Práce Expedient/ka, obsluha manipulačních vozíků, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Moravskoslezský kraj Mlékárna Kunín a.s. - nabídky práce

Expedient/ka, obsluha manipulačních vozíků, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Místo výkonu práce: Provozovna Martinov, Martinovská 3291/46, Ostrava - Martinov Kontakt e-mailem: gabriela.brezinova (at) lactalis.cz POŽADAVKY: - řidičské oprávnění na motorové vozíky na třídy I,II - A, D, W1 (v případě propadlého průkazu, zajistíme přezkoušení) - Čistý trestní rejstřík Upozornění: Celodenní práce v chlazeném skladu ( 4-8 stupňů) Zaměstnanecké výhody: příspěvek na jídlo; možnost zakoupení mléčných výrobků za zvýhodněné ceny; příspěvek na penzijní pojištění Směnnost: 3 směny, nepřetržitý provoz, noční provoz Nástup ihned. Doba určitá 1 rok, předpoklad prodloužení.

Minimální plat: 14500

Maximální plat: 19000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Mlékárna Kunín a.s.

Forma kontaktu: Gabriela Březinová

Job krátký popis: Obsluha vysokozdvižných vozíků

Země: Česká republika

Kraj: Moravskoslezský kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

Asistent/ka, Sekretáři (všeobecní) - 20000 - CZK měsíčně

Sekretáři (všeobecní)
Asistent/ka Naše společnost sídlící v centu Ostrava, hledá nového kolegu/koelgyni na pozici Asistent/ka v provozu. Náplň práce - Zajištění chodu kanceláře - Podpora projektového
K.I.S.S. vzdělávání s.r.o. - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

Asistent/ka, Všeobecní administrativní pracovníci - 15000 - 15000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Místo výkonu práce: Ostrava Zasílat životopis na e-mail: prace (at) rapera.cz Asistent/ka prodeje. Požadujeme: Znalost účetního programu POHODA, práce ve Wordu a Excelu. Příprava účetních
RAPERA GROUP s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Autoelektrikář/diagnostik - autobusů, nákladních vozidel, Mechanici a opraváři nákladních automobilů - 13500 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
Náplň práce: - Provádění oprav autobusů, nákladních a přípojných vozidel. - Znalost práce s diagnostickými přístroji. Očekáváme: - Vyučení v oboru
KAR-mobil s.r.o. - 2016-04-12 - Moravskoslezský kraj

Číšníci a servírky, Číšníci a servírky - 60 - CZK za hodinu

Číšníci a servírky

Eva Střízková - 2016-08-17 - Moravskoslezský kraj

Číšník/ce, Číšníci a servírky - 14000 - CZK měsíčně

z. 6.1.2016, a.:3.2.2016. Hledáme do baru Relax centrum, číšníka či servírku. Nabízíme zaučení a zaměstnanecké výhody. Info.: u p. Polese na tel.: 724 461 532, po- pá. Adresa pracoviště:
miIfapols s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Číšník, servírka, Číšníci a servírky - 12000 - 13000 CZK měsíčně

Hledáme číšníky nebo servírky na HPP, možnost nástupu ihned (resp. od 1.8.2016), nabízíme práci v moderním prostředí nové restaurace, možnost financování barmanských
JAROSLAV MAŠLAŇ s.r.o. - 2016-07-15 - Moravskoslezský kraj

HR Specialista/ka, Personální referenti - 18000 - CZK měsíčně

Personální referenti
Místo výkonu práce: Ostrava V případě zájmu zašlete životopis na e-mail. Náplň práce: o tvou hlavní činností bude komplexní nábor zaměstnanců jako např.: -aktivní
TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. - 2016-06-22 - Moravskoslezský kraj

Krejčí/ová, švadlena, Krejčí - 15000 - CZK měsíčně

Krejčí, kožešníci a kloboučníci
Místo výkonu práce: Korejská 14, Ostrava V případě zájmu pište na e-mail nebo volejte na tel. Nechodit osobně!!! Příjmeme švadlenu na šití dámských luxusních oděvů.
Jana Topinková - 2016-02-19 - Moravskoslezský kraj

Letecký/á klempíř/ka, Mechanici a opraváři leteckých motorů a zařízení - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři leteckých motorů a zařízení
z..: 22.3.2016. Náplň: Strukturální opravy letecké techniky. Opravy, výměny, případná výroba konstrukčních dílů dle požadavků
JOB AIR Technic a.s. - 2016-03-24 - Moravskoslezský kraj

Mistr údržby, Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor - 100 - 110 CZK za hodinu

Pomocní pracovníci údržby budov
z.: 8. 2. 2016. Nástup ihned! Hledáme zaměstnance pro stavbu nové průmyslové haly v Mošnově. Náplň práce: všeobecná údržba a opravy dle aktuálních potřeb (nářadí,
VYD EU s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

obchodní zástupce(-kyně) pro Moravskoslezský kraj, Obchodní zástupci - 15000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Místo výkonu práce: Cihelní 3356/72, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2 1. kontakt e-mailem: ekonomika (at) moravapress.cz Zajišťování zakázek v rámci celého Moravskoslezského kraje,
MORAVAPRESS s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

OBSLUHA CNC FRÉZKY, Seřizovači a obsluha konvenčních fréz - 22000 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Požadujeme - vzdělání technického směru, znalost CAD systému, znalost čtení technické dokumentace, znalost programování HEIDENHAIN, Solid CAM výhodou, praxe v oblasti třískového
OLZA, spol. s r.o. - 2016-03-02 - Moravskoslezský kraj

Odborný technik/čka zdvihacích zařízení, Zámečníci strojů - 19000 - 23000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj Podmínkou: Strukturovaný životopis zašlete na e-mail: vyrobni.reditel (at) oossro.cz nebo na sekretariat (at) oossro.cz Požadujeme:
Ostravské opravny a strojírny, s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH, Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené - 14000 - 19000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce
Poskytování zvlášť obtížné a namáhavé komplexní obslužné péče o fyzicky a psychicky postižené uživatelé, poskytování pomoci při vytváření
Sociální služby města Třince, příspěvková organizace - 2016-04-15 - Moravskoslezský kraj

PRACOVNÍK, PRACOVNICE DO CUKRÁŘSKÉ VÝROBY, Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků - 70 - 80 CZK za hodinu

Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků
vzdělání nerozhoduje, chuť pracovat, jedná se o ruční výrobu sladkého pečiva (vánočky, záviny, koláčky apod.) Mzda 70 - 80 Kč/hod.,
Milan Neubauer - 2016-08-17 - Moravskoslezský kraj

pracovník/pracovnice v prádelně - pouze OZP/OZZ, Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách - 7920 - 9900 CZK měsíčně

Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách
POUZE OZP Práce v domově pro seniory a domově se zvláštním režimem, ul. Svojsíkova 2087, Český Těšín. Náplň práce: třídění prádla, praní prádla, sušení
Ústav Pohoda z.ú. - 2016-04-15 - Moravskoslezský kraj

Prodavač/ka - skladník/ce, Prodavači v prodejnách - 17000 - 17000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Ostrava Životopisy zasílejte na e-mail: info (at) danex.cz HPP na dobu určitou 1 rok, následně možnost doby neurčité. Prodej instalatérských a topenářských materiálů.
DANEX - PLAST, s.r.o. - 2016-03-14 - Moravskoslezský kraj

PRODAVAČ-KA V PRODEJNĚ POTRAVIN, Prodavači v prodejnách - 10600 - 11500 CZK měsíčně

C04 pracovní poměr na dobu určitou s následným prodloužením pracovního poměru; uchazeč může mít i základní vzdělání, ale nutná praxe v požadované profesi Zaměstnanecké
COOP Beskydy, spotřební družstvo - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

řidiči nákladních automobilů - souprava, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 15000 - CZK měsíčně

Jan Řehánek - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Seřizovači a obsluha číslicově řízených obráběcích strojů, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 20000 - CZK měsíčně

z: 17.12.2015 Požadavky: seřizování a obsluha CNC soustruhu, programování samostatné včetně následné malosériové výroby, praxe v oboru min. 3 roky, samostatnost, flexibilita, spolehlivost
KADOS s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Servírka/číšník, Číšníci a servírky - 11000 - 15000 CZK měsíčně

z.:28.12.2015, zn. vl.: 22.6.2016. NÁSTUP IHNED! Směnnost: 12 hodinové směny. Pracovní doba: 10-01, nebo 16-01. Pracovní poměr na HPP, případně DPP. Požadavky: vyučena v oboru, praxe min. 3 měsíce, chtít
KOSMOPOL, spol. s r. o. - 2016-06-27 - Moravskoslezský kraj

Skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 16700 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Skladník Společnost Stant Manufacturing s.r.o., která je celosvětově vedoucí společností v oblastech technologického návrhu, výroby a distribuce širokého spektra produktů a nástrojů
Stant Manufacturing s.r.o. - 2016-04-16 - Moravskoslezský kraj

stavební dělníci-zedníci, Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby - 11000 - CZK měsíčně

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení

Real Estate Business s.r.o. - 2016-05-15 - Moravskoslezský kraj

Strojníci kolového a pásového rypadla, Řidiči ostatních speciálních vozidel - 30000 - CZK měsíčně

BAUMASCHINEN s.r.o. - 2016-05-05 - Moravskoslezský kraj

technik pro montáž automatických dveří, Elektromechanici - 15000 - CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
Požadujeme: - vzdělání v oboru elektro - vyučení - praxe v oboru 2 roky - čistý trestní rejstřík - ŘP sk. B - aktivní řidič - znalosti v elektronice - práce na PC - fyzická zdatnost
DAB Trade, s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

tesaři, Tesaři - 80 - 100 CZK za hodinu

Tesaři a stavební truhláři

Ladislav Zsemle - 2016-03-10 - Moravskoslezský kraj

Uklízečka, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 60 - CZK za hodinu

místo výkonu práce : Bruntál nutná je praxe v úklidové firmě, popř. v úklidu ve školství, zdravotnictví atd., výhodou je
Úklid kopretina s.r.o. - 2016-02-18 - Moravskoslezský kraj

Vrt mistr/ová - vrtař/ka, Vrtači a příbuzní pracovníci - 120 - CZK za hodinu

Vrtači při ropných nebo plynových vrtech a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce: Ostrava Zasílat životopisy, případně telefonický kontakt od 8.00 do 17.00 hod. 734 965 498 p. Hořínek. Přijmeme na HPP vyučeného
Česká vrtná s.r.o. - 2016-04-21 - Moravskoslezský kraj

Zámečníci/údržbáři, Provozní zámečníci, údržbáři - 16000 - 18000 CZK měsíčně

PERLIT, spol. s r.o. - 2016-03-17 - Moravskoslezský kraj

ZÁMEČNÍK - INSTALATÉR - TOPENÁŘ, Zámečníci strojů - 90 - CZK za hodinu

Podmínkou vyučení v oboru zámeční nebo instalatér/topenář. Svářečský průkaz není nutný. Zkušenosti se svařováním
PEDOTHERM Moravia spol. s r. o. - 2016-03-19 - Moravskoslezský kraj