Práce DPP, DPČ- POMOCNÁ SÍLA - MYTÍ NÁDOBÍ, Pomocní kuchaři Jihočeský kraj Restaurace NA ZAHRÁDCE - nabídky práce

Pracovní pozice:
DPP, DPČ- POMOCNÁ SÍLA - MYTÍ NÁDOBÍ, Pomocní kuchaři

Hlednáme pomocnou sílu do kuchyně na mytí nádobí. Práce na 1 měsíc. Dlouhý a krátký týden

Minimální plat: 14500

Jméno zaměstnavatele: Restaurace NA ZAHRÁDCE

Forma kontaktu: INFORMACE

Job krátký popis: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Automechanik, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
Automechanik - vzdělání vyučení v oboru, praxe výhodou. Podmínky: základní znalost práce na PC, aktivní a zodpovědný přístup, spolehlivost, loajalita, vysoké pracovní
KOMAT a.s. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

Automechanik, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 14000 - CZK měsíčně

AUTO - DOSTÁL s.r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 70 - CZK za hodinu

Číšníci a servírky

Kien NGUYEN TRUNG - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

Disponent/ka logistiky, Operátoři dopravy a přepravy, vozoví disponenti - 16000 - CZK měsíčně

Úředníci v dopravě a přepravě
Hledáme vhodné uchazeče na pozici Disponent/tka logistiky pro stabilní a již zavedenou společnost v Českých Budějovicích. Náplň práce : Organizování přepravní činnosti a vedení
Bohemia Manscraft, spol. s r.o. - 2016-06-01 - Jihočeský kraj

Kuchař/ka, pokojská, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 18000 - CZK měsíčně

Kuchař/ka, pokojská - vzdělání středoškolské. Pracoviště Penzion Herbertov, Vyšší Brod. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba dle dohody. Nástup 1.4.2016. Mzda 18.000,--
České vysoké učení technické v Praze - 2016-02-19 - Jihočeský kraj

návěstní technik , Obsluha strojů a zařízení pro práce na železniční trati - 23500 - 32500 CZK měsíčně

Obsluha zemních a příbuzných strojů
Jedná se o obvod traťového úseku Číčenice - České Budějovice Práce návěstního technika spočívá v údržbě, měření a diagnostikování zabezpečovacích
Správa železniční dopravní cesty, státní organizace - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

obchodně technický referent - fakturant/ka skladu elektroinstalačního materiálu , Obchodní referenti - 18000 - 21000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Přijmeme zaměstnance na HPP na pozici obchodně technický referent - fakturant/ka skladu elektroinstalačního materiálu v Blatné Náplň práce: - fakturace - skladový a účetní program K2
Bi Esse Cz s.r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

obráběč kovu, Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 20000 - 28000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
pož.: učební obor s maturitou - obráběč kovu, znalost obsluhy obráběcích strojů - CNC, programování - HEIDENHAIN, MITSUBISHI, nástup možný ihned, příplatek na stravování,
Pavel Lorenc - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

obráběč kovů, Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Dana Dřevová - 2016-04-24 - Jihočeský kraj

OBSLUHA BARU, RECEPČNÍ, Barmani - 12000 - CZK měsíčně

Barmani
- pracovní poměr nebo dohoda o provedení práce - vhodné i pro absolventy Požadujeme: vzděl. vyučení (vyučení v oboru kuchař číšník výhodou), flexibilitu Nabízíme: využití
Landie, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

POKLADNÍ, Pokladníci v prodejnách - 16000 - 16000 CZK měsíčně

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek

BM ČESKO s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

POKLADNÍ - PRODAVAČ/KA DO PRODEJNY SPORTOVNÍHO VYBAVENÍ, Prodavači sportovních potřeb - 16000 - CZK měsíčně

HPP, možné i DPP na odpolední hodiny, období 10/2016 - 3/2017 Náplň práce: práce na pokladně, komunikace se zákazníky, asistence zákazníkům při výběru zboží, péče
Michael Kvašnovský - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

POKLADNÍ - PRODAVAČ/KA, Prodavači potravinářského zboží - 15000 - CZK měsíčně

Praxe a vyučení výhodou, bezúhonnost, pracovitost. Plný i zkrácený úvazek. Nástupní plat od 15000,- Kč při plném úvazku. Informace přímo na prodejně nebo na telefonu
NORMA, k.s. - 2016-06-04 - Jihočeský kraj

pokladní - prodavači, Pokladníci v prodejnách - 14000 - CZK měsíčně

min. vyučení v jakémkoliv oboru; praxe na pokladně vítána; pracovní poměr na dobu neurčitou; pracovní úvazek plný nebo zkrácený - 32 - 40 hod. týdně; pracovní doba
Penny Market s.r.o. - 2016-05-19 - Jihočeský kraj

pomocný stavební dělník - zedník, Dělníci v oblasti výstavby budov - 70 - 90 CZK za hodinu

Dělníci v oblasti výstavby budov

Zdenka Gorušková - 2016-05-11 - Jihočeský kraj

prodavačka čerstvého servisu, Prodavači potravinářského zboží - 13000 - CZK měsíčně

Náplň práce: prodej za pultem, přebírání zboží, pečení pečiva Pracovní doba 2 směnná - 1.směna od 6-13h, 2.směna 13-20h Pracovní místo možno a hlavní pracovní
BILLA, spol. s r. o. - 2016-03-02 - Jihočeský kraj

projektový manažer, Obchodní referenti - 11000 - 21000 CZK měsíčně

Pracovní náplň: - každodenní písemný a telefonický kontakt se zákazníky a dodavateli společnosti; příjem zakázek a poptávek od klientů; příprava nabídek a
ACP Traductera, a.s. - 2016-03-25 - Jihočeský kraj

recepční ubytovny, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 9500 - 10000 CZK měsíčně

Recepční v hotelích
VYHRAZENO PRO OZP - místo je chráněné pracovní místo, nepřetržitý provoz ve 12-ti hod. prac. směnách na ubytovně státní organizace, prac.úvazek 30 hod./týden, pož.: výuční
BRYVECASTA s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Řidič pro mezinárodní nákladní dopravu, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 30000 - CZK měsíčně

Požadujeme: ŘP skupiny C+E profesní průkaz karta řidiče seriozní vystupování znalost NJ výhodou Nabízíme: kvalitní vozový park volné
Lukáš Holkovič - 2016-04-16 - Jihočeský kraj

servírka / číšník, Číšníci a servírky - 13500 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Daniel Míka - 2016-03-10 - Jihočeský kraj

šička, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 12000 - CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
pozice vhodná pro osoby se změněnou pracovní schopností - obsluha jednojehlového, dvojjehlového, obnitkovacího, dirkovacího, příp. knoflíkovacího
TERCIE handicap s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Sociální pracovník/ce - sociální služby Charitní pečovatelská služba, Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o zdravotně postižené - 100 - CZK za hodinu

Specialisté v oblasti sociální práce a poradenství
Sociální pracovník/ce -sociální služby Charitní pečovatelská služba - vzdělání minimálně SOU. Dohoda o provedení práce
Charita Kaplice - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

STAVEBNÍ TECHNIK (MISTR), Stavební technici - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Stavební technici

INTERPOOL BOHEMIA s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

STRÁŽNÝ - BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK, Pracovníci ostrahy, strážní - 11000 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Požadavky: ochota pracovat ve směnném provozu, trestní bezúhonnost, schopnost samostatné práce, komunikativnost, zkouška profesní kvalifikace Strážný 68-008-E Náplň práce: ochrana
Mark2 Corporation Czech a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Učitel/ka MŠ, Učitelé v oblasti předškolní výchovy - 20100 - CZK měsíčně

Učitelé v oblasti předškolní výchovy
Učitel/ka MŠ - vzdělání středoškolské nebo vysokoškolské pedagogické. Pracoviště ZŠ a MŠ Větřní. Prac. poměr na dobu určitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Plat
Základní škola a Mateřská škola Větřní - 2016-05-05 - Jihočeský kraj

Úklidová pracovnice , Ostatní uklízeči a pomocníci - 1950 - CZK měsíčně

Úklidová pracovnice - vzdělání základní. Vhodné i pro OZP. Pracoviště Kaplice. Dohoda o prac. činnosti, prac. doba jednosměnná (prac. doba Po,
RPM Service s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

všeobecná zdravotní sestra - registrovaná, Všeobecné sestry s osvědčením - 18020 - 27620 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství

Městský ústav sociálních služeb Strakonice - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Zedník - obkladač, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 19000 - CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči
Práce v jihočeském regionu. Požadujeme řid. průkaz sk. B, čistý trestní rejstřík, minimální praxe 5 let, bezúhonnost, zodpovědnost, pracovitost, flexibilita, komunikace se zákazníkem.
Rudolf Obselka - 2016-02-15 - Jihočeský kraj