Práce Doručovatel/ka balíků s řízením vozidla, Motorizovaní doručovatelé poštovních zásilek Moravskoslezský kraj Česká pošta, s.p. - nabídky práce

Doručovatel/ka balíků s řízením vozidla, Motorizovaní doručovatelé poštovních zásilek

z: 11.2.2015 Dohoda o pracovní činnosti nebo Dohoda o provedení práce; pracovní úvazek 18,75 hodin/týdně Požadavky: uživatelská znalost práce s PC, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, výpis z trestního rejstříku Náplň práce: odpolední svozy balíkových zásilek v době od 13.00 do 19.30 hodin Kontakt: Vilém Horák, telefon: 556 315 515, 731 425 948, e-mail: Horak.Vilem (at) cpost.cz

Minimální plat: 75

Hodin týdně: 18.75

Jméno zaměstnavatele: Česká pošta, s.p.

Forma kontaktu: Vilém Horák

Zaměstnavatel telefonní číslo: +420 556 315 515,731 425 948

Job krátký popis:
Pracovníci poštovního provozu (kromě úředníků na přepážkách)

Země: Česká republika

Kraj: Moravskoslezský kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: za hodinu

Zdanění platu: hrubá mzda

AUTOMECHANICI OSOBNÍCH A NÁKLADNÍCH VOZIDEL, Mechanici a opraváři ostatních motorových vozidel - 13000 - 25000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
z.: 17. 2. 2016. Nástup ihned! Popis práce: opravy a servis osobních, nákladních a přípojných vozidel, výhodou ŘP. sk. B a C+E, výhodou také znalost vzduchotechniky. Praxe výhoda.
Lichnovský s.r.o. - 2016-02-19 - Moravskoslezský kraj

Číšník/Servírka, Číšníci a servírky - 16000 - 17000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: AD Landek, Restaurace Landek, U nemocnice 837/2, Ostrava - Petřkovice V případě zájmu volejte na tel. nebo pište na e-mail. Možné si domluvit osobní schůzku. Požadujeme: Vyučení
Józef Kurowski - 2016-03-19 - Moravskoslezský kraj

Dělník gumárenské výroby, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže - 15000 - CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže
z: 4.1.2016 zn.vl.: 10.3.2016 Místo výkonu práce: Vítkovská č. p. 391/29, 742 35 Odry Aktuálně jde o jednosměnný provoz, výhledově bude provoz
Semperflex Optimit s.r.o. - 2016-03-12 - Moravskoslezský kraj

DĚLNÍK - VÝKOPOVÉ PRÁCE, Dělníci v oblasti výstavby inženýrských děl - 13000 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti inženýrských staveb
ZŠ, obor nerozhoduje, požadujeme praxi 10 let v oboru, řidičské oprávnění sk. B výhodou, dobrý zdravotní stav, fyzickou zdatnost, ochotu pracovat, dobré pracovní návyky, zodpovědný
Štěpán Rajt - 2016-08-17 - Moravskoslezský kraj

ENERGETIK VÝROBY ELEKTRICKÉ ENERGIE A TEPLA, Inženýři energetici distribuce energie - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Inženýři elektrotechnici a energetici
A16 Požadujeme: " vysokoškolské vzdělání technického zaměření (energetické zaměření výhodou) " znalost MS Windows, MS Office " řidičské oprávnění sk.
Green Gas DPB, a.s. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

KADEŘNÍK, KADEŘNICE, Kadeřníci - 10900 - CZK měsíčně

Kadeřníci
* SOU v oboru nebo rekvalifikace, vhodné pro absolventy, praxe výhodou, komunikativnost, loajálnost, zájem o vzdělávání v boru. Mzda 10 900 Kč, 2-směnný provoz (ranní/odpolední),
Iwona Renata Zajícová - 2016-06-04 - Moravskoslezský kraj

Konzultant/ka značkové prodejny , Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení - 17000 - 27000 CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení
Denním chlebem konzultantů na našich značkových prodejnách je aktivní prodej ve smyslu zjišťování potřeb zákazníků a hledání optimálního řešení. Důležitá
T-Mobile Czech Republic a.s. - 2016-04-15 - Moravskoslezský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 20000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Potrefená Husa Ostrava, Stodolní 15, Moravská Ostrava V případě zájmu volejte nonstop na tel. nebo pište na e-mail. Možnost se dostavit osobně od 10.00 do 18.00 hod. Do restaurace
HUSAIDA TEAM s.r.o. - 2016-04-21 - Moravskoslezský kraj

KUCHAŘ -KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Mzda 15 000 - 18 000 Kč, plný úvazek, krátký/dlouhý týden, pracoviště: Davidův Mlýn, Staré Těchanovice, nástup duben 2016, KO Ing. David Kostruh tel.: 602 531 884, e-mail: dkostruh (at) daviduvmlyn.cz.
Panství Morava, a.s. - 2016-02-22 - Moravskoslezský kraj

Notářský tajemník/tajemnice - administativní pracovník/pracovnice, Odborní pracovníci v právní oblasti, bezpečnosti a v příbuzných oborech - 12500 - 21000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v právní oblasti a v příbuzných oborech
z: 9.5.2016 Požadavky: výborná znalost práce na počítači (Word, Excel, Internet); schopnost samostatně jednat s klienty; kvalifikační zkouška ve smyslu ust. §
Mgr. Svatava Trčková - 2016-05-12 - Moravskoslezský kraj

Obchodní zástupce - obalové materiály, Obchodní zástupci - 30000 - 45000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Místo výkonu práce: Severní Morava Kontakt: eva.bordovska (at) manpower.cz- zaslat CV s názvem pozice. Naším klientem je specialista v oblasti packagingu (průmyslové obalové materiály), uznávaná
ManpowerGroup s.r.o. - 2016-05-18 - Moravskoslezský kraj

Obráběč kovů, Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 80 - CZK za hodinu

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
místo výkonu práce : Bruntál, Vrchlického 10 Podmínky: Vyučen v oboru, 3 roky praxe, znalost čtení technických výkresů, možnost pracovního poměru na dobu neurčitou hlásit
ELKOPLAST CZ, s.r.o. - 2016-08-17 - Moravskoslezský kraj

Odlévač, Obsluha zařízení na zpracování kovů - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Obsluha zařízení na zpracování kovů
z.:18.7.2016 Požadujeme: zdravotně způsobilý, pracovitost, spolehlivost, chuť pracovat a učit se- zaučíme. Nabízíme: smlouvu na HPP, zajímavé mzdové ohodnocení, nástup ihned, příspěvek
VOJMAR s.r.o. - 2016-08-17 - Moravskoslezský kraj

ostraha supermarketu, Ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - 59 - 60 CZK za hodinu

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
ostraha supermarketů v okrese Karviná; Požadavky: trestní bezúhonnost, kurz strážného výhodou. Zdravotní průkaz. Zkušenosti v oblasti strážného vítány, není podmínkou.
Josef Adamek - 2016-05-11 - Moravskoslezský kraj

PRACOVNÍCI SLUŽEB V ADS ( alternativní doručovací služba), Doručovatelé listovních poštovních zásilek - 62.7 - CZK za hodinu

I ABSOLVENT. Kontakt telefonický v době 7:00-16:00hod.Bc. Klára Waischomová č.tel.730 188 644, e-mail: waischornova.klara (at) cpost.cz Náplň práce:doručování
Česká pošta, s.p. - 2016-04-22 - Olomoucký kraj

Pracovník/ce úklidu, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 55 - CZK za hodinu

Místo výkonu práce: Šenov V případě zájmu kontakt e-mailem ostrava (at) cbacorp.cz, nebo na telefon 725 677 264. Bezpečnostní agentura hledá pracovníky/ce
cba corporation a.s. - 2016-07-15 - Moravskoslezský kraj

Pracovník/ice pro údržbu databázových systémů, Operátoři počítačů pro vkládání dat - 12500 - CZK měsíčně

Pracovníci pro zadávání dat
Místo výkonu práce (adresa): Ostrava - Mariánské Hory Kontakt: 603 166 323, E-mail: info (at) nasehory.cz znalost Microsoft Office odolnost vůči stresu znalost prace s údržbou dat ma webových stránkách
Blue Globe.CZ, s.r.o. - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

Prodavač/ka - maso, uzeniny, lahůdky - KOPŘIVNICE, Prodavači potravinářského zboží - 16000 - CZK měsíčně

Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Kauflandu ve městě KOPŘIVNICE. Pracovní náplň • prodej masa • příprava a prodej uzenin, lahůdek a pečiva • manipulace se zbožím,
PMU CZ, a.s. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

PRODEJCE, PRODEJKYNĚ - BACK OFFICE, Všeobecní administrativní pracovníci - 18000 - 22000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
SŠ/VŠ technického nebo ekonomického zaměření, znalost AJ na pokročilé úrovni, další jazyk výhodou, znalost MS Office, vhodné i pro absolventy. Náplň práce: zpracování
MSA, a.s. - 2016-06-22 - Moravskoslezský kraj

Řidič/ka sk. C, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 17000 - 19000 CZK měsíčně

Místo nástupu: Frýdek - Místek Kontakt: autodoprava.mamcar (at) seznam.cz nebo volejte na tel. 731 158 007. Přijmeme řidiče/čku skupiny C - manipulačního dělníka/ci
Vlastimil Mamčář - 2016-06-14 - Moravskoslezský kraj

Skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15700 - 20000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
praxe ve skladu na obdobné pozici výhodou, zkušenosti s vedením úseku skladu a kolektivu podřízených pracovníků výhodou, zodpovědnost, spolehlivost, výhodou průkaz VZV Popis pracovního
H R U Š K A , spol. s r.o. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

Soustružník kovů, Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - 26000 - 29000 CZK měsíčně

Petr Holub - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Specialista/ka obchodu, přípravy a řízení staveb, Obchodní referenti - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Ostrava-Bartovice Kontakt: E-mail: zuzana.jurinova (at) foremans.eu Náplň práce: - Zpracovávání cenových nabídek, zajišťování a koordinace dodávek;
FOREMANS s.r.o. - 2016-04-15 - Moravskoslezský kraj

Speciální pedagog, Speciální pedagogové - 21530 - 27940 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení

Pedagogicko-psychologická poradna, Karviná, příspěvková organizace - 2016-04-26 - Moravskoslezský kraj

STROJNÍK - ŘIDIČ, Obsluha zemních a příbuzných strojů - 18000 - CZK měsíčně

Obsluha zemních a příbuzných strojů
Náplň práce: Obsluha kolového nakladače, vzv, ridič vozidla (kontejnerový sklápěč). Požadujeme: Strojnický průkaz na kolový nakladač, výhodou je průkaz na VZV, prokazatelná praxe
TOMPRES CZ s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

STROJNÍK VODOHOSPODÁŘSKÝCH ZAŘÍZENÍ, Obsluha zařízení ve vodárenství a vodohospodářství (včetně čistíren vody) - 20000 - 22000 CZK měsíčně

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená
úplné odborné vzdělání v oboru elektro, platné osvědčení dle vyhl. č.50/7978 Sb. minim. §6, řidičský průkaz sk. B, praxe 3 roky, znalost
Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s. - 2016-04-21 - Moravskoslezský kraj

TECHNOLOG VÝROBY, Strojírenští technici technologové, normovači - 1 - CZK za hodinu

Strojírenští technici
C04 min. SŠ technického směru, uvítáme jazykové znalosti, řidičskká oprávnění (VZV), mzda - u osobního jednání; dvousměnný 6-14, 14-22 hod. Nabízíme - zázemí
LAKUM - AP, a.s. - 2016-05-19 - Moravskoslezský kraj

ÚDRŽBÁŘ /-KA, SEŘIZOVAČ, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 150 - CZK za hodinu

*SOU, trestní bezúhonnost, svářečský průkaz - výhodou, ŘP skup. b, průkaz řidiče VZV - případně zaškolíme. Mzda: od 150 Kč/hod., stravenky, HPP, 3-směnný provoz, smlouva na dobu neurčitou,
Carlson Oil s.r.o. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj