Práce EXPEDIENT/KA NA PEKÁRNĚ - Žďár nad Sázavou, Pekaři Kraj Vysočina ENPEKA a.s. - nabídky práce

Pracovní pozice:
EXPEDIENT/KA NA PEKÁRNĚ - Žďár nad Sázavou, Pekaři

Minimální plat: 13000

Maximální plat: 15000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: ENPEKA a.s.

Forma kontaktu: Alena Doležalová

Job krátký popis:
Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)

Země: Česká republika

Kraj: Kraj Vysočina

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

administrativní pracovník/ce - STÁŽ pro absolventy, Úředníci v oblasti pojišťovnictví - 100 - CZK za hodinu

Úředníci v oblasti statistiky, financí a pojištění
- zajišťování činností klientského pracoviště (práce na PC, administrativa), poskytování informací o pojistných službách a produktech
Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky - 2016-03-18 - Kraj Vysočina

asistent/ka ředitele, Všeobecní administrativní pracovníci - 12100 - 15000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
- organizační schopnosti, komunikativnost, spolehlivost, zájem pracovat v internetové společnosti a snaha se neustále rozvíjet - přehled o službách na internetu a znalost internetového marketingu výhodou,
just4web.cz s.r.o. - 2016-08-10 - Kraj Vysočina

Bankéř/-ka pro podnikatele - Pelhřimov, Finanční poradci specialisté - 26000 - CZK měsíčně

Finanční a investiční poradci
Své životopisy a název pozice vč. lokality zasílejte na email: iva.mouckova (at) ge.com CO BUDETE DĚLAT Profesionálně se starat o svěřené portfolio klientů - podnikatelů a firem Na základě obchodních
MONETA Money Bank, a.s. - 2016-06-27 - Kraj Vysočina

Brusič/ka dřevěných lišt - pomocný/á dělníl/ce ve výrobě, Pomocní dělníci ve výrobě - 10500 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Broušení dřevěných lišt, pomocné práce na dílně, úklidové práce. Pracovní doba od 6:00 do 14:30 hod., dle dohody i na zkrácený úvazek. zam. výhody: podnikové
KYBEK s.r.o. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

Číšník / servírka, Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

MUTL, spol. s r.o. - 2016-05-24 - Kraj Vysočina

číšník, servírka, Číšníci a servírky - 20000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Jan Dušek - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

dělník do výroby, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 12000 - 30000 CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

KK projekt dřevovýroba s.r.o. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

dělník v kovovýrobě, Obsluha zařízení na zpracování kovů - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Obsluha zařízení na zpracování kovů
práce v kovovýrobě, svářečský průkaz, vzdělání elektro - vyhláška 50 výhodou, ŘP sk. C výhodou Místo výkonu práce: KBNK s. r. o. Palackého č.p. 780 394
KBNK s. r. o. - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

koordinátor zakázek, Všeobecní administrativní pracovníci - 30000 - CZK měsíčně

Náplň práce: koordinace zakázek s klienty a výrobou, zajištění podmínek pro hladkou realizaci zakázky u klienta. Požadujeme: organizační schopnosti, ŘP sk. B, práce na PC, časovou flexibilitu,
Český nábytek a.s. - 2016-06-27 - Kraj Vysočina

KUCHAŘ, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 20000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Restaurant Coqpit, Havlíčkovo nábř. 146/39, Třebíč Mzda dohodou dle praxe, zkušeností. Praxe v mezinárodní kuchyni výhodou. Kontaktovat mezi 9:00 - 11:00 hod
Radek Kühweg - 2016-05-28 - Kraj Vysočina

lékař/ka na oddělení neurologické, Ostatní lékaři specialisté - 30000 - CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)

Nemocnice Havlíčkův Brod, příspěvková organizace - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Manažer Lean Managementu, Specialisté analytici rozborů, studií, racionalizace výroby - 40000 - CZK měsíčně

Inženýři v průmyslu a ve výrobě
Místo výkonu práce Pelhřimov. Pro našeho významného klienta z oblasti výroby na Pelhřimovsku, hledáme zkušeného Lean Managera. Požadujeme: - technické vzdělání; prokazatelná
NSE Solutions, s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Mzdový účetní, Mzdoví účetní - 22000 - CZK měsíčně

Mzdoví účetní
Požadavky: -praxe na pozici mzdové účetní, znalost programu VEMA výhodou -znalost mzdové problematiky -samostatnost, pečlivost Pracovní náplň: -zpracování mezd v programu VEMA -zpracování
AKI ELECTRONIC, spol. s r.o. - 2016-02-22 - Kraj Vysočina

Obsluha nakladače - dřevosklad, Řidiči a obsluha zemědělských a lesnických strojů - 18000 - CZK měsíčně

Řidiči a obsluha zemědělských a lesních strojů
Místo výkonu práce Jihlava, Na Hranici 6. Náplň práce: - manipulace s materiálem - navážení dřevní suroviny do výroby a na sklad
KRONOSPAN CR, spol. s r.o. - 2016-05-11 - Kraj Vysočina

Ostraha objektu, Pracovníci ostrahy, strážní - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Místo výkonu práce Jihlava, Romana Havelky. Požadujeme trestní bezúhonnost, spolehlivost, praxe a certifikát Strážný výhodou. 1. kontakt telefonicky pro sjednání osobní
TREBI s.r.o. - 2016-03-18 - Kraj Vysočina

Pomocný dělník, -ce v dřevovýrobě, Pomocní pracovníci ve výrobě - 9900 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě

MAGNOLIA-STAV s.r.o. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

Pomocný skladník - Žďár nad Sázavou, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

Radek Smrčka - 2016-05-30 - Kraj Vysočina

RECEPČNÍ, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 17000 - 20000 CZK měsíčně

Recepční v hotelích
SŚ/vś vzdělání, znalost AJ, další jazyk výhodou, komunikační schopnosti a příjemné vystupování, flexibilita, organizační schopnosti, praxe vítána první kontakt
CONTENT, s.r.o. - 2016-03-25 - Kraj Vysočina

Řidič rozvážkové služby - kurýr DPD, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 14000 - 20000 CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Místo výkonu práce - Jihlava - rozvážková služba po Kraji Vysočina Požadujeme: ŘP skup. B, aktivní řidič, nutná trestní bezúhonnost.
František Tomášek - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

Seřizovač a obsluha CNC stroje - frézka, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 17000 - 25000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
*Obsluha CNC frézovacího centra. Praxe v kovovýrobě výhodou, znalost měření, čtení výkresů atd. Svědomitost, pracovitost a ochota učit se novým věcem. Praxe s obsluhou CNC strojů výhodou.,
Žďárská stavební společnost s.r.o. - 2016-08-10 - Kraj Vysočina

Servírka, číšník, Číšníci a servírky - 100 - CZK za hodinu

Místo výkonu práce Radniční restaurace na Masarykově nám. 66/67 v Jihlavě. Vyučení v oboru výhodou, ne podmínkou, ochota učit se novým věcem, komunikativnost. , Jiné výhody
FABES s.r.o. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

SPECIALISTA DIAGNOSTIK CNC STROJŮ, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 19000 - 29000 CZK měsíčně

PBS INDUSTRY, a.s. - 2016-08-02 - Kraj Vysočina

TESAŘ - TRUHLÁŘ, Tesaři a stavební truhláři - 80 - 120 CZK za hodinu

Tesaři a stavební truhláři

HORKÝ - stav s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

ÚČETNÍ - Žďár n.S., Účetní všeobecní - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví

Ing. Marie Tulisová - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Uklízeč/ka, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 5500 - 7000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce Jihlava, Tolstého. Jedná se o odpolední úklid kanceláří - vynášení košů, stírání
SIMACEK HS, spol. s r.o. - 2016-05-19 - Kraj Vysočina

VEDOUCÍ PIZZERIE, Ostatní šéfkuchaři - 18000 - 21000 CZK měsíčně

Šéfkuchaři a šéfcukráři
Místo výkonu práce Pražská 1056, Třebíč. Požadujeme: - praxi v oboru vítána - potravinářský průkaz - samostatnost, bezúhonnost - ochotu pracovat o víkendu a v dvousměnném
Pizza a Gyros Del Monte s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

VEDOUCÍ SKLADU - Stránecká Zhoř, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 18000 - 22000 CZK měsíčně

Obsluha VZV vozíku. Možno na náklady firmy zkoušky na VZV dodělat. Vychystávání materiálu pro výrobu, expedice zakázek, vedení skladových zásob aj. Nabízené
RENOL CZ, s.r.o. - 2016-04-22 - Kraj Vysočina

Zámečník - odjehlovač, Zámečníci strojů - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce Jihlava, Znojemská 54. Požadavky: •předešlá praxe výhodou •manuální zručnost •pečlivost Náplň práce:
JIHLAVAN, a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina