Práce Doručovatel letáků a adresných zásilek, Doručovatelé listovních poštovních zásilek Jihočeský kraj Mediaservis, s.r.o. - nabídky práce

Doručovatel letáků a adresných zásilek, Doručovatelé listovních poštovních zásilek

Doručovatel letáků a adresných zásilek - vzdělání základní. Pracoviště Holubov. Dohoda o provedení práce, nástup od 20.7.2016, prac. doba dělená. Mzda 1.000,-- - 2.000,-- Kč hrubého. Pracovní doba 2-3 dny v týdnu. Požadujeme: spolehlivost, pracovitost a orientaci v mapách. Vhodné pro absolventy a mladistvé. Kontakt: p. Puchinger, tel: 725 739 129, email: michal.puchinger (at) mediaservis.cz.

Minimální plat: 1000

Maximální plat: 2000

Jméno zaměstnavatele: Mediaservis, s.r.o.

Forma kontaktu: Michal Puchinger

Job krátký popis:
Pracovníci poštovního provozu (kromě úředníků na přepážkách)

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

AGRONOM, Technici agronomové - 22000 - 27000 CZK měsíčně

Technici v oblasti zemědělství a rybářství
Zaměstnání na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou. Požadujeme: vzdělání SŠ/VŠ v oboru, řidičský průkaz skup. B, T, bezúhonnost, pracovní nasazení,
Zemědělské výrobně-obchodní družstvo Smetanova Lhota - 2016-05-15 - Jihočeský kraj

ASISTENTKA (VÝROBA-SKLAD), Úředníci ve skladech - 14000 - CZK měsíčně

Úředníci ve skladech
Popis pracovní pozice: výdej a evidence materiálu;evidence, inventury, příjem a výdej skladových položek včetně OOPP Požadujeme: SOU/SOŠ s maturitou, uživatelská znalost PC - podmínkou, SAP
Interplex Precision Engineering Czech Republic s.r.o. - 2016-03-18 - Jihočeský kraj

Dělnice ve výrobě, Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě - 14000 - 18000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Dělnice ve výrobě - vzdělání základní. Pracoviště Větřní. Prac. poměr na dobu neurčitou, nástup dle dohody, prac. úvazek plný, prac. doba dvousměnná. Mzda 14.000 -- - 18.000
Mavita s.r.o. - 2016-04-15 - Jihočeský kraj

Dělník do výroby, Pomocní dělníci ve výrobě - 12000 - CZK měsíčně

požadavek na potravinářský průkaz, práce na zaučení, vhodná i pro absolventy, mladé lidi zaškolíme, náplň práce - vykosťování kuřecích čtvrtek, mzda úkolová,
ALAN Döner Kebab Produktion s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

ELEKTROMONTÉR NN A SLABOPROUDÝCH SYSTÉMŮ, Montéři a opraváři slaboproudých elektrických vedení - 15000 - CZK měsíčně

Montéři a opraváři elektrických vedení
Vyučen v oboru/SŠ, vyhláška č. 50/1978 Sb. § 5, orientace v projektové dokumentaci elektroinstalace (čtení výkresů), základní znalost AJ/NJ, znalost práce na PC, praxe výhodou, spolehlivost,
DELNET CZ s. r. o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

KLEMPÍŘ - POKRÝVAČ, Stavební klempíři - 14000 - CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři

Radek Plachý - STŘECHA BRATRŮ - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12500 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Elgadaf Džemaili - 2016-02-19 - Jihočeský kraj

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 17000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Lázně Jupiter Bechyně s.r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

OPERÁTOR VÝROBY, Montážní dělníci výrobků z kovů - 13400 - 17300 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
ciz Náplň práce: montáž kovových konstrukcí autosedaček Pracovní doba: třísměnný provoz Požadujeme: zodpovědnost, pečlivost, manuální zručnost - praxe v průmyslovém
Faurecia Components Písek, s.r.o. - 2016-06-14 - Jihočeský kraj

POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI, Pomocníci v kuchyni - 9900 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni

Jan Habich - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

pracovník pekárny, Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků - 14000 - CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků
min. vyučení s maturitou; praxe vítána; beztrestnost; spolehlivost; flexibilita; pracovní poměr na dobu neurčitou, pracovní doba - ranní, odpolední,
Kaufland Česká republika v.o.s. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

Právník, Specialisté v oblasti práva a příbuzných oblastech jinde neuvedení - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Specialisté v právní oblasti a pracovníci v příbuzných oborech jinde neuvedení
Č.j.: KÚ-00800/2016-300-01001-3 KATASTRÁLNÍ ÚŘAD PRO JIHOČESKÝ KRAJ Lidická tř.124/11, 370 86 České Budějovice v návaznosti na § 178 odst.
Katastrální úřad pro Jihočeský kraj se sídlem v Českých Budějovicích - 2016-04-28 - Jihočeský kraj

PRODAVAČ/KA POTRAVIN A ZMRZLINY, Prodavači potravinářského zboží - 11900 - 18000 CZK měsíčně

Na dobu určitou jeden rok s možností prodloužení, směnnost: ranní, odpolední nebo krátký, dlouhý týden - dle domluvy! Benefity: příspěvek na stravné, 5 týdnů dovolené,
Josef Zima - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Prodavač/ka , Prodavači v prodejnách - 12100 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

FLOSMAN a.s. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

řidič dodávkového vozidla, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři - 20000 - CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
POŽADAVKY: ŘP"B", časová flexibilita, samostatnost, spolehlivost, chuť pracovat, smysl pro pořádek a čistotu, praxe v řízení dodávkového vozidla
VH TRANSPORT s.r.o. - 2016-03-04 - Jihočeský kraj

řidič MKD, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 15000 - 25000 CZK měsíčně

POŽADAVKY: ŘP"C" (po dohodě zajistíme), solo 10t. Pravidelná práce pro stálé zákazníky VÝHODY: náborový příspěvek,
DOPRAVA ZÁRUBA M & K s.r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

řidič MKD, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 15000 - 40000 CZK měsíčně

POŽADAVKY: ŘP "C+E" , průkaz profesní způsobilosti (po dohodě zajistíme). Pravidelná práce pro stálé zákazníky KONTAKT: Zástava
DOPRAVA ZÁRUBA M & K s.r.o. - 2016-05-12 - Jihočeský kraj

řidič nákladního automobilu, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 18000 - CZK měsíčně

Stavební firma HUKO s.r.o. - 2016-02-18 - Jihočeský kraj

SEŘIZOVAČ VSTŘIKOVACÍCH LISŮ NA PLASTY, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - 22000 - CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

D.I.P. s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Servírka pro Hotel Růže Vimperk, Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Stanislav Šebesta - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

STROJNÍ ZÁMEČNÍK, SVÁŘEČ KOVŮ - výroba zapouzdřených vodičů, Svářeči - 20000 - CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Výroba zapouzdřených vodičů. Požadujeme vyučení ve strojírenském oboru, dobrá znalost výkresové dokumentace. Svářečské zkoušky Fe, Al, zkoušky VZV, vazačské zkoušky,
EGE, spol. s r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

Svářeč EN 135 Kaplice, Svářeči - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Pro našeho významného klienta se sídlem v Kaplici hledáme vhodné uchazeče na pracovní pozici SVÁŘEČ Náplň práce: * svařování plechů a kovových konstrukcí
Bohemia Works a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Technolog výroby, Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě - 20000 - 28000 CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě
Technolog výroby - vzdělání středoškolské - průmyslová škola nebo vysokoškolské technického směru (automobilní, zemědělskotechnická), možno i absolvent. Podmínkou je NJ komunikativně.
Merulend s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Truhlář, dělník v truhlářské výrobě, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 18000 - CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
Česká výrobní firma s dlouholetou tradicí hledá montážní dělníky pro výrobu dřevěných panelů v třísměnném provozu.
Kasalova pila, s.r.o. - 2016-08-02 - Jihočeský kraj

Vedoucí obchodního oddělení pro tuzemsko, Vedoucí v oblasti administrativních agend - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Vedoucí administrativních agend

CZECH DOOR a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj