Práce Elektromechanik 21000,-, Elektromechanici Plzeňský kraj - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Elektromechanik 21000,-, Elektromechanici

Elektromechanik 21000,- Pro významný podnik v Plzni hledáme elektromechanika s nástupem od dubna vhodné i pro absolventy. Požadujeme: - Vyučení v oboru elektro, vyhláša 50 výhodou - Praxe v oboru - orientace ve výkresové dokumentaci Nabízíme: - Pozice je vhodná pro muže i ženy - zaměstnání na HPP - 4 týdny dovolené - Nástupní mzda 130,-/hod čistého - Možnost ubytování v Plzni V případě zájmu kontaktujte pí. Janu Panuškovou na tel.čísle 605107925, emailem j.panuskova (at) danox.eu, nebo osobně na adrese Korandova 14, Plzeň

Minimální plat: 130

Maximální plat: 140

Hodin týdně: 40

Job krátký popis: Elektromechanici a seřizovači

Země: Česká republika

Kraj: Plzeňský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: za hodinu

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Jitka Jiroušková - 2016-02-22 - Plzeňský kraj

cukrář/ka , Cukráři (kromě šéfcukrářů) - 15000 - CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)

Gabriela Procházková - 2016-06-04 - Plzeňský kraj

Dělnice/dělník ve výrobě dřevěných okenních hranolů, Obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva - 16000 - 22000 CZK měsíčně

Obsluha strojů a zařízení na zpracování dřeva
2 směnný provoz, Dovolená navíc, Jiné výhody - příspěvek na rekonvalescenci, penzijní pojištění, Naturální výhody - palivové
Holz Schiller s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

dělník-manipulant, Pomocní dělníci ve výrobě - 18000 - 22000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

ELIOD servis, s.r.o. - 2016-02-18 - Plzeňský kraj

Dietolog NATURHOUSE , Specialisté v oblasti dietetiky a výživy - 19000 - 23000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti dietetiky a specialisté na výživu
Místo výkonu práce: Masarykovo nám. 128, Rokycany Náplň práce: motivace klientů ke změně stravovacích návyků a dosažení jejich vysněné
REDUCCIA s.r.o. - 2016-07-28 - Plzeňský kraj

finanční účetní, Účetní všeobecní - 15000 - 22000 CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
Životopis zasílejte na e-mail: hanzlicek (at) sbdps.cz Vzdělání: SŠ s ekonomickým zaměřením Znalost daňové problematiky, fakturace dodávek a výkonů, dobrá komunikativnost. Zaměstnanecké
Stavební bytové družstvo Plzeň-sever - 2016-04-29 - Plzeňský kraj

Krmič/ka, Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí - 25000 - 25000 CZK měsíčně

Chovatelé hospodářských zvířat (kromě drůbeže)

AGRO Staňkov a.s. - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

KUCHAŘ/KA, POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12000 - 15000 CZK měsíčně

KUCHAŘ/KA, POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA, vyuč., praxe v oboru výhodou, případně zaučíme. Možnost ubytování, vhodné i pro absolventy. NÁSTUP: IHNED Kontakt: Freybergová Pavlína,
Karel Freyberg - 2016-03-03 - Plzeňský kraj

Kuchař/kuchařka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 20000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Mýto, Nádražní č.p. 536 Požadujeme: vzdělání min. střední odborné s VL, Nabízíme: platové ohodnocení od 20.000.-Kč/měs, stravné,
Jaroslava Štochlová - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Manažer obchodní skupiny , Řídící pracovníci v oblasti obchodu, marketingu a v příbuzných oblastech - 55000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti prodeje a marketingu

Petr Fiala - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

mechanik, Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení - 20000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
Místo výkonu práce: Plzeňská 808, 348 15 Planá Požadavky: Čtení technické dokumentace, technický typ, pečlivost. Praxe v oboru. Znalost německého
Salzburg Schokolade CZ s.r.o. - 2016-08-17 - Plzeňský kraj

Montážní dělník kabelových svazků (dělníci/ce do elektrovýroby), Montážní dělníci mechanických zařízení - 70 - CZK za hodinu

Montážní dělníci mechanických zařízení
Pouze pro OZP. Požadujeme: Vyučení v oboru elektro a nebo praxe na podobné pozici, manuální zručnost, dobrý zrak (barvocit), jemná motorika, praxe ve výrobním závodě nebo na podobné
STYL PLZEŇ, výrobní družstvo - 2016-05-25 - Plzeňský kraj

Montážní dělník v automotive, Montážní dělníci mechanických zařízení - 20000 - CZK měsíčně

Dělník v automotive: obsluha stroje, zakládání výrobků a součástek, jejich překládání dál na výrobní lince,2-3 směnný provoz, nástup od 15.8., příplatky,
Thompson Personnel Management CZ, s.r.o. - 2016-08-10 - Plzeňský kraj

Nákupčí, Nákupčí - 20000 - 35000 CZK měsíčně

Nákupčí
Světová špička ve vývoji a výrobě klimatizací hledá do své plzeňské pobočky nové kolegy a kolegyně na pozici: NÁKUPČÍ Vaší náplní práce bude: -
Daikin Industries Czech Republic s.r.o. - 2016-05-19 - Plzeňský kraj

obsluha JCB 4CX, Obsluha zemních a příbuzných strojů - 1 - CZK za hodinu

Obsluha zemních a příbuzných strojů

WH STAWO Přeštice s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

POKLADNÍ, PRODAVAĆ/KA, Prodavači smíšeného zboží - 13038 - 14875 CZK měsíčně

Požadavky: fyzická zdatnost, ochota k práci ( 5,00-22,00 hod.) i během víkendů (2 dny v týdnu volné). Vstřícnost vůči zákazníkům. Zkrácený pracovní úvazek 35 hod/týden.
Lidl Česká republika v.o.s. - 2016-06-09 - Plzeňský kraj

pomocná síla do kuchyně , Pomocníci v kuchyni - 13000 - 16000 CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni
Kontakt: Bc. Jana Pašková . 725 569 189, paskova (at) anavita.cz Podmínkou je být držitelem Potravinářského průkazu. Náplň práce: veškeré pomocné práce v kuchyni tzn.: umývání
ANAVITA a.s. - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

PRACOVNÍK/CE EXPEDICE, Úředníci ve skladech - 16000 - CZK měsíčně

Úředníci ve skladech
PRACOVNÍK/CE EXPEDICE, vyuč. + praxe, nebo ÚSO, zdravotní průkaz (resp. možnost jeho získání), časová flexibilita, spolehlivost Třísměnný provoz, převážně noční směny
Pekárny a cukrárny Klatovy, a.s. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

PRODAVAČ/KA, Prodavači v prodejnách - 15000 - CZK měsíčně

PRODAVAČ/KA, vyuč., Pracoviště - obchod a směnárna ANJA. Pracovní doba 8:30 - 18.00 hod. Pracovní úvazek 38 hod/týdně - 4 dny práce - možnost i zkráceného úvazku. NÁSTUP: ihned
VSZ Nýrsko, spol. s r. o. - 2016-08-10 - Plzeňský kraj

Referent obchodního oddělení - nové projekty, Obchodní referenti - 20000 - 50000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Místo výkonu práce:Kožlany Náplň práce: - rozjezd nových projektů - jednání se zákazníky, - příprava podkladů pro jednotlivé oddělení Požadavky na uchazeče:
Amagasaki Pipe Czech s.r.o. - 2016-04-16 - Plzeňský kraj

Řidiči nákladních automobilů, TATRA, MAN, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 20000 - CZK měsíčně

##pracodawca## - 2016-03-20 - Moravskoslezský kraj

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 17000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Skladník s VZV od 16000,- Pro významný podnik v Plzni hledáme šikovného skladníka s VZV Požadujeme: - Praxe v logistice (práce se čtečkou, scannerem, s průvodkami) - Min. vyučení - Průkaz
##pracodawca## - 2016-03-09 - Plzeňský kraj

Specialista/tka prodeje produktů, Ostatní specialisté v peněžnictví a pojišťovnictví - 17000 - 21430 CZK měsíčně

Finanční analytici
Pracovní náplň: poskytování kvalitních a profesionálních služeb v oblasti bankovních produktů a služeb, uzavírání smluv s klienty v oblasti bankovních produktů, plnění
Česká pošta, s.p. - 2016-02-22 - Plzeňský kraj

Strážní, detektivové (Kaufland), Pracovníci ostrahy, strážní - 65 - 90 CZK za hodinu

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Místo výkonu práce: obchodní domy Kaufland v Plzni. Nutná praxe v oboru, 100 % zdravotní stav, flexibilita. Výhodou osvědčení o získání dílčí kvalifikace Strážný,
Gentikus Security s.r.o. - 2016-05-02 - Plzeňský kraj

ŠVADLENA, ŠIČKA, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 70 - CZK za hodinu

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
ŠVADLENA, ŠIČKA, vyuč., praxe výhodou Možnost domácí práce - dle domluvy Možnost plného i zkráceného úvazku- MZDA: 70,-Kč/hod Kontakt: Vaňková
LIBERTY - VICTORY s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

technik, Pracovníci v dopravě a přepravě - 20000 - CZK měsíčně

Úředníci v dopravě a přepravě
Náplní práce je starost o technický stav autobusů, pravidelné prohlídky, STK apod. Od uchazeče požadujeme základní znalost na PC, technické znalosti o vozidlech. Možnost rozšíření
ČSAD autobusy Plzeň a.s. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Terénní úklidová pracovník/ce - Moravskoslezský kraj, Ostatní uklízeči a pomocníci - 9900 - CZK měsíčně

Terénní úklidový pracovník/ce. Zavedená úklidová společnost ihned přijme pracovníky/ce úklidu na HPP i DPP. Jedná se o úklid
##pracodawca## - 2016-06-14 - Moravskoslezský kraj

Uklízeč ve zdravotnických zařízeních, Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních - 58.7 - CZK za hodinu

NEMOS SOKOLOV s.r.o. - 2016-04-12 - Plzeňský kraj

ZÁMEČNÍCI - SVÁŘEČI, Svářeči - 20000 - CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
ZÁMEČNÍCI - SVÁŘEČI, vyuč., znalost čtení výkresové dokumentace Pracoviště: Klatovy-Luby MZDA: od 20 000,-Kč - NÁSTUPNÍ MZDA, dále ohodnocení dle kvalifikace a praxe Kontakt:
K&K TECHNOLOGY a.s. - 2016-07-28 - Plzeňský kraj

Zedník, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 10000 - CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči

Luck.N s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj