Práce Ekonomický správce/ekonomická správcová nemovitostí, Specialisté v oblasti ekonomie Hlavní město Praha FQI Capital, a.s. - nabídky práce

Ekonomický správce/ekonomická správcová nemovitostí, Specialisté v oblasti ekonomie

Místo výkonu práce: Praha hl.m. + Jižní Čechy. KONT.: Životopis zaslat na e-mail: office (at) cinzovnidomy.cz a předem domluvit pohovor. Jedná se o pozici ve společnosti zabývající se řadou developerských projektů, a vlastníka cca. 150 bytových i nebytových prostor v Praze a Jižních Čechách. Praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok podmínkou, jakož i znalost angličtiny na komunikační úrovni. Náplní práce mimo jiné bude:evidence nájemních smluv a protokolů v systému SBN (Vydas) a archivace a oběh dokumentů v papírové a digitální podobě, spolupráce s účetní via systém POHODA. Evidence a kontrola platby nájmů, evidence bankovních účtů, kompletní ekonomická správa tří pražských SVJ, aktivní členství v ostatních SVJ jejichž je vlastník členem. Aktualizace evidenčních listů, příprava ročních vyúčtování, organizace odečtu vody, elektro a plynoměrů, komunikace s nájemci a řešení případných problémů, komunikace s advokátem ohledně ukončení a prodloužení nájemních smluv.

Minimální plat: 25000

Maximální plat: 30000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: FQI Capital, a.s.

Forma kontaktu: Eliška Colding

Job krátký popis: Specialisté v oblasti národohospodářství

Země: Česká republika

Kraj: Hlavní město Praha

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Zažít: viz text

Řidičský prúkaz: ano

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

§89, Zubní lékaři bez specializace - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Zubní lékaři

Dentální centrum Zaorálek s.r.o. - 2016-03-16 - Hlavní město Praha

Asistent pedagoga, Asistenti pedagogů - 19000 - 20000 CZK měsíčně

Asistenti pedagogů
Místo výkonu práce: V úvalu č.p. 84/1, Motol, 150 00 Praha 5 Požadavky: nekuřák, spolehlivost, odpovědnost, chuť učit se nové věci, flexibilita, láskyplný vztah k dětem, respektující
Mateřská škola Začít spolu s.r.o. - 2016-03-18 - Hlavní město Praha

Asistentka exportního oddělení, Odborní administrativní pracovníci a asistenti - 18000 - 28000 CZK měsíčně

Odborní administrativní pracovníci a asistenti

Geus okna a.s. - 2016-08-17 - Hlavní město Praha

Autolakýrník, Lakýrníci automobilů a jiných vozidel - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)

ČSAO Praha - Černokostelecká, a.s. - 2016-05-22 - Hlavní město Praha

Barmanka/Servírka, Barmani - 15000 - 17000 CZK měsíčně

Barmani
Místo výkonu práce: Na příkopě č.p. 988/31, Staré Město, 110 00 Praha 1 Požadavky: min. vyučení v oboru popř. praxe na place, zkušenosti s obsluhou hostů včetně aktivního nabízení,
Strong Company s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Číšník - DPP, Číšníci a servírky - 90 - CZK za hodinu

Požadujeme - základní znalost anglického jazyka - schopnost jednat s hosty - schopnost pracovat v týmu - zkušenost na obdobné pozici nebo z hotelového prostředí z F&B vítána - přátelské
Lucemburská 46, a.s. - 2016-05-06 - Hlavní město Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov - 9900 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov
Místo výkonu práce Praha Pracoviště: Praha. Kontakt PO - ČT 9:00 - 11:00hod na adrese Žerotínova 39, Praha 3. Nutný dobrý zdravotní stav, práce i přes soboty a neděle, fyzicky namáhavá
Gold - Class s.r.o. - 2016-06-14 - Hlavní město Praha

Dentální hygienistka, Dentální hygienisti - 15000 - 35000 CZK měsíčně

Dentální hygienisti
Místo výkonu práce: Seydlerova č.p. 2451, 158 00 Praha 13 - Nové Butovice Požadavky: - zdravotní průkaz - výpis z rejstříku trestů - práce s PC - český a ruský jazyk na aktivní
MUDr. Vladimír Dvořák - 2016-03-04 - Hlavní město Praha

ENERGETIK - EKOLOG, Inženýři energetici distribuce energie - 25000 - 26000 CZK měsíčně

Inženýři elektrotechnici a energetici

##pracodawca## - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Hlídači parkovišť a tržišť - 10000 - CZK měsíčně

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Pod Výtopnou 13/10, 186 00 Praha 8 Kontakt: Michal Navrátil - tel. Po - Pá 8,00 - 16,00 - tel.: 606751603 Požadavky: hlídač parkoviště
ČSAD Praha holding a.s. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Koordinátor projektů v oblasti personálního řízení , Specialisté v oblasti personálního řízení - 22000 - 27000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti personální
Místo výkonu práce: Americká č.p. 525/23, Vinohrady, 120 00 Praha 2 Kontaktní osoba: Krasnyanskaya Olga, tel.: +420 778 511 518, 9:00 - 18:00, Po - Pá, e-mail: job (at) xored.com VŠ vzdělání ve oboru
Anterida Group s.r.o. - 2016-04-12 - Hlavní město Praha

Kuchař studené kuchyně, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 17500 - CZK měsíčně

Náplň práce: •Kuchař studené kuchyně •Spolupráce při zabezpečení provozu snídaní a studené kuchyně čtyřhvězdičkového hotelu Požadujeme: •Zájem o moderní gastronomii
Corinthia Panorama, s.r.o. - 2016-03-15 - Hlavní město Praha

obchodní zástupce - referent, Obchodní zástupci - 9200 - 30000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Místo výkonu: U Garáží 1611/1, Praha 7.Kontakt: Erik Varga, 776 202 307, varga (at) gourmett.cz. Náplň práce: aktivní vyhledávání a získávaní nových zákazníků,
Sion Gourmett s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

odborný referent – specialista dávek SSP a dávek PP pro Prahu 4 , Úředníci jinde neuvedení - 13980 - CZK měsíčně

Úředníci jinde neuvedení
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - http://portal.mpsv.cz/cs/web/upcr-kariera. Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 15. března
Úřad práce České republiky - krajská pobočka pro hlavní město Prahu - 2016-02-28 - Hlavní město Praha

Opraváři plynových spotřebičů - kotlů, Mechanici a opraváři strojů a zařízení (kromě elektrických) - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři strojů a zařízení
Místo výkonu práce: Stejskalova č.p. 15/12, Libeň, Praha 8, Kontakt: Holšan Karel, 608 968 866, e-mail: holsan (at) zts.cz, arazimova.zts (at) gmail.com Práce na HPP na plný úvazek, ale možno i na méně hodin
A A A - Záchranná technická služba,spol. s r.o. - 2016-09-10 - Hlavní město Praha

Pomocní skladníci - 10900 - CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
Místo výkonu práce: sklad: Jankovcova 1522/53 a kancelář + show room: Varhulíkové 1588/22, Praha. Kontakt: Varisov Sardor, e-mail: varisov (at) gmail.com Vhodná znalost uzbeckého jazyka, jelikož komunikace
EUPHORIA TRADE s.r.o. - 2016-07-28 - Hlavní město Praha

Pomocný dělník na stavbách budov, Dělníci v oblasti výstavby budov - 9900 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce - Krymská č.p. 296/23 Vršovice, Praha 101,Kontaktní osoba: Markus Bohdan mob.: 774 988 85, Žerotínova 39, Praha 3 Út.-Čt.- 9:00-11:00 Fyzicky náročná práce.
Avangard Marketing Group s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Přípravář staveb Praha, Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby - 25000 - CZK měsíčně

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Veleslavín, Křenova č.p. 438/3 Kontaktní osoba: Kmošek Petr Mgr., tel.: 605733267, e-mail: kmosek (at) kmosek.com
DOMESTIK s.r.o. - 2016-06-22 - Hlavní město Praha

Prodavač/ka v obchodě s tabákem, časopisy a dopl.zboží, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 14000 - CZK měsíčně

VALMONT CR, spol. s r. o. je provozovatelem sítě exkluzivních prodejen novin, časopisů, tabákového zboží, kuřáckých potřeb a doplňků, cukrovinek a jiného doplňkového sortimentu. Kromě
VALMONT CR, spol. s r.o. - 2016-05-15 - Hlavní město Praha

Skladník dělník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 20000 - 28000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Firma PIEDRA Praha přijme na manipulační a balící práce do skladu v Praze skladníka - dělníka. Praxe ve stavebním oboru výhodou. Požadovaná praxe ŘP B. Dále je požadavek na příjemné
PIEDRA UNO a.s. - 2016-05-02 - Hlavní město Praha

Sociální pracovník s aktivizační činností pro denní stacionář, Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené - 16100 - 22260 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce
Místo výkonu práce: Modrý klíč o.p.s. Smolkova č.p. 567/2, Kamýk Kontakt: Odstrčilová Petra Mgr., tel.: 602768793, e-mail: modryklic (at) modry-klic.cz Hledáme sociální pracovníky
Modrý klíč o.p.s. - 2016-05-17 - Hlavní město Praha

Softwarový tester, Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci - 30000 - 50000 CZK měsíčně

Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací jinde neuvedení

SII s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Specialisté v oblasti bankovních služeb, Specialisté v oblasti financí - 19000 - 30000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti financí
Místo výkonu práce:Hlavní město Praha, Praha, Zbraslav, 156 00, Zbraslavské náměstí č.p. 463 Kontaktní osoba: Hrnčářová Iveta, e-mail: hrncarova.hr (at) jamesgrant.cz Mezinárodní
PM Vait & Grec, s.r.o. - 2016-07-15 - Hlavní město Praha

Správce eNL kampaní, Specialisté v oblasti marketingu - 8000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti reklamy a marketingu
Místo výkonu práce: Dělnická č.p. 1020/54, Holešovice, 170 00 Praha 7 Kontaktní osoba: Věchet Zdeněk Ing., e-mail: prace (at) knitva.cz Tvorba textů, návrh obrázků a zadání vizuálů,
KNITVA s.r.o. - 2016-03-18 - Hlavní město Praha

Technický pracovník, Technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení - 15170 - 22810 CZK měsíčně

Technici elektronici
místo výkonu práce: U invalidovny 499/1, Karlín kontakt: Weinfurter Jiří, tel.: 974 885 464, e-mail: krpa.osnm.podatelnapcr.cz, pcr.cz U Invalidovny 1, Praha 8 - Karlín, po-čtv: 8:00-15:00, pá 8:00 -
Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy - 2016-09-10 - Hlavní město Praha

Vývojáři softwaru / SW Developer, Vývojáři softwaru - 30000 - 80000 CZK měsíčně

Vývojáři softwaru
Místo výkonu práce:Siemensova 1, 15500 Praha 515, Siemensova č.p. 2715/1, Stodůlky Kontakt: Listerová Eva, e-mail: eva.listerova (at) siemens.com znalost některého z těchto nástrojů: Python, Java, C/C++, Redmine,
Siemens, s.r.o. - 2016-09-10 - Hlavní město Praha