Práce Doručovatel/ka tisku - pěší pochůzka, Doručovatelé listovních poštovních zásilek Karlovarský kraj Česká pošta, s.p. - nabídky práce

Doručovatel/ka tisku - pěší pochůzka, Doručovatelé listovních poštovních zásilek

Jedná se o dohodu o provedení práce (brigáda) !!! Místo výkonu práce: Riegrova 56, 350 02 Cheb. Výše odměny z DPP: 63,- Kč/hod. Vhodné i pro absolventy. Náplň práce: pěší doručování denního tisku po Chebu. Pracovní doba: Po-So v časných ranních hodinách (5:00-7:30 h). Požadujeme: plnoletost, bezúhonnost, spolehlivost, zkušenosti s touto činností vítány. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 7:00-14:00 h) anebo e-mailem.

Minimální plat: 63

Jméno zaměstnavatele: Česká pošta, s.p.

Forma kontaktu: Josef Hošek, vedoucí

Zaměstnavatel telefonní číslo: +420 354 473 359,734 873 995

Job krátký popis:
Pracovníci poštovního provozu (kromě úředníků na přepážkách)

Země: Česká republika

Kraj: Karlovarský kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: za hodinu

Zdanění platu: hrubá mzda

Automechanici - klempíři, Karosáři a autoklempíři - 12000 - 18000 CZK měsíčně

Pracovníci na zpracování plechu
Místo výkonu práce: Truhlářská 2061/11, 350 02 Cheb a Karlovarská 140, 357 35 Chodov u Karlových Varů. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: 7:30-16:00 h. Požadujeme: praxe
Auto Sael s.r.o. - 2016-06-09 - Karlovarský kraj

Fyzioterapeut/ka, Fyzioterapeuti s osvědčením - 20000 - 23000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti rehabilitace
Místo výkonu práce: Hotel Villa Savoy, Chopinova 498, 353 01 Mariánské Lázně. Požadujeme: vzdělání a praxe v oboru podmínkou, příjemné vystupování, komunikativnost,
AXXOS hotel & spa management s.r.o. - 2016-02-28 - Karlovarský kraj

INSTRUKTOR/KA LYŽOVÁNÍ NEBO SNB, Sportovní trenéři a instruktoři (kromě na školách) - 100 - 150 CZK za hodinu

Sportovní trenéři, instruktoři a úředníci sportovních klubů
Lyžařská škola SKI KLÍNOVEC s.r.o. nabízí atraktivní sezónní práci instruktora/ky lyžování nebo snowboardingu v horském
SKI KLÍNOVEC s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Lékař/ka, Lékaři (kromě zubních lékařů) - 24650 - CZK měsíčně

Lékaři (kromě stomatologů, dietologů a audiologů)
Místo výkonu práce: Nemocnice Cheb, K Nemocnici 1204/17, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou.
Karlovarská krajská nemocnice a.s. - 2016-03-19 - Karlovarský kraj

MANIKÉR/KA, PEDIKÉR/KA - brigáda, Kosmetici a maskéři - 12000 - CZK měsíčně

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech

Petr Benda - 2016-04-12 - Karlovarský kraj

Montážní dělník, Montážní dělníci ostatních výrobků - 9900 - 18000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Hrnčířská 1080, 357 35 Chodov Upřesňující informace: vhodné pro uchazeče z Chodova a blízkého okolí Způsob kontaktu uchazeče: osobně na adrese Hrnčířská
IMS TRADE, s.r.o. - 2016-04-28 - Karlovarský kraj

Montážní dělník, Montážní dělníci výrobků a zařízení - 20000 - 22000 CZK měsíčně

Montážní dělníci
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:CHEB Náplň práce: skládání a manipulace s formami finální úprava hotových výrobků, broušení, lakování Požadujeme: Vyučen
KANDIDÁTI s.r.o. - 2016-04-24 - Karlovarský kraj

Mzdový/á účetní, Odborní účetní mzdoví - 20000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
Náplň práce: Vedení mzdové agendy zaměstnanců (cca 180 lidí), zpracování a výpočet mezd, správa a kontrola docházky, zpracování
apt Products s.r.o. - 2016-09-10 - Karlovarský kraj

Nákupčí - 25000 - 30000 CZK měsíčně

Nákupčí
Doba určitá s možností prodloužení. Pracovní náplň: vyhledávání a rozvoj vhodných dodavatelů, zpracovávání poptávek a vyhodnocování nabídek,
ELEKTROMETALL s.r.o. - 2016-05-11 - Karlovarský kraj

noční recepční, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 14000 - 15000 CZK měsíčně

Recepční v hotelích

EUROSPA, a.s. - 2016-09-10 - Karlovarský kraj

Obchodní zástupce/kyně, Obchodní zástupci - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Místo výkonu práce: Sokolov, 5. května 163 Jsme společnost působící v oblasti dotací ze státních zdrojů a prostředků Evropsé unie předvším v oblasi školství. Působíme
Profi škola s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Pracovníci přepážky, Ostatní pracovníci poštovního provozu (kromě úředníků na přepážkách) - 87.2 - CZK za hodinu

PRACOVNÍCI PŘEPÁŽKY Požadujeme: znalost práce na PC, spolehlivost, bezúhonnost Náplň práce: činnost automatizované univerzální přepážky
Česká pošta, s.p. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

pracovník/ce v sociálních službách, Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče - 90 - CZK za hodinu

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)
Práce na DPP. Směnný provoz - denní/noční provoz. Odborná způsobilost - základní nebo střední vzdělání. Zdravotní způsobilost
Domov pro seniory v Perninku, příspěvková organizace - 2016-02-19 - Karlovarský kraj

Pracovník novinové služby, Ostatní pracovníci poštovního provozu (kromě úředníků na přepážkách) - 60 - CZK za hodinu

Náplň práce: - doručování denního tisku v časných ranních hodinách od cca 5:00 do 7:30 hodin (pondělí až sobota) - doručování
Česká pošta, s.p. - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

Přepážkoví pracovníci na poštách, Přepážkoví pracovníci na poštách - 14200 - 19000 CZK měsíčně

Pokladníci ve finančních institucích a pracovníci v příbuzných oborech
Kontakt: Housková Vladimíra, tel.: 377 459 190 (v prac. dny 8:00 - 14:00), e-mail: ulcova.gabriela (at) cpost.cz Požadujeme: samostatnost, svědomitost, spolehlivost, práce na PC, příjemné
Česká pošta, s.p. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

PŘIJÍMACÍ TECHNIK, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 18000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

INEX MOTOR s.r.o. - 2016-04-15 - Karlovarský kraj

ŘEZNÍK, Řezníci a uzenáři - 20000 - CZK měsíčně

Zpracovatelé masa, ryb a pracovníci v příbuzných oborech

Roman Krčma - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

ŘIDIČ/SKLADNÍK (ŘP sk. C + profesní průkaz), Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 15000 - 17000 CZK měsíčně

Q Stavebniny s.r.o. - 2016-04-25 - Karlovarský kraj

ŘÍDÍCÍ PRACOVNÍK/CE V OBLASTI SPRÁVY PODNIKU, OBCHODNÍCH, ADMINISTRATIVNÍCH A PODPŮRNÝCH ČINNOSTÍ, Řídící pracovníci v oblasti správy podniku, obchodních, administrativních a podpůrných činností - 30000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci ve veřejné správě a v komerční sféře
Místo výkonu práce: Mariánskolázeňská 307/27, Karlovy Vary Požadujeme: VŠ, výborná znalost ruského jazyka, anglického jazyka, aktuální
POTOK NOVA trade s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

SERVÍRKA/ČÍŠNÍK, Číšníci a servírky - 18000 - CZK měsíčně

Nabízíme práci v nově zrekonstruovaném penzionu na Božím Daru, v mladém kolektivu. Ubytování zdarma možné, stravování zajištěné. Zaměstnanecké výhody
Profi Pohoda s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

stavební mistr, Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví

STAZEMA s.r.o. - 2016-06-22 - Karlovarský kraj

Učitel/ka speciální školy, Učitelé na 1. stupni základních škol - 21070 - CZK měsíčně

Učitelé na základních školách
Místo výkonu práce: Školní 254, 351 35 Plesná u Chebu. Platové ohodnocení: od 21.070,- Kč (dle kvalifikačních předpokladů podle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících
Základní škola a mateřská škola Plesná, příspěvková organizace - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

UKLÍZEČ/KA, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 7000 - CZK měsíčně

Zdeněk Erman - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

ÚSEKOVÝ VEDOUCÍ + METROLOG VE ZDRAVOTNICKÉ LABORATOŘI, Specialisté v laboratorních metodách - 25000 - CZK měsíčně

Biologové, botanici, zoologové a specialisté v příbuzných oborech
Kontakt: předem e-mailem: eva.slukova (at) labin.cz Pracovní doba: 7-15.30 hod Vhodné pro absolventy VŠ přírodovědného směru. Nabízíme: Pracovní pozici
Sang Lab - klinická laboratoř, s.r.o. - 2016-06-22 - Karlovarský kraj

vykonavatel/ka soudního exekutora/asistent vykonavatele, Soudní vykonavatelé - 16000 - 30000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v právní oblasti a v příbuzných oborech
Další požadavky: čistý výpis z trestního rejstříku, ŘP B, aktivní řidič. Následná možnost pracovního poměru na dobu neurčitou. Služební
Prošek Jiří, Mgr., Ing. - soudní exekutor - 2016-04-12 - Karlovarský kraj

zámečník, Strojírenští kovodělníci - 20500 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Způsob kontaktu ochazečů: -telefonicky pí Hana Podhajská - 352 467 404 -e-mailem - ocl (at) volny.cz Pracovní doba: 6:00 - 14:30. Místo výkonu práce: Dr. Kocourka
OCL spol. s r.o. - 2016-06-22 - Karlovarský kraj