Práce Elektrikář, Stavební a provozní elektrikáři Středočeský kraj Otakar Hanuš - nabídky práce

Pracovní pozice: Elektrikář, Stavební a provozní elektrikáři

Místo výkonu práce: Mělník a okolí - dle zakázek. Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou. Kontakt: p. Hanuš, POUZE PÍSEMNĚ, životopisy zasílat e-mailem na adresu: vytahyhanus (at) seznam.cz

Minimální plat: 12100

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Otakar Hanuš

Forma kontaktu: Otakar Hanuš

Job krátký popis: Stavební a provozní elektrikáři

Země: Česká republika

Kraj: Středočeský kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

číšník/servírka, Číšníci a servírky - 16000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Tomáš Baťcha - 2016-06-22 - Středočeský kraj

Číšník, servírka , Číšníci, servírky a barmani - 10000 - 14000 CZK měsíčně

Číšníci, servírky a barmani

PIZZERIE CORONA s.r.o. - 2016-05-06 - Středočeský kraj

Cukrář/ka + Pekař/ka (pečení korpusů), Cukráři (kromě šéfcukrářů) - 12000 - 13500 CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)
Pracovní doba: Po, Út, St 6-13:30 (+oběd), Čt 5:30-14 (+oběd) a Pá 5-13 (+oběd). Mzda dle odpracovaných hodin - směny 7,5 - 8 hod. Požadujeme: vyučení v oboru.
Stanislav Dvořák - 2016-06-22 - Středočeský kraj

Jeřábník mostový licí, Obsluha jeřábů - 18500 - 22000 CZK měsíčně

Obsluha jeřábů, zdvihacích a podobných manipulačních zařízení
Nabízíme pracovní příležitost JEŘÁBNÍKŮM. Místem výkonu práce bude Kutná Hora. Náplní práce bude obsluha jeřábu.
Bohemia Works Group, družstvo - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Kalkulant, stavební přípravář, Pracovníci kalkulací, cen a nákladů - 22000 - 25000 CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
Společnost Goldbeck Bau, s.r.o., která projektuje, buduje a stará se o kompletní řešení pozemních staveb, přijme do svého týmu cenového kalkulanta, pomocného stavebního přípraváře.
GOLDBECK Prefabeton s.r.o. - 2016-02-28 - Středočeský kraj

Krmič/ka, dojič/ka, Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Chovatelé hospodářských zvířat (kromě drůbeže)
Požadavky: kladný vztah ke zvířatům, praxe výhodou. Pracovní poměr na jeden rok, s možností prodloužení Kontakt: pí. Zdenka Kounovská, tel.
Školní statek Středočeského kraje - 2016-02-15 - Středočeský kraj

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 18000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

IMOBA, a.s. - 2016-03-03 - Středočeský kraj

Lakýrníci kovových výrobků - stříkání mokrou barvou, Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků - 90 - 120 CZK za hodinu

Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)
Náplň práce: lakování plechu stříkáním mokré barvy, nároky na jakost laku Požadujeme: vyučení v oboru nebo praxe v oboru; pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost Nabízíme:
Karma Český Brod a.s. - 2016-08-17 - Středočeský kraj

Obchodní manažer prodeje zemědělské techniky, Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií) - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti prodeje technických a lékařských produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)
Místo výkonu práce: Senomaty Podmínky: řidičský průkaz sk. B, práce na počítači, orientace v zemědělství vítána Kontakt: Edita
PEKASS a.s. - 2016-05-28 - Středočeský kraj

Obchodní manažer, Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií) - 22000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Boseň č.p. 124 295 01 Mnichovo Hradiště Hledáme pro zahradnickou školku obchodního manažera. Částečná práce z domu. Nabízíme
Agarden rostliny s.r.o. - 2016-04-12 - Středočeský kraj

Operátor / tiskař, Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci - 16000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Požadujeme: pracovníky s manuální zručností se vztahem ke strojům a zkušeností jako tiskař - VÝHODOU, ochotu pracovat ve směnném provozu R-O, týmový hráč, spolehlivost Náplň
PST CLC, a.s. - 2016-04-12 - Středočeský kraj

Operátoři montážní linky, Manipulační dělníci ve výrobě - 20000 - 22000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Průmyslová zóna Ovčáry. Práce na montážní lince - kompletace autosedaček, kontrola materiálů a komponentů podle aktuálních požadavků kvality,
ManpowerGroup s.r.o. - 2016-03-11 - Středočeský kraj

Pokladní, Pokladníci v prodejnách - 10000 - 13000 CZK měsíčně

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek
Požadujeme řidičský průkaz sk. B. Pracovní doba 11:00 - 22:00 hod., po domluvě víkendy volné. V případě zájmu o tuto pracovní pozici posílejte své životopisy na výše uvedený
Václav Kopecký - 2016-05-24 - Středočeský kraj

POMOCNÍK CUKRÁŘE, Pomocní kuchaři - 11000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

DiViPiX s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

PRACOVNÍK ÚDRŽBY, Stavební údržbáři budov - 17000 - CZK měsíčně

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení
Náplň práce: údržba budov a zeleně,. Požadujeme: schopnost týmové práce, spolehlivost, pečlivost, flexibilitu. Nabízíme: možnost seberealizace
INPROMA, spol. s r.o. - 2016-07-28 - Středočeský kraj

Prodavač/ka, Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb - 15000 - CZK měsíčně

Pro naši prodejnu v Příbrami hledáme schopné a ambiciózní pracovníky na pozici PRODAVAČ/KA. Náplň práce: - aktivní prodej zboží a služeb - odborné poradenství a
OKAY s.r.o. - 2016-07-28 - Středočeský kraj

Prodejce elektroniky, Prodavači v prodejnách - 18000 - 30000 CZK měsíčně

Místo pracoviště: Brandýs nad Labem Prvotní kontakt: E-mailem na adr. lucie.emrova (at) fastcr Doplňující informace: Popis práce: Aktivní vyhledávání a oslovování zákazníků
FAST ČR, a.s. - 2016-06-27 - Středočeský kraj

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 110 - CZK za hodinu

Jde o převoz kovového odpadu kontejnerovým vozem s vlekem a práci na úpravě kovového odpadu - fyzicky namáhavé. Požadujeme: bezúhonnost, zdravotní
SAKER Pečky spol. s r.o. - 2016-02-26 - Středočeský kraj

Skladoví manipulanti, fakturanti, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 14000 - 16000 CZK měsíčně

Místo pracoviště: - Černokostelecká 1621, Říčany (průmyslový areál Sanitas) Prvotní kontakt: - e-mail: prace (at) kulich.cz Upřesňující údaje: - Jednosměnný provoz - střídavě
Dr. Kulich Pharma, s.r.o. - 2016-06-14 - Středočeský kraj

Švadleny a manuálně zruční, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 3848 - 7696 CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
Místo pracoviště: Hlavní 20, 250 75, Nový Vestec Prvotní kontakt mob. 776 785 683 v čase 8:00 hod - 12:00 hod, popř. e-mailem: doubkovajirina (at) seznam.cz Upřesňující
Jiřina Doubková - 2016-02-15 - Středočeský kraj

technik - okna, dveře - zákaznický servis, Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci při dokončování staveb - 18000 - CZK měsíčně

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci při dokončování staveb

S.O.S. OKNA s. r. o. - 2016-07-28 - Středočeský kraj

Učitelé II. stupně ZŠ - matematika, fyzika, TV, AJ, informatika, zeměpis, pracovní činnosti, Učitelé na 2. stupni základních škol - 21530 - CZK měsíčně

Učitelé na středních školách
Nabízíme: příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování ve školní jídelně, další příspěvky. V prvním roce pracovní poměr na dobu
Základní škola Zásmuky, okres Kolín - 2016-05-04 - Středočeský kraj

údržbář/ka, Stavební údržbáři budov - 14000 - CZK měsíčně

pozice: údržbář/ka požadavky: ŘP skupiny B - vlastní doprava do zaměstnání nutná., T - výhodou nástup: 2.8.2016 mzda: 14000.- Kč kontakt: Třesohlavá
AGROPODNIK Hodonín a.s. - 2016-08-10 - Středočeský kraj

vedoucí odboru technické kontroly, Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) - 35000 - CZK měsíčně

Kvalitáři a testovači výrobků (kromě potravin a nápojů)
Náplň : -zodpovědnost za vstupní, mezioperační a výstupní kontrolu, měrovou službu -kontrola dodržování systému řízení jakosti,
METAZ Týnec a.s. - 2016-02-22 - Středočeský kraj

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 13600 - CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
Místo pracoviště: - Brandýs nad Labem, ul. Průmyslová Prvotní kontakt: - e-mail: rdvorackova (at) pepco.eu Upřesňující údaje: Ostatní předpoklady a dovednosti: - chuť zdokonalovat se, komunikativnost,
PEPCO Czech Reublic s.r.o - 2016-08-17 - Středočeský kraj

Vedoucí úředník/úřednice Odboru investic a správy majetku MěÚ Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Vedoucí všeobecných administrativních pracovníků - 17870 - 26870 CZK měsíčně

Vedoucí administrativních agend
Místo pracoviště: - MěÚ Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Masarykovo nám. 1, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Prvotní kontakt: - podání písemné přihlášky do
MĚSTO BRANDÝS N.L.-ST.BOLESLAV - 2016-07-15 - Středočeský kraj

Všeobecní administrativní pracovníci - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Místo pracoviště: Ondřejov Prvotní kontakt: Schůzku předem domluvit na te. 734 573 371 nebo na e-mailu omar (at) pekarnavemlyne.cz Doplňující informace: Náplň práce - faktury, objednávky surovin, kontakt
Omar Ayala Jeronimo - 2016-02-15 - Středočeský kraj