Práce doručovatel/ka adresných a neadresnýc zásilek, Doručovatelé listovních poštovních zásilek Jihočeský kraj Mediaservis, s.r.o. - nabídky práce

doručovatel/ka adresných a neadresnýc zásilek, Doručovatelé listovních poštovních zásilek

VÝKON PRÁCE : SOBĚSLAV A OKOLÍ - doručování adresných a neadresných zásilek a letáků - vhodné jako přivýdělek - k práci nebo ke studiu - 1-2 dny v týdnu (vhodné i pro absolventy, pro maminky na MD, pro důchodce), - vlastní automobil výhodou, kontakt e-mailem, telefonicky od 7:00 do 16:00 hod.

Minimální plat: 2000

Maximální plat: 2200

Jméno zaměstnavatele: Mediaservis, s.r.o.

Forma kontaktu: Michal Puchinger

Job krátký popis:
Pracovníci poštovního provozu (kromě úředníků na přepážkách)

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Automechanik, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 24000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
Automechanik - vzdělání střední odborné s výučním listem. Pracoviště Český Krumlov. Prac. poměr na dobu neurčitou, nástup dle dohody, prac. úvazek plný, pružná prac.
CB Auto a.s. - 2016-04-21 - Jihočeský kraj

BRUSIČ KOVŮ, Brusiči nástrojů a kovů - 10000 - 12000 CZK měsíčně

Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů
Pracoviště: Okružní 1/1, České Budějovice Náplň práce: broušení kovových odlitků ruční pneumatickou bruskou ve slévárenském
Bohemia Works Group, družstvo - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 20000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Petr Dvořák - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

dělník v textilní výrobě - na úsek spravování, Montážní dělníci výrobků z textilu a kůže - 11500 - CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
POŽADAVKY: vyučení - obor nerozhoduje Pracovní doba 1 směnná - 6:00-14h nebo 7:00-15h Pracovní poměr na dobu určitou 1/2 roku s možností prodloužení KONTAKT: Zdychyncová Marie, tel.: 383605313, e-mail:
TONAK a.s. - 2016-04-15 - Jihočeský kraj

DISPEČER DOPRAVY - SPEDITÉR, Dopravní dispečeři - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Úředníci v dopravě a přepravě
Náplň práce: zajištění dopravy, plánování tras a vytížení vozidel, místo výkonu: Dobrá Voda u ČB Nabízíme: zázemí stabilní dynamicky se
CORAX spol. s r.o. - 2016-03-10 - Jihočeský kraj

DPP - ASISTENT/KA - OBCHODNÍK, Všeobecní administrativní pracovníci - 60 - CZK za hodinu

Všeobecní administrativní pracovníci
Dle dohody možnost DPP v budoucnu možný plný pracovní poměr, střední znalost AJ (písemná forma nutná), práce s lidmi - komunikativnost, spolehlivost, loajalita, flexibilita, zodpovědnost. Práce
OFFICITY s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

KONSTRUKTÉR STROJNÍ - ALU, Strojní inženýři projektanti, konstruktéři - 26000 - CZK měsíčně

Strojní inženýři
Konstrukční návrhy výrobků z hliníku, příprava výrob.dokumentace, konstrukční činnost v Inventoru/Autocadu, technicko - administrativní činnost (archivace, standardizace). Požadujeme SŠ/VŠ
EGE, spol. s r.o. - 2016-02-22 - Jihočeský kraj

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 11200 - CZK měsíčně

POŽADAVKY: vyučení v oboru kuchař/ka, praxe výhodou Pracovní doba - 2 směnná - 12 hodinové směny Mzda: od 11.200,- Kč (mzda bude předmětem jednání) KONTAKT: Hejduková Dana Mgr., tel.: 602366130,
Nemocnice Volyně s.r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

lakýrník do práškové lakovny, Ostatní lakýrníci a natěrači (kromě stavebních) - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)

Zámečnictví Jiří Volek s.r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE, Obchodní zástupci - 20000 - 35000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení Popis pracovní činnosti: kontaktování klientů, prodejní činnost, uzavírání obchodních smluv, aktivní prodej produktů
GLOBE INVEST, spol. s r.o. - 2016-03-25 - Jihočeský kraj

optik, Odborní pracovníci v oblasti oční optiky - 17000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti oční optiky
odbornost podmínkou; komunikační dovednosti; zodpovědnost; pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení; nabízíme motivační mzdu; profesní rozvoj; zázemí
Optik House, s.r.o. - 2016-05-20 - Jihočeský kraj

Pokojská, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 10900 - CZK měsíčně

Pokojská - vzdělání základní i vyšší. Pracoviště Hotel Vltava, Český Krumlov. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac.
SYMA spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

pracovník v zemědělství, Pomocní pracovníci v zemědělství, lesnictví a rybářství - 18000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci v zemědělství, lesnictví a rybářství
Jedná se o pracovní místo na farmě POŽADAVKY: obor nejlépe zemědělská mechanizace a služby, veterinární prevence, zahradnictví NABÍZÍME:
ČERNĚVESKÝ HÁJ s.r.o. - 2016-03-02 - Jihočeský kraj

pracovník - výroba lahůdek, teplý bufet, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 16000 - CZK měsíčně

výrobna lahůdek ve Slapech u Tábora - teplý bufet, pro fyzickou zátěž vhodná práce pro muže, prac.doba Po-Pá 6:00 - 14:00 hod., pož.: vyučení nebo praxi v oboru řezník nebo kuchař,
Jednota, obchodní družstvo Tábor - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

předseda představenstva družstva, Řídící pracovníci v zemědělství, lesnictví, myslivosti a v oblasti životního prostředí - 30000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v zemědělství a lesnictví
Vhodná praxe v řízení zemědělského podniku, popř. výrobního střediska Mzda: 30.000,- kč případně dohodou KONTAKT: Pavlík Miroslav Ing., tel.:
Zemědělské družstvo Přešťovice - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

PRODAVAČ/KA - FINANČNÍ SLUŽBY PÍSEK, Ostatní specialisté v peněžnictví a pojišťovnictví - 15300 - 30000 CZK měsíčně

Finanční analytici
Co u nás budete dělat: " aktivně nabízet na prodejní ploše obchodního domu Tesco kreditní karty, hotovostní úvěry a konsolidace " veškerou administrativní činnost spojenou s uzavíráním
Home Credit a.s. - 2016-07-15 - Jihočeský kraj

prodavač/ka - pokladní, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 12100 - 14000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce Kardašova Řečice; vyučení v oboru (nevyučené zaučíme); prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčitou; dvousměnný provoz (práce i v SO
FLOSMAN a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

PROJEKTANT - ETE/EDU, Strojní inženýři projektanti, konstruktéři - 25000 - CZK měsíčně

Oblast působnosti: Návrh, výroba, dodávka, montáž a uvádění do provozu spojovacího potrubí v oblasti jaderné energetiky pro zakázky v ČR, zejména pro jadernou elektrárnu
MODŘANY Power, a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

projektant, Inženýři projektanti budov - 18000 - 29000 CZK měsíčně

Stavební inženýři

A-Z EKO ateliér s.r.o. - 2016-05-30 - Jihočeský kraj

provozní zámečník, Provozní zámečníci, údržbáři - 19000 - 21000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
provádění servisních a seřizovacích úkonů na chemických linkách, pož.: technickou zdatnost, čtení technických výkresů, pečlivost,
JBP - SERVIS s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

SERVISNÍ PORADCE/PŘIJÍMACÍ TECHNIK/GARANČNÍ TECHNIK, Technici přístrojů, strojů a zařízení v ostatních průmyslových oborech - 12000 - CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání technického charakteru, zaměření na automotive výhodou. Velmi pozitivní vztah k IT podmínkou,
Karel Frolík - AUTOSERVIS - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

šička, švadlena, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 12000 - CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
POŽADAVKY: manuální zručnost, praxe v oboru vítána Možnost i zkráceného pracovního úvazku KONTAKT: telefonicky v době od 8-14h, Budošová
Marie Budošová - 2016-02-18 - Jihočeský kraj

Specialista koupelnového studia - České Budějovice, Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií) - 15000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti prodeje technických a lékařských produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)
Společnost Ptáček - velkoobchod, a.s. s předním postavením na trhu v oblasti topení – plyn – voda – inženýrské sítě a koupelny hledá pro
PTÁČEK-velkoobchod, a.s. - 2016-06-22 - Jihočeský kraj

STŘIHAČ/KA, Střihači textilu, kůží a podobných materiálů - 10000 - 17000 CZK měsíčně

Modeláři oděvů, střihači a pracovníci v příbuzných oborech
Požadujeme: praxi v oboru, šití pracovních oděvů Benefity: příspěvek na stravování, dovolená navíc, prémie Zaměstnavatel si přeje kontaktovat
TYP, oděvní družstvo České Budějovice - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

truhlář, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 15000 - CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
POŽADAVKY: min. vyučení v oboru, praxe výhodou, možno i pro absolventy, spolehlivost, komunikativnost, samostatnost, řidičský průkaz sk. B výhodou Nástup: ihned
Petr Toman - 2016-03-03 - Jihočeský kraj

UKLÍZEĆ/KA, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 6640 - 10010 CZK měsíčně

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hněvkovice 1 - 2016-04-13 - Jihočeský kraj