referent - fakturant/ka skladu elektroinstalačního materiálu , Obchodní referenti - 18000 - 21000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Přijmeme zaměstnance na HPP na pozici obchodně technický referent - fakturant/ka skladu elektroinstalačního materiálu v Blatné Náplň práce: - fakturace - skladový a účetní program K2
Bi Esse Cz s.r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

OBCHODNÍ REFERENT/KA, Obchodní referenti - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Obchodní referentka/referent - ve své práci zajišťuje dílčí a podpůrné činnosti pro obchod. Náplň práce: administrativní činnosti, příprava podkladů pro obchodní jednání,
LIKA - Linda Kůzlová - 2016-03-04 - Jihočeský kraj

obchodní zástupce pro firmu zabývající se stínící technikou a hliníkovým oplocením, Obchodní zástupci - 16000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Místo výkonu práce: Jindř. Hradec a okolí; Požadujeme: min. SŠ vzdělání technického směru; flexibilitu; komunikativnost; příjemné vystupování; znalost práce na PC;
ROLUX žaluzie, s.r.o. - 2016-06-22 - Jihočeský kraj

POKLADNÍ, Pokladníci v prodejnách - 16000 - 16000 CZK měsíčně

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek

BM ČESKO s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

pracovník/ice do výroby (pekař/ka, cukrář/ka), Výrobci a zpracovatelé potravin a příbuzní pracovníci - 12000 - 14000 CZK měsíčně

Výrobci a zpracovatelé potravin a pracovníci v příbuzných oborech
Jedná se o manuální práci při výrobě perníků a sušenek. Požadujeme vyučení v oboru nebo praxi ve výrobě (potravinářský závod).
REJ s.r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

Prodavač/ka, Prodavači v prodejnách - 60 - CZK za hodinu

Informace podá paní Petříková, tel.776809346, email:kacko.sportamoda.volary (at) seznam.cz , případně na adrese Volary, Náměstí 135 Práce na poloviční úvazek 4 hodiny denně od 13 do
Zdeňka Petříková - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

PROGRAMÁTOR PLC, Programátoři počítačových aplikací - 16000 - 35000 CZK měsíčně

Programátoři počítačových aplikací
Požadavky na uchazeče o práci: - vzdělání středoškolské nebo vysokoškolské elektrotechnického směru, - znalost některého z programovacích jazyků (preferovány zkušenosti s programováním
ALFA výroba jednoúčelových strojů s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

řidič \"B\", Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři - 18000 - CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Jedná se o HPP nebo DoPČ Přeprava nákladu po EU, nový vozový park POŽADAVKY: ŘP"B", znalost Nj - vítána, spolehlivost, časová nezávislost
AUTODOPRAVA Radka Krausová s.r.o. - 2016-06-04 - Jihočeský kraj

řidič, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 25000 - 35000 CZK měsíčně

AKIMON s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

ŠIČKA, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 10000 - 14000 CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
Požadujeme: praxi v oboru Jedná se o šití pracovních oděvů. Benefity: příspěvek na stravování, dovolená navíc, prémie Zaměstnavatel
TYP, oděvní družstvo České Budějovice - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Slévárenský technik normovač, Důlní a hutní technici technologové, normovači a pracovníci v příbuzných oborech - 20000 - CZK měsíčně

Důlní a hutní technici a pracovníci v příbuzných oborech
Shromažďování a kompletace podkladů pro tvorbu norem a normativů spotřeby práce, stanovování kapacitní průchodnosti dílen, norem obsluhy a početních
SCB Foundry, a.s. - 2016-02-18 - Jihočeský kraj

STAVEBNÍ DĚLNÍK, Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby - 14000 - CZK měsíčně

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení

MTM - ZAS spol.s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

STROJNÍ ZÁMEČNÍK, SVÁŘEČ KOVŮ - výroba zapouzdřených vodičů, Svářeči - 20000 - CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Výroba zapouzdřených vodičů. Požadujeme vyučení ve strojírenském oboru, dobrá znalost výkresové dokumentace. Svářečské zkoušky Fe, Al, zkoušky VZV, vazačské zkoušky,
EGE, spol. s r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

uklízeč/ka, Ostatní uklízeči a pomocníci - 12000 - 14000 CZK měsíčně

GASTRO & CARS s.r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

vedoucí oddělení řízení kvality, Mistři a příbuzní pracovníci v oblasti těžby, hutní výroby a slévárenství - 25000 - CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci v oblasti těžby a hutní výroby
"Řízení kvality ve výrobě a vedení týmu 6 pracovníků oddělení kvality, koordinace činností vedoucí k preventivním zásahům
BRISK Tábor a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

vývojář elektronik, Inženýři elektrotechnici a energetici ve výzkumu a vývoji - 30000 - CZK měsíčně

Inženýři elektrotechnici a energetici
"BRISK Tábor, a.s. hledá nového pracovníka - vývojáře elektronika pro úsek autoelektroniky. Hlavní náplní práce je tvůrčí řešení složitých vývojových
BRISK Tábor a.s. - 2016-03-10 - Jihočeský kraj

ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO PRODEJNY, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 22500 - CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Penny Market s.r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj