Práce doručovatelé tisku - brigáda (Abertamy a okolí), Doručovatelé listovních poštovních zásilek Karlovarský kraj ČESKÁ POŠTA s.p. - nabídky práce

doručovatelé tisku - brigáda (Abertamy a okolí), Doručovatelé listovních poštovních zásilek

Vaším úkolem bude: převzetí novin na depu KV, Nákladní 29, motorizované doručování denního tisku služebním vozidlem v oblasti Abertamy a okolí. Práce od pondělí do soboty v časných ranních hodinách od 5:00 do 7:30 hod., Nabízíme: brigáda-práce na základě dohody o provedení práce, odměna 63,- Kč/hod. Váš profil: věk minimálně 18 let, bezúhonnost, spolehlivost, ŘP sk. B. Vhodné jako přivýdělek pro důchodce, studenty, osoby na rodičovské dovolené. Kontakt: telefonicky 7.00 - 14.00 hod, e-mailem.

Minimální plat: 63

Hodin týdně: 15

Jméno zaměstnavatele: ČESKÁ POŠTA s.p.

Forma kontaktu: Hana Poustevníková

Zaměstnavatel telefonní číslo: +420 353 416 921,730 583 101

Job krátký popis:
Pracovníci poštovního provozu (kromě úředníků na přepážkách)

Země: Česká republika

Kraj: Karlovarský kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: za hodinu

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrátor/ka-programátor/ka, Programátoři počítačových aplikací specialisté - 15000 - CZK měsíčně

Programátoři počítačových aplikací
Místo výkonu práce: Doln Rychnov, Palackého 307 Požadavky: -programování v C/C++, popř. PHP -správa serverů Linux -správa databází PostgreSQL, Firebird a MySQL na těchto serverech
IT Developers s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

AGROMECHANIZÁTOR - SPRÁVCE FARMY, Kvalifikovaní pracovníci v zemědělství - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Kvalifikovaní pracovníci v zemědělství, orientovaní na trh

HORSKÝ STATEK ABERTAMY s.r.o. - 2016-08-10 - Karlovarský kraj

Asistent/ka úseku generálního ředitele, Odborní asistenti v administrativě - 23000 - CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
SPA hotel Thermal přijme kolegyni/kolegu na pozici asistent/ka úseku generálního ředitele. Vaší náplní práce bude písemná a telefonická komunikace s klienty, péče o návštěvy,
THERMAL-F, a.s. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

dělník/ce ve výrobě oplatek, Pomocní dělníci ve výrobě - 15000 - 19000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Karlovarské oplatky s.r.o. - 2016-09-10 - Karlovarský kraj

Dopravní technologové pro veřejnou linkovou dopravu, Inženýři technologové, normovači v ostatních oborech - 14800 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti techniky (kromě elektrotechniky) jinde neuvedení
Jedná se o pozici "dopravní technologové pro veřejnou linkovou dopravu" !!! Místo výkonu práce: Karlovarský kraj (konkrétní firemní
Autobusy Karlovy Vary, a.s. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

ELEKTROMONTER ROZVODNÝCH ZAŘÍZENÍ, Technici elektronici - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Technici elektronici

E PLUS spol. s r.o. - 2016-04-12 - Karlovarský kraj

Gynekologové a porodníci, Lékaři v gynekologii a porodnictví - 40000 - CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)
Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Požadujeme: odborná způsobilost, anglický jazyk, ruský jazyk. Kontakt pro zájemce: telefonicky
MEDICA GR s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

HOTELOVÁ RECEPČNÍ, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Recepční v hotelích
KONTAKT: telefonicky, e-mailem či osobně - PO-PÁ 8.00-15.00 hod PRACOVNÍ NÁPLŇ: komunikace s klienty, zajištění služeb spojených s příjezdem, pobytem a odjezdem hosta, podpora prodeje služeb hotelu. NABÍZÍME:
Imperial Karlovy Vary a. s. - 2016-07-15 - Karlovarský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 14000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Pension Josef II, Americká 27/35, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Požadujeme: praxe v oboru, příjemné vystupování,
Jana Králová - 2016-05-20 - Karlovarský kraj

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 11000 - 16000 CZK měsíčně

K základnímu platu náleží pohyblivá složka mzdy do 5000,- Kč měsíčně Nabízíme mnoho benefitů,dotované ubytování, stravování. Moderní pracovní
Léčebné lázně Mariánské Lázně a. s. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Manipulant , Expedient, Manipulační dělníci ve výrobě - 15000 - 22000 CZK měsíčně

Nabízíme pozici manipulanta - expedienta. Jedná se o manipulaci s materiálem pomocí ručně vedeného vozíku, zajištění skladovacích operací, kompletace materiálu a expedice.
Důlní strojírenská společnost, spol. s r.o. - 2016-03-09 - Karlovarský kraj

nákupčí a skladník náhradních dílů, Úředníci ve skladech - 28000 - CZK měsíčně

Úředníci ve skladech
Kontakt: telefonicky v pracovní dny, e-mailem: julie.charvatova (at) korunni.cz SŠ technického směru, praxe jako zásobovač, pracovník materiálně technického zabezpečení, skladník min. 2 roky, dobrá
Karlovarská Korunní s.r.o. - 2016-08-10 - Karlovarský kraj

Obsluha čerpací stanice pohonných hmot, Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Obsluha čerpacích stanic
Místo výkonu práce: čerpací stanice MOL, Svatý Kříž u Chebu. Pracovní poměr na dobu určitou. Náplň práce: práce za pokladnou, údržba čerpací stanice. Nabízíme:
Marcel Mark - 2016-04-15 - Karlovarský kraj

obsluha manipulčních vozíků, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Hledáme skladníka do potrav. výroby Praxe s VZV min - 1 rok , vykládáním a nakládaním nákl.vozů, zaskladnění vyskladnění zboží , obalů,polotovarů, balění
ACTIVE SEARCH s.r.o. - 2016-06-04 - Karlovarský kraj

odborný/vrchní referent v oddělení vymáhacím, Úředníci v oblasti daní - 15170 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti statistiky, financí a pojištění
Místo výkonu práce: Finanční úřad pro Karlovarský kraj, Územní pracoviště Sokolov, Růžové náměstí1629. Služba zahrnuje
Generální finanční ředitelství - 2016-05-11 - Karlovarský kraj

Ostraha, Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Způsob hlášení uchazečů: !!! P O U Z E !!! e-mailem: holanova.k (at) a-royal.cz telefonicky: 603 288 645 Po-Pá 7:00-15:00 Pracovní doba: 5:00-17:00, 10:30-22.30 Místo výkonu práce: Tesco Stores ČR, a.s.,
Mgr. Vlastimil KRÁL - 2016-07-15 - Karlovarský kraj

pomocná síla v kuchyni, Pomocníci v kuchyni - 10000 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni
Kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně DOZP v Radošově od 6.00 do 14.00 hod. Požadujeme: - Ochotu pracovat - Pracovní doba od 6:00 do 18:30 hod. - Pracovní náplň - mytí nádobí, loupání brambor
Domov pro osoby se zdravotním postižením v Radošově, příspěvková organizace - 2016-09-10 - Karlovarský kraj

Pracovník/ce přepážky, Přepážkoví pracovníci na poštách - 15800 - 18200 CZK měsíčně

Pokladníci ve finančních institucích a pracovníci v příbuzných oborech
První kontakt: telefonicky Po-Pá 7.00-14.00hod, e-mailem kriz.petr.2 (at) cpost.cz osobně Brno, Orlí 30, 601 00 Místo výkonu práce: Brno - v místě či blízkosti
Česká pošta, s.p. - 2016-05-24 - Jihomoravský kraj

Pracovník novinové služby, Ostatní pracovníci poštovního provozu (kromě úředníků na přepážkách) - 60 - CZK za hodinu

Náplň práce: - doručování denního tisku v časných ranních hodinách od cca 5:00 do 7:30 hodin (pondělí až sobota) - doručování
Česká pošta, s.p. - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

Přijímací technik/čka, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 10000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
SŠ vzdělání technického zaměření, znalost automobilové technologie, zkušenost s organizací práce v servisu, velmi dobré komunikační dovednosti, smysl pro týmovou práci,
PRIMO CAR Cheb s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

PRODAVAČ/KA GRILOVANÝCH KUŘAT, Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení - 23000 - CZK měsíčně

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení
Kontakt: Zavolejte si pro více informací nebo nám pošlete Váš životopis na: m.kornatovska (at) countrygrill.com Jsme firma, která provozuje síť mobilních prodejen s grilovanými specialitami. Hledáme
Country Grill ČR, s.r.o. - 2016-08-17 - Karlovarský kraj

Průvodčí junior, Průvodčí vlaků v osobní dopravě - 16000 - CZK měsíčně

Průvodčí a příbuzní pracovníci v dopravě
Kontakt: POUZE e-mailem zaslat životopis. Pracoviště: trať Karlovy Vary - Mariánské Lázně. Práce v noci, o sobotách, nedělích a ve svátek. Požadujeme: - zdravotní způsobilost, - vzdělání
GW Train Regio a.s. - 2016-08-02 - Karlovarský kraj

Referent/ka pro zahraniční obchod s NJ a AJ, Specialisté v oblasti zahraničních vztahů a služeb - 18000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti strategie
Místo výkonu práce: Spojovací 2426/2, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok s 3-měsíční zkušební dobou) - poté možné prodloužení. Nástup možný
HB PRINT, s.r.o. - 2016-06-04 - Karlovarský kraj

Skladník/ce - manipulační dělník/ce - obsluha VZV, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 14000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Mokřiny u Aše. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Nástup možný ihned. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 h. Požadujeme:
OK Dřevocentrum s.r.o. - 2016-06-22 - Karlovarský kraj

správce budovy / investiční referent, Investiční poradci specialisté - 16440 - 24750 CZK měsíčně

Finanční a investiční poradci
Kontakt: POUZE e-mailem: podatelna (at) osoud.kva.justice.cz Lhůta pro přihlášení do výběrového řízení je do 27. 5. 2016 - bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům - vysokoškolské
Okresní soud v Karlových Varech - 2016-05-02 - Karlovarský kraj

traktorista/ka - opravář/ka zem. strojů, Traktoristé a obsluha zemědělských strojů - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Řidiči a obsluha zemědělských a lesních strojů
Místo výkonu práce: Jindřichovice, Šindelová, Hradecká. Požadavky: Min. vyučen v oboru, praxe min. 3 roky. Možnost vlastní dopravy do zaměstnání.
STATEK ŠINDELOVÁ, s.r.o. - 2016-04-12 - Karlovarský kraj

TRUHLÁŘ, Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů - 10000 - CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Jedná se o podlahářské a truhlářské práce u zákazníků. Požadujeme vyučení v oboru truhlář nebo podobném, samostatnost, flexibilitu, ŘP sk. B. Schůzku zájemce je
RENSPOL, s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Truhláři, Stavební truhláři - 10000 - 13000 CZK měsíčně

Tesaři a stavební truhláři
Pracovní poměr na dobu určitou. Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Požadujeme: vyučení v oboru není potřebné v případě, že má zájemce/kyně praxi (praxe v oboru DŮLEŽITÁ).
Aleš K a s t l, dřevovýroba - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

UKLÍZEČ/KA, Ostatní uklízeči a pomocníci - 7000 - CZK měsíčně

Kontakt: telefonicky od 9.00 - 15.00 hod, e-mailem. Tel.: 702 160 633, e-mail: martin.albrecht (at) irishotel.cz Práce na zkrácený úvazek, 20 hod/týdně. Pracovní doba:
VIN - CORFU company s.r.o. - 2016-06-27 - Karlovarský kraj